• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani, v tom případě bych byla v klidu a kojila dál :wink: příští týden jete stejně na převážení, tak pak můžeš tchýni vytřít zrak :sweat_smile: každý mimi přibírá jinak, to se nedá porovnávat :wink:

sanu, jj, zvykej si :grinning:

jdu za manžou, dobrou
15. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
V ery já myslela, jako ohroženej druh jako takovej romantik, pomáhá kde může............. to je ohroženej druh. Ne, že byl se šéfkou na véče.... :grinning: :wink:

Jooooooooo truhlík, počkej až si tam prd uvidíš a bude ti docházet při holeni dech a nohy tě nebudou chtít nosit, to budeš kosit taky "hlava nehlava" :grinning: :wink:
15. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Luci tak brou :slight_smile:

Dančo neeee, zátka to nebyla, opravdu mi krvácela kůže :wink: :grinning:

Já jdu natáhnout kostru na bok.

Zatím se mějte, zítra juknu paaaaaaaaaaaaaaaa
15. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Sanu, aha :grinning: :grinning: , tak to jsem to celé úplně přemotola :grinning:
kosit hlava nehlava :grinning: :grinning: , s tím dechem věřím, protože já se už strašně zadýchávám teď :unamused:
Sanu, jestli ráno přijde zpráva, že to bylo něco jiného než krvácející kůže :slight_smile: :grinning:

já jdu taky, konečně máme doma Líbáš jako Bůh, tak to asi po půl roce znovu omrknu

všem brou noc :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Hoj kočky :slight_smile:

Tak zase nakukuju, ale v nic moc náladě :unamused: ..Byla jsem dnes na tom ušním, protože se to zhoršovalo a ze cvrčka v uchu je cikáda jak hovado, co umí na elektrickou kytaru :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes:..No a závěr je následující.-Žádná překážka nebo něco odstranitelného, takže to bude skutečně tou zvýšenou zátěží sluchu+těhu a porod (to jsem ani nevěděla, že to může mít vliv)..Dostala jsem léky (Betaserc 16), ale zároveň jsem byla upozorněna na to, že to může i nemusí pomoci, že efekt, pokud nastane, se objeví až za několik týdnů a že i poté, co Holky přestanou tak vyvádět to nemusí znamenat návrat k normálu. Může se to naopak zhoršovat až do total hluchoty (vzhledem k tomu, že je ucho párový orgán a už léta na to levé skoro neslyším- brala bych raději ohluchnutí, než tenhle rachot)..No, co vám budu povídat, je to na palici, protože to nejde zmírnit..naopak, když je úplné ticho- je to nejintenzivnější, což je fakt paráda, když chce člověk spát (ne, že bych toho v podlední době moc naspala) :confounded: :confounded: ...Omlouvám se, že si zase stěžuju, ale fakt mě to celkem drtí.. :pensive:

No- a teď něco veselejšího- holky mají kyčle O.K. a už tam nemusíme a taky už máme doma ten nový kočík- Jak by pravila Sanu- je luxusňácký :dizzy_face: :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj Evčo, chjo.... vůbec nezávidím... A neumím pomoci... :unamused:
15. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Evíku to mě moc mrzí :unamused:

hele Dani s tím MM nevím, moje MM stálo za prd, Vašík měl po něm bolení, kroutil se na prsu a řval jak tur...nevěděla jsem zda vzteky že neteče, nebo proto že je něco špatně...tak nevím jak to může být s tím tvým....
15. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Žofi, uvidím, uvidím, ještě budu zkoušet, za to nic nedám.

Anežka od 20,10 spí. Ani jsem tam nebyla. Pst, nechci to zakřiknout :dizzy_face: :dizzy_face:

Přeju krásnou dobrou, za chvíli je drahý doma... :wink:
15. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Porád spí :dizzy_face: :dizzy_face:

Hurá, zítra jdem na večeři :wink:
Dobrou :slight_smile:
15. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahojky při pátku,

já jsem od 4 vzhůru :rolling_eyes: nějak jsem už nezabrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a ted jedem na plavání :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude dlouhej den :confounded:

tak zatím :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahooj je pátek, takže jestli tady je ještě někdo pracující, jako že vlastně jo, tak hurá na víkend :slight_smile:

Já s vanou stále.

Maju, ty bláho, tak nevím co ti přát, jestli aby jsi co nejdřív na to ucho ohluchla nebo aby ti ty prášky za pár týdnů zabraly!!!! :confounded: :confounded: No jo trochu to zlehčuju, ale fakt teda nezávidím a držím pěsti, aby se to rychle ztratilo.
Já si to představuju, jako když jsem přišla z nějaké pařby a lehla do postele, tak mi pak začalo to pískání, to bylo protivné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teda určo v menším rozsahu a po probuzení to bylo teda pryč...... :pensive:

Dančo hlavně dneska před Anežkou dělat jako že nic, oni to dětičky snad vycejtěj, že se chtěj rodiče zdejchnout a pak pro to dělaj vše, aby jim to znepříjemnili :grinning: :sweat_smile:

