• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Evíku, ty jsi asi můj dotaz nezaznamenala. Můžu se zeptat, kolik vážily holky na třech měsících? :sweat_smile:

Sari, a kolik vážila Mari na třech měsících? A porodní váhu měla jakou?
19. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
sarii, to máš recht :wink: ale ono už tě to pak štve, jak ti každej říká..jééé, to je buřtík, jéé, to jsou kejtičky, .... :rolling_eyes:
19. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
No, holky, máte pravdu, kdyby nebaštil, stresovala bych, že nebaští, jen ať jí, když mu chutná, i když musím při tomto množství a četnosti, že existuje Beba :grinning:
19. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holčiny. Tak jsme zvolili strategii "vyřvat" a zabrala po necelých pěti minutách!! :confused: Že já blb ji včera dvacetkrát zvedala, nosila, spící pokládala, jen lehla, zas řvala, tak zas nošení atd. ... Uvidíme dál.

Madli, s tou knížkou chápu! Ano, pocit jsem měla podobný - že těch zvířátek (tygřík, zajíček...) je tam na mě moc, že to zkrátka nejde atd. ... ale některé věci zabírají, některé jsem zavrhla, každý musí najít svou cestu :wink:

Sanusko, vlásky?? To jako, že jste si užili?? :wink:

Madli, držím palce na KET.

Sanusko, pryžový stav a ještě k tomu jiný stav :grinning: :grinning: si mě pobavila :grinning:

S ohrádkou nevím, s autosedačkou nevím...

Muchli, s tou postelí... Anežku už jsem měla v posteli třikrát. Zatím si snad nezvykla. Ale tohle se nedá předvídat. Fakt nevím... Mě spíš trápí, že když je v posteli, není na monitoru... :unamused:

Muchli, Anežka měla při narození 2 510 g a ve třech měsících 4300 kg. Takže dolní hranice (ale nám to stačí :wink: ).

Přeju všem krásný večer. Jdu hoblovat koberec a taky se věnovat manžílkovi. Včera to nešlo a dnes to jde, .. abych to nezakřikla a nešla za chvíli nosit... :wink:
19. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dobrou nocku...
19. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
áhoj kočky....Váša to je rozmazlenec, ten se mnou cvičí....se naučil a bručí jak medvěd a zvyšuje a zvyšuje intenzitu dokud ho nevezmete do náruče, se fakt picnu :confused:
19. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
jinak všechny zdravím....
19. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
Hoj,hoj, hoj- už jsem tu dlouho nebyla :wink:

Muchli- to špinění trvalo vždy tak den dva, pak se odporoučelo. Ale po druhé bych to ani moc špinění nenazvala, fakt jsm myslela, že už je to tu, jenže třetí den opět prd a vořech :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Nechala bych tomu volný průběh, jen snad, kdybys nějak masivně a dlouho krvácela a nezdálo se ti to, bych navštívila MUDra..

Sari- však mi ten čtvrtý měsíc ukončujeme už za 5 dní :wink: ..A dnes, prosím pěkně večer Andrejka vymlaskla celou stovku první kašičky (udělala jsem jí ještě raději řidší, než je v popisu)..

Jinak druhá dávka očkování se neobešla bez reakce..Andrejka- kolem páté 1,5hod hysterák a lehce zvýšená teplota. Esterka je podrážděná a měla 38,4..Uvidíme, jak zítra..

Jo a manža máknul a ohrádka je postavená, takže zítra "vyženeme zvěř" :sunglasses: :grinning:
19. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahoj E víku :wink:
19. říj 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jo a holky měly na třech měsících Andrejka 61 cm a 5,2Kg a Esterka 58cm a 5,4 Kg..
Dneska (sfoukli jsme zároveň i 4měsíční prohlídku) měly Andrejka 62cm a 5,8 Kg a Esterka 61cm a 6,03Kg
19. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahojda Žofi :slight_smile:

Váša tě pěkně otročí, což? :wink:
19. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
A jen pro pobavení- dnes mi do škály zvůků, co se mi ozývají v tom uchu přibyl nový- brždění vlaku :rolling_eyes: :sweat_smile: ..Kdo zažil- nemusím vysvětlovat..
19. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
Evíku, tak snad bude líp....myslím s tím uchem :wink:
19. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
jinak jsem se ani nezeptala a tak doufám, že ze mě manža tvůj neměl moc šok :wink:
19. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Evčo, vlak fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Muchli, opravuju informaci, v posteli jen od posledního krmení ráno, tj. tak od půl sedmé nebo sedmi, když už fakt není zbytí a nemůžu ji v kolíbce udržet.

dnes spí :dizzy_face: :dizzy_face: Dobrou :wink:
19. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Žofi, tak mám vyřídit od manži, že právě naopak :wink: :sunglasses:
19. říj 2009 ve 22:43  • Odpověz
no to jsem ráda, já někdy kecám nesmysly :grinning:
19. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz
Evíku a jakou si dala kašičku?
19. říj 2009 ve 22:54  • Odpověz
Žofi- od Nestlé- mléčná, banáno rýžová, od 4. měsíce :wink:

Jdeme na kutě, tak hezkou dobrou všem a zase napopísanou :slight_smile:
19. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz
Dobré ráno...

