• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Áááááhoj...

No holky, co vy s těma dětma provádíte za uspávací manévry??? Gabči je né moc vhodná :confused: a Danča ji tutlá :zipper_mouth: ...

Gabi... :grinning: noo, tam je jednosměrka :grinning: , musí se hned tou prgo pod nemocnicí...

Jaji... tak proto jsi včera psala, že byl víkend děsný!!! Tak ven s tím? Co Verunka provedla :fearful: :fearful: :fearful: ???

Luuc, Evi... s těma ukončenýma měsícema je to logický, přece :wink: ... Já to motala blbě :slight_smile:

Sanu... prej nic, nic, nic :grinning: :grinning: :grinning:

No a my jsme z plavča doma. Paráda!!! Teda říkám já, Mari se tvářila, jako by tam chodila odjakživa :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
... to až tolik netutlám, ale ověřuji účinnost a připravuji fotodokumentaci :grinning: :grinning:
Jsem měla chuť vypustit skoro vědecky znějící větu, dnes první. Tak jsem se vyčerpala a už zas budu normální :grinning: :grinning:

Jdu šípkovou Růženku vzbudit, spí na balkoně už přes dvě hodiny a zas by nám pak nevycházelo krmení...

Sari, to je dobře, že to Mari zvládla! Taky se těším, až začnem plavat... ale s touhle suchou kůží nevím, nevím :unamused:

Holky, zná někdo MUDr. Píšovou (dětská v HK)?
20. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Gab no právě, ta nám dá určo sodu. Jsem říkala, ještě v břiše a už má svoji hlavu....... No necháme se překvapit.
Jednosměrka nejednosměrka, hlavně, že jsi to našla :wink: A proč jsi byla v Gemedu???

Sar jooo se ti to směje, počkej až budeš u druhého přenášet, ti přeju pořádnej buben tě smích přejde :grinning: :wink:
A že se Mari tvářila jak naprostej mazák, mě vůbec nepřekvapuje :grinning:

Dančo no to jsem natěšená co z tebe vylze za novinku ohledně uspávání.

Gab písni, co platilo u vás??? :confused:
20. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Co se to tu dneska děje??? :confused:
20. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Sari trefila jsem díky tvé navigaci :wink: takže díkas, příšte už to vemu o ulici dřív. No já viděla jednosměrku, auta za mnou tak co teď, tak jsem to riskla :sweat_smile:
Šla jsem na krevní testy ajkože v 10-13tt a v prosinci jdu zas a to v 16-17 tak doufám, že to bude dobé..A taky jsem viděla prťouska a jakej tlustej byl, holky a myslím, že to bude zase kluk, však to neva :wink: :wink: další silák do lesa na dříví se šikne.No jestli to bude makan jako Důša a špindíra tak to se picnu....

Sanu to tak bejvá v břihe neviňátko a venku ďáblík jak má bejt :wink: :grinning:

No holky já jsem teda ucickávala prsem :sweat_smile: seděli jsme si spolu třeba hodinku, já jsem se kochala pohledem na něj a on si tak dumlal a usínal jako koťátko :sweat_smile: :wink: ovešem s věkem to výhody nemělo, páč když jsem táhla bradavku z pusinky tak se hned oči oteřeli, což znamenalo mami naval dumlik zpátky a to se protáhlo i o hodinu víc.Jo a abych měla jistotu, že je najedenej tak dostal 50 nutroše a pak prso no a pak vytuhl celej spocenej a do rána byl jasnej :wink:
20. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
Holky dnes jsem si koupila Femibion a oni jsou tam dvě tablety na den růžová a bobule a je to až od 13tt.Já jsem teď 10+5 tt tak nevím jestli to neva, že je budu brát dřív :confused: Pže je v tom ta DHA ???
20. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Čusík kočandy, jen nakukuju (zatím :wink: ) a poílám odkázek na nové "hřiště" našich ratolestí- moc se jim tam líbí, tak jsme rádi :dizzy_face:

http://majercata.rajce.idnes.cz/Holky_maji_novy_vybeh_-/#album
20. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Gab no ona právě moc hodná není, neposlouchá, mele se třeba od 2 ráno i do 3 hodin, na monitoru se nebudí jak má i na budík hází bobek....... Tak třeba bude chodná když bude venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale já i manža jsme prej jako mimina hodní byli............ manžu prej tchyňka chodila v noci kontrolovat jestli dejchá se vůbec nebudil na jídlo.... a já se najedla a spala dál.................. kééééééž by......

Gab a jak dlouho jsi ho takhle "ududávala"?
Na UTZ jsi viděla penisa???????? :sunglasses: Nebo dr naznačil...?