Luci copa se ti honilo něco hlavou??? Od 4, teda to bych padla s Anet po o :pensive:
16. říj 2009 v 09:44  • Odpověz
Hezký pátek,

mě dnes čeká snad poslední den balení a zítra poprvé noc v "novém" bytečku :dizzy_face:

Evi, tý brďo, jako tak to teda nic moc vyhlídky :frowning2: , to jsem si myslela, že ti poradí něco mnohem lepšího :confounded: Nezávidím a ani neporadím,neznám nic podobnýho ve svým okolí :unamused:

Dančo, takový hezký výročí, to by Anežka měla mít rozum :grinning: , ale jak píše Sanu, ty dětičky mají 6 smysl :sweat_smile: , budu držet pěstičky ať to vyjde :wink:

Luci, od 4???? :astonished: , já šla spát až po 1 hodině s manžou a vstávala před 10 a hlava mě bolí jako bych spala právě jen do těch 4, fujjj proč nespíš člověče???
16. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak Anežka po mém řídkém mlíku spala od 8 večer do pěti do rána... a usnula sama, ani jsem tam nemusela jít. Zázrak :dizzy_face: :grinning: :grinning:
Ale dnešní večer chci vidět :wink:

Teď konečně pustili net, ale stejně, koukám, nebylo co dočítat.

Užijte si den!!
16. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo co jste po IVF neuspěšném ,jak jste to měli s menzes.
Ja to dostala po tom co neprobehl ET v pohodě.. bylo to sice opravdu silné ale dostala.. no a ted další cyklus už meškám 10. den. Nafouklá sem jak kdyby mě někdo přifoukl pumpičkou, nevejdu se do žadnejch kalhot a menzes prostě nikde. O tom, že by se mohlo jednat o těhu jsem už ztratila iluze po těch výsledcích z imuno.
Asi jsem rozházená těmi hormony. Nemám sice MS pravidelnou, ale vetsinou to dostanu drive nebo proste špiním, což je známka, že to přijde. a ťeď nic, 2x jsem se naložila už do horký vany, že se to povolí.. bez úspěchu.
Děkuji moc.... všechny Vás moc zdravím.
16. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj při pátku... jsem ráno před manžou řekla: "Jééé, už zase pátek???"... a málem mě sežral :grinning: :grinning: :grinning:

Ráno jsem měla kvapík, Mari mě nechala spát a pak jsme kmitaly... letěly jsme na cvičení. Zase paráda.

Evi... kéž by ty léky pomohly. Hlavně ať to není horší :wink: .

Very... tak to už za chvilku budem bez tebe :frowning2:... Honem, honem si to koukejte zařídit!!!

Sanu... být tebou, tak si užívám poslední těhu dny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani... řídké mlíko :grinning: :grinning: :grinning:... se tomu musím smát :grinning: :grinning: :grinning:. Jsem zvědavá na Anežku, jestli potrápí babičku :wink:

Vysočanko... počkej přes víkend, ev. v pondělí naklusni k Dr.
16. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Tak musím taky nahlásit, že my trpíme kolikou a jak jinak než večer. Používáme kapičky Sab a myslím si, že docela fungujou.
Byly jsme na šestinedělní prohlídce a jsme všechny v pořádku. Jen jsou holky asi ještě malé na to, aby se samy nakojily ode mne, takže stále přikrmujeme mým odstříkaným mlékem, takže já po kojení mám ještě jednu šichtu, které už bych se teda hrozně ráda zbavila, protože je to teda velký opruz.
Jinak holky jsou hodňoučké - ťuk, ťuk.
Dokonce dneska se podařilo i manželovi zaspat a konstatoval, že holky byly nějaké hodné. :grinning:
Nevím, jestli teda dělám správnou věc, ale když holky zabrečí už asi po páté, tak je vezmu k sobě do postele a za chvilku spíme. Hodím kolem nich kojícím polštář, abychom je s manželem nezalehly a holky vydrží spát déle než já. To se já vzbudím a musím je budit na jídlo.
Nám doktor říkal, že delší pauzy než 6 hodin mít nemáme. Ony by s náma v posteli vydržely spát snad ještě déle.
A co se týče dvojčátek, tak u nás to funguje tak, že většinou teda obě najednou nekňourají, vždycky si ta jedna počká než dokňourá ta první, a pak začne ona. A noční spaní u rodičů v posteli, tak to taky bývá na střídačku. Jednu noc jedna a druhou druhá.

Jinak se teda přiznám, že jsem moc nedočítala, ale zaznamenala jsem vydařenou návštěvu Žofky u Evíka - holky, moc vám to všem sluší. A pak trápeníčko Evíka s ušima, tak to teda nezávidím a doufám, že léčba zabere a bude zase dobře.
16. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Muchlo... holky jsou ještě malé, nemají sílu vysát si tolik, co by měly. Jinak vím, jak vypadá "polokolotoč"... nakojit, dokrmit, odstříkat... Já odsávám doteď, jinak bych už asi nekojila...Takže klobouk dolů, u dvojek :wink: :wink: :wink: !!! A určo přihoďte nový fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo, ještě jsem nepochopila, proč má Evík nový kočík???
16. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak jukám po o.