Dnes jsem musela Mari násilně vzbudit, protože máme kontrolu u Dr. a pak 1. plavčo :wink:

Evi... ha, já počítám ukončený 4. měsíc jako až 4 měsíce a 4 týdny :confused: Hlavní je, že Andrejce chutná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Snad jste reakce na očkování ustáli dobře :wink: .
20. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko,

já už popíjím kafíčko :dizzy_face:

Anetka včera usla ve 21:30..nějak se nám to posouvá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ukončený 4. měsíc je 1. den měsíce 5. :wink: :grinning: prostě když prcek oslaví 4 měsíce na světě :wink: :grinning:

sarii, užijte si plavčo, jsem zvědavá, jestli se marince bude líbit :slight_smile:
20. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
Anežka mě vzbudila za minutu osm a v noci jedla jen ve čtyři. Takže pohoda. Když to budu pokračovat, prozradím Vám fígl, co jsem naní použila :dizzy_face:

Přeju všem krásný den :wink:
20. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahoj

Nic nic nic.

A někdo se mě na něco ptal a než jsem dočetla, tak jsem to zapomněla. Sakryš.
Joooooooo odhad. No to nevím, na UTZ na odhad jdu v pondělí, po 3 týdnech, tak jsem zvědavá.... :sweat_smile:

Maju brzdící vlak znám jen z nádraží a teda je to zvuk příšernej.... :confounded: Včera o tom mluvili v tv, jak to strašně podporuje stres hlavně u ženskejch....... :rolling_eyes:

Dančo to jsem zvědavá, jakej fígl k nechání vyřvat jsi ještě použila.......

Sar tak Mar ať se koupání líbí, ale věřím, že bude, přijde mi jako velká pohodářka......

Ta naše je v břiše taky pěkná pohodářka. Včera na monitoru 45 minut, pořád spala, i když pohyby tam byly, ale tep byl moc klidnej, tak 2x buzení budíkem, tep se jí sice zvednul, ale nevzbudilo ji to, kéž by jí to tak vydrželo až bude venku :grinning:

Luci šak taky už jsou Anetce 2, tak je zase starší, tak může dýl být vzhůru neee :grinning:

Já jdu připravovat obalovaný květák k o.

Pak juknu.
20. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
zdravím všechny

sanuska stále 2v1 :slight_smile:

luci díky za info, já tu ohrádku musím mít, prototže Vernka mi hodně cestuje, pod hrací dekou je taky hodná,ale dost se koulí a my máme všude plovoučku a když si dá do hlavičky tak to bolí i když jí pod to dám silnější deku

jinak máme za sebou i první úraz a návštěvu noční dětské pohotovosti :slight_smile:)

až ohrádka dorazí nafotím a dám do albíčka

koukám jak evíkovi holčičky krásně přibývají na váze, to je super. .

jdu uspat tu naši slečnu zase tu prdlí :slight_smile:)
20. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Zdravím,
byla jsem utrácet a nechala jsem tam 16,-kaček za knížky.U nás mají v knihovně bazar knížek tak jsme tam s Adélkou zajeli.Dá se tam docela vybrat.Hlavně nejvíc vybírala Adélka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

jaji copak se vám stalo? Já mylsela že se v noci spinká a neblbne. :wink: .Doufám že nic vážnýho.
20. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Sanusko, nic??? :confused:
Mám takovou malou soutěž - moje sestřenka (a zároveň svatební svědkyně) má termín 28/10. A taky si soukromě tipuju, kdo to zvládne dřív, zda Sanuska nebo tahle Jana. Anebo zda to bude ve stejný den, aby se to dobře pamatovalo :wink:

Jaji, copak?? Popiš, prevence je potřeba...

Holkýýýýý, mají miminka zimní spánek?? :confused:
20. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz
Zimní spánek pro miminka? Já chci taky pro to naše velký miminko taky pořádnou dávku. :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jaji no prosím tě, kdepak jste bourali? Že by se už Verča zkoušela stavět v postýlce, když je taková akční? :grinning: :confused:

Dančo nic. a 28/10 datum nif mof, já teda hlasuju pro 1.11. Když už tak dlouhoo.............. :wink:

Jsme po o, květák byl ňamozní. Zítra bude vinná klobáska s br kaší :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Sanusko, já jsem rodila po guláši :grinning: :grinning: a taky po deci červeného :wink:

Náhodoooou, 28/10 je pěkné datum. To jsem vloni našla // :wink:
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj , tak hlásím G Med jsem našla, jela jsem sice jednosměrkou, ale podle cedulek jsem dojela dobře :sweat_smile:
Luci i tu školku jsem viděla je hned naproti :wink:

Taky jsem zašla k dr. s tím svědivákem a dostala jsem zas bobule :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mám na 10 co zastrkávat :sweat_smile: no doufám, že se toho pro vždy zbavím...

Sanusko jen bacha na to, aby si špuntová nenabírala sílu a energii na to až se narodí... a 1.11. hezkej datumek

Jaji bouračka.....sím tě co Verunka vyváděla????

Dani já měla taky fintu na uspávání :wink: a zabírala :wink: ne moc vhodná, ale fungovala
20. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.