• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ach ták :wink: ... Dani, držím pěsti na poradnu :wink:
21. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj kočky,

my byly od včerejška u našich, dorazily jsme před chvilkou :slight_smile: Přestali nám topit a neteče už 3.den teplá voda :angry: měli to pustit dneska ve 12 a zatím nic :angry: :angry: :angry: Ještě, že jsme byli pryč, jinak tady umrznem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věru, fotky jsou náherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to s Terezkou sluší :dizzy_face:

Evi, holky maj pěknej výběh :dizzy_face:

A musím se pochlubit..už mám první vánoční dárek :dizzy_face: a ted jdu objednávat další :dizzy_face: Už to chci mít z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Koukám, že jste se bavily o přenášení..já přenášela 5 dní a byl to fakt už hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikomu to nepřeju :unamused:
21. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Promiňte,že Vám sem lezu,ale potřebovala bych poradit.
Asi nás Sanus opět nemine,ale kdosi mi řekl,že když už mám vyčerpané 4 IUI z předešlého snažení,že už si to budu muset teď hradit.Já jsem si původně myslela,že se to porodem jaksi vynuluje a pak se začíná znovu. :sweat_smile:
Kdyžtak mi písněti IP,ať se to tu kvůli mě neblokuje.Dík
21. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Myslela jsem jako plně hradit bez přispění VZP. :wink:
21. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
karot, IUI můžeš mít 6 za rok :wink: ale vždycky se doplácí 500kč za katetr a myslím 30kč za UZ před IUI a něco i za Pregnyl..taky myslím 30kč :wink:
21. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
luucia,.........dík.Tak jsem si to myslela dobře.Uf,uf :wink:
21. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
karot, jdete do toho?? :wink:
21. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Asi budeme muset.Včera jsem byla u Peršína na prevenci,po domluvě mi nasadil Clomhexal a uvidíme,jestli zabere.Když ne,tak budu muset navštívit Sanus. :frowning2:
Akorát jsem se nedoptala,jestli nebylo lepší manžu poslat na spermio,abych se těmi hormóny neládovala zbytečně.Trochu nestíhal,tak to bylo šup,šup a ven. :grinning: Teď je mi blbý mu kvůli toma volat. :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Na spermio si může manža klině zajít sám..stačí zavolat do Sanusu a objednat se :wink: jemu nemusíte nic říkat
21. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojda tak jsem dnes byla u doktora. Jsem 7 týdnů od revize a MS nikde. Tak vše je v pořádku píchnul mi něco na g.. a do týdne bych to měla dostat jinak mám přijít na další injekci. Hned mě chce pak poslat do HK, tak jsem se mu snažila vysvětlit, že do konce roku to chceme nechat a pak to zkusit doma, ale nenechal se odbít a napsal na jaře sanus
21. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
luucia,.................Dík.Zavolám tam. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
áhoj kočky...jak se máte?
21. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Čavego, tak jsem konečně na gaučíku.

Pedina, pak sprintově Globus a to mě odrovnalo. Pak jsme ještě zajeli do baumaxu pro rohožku a dom. Jsem vyházela nákup, najedla se, a jdu dadynkat (dokud můžu...).

Dančo já myslela, že jste spali jako nonstop :sunglasses: Jsem zvědaavá na vaši váhu....

Luci co jsi koupila??????????????????????

Sar manža krásně fotí. Věru fotečky jsou krásnýý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak asi Very se zabydluje o sto šest :slight_smile:

Hooooooooooooooolky v baumaxu maj krásný dekorace na vánoce, to je v prčicích, bych mohla kupovat každej rok nové barvy a ozdoby.... samo nekupuju, by mě s tím manža vyrazil :grinning: Ale zkusím ho ukecat na jednu věc, jsem se tam zamilovala do soba, jemu se taky líbil, ale stál 11 stovek (což jsem valila oči i já), ale když to je tak rooztomilé..... má asi půl metru a dala bych ho ven před dveře.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem za celejch 9 měsíců prd utratila, tak třeba povolí... :sunglasses:
21. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
Hoj,hoj tak kontrola dobrý,dnes byl dr. i rozpovídanější i přesto,že než jsem vlezla do ordinace tak už ho volali na sál a mezi prohlídkou a pohovorem si ještě odskočil udělat zákrok :angry: .Čeká nás rovnou IVF ptal se,jestli chceme čas na rozmyšlenou nebo rovnou začít,takže rovnou začínáme.Vyfásla jsem antikoncepci a byla jsem z toho celá vedle,dyť já to nikdy nebrala :grinning: :confused: Sem netušila,že když chci otěhotnět,tak budu brát antikoncepci :sweat_smile:
Sanu i dnes byl pohled do vzdáleného vesmíru až se dr. omlouval,že mě trápí všímavej hoch. :wink:
A TIPOVAČKA 2.11. a 4,05 nebude to málo???????
21. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak z mýho řídkýho mlíka přibrala Anežka 30 dkg za 14 dnů :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem moc spokojená, už má 4600 g.
Očkování nebylo, protože se nám spotila v autě a tak je zas celá osypaná, tak prý až se jí to zklidní :wink:

Dočtu později. :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Sanu... jen odpočívej :wink: . Soba jo? Se ho trhači budou bát, nee :grinning: ?

