• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
áhojda...

tak vše nejlepší Anetce k 2. narozeninám, zdravíčko a ať rodiče nezloběj :grinning: :wink:
18. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
no včera jsme doma měli malinko Itálii ale přežili jsme tak dobrý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
Anetce přeji všechno nej... hodně dárků a HLAVNĚ... příští rok oslavu 3. narozenin s bratříčkem nebo sestřičkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Žofi... ty taková klidná duše?

Pavli... koukala jsem na to jako jó-jo :grinning: :grinning: :grinning: než jsem pochopila význam slova CAR :grinning: :grinning: :grinning: . Dobrý :wink: . Jsem si říkala, jestli přeci jen ještě nepokusíte osud.

V Afi to opět vypadalo, že zítra je Štědrý den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Hoj, tak jsme se vrátili z o od tchyňky, cukrovka necukrovka jsem nacpaná jak to růžové zvíře. No děs. Já budu mít pětikilové dítě, protože já když pozoruju, jak tu dietu teď dodržuju.......................................... :pensive:
Jsem hrozná.

No jooooo, Anetce vše nej!!!!!!!! :slight_smile:

Já se na chvilku natáhnu a pak jdu do vany, abych se nachystala na zítra.
To zase vysedím v suterénu důlek..... :slight_smile:

Tak se nelekejte, že se budu zítra hlásit až po o.......!!!!!!!!!! :wink:

Zatím pa
18. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Kočky, Anetka děkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sarii, hezký přáníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Žofi, no prosím tě :astonished: a už je to dobrý?? :astonished:

Sanu, držím pěsti na kontrolu, at už se to hejbne :slight_smile:
18. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
jo jo nebojte se o mě, teda kdo se bojí...

to víte musím vám taky napsat něco jinýho než jen, kakáme a nekakáme :grinning:
18. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Luci hledám batůžek s Bořkem a nikde ho nevidím :astonished:
18. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Sanu se těš na 5 ti kiláčka :dizzy_face:
18. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
žofi, chceš ho kupovat?? hodím ti odkaz :wink:
18. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
né nechci, jen si říkala že se Anetce líbil nejvíc a na fotkách jsem ho neviděla :astonished:
18. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
žofi, no jo, to jsme nevyfotili :sweat_smile: příště :wink:
18. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
jasně , tak příště :wink:
18. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Ale s motorkou budíme všude pozdvižení :grinning: vždycky když někam přijedem, tak si jí všechny děti půjčujou..ještě, že není Anetka skrblík :grinning: dneska nějakej 4 letej kluk říkal mamince, že by chtěl od Ježíška růžovou motorku :grinning: maminku málem omývali :grinning:
18. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holčiny. Nějak nestihám. Slavili jsme manžílkův svátek, teď jdem koupat, krmit a tak dokola...

Večer kouknu.

Luci, Anetce vše NEJ :dizzy_face: :dizzy_face:
18. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

Anetce vše nejlepší k narozeninám :dizzy_face: hezká motorka se nedivím, že má takovej úspěch :slight_smile: a hezky nachystaná oslava :wink: jinak Anetka od posledního srazu parádně vyrostla, jsem ji viděla někdy z jara...
18. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Taky přejeme Anetce vše nej :slight_smile:
18. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Holčinky, Anetka moc děkuje :dizzy_face: Jste hodný, že jste si vzpomněly :dizzy_face:
18. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Krásný večer,

Luuci Anetce posíláme obr gratulaci k narozeninám a přejeme všechno nej nej. Fotečky jsou moc pěkný.

Holky zejtra je du směr Sanus na utz.Tak mi držte aspoň trochu palečky ať můžu na transfer.Jsem objednaná na 9:30hod.
18. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Madli držíme pěsti :slight_smile:
18. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Neli se objevila - to je dobře, že Kubíček nezlobí :wink:

Sari, hele, já na ten úklid až tak nejsem, ale pravda je, že Anežce by se to určitě líbilo :grinning:

Věrko, krásnej porod!!! Zkrátka si šikula - myslím to, jak sis to zařídila, a jak si to zvládla. :dizzy_face:

Sanusko, Věrko, tyhle polohy jsou z knížky "Něžná náruč rodičů", to se těžko popisuje.
http://www.lekarna.cz/nezna-naruc-rodicu/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc

Někdo to haní, někdo to chválí, podle mě to funguje - když se s dítětem správně manipuluje, je mu lépe (a rodičům taky).
Ano, tygřík leží - jako by na ruce, na předloktí - a klubíčko je "hodně zkouroucené" jako v bříšku - tedy hlavou nahoru. Ale já "blbec přes ruce" to nebudu popisovat. Já to neumím....

Věrko, do IP ti posílám žádost o proplacení dovolené, je to když se jde z MD na rodičák.

Madli, pěsti držím!

