• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tady je sluníčko :dizzy_face: tak jdem ven.

Anežka je taky sluníčko. Se děsím večera... :unamused:
19. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Dani, prosím tě, jak si otočila Anežka ten den a noc? :confused: slyšela jsem, že to občas mívaj děti po porodu, ale 3.měsíční :confused: Snad bude zase dobře :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile:

Tak se zase hlásím..Problémy s uchem jsou stále, ale asi díky těm lékům nebo čertvíčemu už alespoň intenzita toho rachotu kolísá v závislosti na míře řevu, kterémujsem vystavená..Už to je úleva.. :pensive: :pensive:

Jinak jsme byli dnes s kočkama na druhé hexe+pneumokok+meningokok (byly jsme zařazené do očkovací studie na novou vakcinu meningokoka), holky se nabaštily a teď vyrazily s taťkou na prochajdu v novém přibližovadle. :wink:

Jinak opožděně Anetce vše nejk narozkám a musím tedy říci, že už i u takhle malé špuntice se musí nechat, jaká je to krasomilka-fakt, je nádherná.. :dizzy_face: ..A dortík- jedna báseň- což mi opět připomnělo, že budu muset připravvit půdu na sdělení babičce, že holky od ní mít dorta na narozky nebudou.. :pensive: - ach jo, když to je tak těžký- tyhle věci říkat a zároveň neurazit- kor u starších lidí..Když u nás fakt ty máslové dorty končí v koši (což jí říci nemůžeme) a tak fakt chceme pořídit jiné/é...

Co se týká dalších novinek, tak asi to, že Andrejka to svoje s odpuštěním "vysírání" u jídla (teď už skoro u každého vypije sotva 50ku- je to děs) tak vystupňovala, že asi budeme muset zařadit po poradě s MUDrem nějaký ten počáteční příkrm (první lžičku nebo kaši atd.)..Sice Andrejka nemá podváhu, ale jen díky tomu, že začala jít "dolů" až v posledních dnech..Je to děs, když vidím, jak jí jsou třeba kaťata na délku, ale v pase jí to padá.. :confused: :fearful: ..Jo, to Esterka, ta je zase rozzuřená, když dopije :grinning: :grinning:

Muchli- co se týká menses po porodu- tak já měla šestinedělí cca 7 týdnů a pak asi po třech týdnech cosi jako špinění, pak po dalším týdnu znova a teprve 12.10. ke mě dorazila plnohodnotná mrcha, takže to asi fakt chce čas, než se tělíčko srovná..(akor, když ještě kojíš)
19. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Dani- tak Anežka ti dává co proto, viď? No, je vidět, že je to osobnost, stejně jako mamka :wink: :slight_smile: ..Ale neboj, určitě se to zase srovná.. :dizzy_face:
19. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
Jo a k ohrádkám- dnes nám tahle dorazila..

http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=540779

Máme to i s tou matrací dovnitř a ještě na to přijde ta deka, co jsem dostala za vyfocenej pupík, akorát odpovídá rozměry, takže paráda. Bude v obýváku a postýlky už s námi v ložnici..Je to fajn, že na sebe holky uvidí a myslím, že i ten motorickej vývoj bude lépe podpořen v prostorné ohrádce, než v postýlce. Na hrací dece na zemi se jim moc nepáčí, to nemluvím o tom, že na plovoučce to docela táhne a tahle ohrádka má dno nad podlahou+matrace a deka, tak si myslím, že to bude O.K.- no, praxe ukáže :wink:
19. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Koukám, jsem tu sama, tak pošupajdím..

všem těhulkám- ať to hezky utíká a čekatelkám good luck :sunglasses: :wink: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Holky vlásky viděla na UTZ doktorka. Dělala jen takovej "rychlostní" v ordinaci, aby se přesvědčila na 100% že špuntovka má hlavu dolů. A tak mi to pidi páčo ukazovala.
Nelče taky říkala, že Kubajz bude mít vlásky dle UTZ.
Ono to trochu vypadá jako svatozář :grinning: Těsně nad tou lebečkou....

Jsem pofackovala trochu a jdu zase ležet. Jsem v pryžovém stavu.

Zatím pa
19. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Evi hezká ohrádka :wink:

Sanu tak já myslela, že už jsi jela :sweat_smile: a ono takový čekání na monitor....pidi páčo se mi líbí :grinning: :wink:

Holky já jsem zoufalec :sweat_smile: jak se dostanu ke G Medu???????????????????
19. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoooj... takové počasí se muselo využít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Evi... s tím nebaštěním Andrejky je to blbý :frowning2: Ale kaše jsou až od ukončeného 4. měsíce, nee :confused: ?

Madli... parádní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabi... když jedeš od nemocnice dolů, odbočíš vlevo a seš tam :wink:
19. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Evi, super, že už ucho není tak hrozný...nebo aspoň horší :slight_smile: a děkuju za pochvalu Anetky a dortu :dizzy_face:

O tom nejedení mi to ani neříkej..s Anetkou je to pořád hrůza..ikdyž ted 2 dny jakž takž jí..ale musím jí u toho dělat divadlo..krmit medvídky, Barneyho z dortu :grinning: a pak si dá taky :pensive: no je to děs s těma prckama

Gabi, jak se jede ke G medu nevím, ale musím tam taky jít, pže naproti je školka, kam chci dát Anetku

sanu, to jsem teda na Špuntici zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Gabi, G-med je u maťáku.
Sanu, tak ty jsi ještě stále po kupě, to je fajn. :wink: A jaké máš odhadované míry?
Evi a jak dlouho ti to špinění tak trvalo? Takže si s tím holt nemám dělat hlavu, jo!?
Evíku a ty holky nemáš nikde po kupě? Já když je mám vedle sebe, tak se většinou mlátí, docela se jim to nelíbí, chtějí prostě každá svůj prostor. :sweat_smile: NO, ale mají smůlu, prostě to občas musí vydržet. :wink:

Holky, vím, že je to asi pro nás ještě předčasné, ale podle čeho se vybírají autosedačky? Jaké tam jsou důležité parametry a jaká značka případně nějaké doporučení?