Vysočanko taky jsem to tak měla. Jak jsem vysadila prášky po IVF, tak jsem to dostala defacto do týdne. ALe ta další mrcha když jsem měla jít na KET, tak ta na sebe teda nechala čekat.... před tím úspěšným KETem jsem dopadla dokonce tak, že jsem někdy 42DC šla na vyvolávačku a ani ta do 14 dnů nezabrala, tak mi pak dali dvojitou dávku a to mi pak mrcha dorazila za týden.... takže čekačka nevídaná. Si pamatuju jak jsem to tady s holkama probírala, jsem z toho čekání byla na nerv..... ale vyplatilo se... :wink:

Sar ty máš hodnou dcerunku, kéž by byla takhle vzorná špuntinka aspoň 3x do týdne..... :pensive:

Muchli čauky, fajn, že podáš info :slight_smile: Tak hlavně, že holkám kapičky zabíraj!!! A co nanuky taťka ještě kupuje nebo je na ně už zima :grinning: Já bych si zrovna jeden dala.... :sweat_smile:
Jinak ty perietie s kojením má Nelča taky, že musí pak ještě odstříkávat a teda taky z toho není nadšená což chápu... :confounded:

Holky je někde vypsané co se může jíst při kojení a co ne??? Samo tak zhruba vím, ale je jednodušší se juknout na papír a třeba něco i unikne že se může (a škoda se o to připravit) a nebo na opak že se nesmí........ dík
16. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Sar protože tam ten původní je prťavej.
16. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak já jdu šuchrat.
16. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky,

hlásím se po plavču :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem ráno přehlídla zprávu od Evči :unamused: Evi, to je teda drsný..snad bude líp..nebo aspoň ne hůř :pensive: máš toho málo, co, tak ještě tohle :frowning2:

sanu, já bych si šla dneska i lehnout, sem fakt ko :stuck_out_tongue_closed_eyes: le musím uvařit oběd, zabalit Anetce dárky a trochu to tady pofackovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, co se mi honilo hlavou..Anetka tady ve 4 cestovala po bytě a jak na to nejsem zvyklá, pže spí celou noc, tak jsem se už probrala a nebyla schopná zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, neříkám, že ty máš řídké mlíko, to se pozná jen na váze...ale jak se tomu Sarii směje, tak mi to zas tak vtipný nepřijde :unamused: kamarádky holčička má na 10ti měsících 6,5kg a nepřibírá, pže má nevýživný mlíko, ale holčička UM nechce :unamused: takže prostě pořád kojej a snažej se, aby nabrala po příkrmech :unamused: Vím, že laktační poradkyně význam "řídké mlíko" nemají rády, ale podle víc dr z mýho okolí, opravdu existuje :unamused: Tím, ale nechci říct, že ho máš ty :wink:

Muchli, teda zvládáte to skvěle..a ranní braní holek do postele neřeš..dělali jsme to taky a na výchovu a rozmazlení to vliv nemělo :wink: ale musí se včas skončit :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Sanu... něco jsem o výživě kojících přečetla, ale pak stejně uvidíš co jo a co ne... Taky jsem zvědavá, jaká bude špuntová, zda tě nechá koníkovat :wink: :wink: :wink:

No, určitě je to s UM snažší :wink: ...

Aha... tak nakonec kupuje ten, co má Artep???

Půjdu se nabalit a vyrazíme ven... a zítra bude oslavička, tak musím vymyslet, co vykouzlím. Jo, moc všem díky za přání Mari k svátku :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
sanu, každýmu mimču vadí něco jinýho..to se ndá tak nějak globálně říct :wink: to vychytáše za chvilku sama
16. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj kočandy :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
MUchlíku upravi si v pase že už máš dvojčátka :slight_smile:
16. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
holky jsem stihla dneska i vytřít, jupííí :slight_smile:
16. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj žofi,

já dokonce i vyžehlila manžových asi 10 košil, co jsem furt odkládala :stuck_out_tongue_closed_eyes: se musím udržovat v pohybu, jinak usnu :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
Luci košile, to jsi šikovná :wink:
16. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Dani sim tě až budeš mít chvilenku, pomalu mi bude končit PPM. Když si chci zažádat o proplacení dovolené za tu dobu PPM, jak to mám definovat, já myslím, že si to tenkrát někde psala? a náhodou kolik je to dní nevíš viˇd?dík
16. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
Sari a ty stále Mari dokrmuješ odstříkaným mlékem? To si ještě sama všechno potřebné nevytáhne?

Co se týče toho, co člověk jíst může a co nemůže, tak to já jsem ještě nepozorovala. Já se teda snažím nejíst takové ty věci, co se jíst nemají, ale stejně prostě přijde večer a nasazujem kapičky, protože se holky kroutí.
Říká se, že je to ta tříměsíční kolika, tak snad po třech měsících to bude lepší. I když teda musím zaťukat, že to není úplně tak dramatické. :wink:
16. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.