• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru, to je z jedlýho papíru :wink:

Já těhu pruh už taky nemám..ale delší dobu :grinning:

Dík za pochvalu...představovala jsem si ho malinko jinak, ale to je jedno :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
LUci neboj pruh zase bude :grinning:
16. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ach jo,holky.Zase bulí.Od 19h kdy jedla pořádně neusnula a kroutí se jako blázen.Chovat-nechovat,je to jedno.Takže jsem ji teď dala do postýlky a zavřela za ní dveře... :rolling_eyes: Je mi jí ale strašně líto,chuděrky.Že jí prostě nemůžu nijak pomoct. :frowning2:
16. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Věru, může mít moučnivku :confused:

žofi, jj, bude..ale nějak extra mi zrovna tohle nechybí :grinning:
16. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Věruško to mě moc mrzí, ale přiznám se že na to boleníčko nechci ani pomyslet :unamused: jsem si teda fakt užila....
16. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Věru vím jak ti je a trpím s tebou.my si tohle taky užili až až.A pak že na prdíky trpěj spíš kluci.
16. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Věru, achjo...s těma prckama je tohle těžký :pensive: Ted je lepší, že už si řekne, co chce...ale v něčem je to zas horší..kor, dkyž chce místo oběda čokoládu,... :sweat_smile:
16. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
kdepak je Evík?
16. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak jsem se aspoň v rychlosti ospršila a nastalo krmení divé zvěře... Pak ještě vydržet další svíjení a brek do 0.30h a půjdu do hajan :sweat_smile: Pořád přemýšlím,jestli třeba nejím něco špatnýho,ale fakt nevím.No,hlavně že přes den o ní nevím.Že aspoň v klidu napíšeme s Terkou úkoly...

Luci,v po.jdeme zase de poradny,tak jazyk ukážeme a budeme moudřejší.
16. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holčinky, loučím se, jsem fakt ko :unamused:

Dobrou všem a snad budete mít noc aspon trochu klidnou :slight_smile:
16. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Věruško jsi to silná mamča.......
16. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Zofi,co jiného nám zbývá... :wink: :grinning:
16. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Holky, já pořád přemýšlím o těch vašich prdíkách a boleníčkách. Já to vůbec nepamatuju, že by Pája něco takového měla, nebo ségry děti.
Takovej blbej dotaz, ale dělá se pořád, že se prťousci nabaští, pak se drží ve vertikální poloze na říhnutí? A dáváte je ležet na bříško? A co vy pijete za tekutiny přes den?
Jediné omezení co totiž já pamatuju když jsem kojila bylo omezení čerstvých citrusů nebo ovoce s vysoým obsahem C.
16. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky my máme všechno hotové.....teda všechno to co jsme chtěli :wink: , dobaleno, rozloženo, jen pár drobností zbývá, ale to se bude sbírat cestou :grinning:, nákupy jsme taky přežili ve zdraví, míša se chladí v lednici (teda jako řezy míša), :grinning:, takže snad vše, ráno v rychlosti nachystat na oběd a bude to.
sama jsem tomu nevěřila, ale povedlo se, ale mám toho dost a cítím, že asi ani neusnu dobře, protože budu přetažená :unamused:

jinak máte pravdu, že za rizikovku nic nestojí :confounded:, ale v bytečku už nebudu nic honit, jen to připojení, abych s váma mohla co nejdříve komunikovat a hlavně nechci promarnit Sanusku a špuntici :wink: :dizzy_face:

Dančo, užijte si s manžílkem hezký večer a krásné výročí :wink: :dizzy_face:

Luci, to je krásný dortík, kdo dělal tu figurku???? vy máte vždycky takový krásný dortík :wink: :dizzy_face: Ať se zítra oslavička povede :wink:

všem dobrou noc
16. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak jsme doma. Tedy, už asi hodinku. Anežka byla zlatá! Jak jsem ji ve 20,10 položila, tak jsem ji o půl jedenácté našla. Zvládla to skvěle.