Mandeli, tak ať se mražáčky na sobotu krásně rozmrazí a všem, co na něco čekají, tak ať to čekání příjemně utíká a maminám hodné miminka. :wink:

NO, já teda nevím, jestli my děláme zrovna dobře, ale třeba dneska s náma zase holky spaly v posteli. Já bych to vydržela je nechat řvát v postýlkách, ale zase kvůli manžovi jsem je raději vzala k sobě, aby se aspoň trochu vyspal.

Jak dlouho si můžu dovolit je takhle vzít do postele, aby si na to nezvykly? Třeba do jejich třech měsíců nebo bych už to měla teď raději omezit?
19. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Luuc... kámoška si tu školku mooc pochvaluje :wink:

Muchli... jestli si zvyknou nebo nezvyknou... ví Bůh. Každé dítko je jiné.

No a holky to tu zase flákaj... Tesi, Maruška, Artep, Hopi, Beryk, Soňa..........................................................................................................................................................................................................................................
19. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Zdarec :slight_smile: :slight_smile: ,
dítko mi usnulo ve vajíčku a aukcuju, tak jsem po delší době přišla hodit oko :slight_smile:
Tak co je tu nového? Jen jsem stačila postřehnout, že:
Sanu je ještě pohromadě,
Luci byla na IUI se super morfoškou, tak Luci, držím palce :wink:
Sarii je s Mari už zpět z Prahy, o je moc dobře :wink:
19. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Tak my jsme dneska konečně vylezly z "nory",protože se počasí začlo trochu umoudřovat.Tak jsme si to s Terkou,s babičkou a kočárkem hezky užily. :dizzy_face:
Taky jsme byly v poradně u paní doktorky,tak nám řekla,že narozdíl od minulého týdne,kdy zjistila že Klaudi od propuštění z porodnice nepřibrala ani deko,jsme tentokrát měly navrch 210g a k tomu 2 cm. :dizzy_face: Ještě jsme trošku žlutý "číňánci",ale to už se snad taky brzo srovná.Ono teď ty podmračený dny,kdy bylo šero i v poledne tomu moc nepomohly... :unamused:
Dnešní noc byla asi zatím nejhorší-Klaudi vždycky brečela až od té 21.30h,ale včera spustila už kolem 20.00 a skončila-jak jinak kolem 0.30... :unamused:
Teď je hodná - spí jako dudek,tak jsem zvědavá,jak ty prdíky zvládneme dnes. :confused:
19. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
sarii, kamarádka mi taky říkala, že je ta školka dobrá..ještě přemýšlím o školce Na třísle..ta je sportovní :slight_smile: uvidíme..

muchli, to je fakt různý..my jsme tohle nepraktikovaly nikdy..jen po ranním kojení, třeba v 5 už jsem si jí nechala v posteli :wink:

No a Míša tady taky dlouho nebyla :confused:
19. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
jé, Věru, dodatečně velká gratulka ke Klaudince :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Tesi, jůůů, Kubíkovi už je měsíc :astonished: :dizzy_face:

Věru a dáváš ty kapičky na prdíky?
19. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Luuc, no jo a odhadem má 5500g :grinning:
19. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tesi, pěknýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je dobře
19. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Luuc, no jo, kolikrát mám pocit, že je bezednej :grinning: , už vypije cca 130ml najednou a mám docela strach, aby mi doktorka nevynadala, že moc přibírá a moc ho krmím :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Tesi... 5,5 kg :astonished: :astonished: :astonished: Noo, chlap, noo :grinning:
19. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Anetka měla v měsíci 4550g :grinning:
19. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Sarii, jsem zvědavá kolik budeme mít na 3 měsících :sweat_smile:
Co Mari, jak snáší léčbu?
19. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
tesi, ono pak stačí jedna nemoc nebo zoubky, to pak ty prcci moc nejedí a jak když ty zásoby najdou :wink:
19. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Luuc, super, tak už vím čím mám v případě nouzr argumentovat :grinning: :wink:
19. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tesi... Mari to přijímá dobře :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
tesi, to víš, že jo..každýmu je do toho prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: tyhle kecy nesnáším..každý dítě je jiný a nedaj se porovnávat :wink: kor, když se jedno narodí 2kg a druhý 4kg

Hele Anetka byla docela buřt..já to neviděla, vidím to až ted zpětně na fotkách :grinning: ted je normální :wink: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky díky za rady , koukám do mapy, ale moje orientace je velmi slabá :sweat_smile: Takže když pojedu z kopce dolů tak do leva a na netu je to bílá vila. Tak snad to najdu.A maťák mi nic neříká :sweat_smile:

tak zatím dobrou :wink:
19. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Tesi Kubík je kouzelnej :dizzy_face:
19. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Holky, buřt nebuřt... hlavní je spokojený děťátko a máma :wink:
19. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.