• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
rychnov: jsem myslela, že když chceš látkovat, tak ti jde jak o živ.prostředí, tak o nechemickej vnitřek plenek, do porodky ti to jedno balení stačit bude a pak hurá do látky :wink:
2. čer 2009 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak moje neteřinka si taky mooooooooooooooooc chválí ty plínky z tesca. A kupuje si prý fialový Huggies.
2. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahojky, jsme doma, fotky dám večer :wink:

Dani, já používám jenom Pampers...Huggies nám protíkaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jiný jsem nezkoušela, ale ty fíalový Tesco si hodně chválej :wink:
2. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
my taky jenom Pampers a pohoda, teda až na ten smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já bych do těch moltexek teda šla..jako na výhradní používání, to by se člověk nedoplatil..ale do porodky je to super :sunglasses:
2. čer 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Tak si už vyvářím a pak už budu jen tady s váma (i když koukám, že tu nikdo není :grinning: ).

Dělám si hranolky v troubě a k tomu kuřecí se žampiony a porkem na sojovém sosíku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
zas Sanuska prudí s jídlem :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
Ty vogo Sis kdybys viděla jak se na to těšíme i břicho mi z toho začalo bublinkovat :grinning:

Luci tak co, Anetka už tozezná zeleného a červeného panáčka na přechodu? :grinning:
2. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Přehodnotila jsem situaci, než se hranole udělaj, tak si umeju kebuli a večer vyžehlím, aby se mě zítra lidi ve městě nelekli...

Jdu na to, hned jsem tu
2. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
ahojda holky,
tak kolem 6 jsem dojela domů, dnes né sice tak utahaná jak včera, díky za ty dary, :grinning: ale i tak jsem KO
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
jsem tak mrtvá, že si manža jde vyžehlit sám triko :sweat_smile: , prý musí trénovat :grinning: (asi na plínky)
2. čer 2009 v 18:45  • Odpověz
very: plínky se přece nežehlí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
Siss, ty klasické jo a taky jich bude potřeba i když né na čůrání :wink:
2. čer 2009 v 18:47  • Odpověz
very: když ne na čůrání, tak je žehlit nemusíš :wink: je to zbytečný :wink: max. takdo 6nedělí a pak bych na to prděla :wink:
2. čer 2009 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz
very: to je takový to klišé z mýho mládí, když nebyly tak dobrý prací prostředky atd, tak kvůli sterilitě..ale fakt mi to přijde k prdu, když to dáš mimi pod hlavu nebo utřeš pusinu, tak se mu fakt nic nestane i bez žehlení, navíc z tý žehličky je to sterilní asi 5vteřin, než to někam dáš :wink:
2. čer 2009 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
Very ahojda :slight_smile: Jsem si říkala, kde jsi.... copak máš k véče? Já ještě tak 5 minutek a mám jídlo hotové :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sis kde maj hezký ty klasický plínky??? Jsou i s obrázkama?
2. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
sanus: myslíš, ty čtverce s obrázkama? :wink: Ty maj na netu např.tady www.ebutik.cz :wink:
2. čer 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
Siss, já jsem asi ze starý školy, mě to neva, žehlení sice nesnáším, ale zrovna plínky mi nevadí, už když jsem je žehlila na ségru, tak mě to bavilo :wink: , a jestli bude prcek taková citlivka jako já, když jsem byla malá, tak stejně budu muset :wink:
2. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
very: jako není to na škodu, to je jasný...ale nutný to není :wink: to bys nemohla ani kojit atd, aniž by ses potřela nějakou dezinfekcí :wink:
2. čer 2009 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz
Sanu čauky,
mě manža koupil kuřecí nugetky, ale nějakou novou značku, protože ta naše oblíbená je zrušena :frowning2: , tak jsem zvědavá jaký budou, k tomu exotickou sladkokyselou omáčku a chlebík a moc zelniny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 18:55  • Odpověz
To je taaaaaaaaaaaaaaak dobrýýýýýýýýýýýýýýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very to taky nezní špatně!

Sis jdu na to hodit oko.
2. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
jůů, to je plínek, člověk neví jakou dřív objednat, si to Sanu zapisuj poctivě, protože až nám ty těhulky budou postupně odpadat, tak ať taky něco víme :wink: :grinning:
2. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
sanu: žirafky..co...http://www.ebutik.cz/index.php?men0=66&list=1&prod=1563&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/5099/prod60023.jpg&detailRozmerL=400x380&usrCmd=details
2. čer 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
já je teda nepoužívám, takže kdo chce, můžu mu předat tři potištěné plínky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz
Já to jen tak očíhávám, mám hodně věcí od ségry, tak to musím nejdřív všechno prozkoumat čeho kolik bude potřeba koupit..... :wink:
2. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
sanu, hele nedělej si srandu...Anetce jsem tam vzala její kočárek na panenky a chodila způsobně po přechodu :sweat_smile: teda většinou :wink: ale tlemily sme se tomu a kámoškou :grinning: :grinning: :grinning:

Já si dala k véče pizzošku a jdu si umýt kedlubnu..jako hlavu :sweat_smile:
2. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
já chci vidět Anetáka na přechodu :grinning:
2. čer 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz
To ti Luci věřím, bych se řehtala taky :grinning: Oni jsu strašně důležitý ty špunti :grinning: Už se těším na foto :wink:
2. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Halo? :confused:
2. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
už tam jsou :wink: mě to trochu trvalo noo :sweat_smile:
2. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Luci, Anetka u přechodu s kočíkem a ve vaně dost dobrý, moc jí to sluší :dizzy_face: a u toho přechodu je prťácká :wink: :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.