Žofka... kde visíš???

Ahojko... pěkný :dizzy_face: Tak to bude rychlovka :wink:

Dani... B R A V O :wink: . Tak i tak :wink: ...

Luuc... ať Vám BRZY pustí teplo do bytu a teplou vodu do vany :wink:

Jaji a Míša mě nevyslyšely. Tak ještě jednou. Mííííííííííšóóóo... Jajííííííííííííííííííí...

Já jdu dělat květákový placičky. Manžovi samo...
21. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Sar spíš aby mi ho neochcávali, on by to byl takovej šikovnej sloupek :grinning: :grinning: Kor v zimě, pěkně rovnou u dveří, cvrknout a zase pěkně rychle dom :grinning:
To bych jim dala... ale květináč u dveří taky neocvrkávaj, tak snad neee....
ALe nemůžu manžu zlomit :angry:

Dančo tak super a očkování se teda vyhýbáte o sto šest. Tak kdy máte další termín....??

Ahojko no tak tfuj tfuj tfuj je to zvláštní že se začíná HA co :grinning: :wink:
21. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
dočítám vás mezi Vašíkovým halekáním..dneska katastrofa :astonished:
21. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Sanu já jsem taky ujetá na tyhle vánoční serepetičky, ale letos nic....

Klaudince a Věrušce to sluší...

Luci jakto že netopíte?
21. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Evi, tak holčičkám se líbí v ohrádce, to je fajn. Dneska jsem právě taky řešila, jestli kupovat ohrádku a jakou. Nějak v tom ještě nemám jasno, ale asi nějaká být bude muset. :sweat_smile:

Holky a vy stále dodržujete nějakou pravidelnost krmení? Vy děti budíte na krmení? Já jsem to teda ze začátku taky dělala, ale teď už jsem se na to vykašlala, protože když je vzbudím, tak stejně nic nesní a spí mi u prsa. :frowning2:
21. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
dneska zase mě dostala tchýne, doktorka mi řekla že mrkev jako příkrm staví ne, dokonce i na příkrmu hipp mají napsáno zpevňuje stolici, u většiny ostatních je myslím reguluje stolici...ale bude před manžou přednášet že se začíná mrkví...to je na vraždu :dizzy_face:
21. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Muchlo... po kolika hodinách holky jí? Já Mari taky nebudila, páč jak píšeš, stejně u toho chrápala.

Sanu... :grinning: :grinning: :grinning: jsem se zasmála :grinning: :grinning: :grinning:

Žofi... nevraždi, jen to nee :astonished: ... Sim tě, že ji neuboucháš argumentama?
21. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Noo a Luuc sem povinně hodí, co už má k Vánocům. Já furt nic nemám :angry: :angry: :angry: , ani ten seznam co komu...
21. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Žofi... a ty už příkrmuješ??? A co foto Váši ve sporťáku???
21. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Luc už to ukazovala kuchyňku pro Aneťáčka bere...

ještě nepřikrmujeme, ale zdá se mi že by to sneslo, Vašík úplně kouká když jíme, do pusy, natahuje ručku a taky snad po 2 hodinách chce mléko, no v pátek jdeme na očkování, tak se pozeptám....
21. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
Sari, jak kdy. Většinou tak 3,5 - 4 hod. No, a večer se nají v 21:30 a většinou se budí kolem druhé hodiny. Jednou jsem je musela dokonce budit až ve tři.
Já je stále vážím a podle toho případně dokrmuju stříkačkou, takže by měly mít tak nějak víceméně stále stejné množství mléka.
Ono holky někdy pijou jak o duši, že si vezmou třeba i stovku a někdy vůbec nic. A musím říct, že podle toho, jak tahají nebo netahají, tak to teda vůbec nejde poznat, protože když si myslím, že toho musely vypít hodně, tak vypijou třeba jenom dvacku. :frowning2:
21. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
sporťák ok, lepší, ale teď zas se Vašíkovi nelíbí kolik vrstev na něj soukám, to bude boj :unamused:
21. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
Muchli je to řehole viď...
21. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Tak to já jsem si řekla, že letos vánoce teda řešit nebudu. S holkama po obchodech rozhodně lítat nebudu a hlídání nemám.
21. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.