Ne taky my. Manžílek se přejed a mě dooost bolí žlučník, protože jsem si dala čokoládové fondue, což je tak asi deci (nebo víc) husté čokolády a k tomu miska čerstvého ovoce. No, mňamka to byla :dizzy_face: :dizzy_face: Ale ty následky... Anežka nás asi cítila, tak se před jedenáctou probudila, tak je po krmení a zas spí. A já jdu taky.

Dobrou noc :wink:
16. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
Luci, krásnej panáček na dortu. Jak že se mu říká?? To bych měla znát, tyhle postavičky, že? Musím trénovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very, bojím, bojím, že má Klaudinka moučnivku. Uvidíš, dr. Ti poradí. Prý to nebolí...

Pavli, podle mě prdíky byly odjakživa. No a na odříhnutí se dává furt, ale naše Anežka do dvou měsíců neříhala, neuměla to. Prý je to normální. Na bříško se dává teď míň, spíš na bok...

Věrko, teplou plínu na bříško nebo dát dítě do polohy tygříka. To ulevuje... Aspoň u Anežky.

Very, brzy ať si tu s námi (myslím na příjmu) :wink: A opatruj se!

A už jdu :slight_smile:
16. říj 2009 ve 23:48  • Odpověz
Dobré sobotní ráno. Včera večer jsem naposledy nakoukla ve 20:40 a to tu bylo zamrzlo :wink:

Luuc... pěkný, bude se líbit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pěknou oslavičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani... Anežka to zvládla :wink:, babička to měla pohodu :wink:

Pavli... a vy už do Sanusu nechcete vkročit???

Kdepak máme Míšu???
17. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré dopoledne

Vana stále se mnou.

Nešel by ten pátek připomínat ráno, aby mi to došlo??? To by bylo moc fajn, mě ani ty dny nějak nedocházej.... :unamused:

Luci dort krásnej, "dinosaur" bombovej :grinning: A dvojku jste taky modelovali nebo koupili?? :grinning: :wink:

Dančo tak to jsi byla jak v jiříkově vidění ne? Po takové době bez břicha a bez dítka ve společnosti..... :dizzy_face: Žlučák snad byl pak už v klidu........

Věru to máte takové prdíky, sakryš, ani ty kapičky nezabíraj??????????????????????????

Sar hele ty naháněčko, co kdyby jsi hodila zase nějaké foto Mary??????????????!!!

No jo kde je Míša??????????????????!!!
17. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
Sanu... nejsou lidi na focení :confused: Ale budu na tom pracovat. Nahánět, to já umím :wink:. Pořádek musí být :wink:.

Jestli Míša není v Praze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Přeju dobré ráno.
Noc byla veselejší, ale to už se nedá nic dělat.

Sanusko, bez vany a bez míma ve společnosti - je to zvláštní pocit, kdybychom na stole neměli pití, mohli bychom jít na záchod oba naráz. To byl takový pocit, co jsem si uvědomila, že tam nemám kočárek :grinning: :grinning:
Jo, byla to pohoda, zopakujem, snad :wink:

Žlučník cítím pořád, tak lehce, to bude dobré..

Sanu :grinning: :grinning: Ještě asi jednou Ti ten páteční pokec připomenem a pak asi pár neděl ne, mám pocit. I když bych Ti moc přála hodné miminko a pohodové šestinedělí i další čas.

Že by Míša a byla v Praze?? :dizzy_face:

Užijte si sobotu, jdu vařit a měla bych uklízet. Od rána jsem na nic nešáhla...
17. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Hezkou sobotěnku přeju!
Tak včerejši večer dopadl přesně podle mého popisu.Brek,kroucení,chovat-nechovat úplně jedno,takže jsem ji nechala se prostě uřvat.Usnula (jako vždy) v 0.30h. Potom jídlo ve 2h,v 5h,v 7.50h a teď už od 11h přetahuje.Spí jako dudek.Upekla jsem buchtu,poklidila,vytřela... Nevařím,protože Terezka je u sestřenice,tak mám klídek.Tak si tak říkám,že to bulení do 0.30h se dá vydržet,když se mi potom přes den "odměňuje" takhle krásným spaním. :pensive: :slight_smile: Jen mi jí je strašně líto,když ji vidím a nemůžu jí pomoct.Co se týká jídla,tak se straním cibule,květáku,luštěnin,čerstvého pečiva a podobných "nadýmadel".Taky pomerančů,kiwi,mandarinek atd. ... V kojícím čaji bych se už mohla koupat... Takže fakt nevím... :unamused:

