• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ještě jsem se chtěla zeptat Evíka, jak jsou teď holky velké a jakou mají váhu? :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
žofi, jj, jsem ráda, že to mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: košile nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ted jsem ještě vytřela a umyla koupelnu..at už se Anetka vzbudí nebo usnu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S tou dovolenou, myslím, že jen zajdeš za zaměstnavatelem a on ti to zařídí :wink: u nás to dělaj automaticky, ani tam nemusíš chodit a když vidí, že ti zbývá dovča, tak ti jí proplatěj
16. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak se zase na chvíli hlásím...
Jak je? Co nového? Sanuska stále 2v1???
U nás nic,vše při starém.Klaudinka je zlatíčko,jen večer nás trápí ty prdíky.Pravidelně se kroutí a naříká po posledním kojení před nocí (t.j. kolem 21.30h) a trvá to pravidelně dvě hodiny,kdt jí teď už pravidelně dávám najíst o hoďku dřív,aby se uklidnila.A potom si pobrečí ještě tak půl hodinku a usíná.V noci už je potom všechno v pohodě - pravidelně se budí po 3 hodinách,někdy i déle.Přes den je pak naprosto zlatíčková.Nají se,spí,nají se,spí... :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
kdt - kdy
16. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Věru ahoooj, já myslela, že jsi u mamul... ale chápu, už je miminko, tak mi mohlo dojít, že člověk nebude mít čas se hlásit každej den :sweat_smile:

Very to je na prdlačku, že nebudeš mít net.... :unamused: :unamused: :unamused: Tak si to dej za úkol, poschánět jaké v okolí máte a manžovi to "předveď" večer a nějakej vyberte...... To bude divný, když tady nebudeš podávat infošky.....!
A jsem zvědavá jestli manža něco vymyslí na vaší zítřejší první noc v bytečku!!!!! :sunglasses: :dizzy_face:

Luci to je hroznej stav viď, když jsi ko........ taky jsem to tak dělala, že jsem musela pořád něco někde dělat, jinak by to se mnou seklo a vzbudila bych se až večer....
Jsem zvědavá na toho dorta, nezapomeň ho vložit.......teda pak až bude :grinning:
A budou chlebíčky??????????????????? Já mám na ně takovou chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Sar teda hlavně nechyťte rýmu, venku je pěkná sibérie.
16. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Jsem zpět ze siberky :angry: ... Když jsem vycházela, tak to šlo. Svršky už suším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jé, Luuc, já se tomu směju jako výrazu... nechci to zlehčovat :wink:

Muchli... odstříkávám po každém kojení a většinou tak 20-40 ml. Takže si Mari všechno nevytáhne. Dokrmovala jsem asi první dva měsíce. Já když ji dokrmím stříkačkou na tabulkovou hodnotu, tak mi to pak stejně vyblindí :unamused:. Asi budu muset fakt najet na kaše...
16. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
jé Muchlík tu byla, Věrka to je hezký :dizzy_face:

ty prdíky jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chudáci ty vaše miminka :frowning2: , přeju ať je co nejdříve líp :wink:

holky, já dnes asi padnu za vlast, protože od rána maraton s úklidem, vytřít mrazák, lednici, vyčistit koberec, vytřít halu, kuchň, chodbu, vyčistit větrák+balení+vaření :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď pobalit boty a zbytek věcí, večer s manžou na nákup, upéct buchtu na zítra, rozmontovat skříně a padám :pensive: :grinning:

Sanu, net - budu hučet do manži neboj se nic, myslíme si, že je v paneláku zavedenej, že bude stačit jen připojit, ale musí to manža vyzjistit, ale on má dost času, páč on na internet nemá teď čas že jo :grinning:

a jinak na zítra nic nevymyslí, to jsem klidná, protože nám přijede pomoc stěhovat švagr s přítelkyní a ty tam budou v těch bojových podmínkách spát s nama, sice oni v obýváku, ale i tak myslím, že večer padnem opět za vlast. my jsme si to pro jistotu už odmazlili včera :sweat_smile: :dizzy_face:

teda holky ještě s dortama a chlebíčkama mi dělejte chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
16. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
sanu, cheboně nebudou..jen jednohubajzny :grinning: chlebíčky budou příští víkend na oslavu u našich..ze Sanusu :dizzy_face: už se na ně klepu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem je neměla asi sto let

Dort budem dělat dneska večer :dizzy_face: představu mám, ale jaká bude realita :grinning:

sarii, jo tak..já myslela, že se tomu směješ..pže ono to je někdy bohužel docela smutný, jak tý mojí kamarádky, je z toho docela neštastná :pensive: řídký mlíko je děsnej výraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teda všechny prcci maj prdíky :confounded: Anetka byla v tomhle zlatá..prdíky má až ted, ale okomentuje to..bobek nééé, prdík :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Very no tak hlavně aby jsi neskončila na rizikovce místo užívání si prvních dní v bytečku...........!!! A to myslím vážně. Trochu se šetři!!!