Maju to je super, to bastloval manža????????????????????? :astonished: :fearful: Fíha to je machr!!!! A holkám je v ohrádce evidentně fajnově. Super! A tobě to taky ušetří trochu nervů aspoň prozatím, že víš, holky jsou v ohrádce nikam nemůžou........ :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
Gabi, dobrý :slight_smile: ale já bych přišla o bradavky, si myslím....

Evčo, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: Holky vypadají moc spokojeně :wink:

... my máme zítra to vážení... a jestli jí bude chtít píchnout tu hexu... moc bych pro to nebyla. Na kontrolu s ramínkem se u nás chodí jinam než k dětské doktorce (je to trochu divné, ale je to tak), ramínko ještě není OK, takže by se očkovat nemělo. No uvidíme, co uhádám, už před těmi čtrnácti dny to bylo o fous... vakcina na stole, zápis v knížce proveden, jen chybělo píchnout a podepsat, to jsem zastavila...

Dnes večer a zítra dopol. asi budu (pokud žužlinka dovolí :grinning: :grinning: )
20. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Penisa jsem neviděla :sweat_smile: , tak mám tušení, že je to obr má víc než by měl mít.

Sanu no trvalo nám to 2,5 roku, ale bylo to hezký, prostě takovej ten kontakt už se nikdy nevrátí. :frowning2: ach jo..

Jo a taky si pamatuju, že jsem ho pokládala na srdce a on se tak uklidňoval a takový to hlazení rukou přes obličej zabíralo :wink:

Jdu kouknout na Evči princezny :wink:
20. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Evíku - krásný výběh. :wink: Parádně vybavený.A holčičkám to v něm ohromně sluší. :dizzy_face:

Sanu stále 2v1? Sanu,Ty si to koukám užíváš co nejdýl to jde. :wink:

Tak,Klaudi dneska opět (jako každý den) naprosté zlatíčko a teď po krmení zase spustila a počítám opět do 0.30h budeme mít o zábavu postaráno... :unamused: :confused:
20. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Jsem tu... byla jsem na cvíču. Tam jsme se vždycky střídaly s Rozi. Myslím na ni, na holku :pensive:

Evi... no to je prďácká ohrada!!! Toho prostoru!!!

Gab... Femibion nevím, asi bych počkala :confused: .

Sanu... to mi přeješ pěkný věci :angry: ... prej příště přenášet :astonished: :astonished: :astonished: .

Dani... u nás se taky chodí "s ramínkem" jinam. Na kalmetizaci. Dani a proč to oddaluješ??? Jo a mimčo by mělo mít krom zhojené chráničky i 5 kg :wink: .
20. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Sari, no právě proto to oddaluju! Anežka měla 4,3 kg a ona ji chtěla očkovat. Dokonce se mě zeptala (doktorka) kdo mi to řek, že miminko musí mít 5 kg. Že prý se očkují i malá nedonošená miminka. Ale když nechci, tak tedy že prý počkáme. Ale do čtyř měsíců rozhodně ne! To si přijďte za 14 dní na převážení a na to očkování...
Zítra to je 14 dní, bude mít (doufám) 4,5 kg a mám obavu, že už se neubráním...

Spí... jsem zvědavá, na jak dlouho... :wink:
20. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Gab a neměla jsi bradavky až do Hradce, jak říká kámoška? :grinning:
A s vitamínama neporadím, já žádné nejedla jen kyselinu listovou. A jestli máš už teď obříka, tak vitamíny nedoporučujou :wink: Mě to dr taky kolikrát zdůrazňovala hlavně nejíst vitamíny :wink: A já neměla v puse ani jeden za celé těhu :rolling_eyes:

Věru mě to bylo hned jasný, že nebudu mít to štěstí a nerozpadnu se neočekávaně a aspoň trošku dřív......

Sar to já ti to nepřeju, to bylo jen tak na okraj, když jsi dala vyzubený smajly na mé nic nic nic.... :wink: :sunglasses:
20. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Sanusko, hele, zatím netrháš rekordy, tuším, že jediný, kdo tu dřepěl do 41. tt, jsem byla já :wink:
Rozhodně ti to nepřeju! I když datum 3/11 je moc hezké, to mám totiž narozky :grinning: :grinning: A mimochodem, co bys radši, váhu nebo štíra??
20. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Dani znamení mi je fučík, na to já nevěřím. I když okolí nad štírem spráskává ruce. Já jsem ráda, že nějaké znamení vůbec budeme mít... :wink:
Rekord doufám ani trumfovat ani nbudu, dr z dia poradny, napsala do zprávy zákaz přenášení a dr říkala v poradně, že taky mě nenechá přenášet.... Tak nevím asi nejdýl 2.11. nebo 3.11. by se měla špuntice drát na svět. Ať dobrovolně nebo nedobrovolně...
20. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
No sanu mám je trošku XXL :sweat_smile:

hlky zatím dobrou :wink:
20. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Gab jo tak :grinning: No jo, aspoň se bude špuntěti dobře tahat, když je má tak krásně předdudaný :wink:

Holky já jdu též.