Sarii - malinká otázečka... Nevíš prosím,jak to vypadá s našimi těhu fotečkami ? :wink:
17. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Ahoj kočky,

sanu, dvojka je taky vymodelovaná :grinning:

Dani, snad ti bude líp...Anežka je šikula, že první večer bez vás tak zvládla :dizzy_face: Panáček je Barney :wink:

My byli dopoledne v Afi nakoupit ještě nějaký drobnosti..lidí tam ylo jak před Vánocema :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čekáme až drak usne a jdem chystat výzdobu, balonky, jednohubky,.. :dizzy_face:

Nebo se Míša usmířila s manželem a užívaj si romantiku :dizzy_face:

Nakouknu večer, zatím pa
17. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jsem po "o" a myslím na Woblu :wink:

Nechat uřvat nedokážu :fearful:

Kočky, jdu ven než se to pokazí... pa, pa
17. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Sarii,když ono stejně nic jiného nezbývá... :confused: Chovat nepomáhá,cpát jí do pusy dudlíka taky ne,houpat v lehátku též nic... :rolling_eyes:
17. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jeee já bych ráda pak taky chtěla zvládnout, nechat špuntici ukřičet.... třeba to zvládnu nooo a třeba taky ne. Uvidíme, třeba nebude ani potřeba k takovejm krokům ani zacházet (cha chaaa) :grinning: :sweat_smile:

Mi psala Lady, že se v pcích rodí jak o život, doufám, že nebudu rodit pak někde na chodbě :confused:

Venku to docela jde, tak jdu hodit bok a jukat na tv.
17. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj, zdravím a hezkou sobotu :slight_smile:

Luci boží dort tak ten se bude Anetce určitě líbit.Pěkně ty dva roky utekly viď.....

Věru je to trápení ten pláč co, segře tenkrát Honza řval 3 měsíce a to byl teda teror, nic nepomáhalo, až jakýsi bylinkář.... a ten bílej jazyk může být moučnivka :confused:

Sanu koukám stále 2v1

No a já mám snad zpátky to pálení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: už nevím co s tím a do pondělka daleko.Dobrk má dovču :frowning2: snad to mimču nějako neškodí :frowning2:
17. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Věru... já vím, ale je to srdcervoucí, co?

Gabi... zase svědivák :confused:

Sanu... a už máš doma všechno komplet nachystané???
17. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojky sanusky,
tak se jdu s váma rozloučit, jak jen to bude možné hned se nahlásím. :wink:
My jsme odstěhování a teď začne velké vybalování :grinning:

Sanusku, vidím stále 2in1 tak ještě vydržte, ať to neprošvihnu :grinning:......kvůli mě tak budete čekat co??? už budete rádi, že to budete mít za sebou :dizzy_face:

Mějte se krásně a já se brzy třeba takhle u našich nahlásím :slight_smile:

pááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face:
17. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Jééé, Verča už šla bydlet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Krásnou první noc a hlavně hezký sen :wink: !
17. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Sar jo jo asi mám vše. A jestli jsem něco zapomněla, tak se to nějak dožene nebo dokoupí. Dokonce jsem koupila i punčocháčky v Tescu, takže dle mého mám vše. Včera jsem i dudák vyvařila i když si myslím, že je to k prdu, stejně jsem ho šoupla zpátky do pouzdýrka a zase si říkám, že z něčeho musí špuntice čerpat trošku obranný systém....

Very no tak to doufám, že ti tu laskavost neprokážu a že až se ukážeš, tak já už budu zase doma zpátky a špuntice bude už v postýlce...... Ale na druhou stranu si myslím, že se tady ještě párkrát potkáme...., protože se neděje vůbec nic........

Jen si přijdu, že kinu, kinu kinu a kinu.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.