Já jdu hodit bok.
16. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Sanu,u maminky nejsem - maminku mám u sebe doma. :dizzy_face: Teda,dneska jsem ji "propustila" s taťkou na chalupu,ale vzhledem k tomu,že je venku tak jak je,budou tam jenom do zítřka,taťka si tam popracuje co potřebuje a potom zese rychle do Pardubic a babička k nám... :grinning:

Veru,prosím Tě,Ty to hlavně s tím uklízeníma stěhováním nepřeháněj!!! Vím že je to potřeba a člověk je do toho úplně zažranej,ale nestálo by to za nějaké komplikace,tak hlavně OPATRNĚ. :wink:
16. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Very, ty to fakt přeháníš :wink: dej si chvíli lehárko :wink: nic ti neuteče, je jasný, že se do bytečku těšíte a chcete to mít hotový, ale ne za kažou cenu :wink:
16. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
dneska je vlastně pátek co?

já jen že Vašík teď usína dýl, tak nevím jak to budu stíhat...

jo jo Very :unamused:
16. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
já dorazím taky dýl, možná vůbec..uvidíme jak nám půjde dort :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Tak máme za sebou vítání občánků :dizzy_face: To byl dárek k výročí, bylo to moc hezké. Jsem si zabulila :grinning: :grinning:

Taky tam byla dětská sestra z porodnice (a zároveň laktační poradkyně), tak jsem to s ní probrala, říkala, že je to asi růstový spurt, ať vydržím, že když přibírá - sice na dolní hranici - ale hlavně když pěkně čůrá a kaká, tak že by to mělo být OK. :wink:

Za chvíli koupat, krmit, uspat a pak ven :dizzy_face: :dizzy_face:

Muchli, šikula :wink:

Žofi, kolik dní dovolené? - no, jen tolik, kolik Ti zbývá, to já nevím, kolik Ti zbylo. Zkrátka za rok máš 20 nebo 25 dnů, podle zaměstnavatele. Mateřská je výkon práce. Kdyby Ti mateřská končila na konci října, máš nárok na 10/12 z těch 25 nebo 20 dnů, to je 21 nebo 17 dní. No a kolik sis vybrala, než si šla na mateřskou? Pokud všechno, tak už nedostaneš nic. Pokud třeba 10 dní, proplatí Ti těch zbývajících 11 nebo 7 dní. Źádost jsem ještě nepsala, snad do ponělí se na to vrhnu a pošlu Ti to :wink:

Taky tu dlužím ten horoskop...
Holčiny, večer nebudu, ale zítra kouknu :wink: Mějte se tu :wink:
16. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
Tak dort hotov..oslavenec uspán :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani, užijte si večer :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
jsem zde :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Vašík už taky spinká??

já jdu jen na chvíli, přeci jenom jsem od 4 vzhůru :rolling_eyes:
16. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
jo jo Luci spinká...

Barney dort jééé :slight_smile:
16. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
a zejtra to máte doma a u rodičů až příští týden si psala?
16. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
žofi, jj, zítra doma s tchýní :wink: a u našich příští sobotu :slight_smile:

No Barney je trochu velkej na ten dort :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
hele je moc pěknej a nejkrásnější na něm je že je dělanej od vás a s láskou :dizzy_face:
16. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
já si pamatuju, jak jste slavili loni, to je mazec jak to letí.........
16. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Luci,teda fakt parádní dortík. :wink: Hele,a z čeho je ta jakoby tráva??? :confused:
16. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
mně přestávaj padat vlasy a vymizel mi těhotenskej pruh......to to fakt letí....
16. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
a my máme kroutící a prdící 3 hodinovku... :sweat_smile:
á Věruška se připojí :wink:
Zofi,týjo, Vašíkovi jsou už 4 měsíce... :confused: Já pruh ještě mám.A taky kilečka... :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
Věruško, jo jo kilečka se držej jako klíště :wink:
16. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz
A kor když se pořád baští čokoláda. :sweat_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Holky,Klaudie má úplně bílý jazyk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je asi z mlíka,ne? :confused:
16. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.