Zítra se nebudu stíhat hlásit, jedu dopol na pedinu, tak se nahlásím až nějak po o :wink:

Já jen aby nevypukla panika :sunglasses:

Tak pa a brou.

Miminka ať všem pěkně chrupou!!!
20. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Sanusko, nevěš hlavu, štíři jsou fajn :wink: že jo, Majerko, Muchlíno, Wobludko... ?

A stejně, záleží na řadě dalších věcí i na hodině narození, mě by nikdo jako štíra nehádal, protože mám měsíc ve lvu a hodinu ve střelci :wink:
20. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
brou :wink:
20. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Dani... tak to jsem zvědavá, s čím od Dr. příjdete :confused: :confused: :confused:

Sanu... o.k. :wink: Příště bych si přenášení střihla... na porovnání.

Jinak já vitamíny zobala... Gravital a Marin Q na střídačku spolu s listovkou,

Jo a stále vyhlížím Míšu :fearful:. A Jaji nám dluží popis výjezdu na pohotovost :fearful:.

Krásné sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Dobré ráno všem,já jdu dnes na kontrolu,tak mám čas a dovolím si otevřít,tak vstávat,vstávat :grinning:
Jinak si myslím,že bychom mohli vyhlásit tipovačku,kdy se málé :grinning: sanusátko narodí a hlavně kolik bude droběnka vážit :sweat_smile: pokud ti to sanu nevadí?
Já taky zobu obyč kyselinu listovou,femibion jsem si koupila,že ho dám před opu,sehnala jsem ještě 800,jsou v něm výpadky a všude nabízí tu 400.
21. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
Krásné ránko děvčátka!
Tak já hlásím,že dnešní noc byla zatím ze všech nocí nejklidnější.Žádné řvaní od 21.30 do 0.30 se nekonalo. :slight_smile: Jen buzení po 3,5 hod.na krmení a jinak SPÁNEK... ! :sunglasses: :dizzy_face: Sice ráno si to malá trochu přehodnotila a asi usoudila,že by byla škoda mě o její "árie" ochudit,tak si to vybrala po ranním jídle,ale s vytrvalostí a sílou nočních zpěvů se to srovnávat nedalo. :grinning:

No a kdo má zájem,nakoukněte do albíčka Klaudie... :wink:
21. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Brý den...

Ahojko... dobře pořiď :wink:

Věru... učiněná modelína :wink: !!! Ty i Terka :wink: !!! Akorát já mám nějaký fotky zrnitý :fearful: :fearful: :fearful:

Soňo, kde jsi???
21. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Šári,to já mám taky.Já jsem si myslela,že je to schválně... :confused:
Jo a kdybych byla "z modelíny",připlácla bych si "horní partie" trochu víc k tělu... :sweat_smile: :grinning:
21. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Hoj jen v rychlosti se hlásím.

Vše při starém...

Ahojko, no možná by byla zajímavější ta váha než datum :grinning:

Věru na fotečky juknu až po o, jsem na ně zvědavá :slight_smile:

Tak zatím pa já mizím.
21. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
Věru... jsem se toho úplně zděsila!!! No, prej je to špatnou kompresí a fotky to zhoršuje. Origoš bude ťip- ťop :wink: :wink: :wink: , neboj!!!
Prej připlácla k tělu :grinning: :grinning: :grinning: , jsi kecka :wink: ...
21. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Věrko, jedním slovem NÁDHERA!!!
Podle mě zrnité nejsou nebo mám jiné zobrazení...
Připlácla ka tělu :grinning: :grinning:

Ahojko, držím palce!

Holčiny, zimní spánek u dětí asi fakt existuje... Anežka spala od osmi do osmi a teď spí zas. Ale prý se spánkem sílí, tak uvidíme, kolik navážíme... A taky uvidíme, až nám to zas všechno vrátí a nebude spát vůbec :grinning: :grinning:

Přeju všem krásný den, jdu něco dělat. :wink:
21. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Dani... hibernace :grinning: . 12 hodin spát je paráda, nee :wink: ???
21. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
Sari, ona mezi tím samozřejmě jedla - o půlnoci, ve dvě a v šest, ale stejně... :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.