Holky, dnes Anežka usne asi v půlnoci, nebo nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teplotu nemá, nic nezabírá, řve. A to je fakt už přecpaná, takže hlady to není...
Zítra (snad) budu :wink:
18. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
.... je po půlnoci. Tak jsem tady, když jsem psala, že (snad) budu :grinning: :grinning:

Anežka usnula v půl dvanácté. Zítra (tedy dnes) ji necháme vyřvat, protože tohle bylo normální vydírání bez důvodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tygřík je v albu. Ale upozorňuju, že si nedělám nárok na správnost provedení. Kdo to zná, klidně připomínkujte! :wink:
Dobrou :slight_smile:
19. říj 2009 v 00:04  • Odpověz
Dobré ránko,

já už jsem hodinu vzhůru, piju kafíčko :dizzy_face: a Anetka furt spí :sweat_smile: no aspon si můžu v klidu namalovat obličej :grinning:

Dneska máme zařizování..musím do banky pro novou kartu, na finančák a jedem ke kamarádce, co má půlroční mimi :dizzy_face:

Madli, držím pěsti na UZ :slight_smile:

Já mám ještě týden než dorazí MS, tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věru, ted jsem dočetla tvůj porod..nádhera :dizzy_face: seš šikula :dizzy_face:
19. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobrý den, tohle totiž není ráno...

.... vtávaly jsme před chvílí, kočička si otočila den a noc. Docela mazec... hlavně to uspávání od osmi do dvou ráno...
A teď už pět hodin nejedla a vůbec jí to nevadí....

No, moje chyba, kdybych jí nepřekrmovala na noc...

Jdu dělat takové ty nutné věci: snídat, oblíct dítě, do města, a tak.

Užijte si den!
19. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Zdravím všechny :slight_smile:

Dančo snídaně na 11h ? S mimčem se nestíhá a nestíhá, byla jsem na tom tenkrát úplně stejně.A chováníčko určitě pomáhá a má rozhled. Jinak Anežka je teda parádní noční ptáče :wink:

Holky si říkám, že ta Sanuska tu už večer nebyla a ráno taky ne :confused: jestli ona už nerodí???? :confused: :confused:

Luci na tebe jsem teda zvědavá????Jak dopadne IUI?

Já běžím do školky a dnes budou fotky tak jsem zvědavá??
19. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj... taky jsem měla nějaké poletování... Venku to jde...

Sanuska důlkuje v nemocnici na monitoru :wink:, určo se pak hned nahlásí :wink:

A jak asi Madli?
19. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
zdravím všechny

věrčo krásně popsanej porod a jak rychlej :slight_smile:

lucíku vše nej dodatečně Anetce k narozkám, o víkednu jsem tu nebyla

ten byl u nás děsivý :frowning2: :frowning2:

ted na netu vyhlížím ohrádku na hraní pro Verunku a hlasím že už si dnes skoro sama v postýlce sedla, tak mám radost :slight_smile:
nemáte někde s nějakou zkušenost?? Verunka je opravdu hodně živá a nikde jindy než v postýlce ji nemohu nechat bez dozoru, tak proto ohrádka,ale né dřevěná ale ty sítované se mi líbí :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Hezký den,
moc děkuju za palečky a hlásím že pomohli.Sliznice atd krýsná takže dneska si nechám píchnout Pregnyl a v pátek budu volat kdy si mám v sobotu přijet pro "eskymáčky".K Pregnylu jsem vyfasovala dvě krabky Prednisonu a tři Utroše.Vypadala jsem trochu jak feťák :slight_smile: .

Tu knížku Něžná náruč rodičů jsme měli půjčenou ale hned jsme ji vraceli.Minula se účinkem.Zkoušeli jsme podle toho chovat a nosit ale Adík měla svou hlavu a nespolupracovala.Pobavil mě Petr když prohlásil "beru dítě a knížku a jedu k tý ženský co to napsala ať mi mi hmaty a chvaty ukáže na Adélce když nespolupracuje".Nakonec jsme to zvládli i bez knížky.Ono jak se zažčala pohybovat pak samostatně,tak bylo po chování.
19. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Hoj holky

Nebojte, vana stále se mnou. Jsem ko, vrátila jsem se ve 14:10 dom z KO. Byla jsem tam někdy po 9 nebo půl desátý, hrůza a příště tam budu ještě dýl, protože musím na UTZ...
Nález nic, vše při starém jako minule, nic se neděje. Jediné co je jako novinka, tak asi že má špuntice nějaký vlasy :grinning:

Tak a jdu ležet. Zatím pa
19. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Sanu komu by se chtělo z teplíčka do tokovýho hnus počasí.Hlavně že je všechno v poho.A ta hláška s vláskama mě pobavila.To mě připomělo když jsem rodila,tak dr zjišťoval na kolik jsem otevřená a povídal že cejtí hlavičku.Když odešel,povídal Petr"měla ses zeptat,jestli má i nějaký vlásky".
19. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahojky,

madli, super, tak v sobotu budu držet pěsti na KETík :dizzy_face:

sanu, tak pořád kinder :slight_smile: to čekání je teda hrůza, ale v HK to bylo stejný :confounded: kolikrát dr odvolali akutně na sál a čekalo se celý dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: by mě zajímalo, jak dr zjistil ty vlásky :grinning:

Gabi, taky jsme zvědavá..ale moc šancí tomu nedávám :wink:

jaji, my jsme ohrádku neměli :wink: Anetka byla hodná na hrací dece nebo pod hrazdičkou :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.