• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Zofi, jo, je to pakárna. Hlavně to vážení, protože je vážíme na kuchyňské váze, takže když ony řvou, tak se absolutně nedají zvážit, to váha lítá sto gramů sem tam a my teď baštíme cca 60 - 70 ml.
21. říj 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahojky,

byly tady na kafi kámošky s dětma :slight_smile: Teda 3 děti v tomhle bytě to je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: na to mě nikdo nepřemluví..jsme se tady nemohly hnout :grinning:

Holky, koupila jsem v HK v Chiccu Anetce dřevěnou šperkovnici se zrcátkem :wink: může si tam ukládat ty svoje náramky, korále,... to je její :grinning: A objednala jsem tu kuchyňku a barevný razítka :wink:

Dani, Anežka je šikulka, že tak přibrala :wink:
21. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Sanu, soba doporučuju, sob se doma vždycky hodí, my máme dva :grinning: :grinning:

Ahojko, s chutí do toho :wink:

Psala jsem mail Rozi, myslím na ni každý den... tak když se mi ozve zpět, budu informovat, jak se jí daří.

Luci :confused: ať to pustí!!

Muchli, já jsem malou měla budit - do šesti neděl - pak už jsem nebudila... ale ono se to dost projevilo. Nerada přiznávám, ale teď kolem těch tří měsíců (asi od 2,5 měs.), jak jsem si stěžovala, že je neklidná, tak to bylo fakt hlady... takže pokud Ti to nevadí - budit. Mě Anežka po vzbuzení pila, nespala, ale je to individuální, já vím.

Jdem koupat :wink:

A díky všem za pochvalu. Je to kojení občas fakt řehole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Luuc... aha, aha...

Muchli... po 3-4 hodinách to jde :wink: , Hlavní je, jestli holky přibírají. A s tím vážením se musím smát... teď v nemocnici jsem ji musela vážit před, po jídle a počůrané plíny. Jediný co jsem zvážila přesně, byly ty plíny... Jak byla Mari na váze, tak hubička taky lítala sem tam :grinning:
21. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Anetka se nám trošku vykrmila...včera jsme jí s mamkou vážily a měla 12,4kg :dizzy_face: na to, že ještě před 3 týdny měla 11,8 :astonished: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 18:59  • Odpověz
Luc ahaaaaa já myslela, že třeba chytím nějakou inspiračku pro mamku nebo ségru k vánocům...... :grinning: Tak nevím jestli s razítkama bych uspěla :grinning: Ale pro Anet to určo bude fajnové :wink:

Sar tak to vypadá, že se mě manžovi zželelo a sob bude, doufám, že bude i v baumaxu, mělli tam vystavený jen 4 kousky....... zítra se tam snad otočím(e). :dizzy_face: :dizzy_face:
Když ho budu mít, tak ho blejsku.
21. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
Ha - koukám že se tu řeší vánoce... :confused: Tak pokud má někdo nějaké typy,tak šup sem s nima.I když teda popravdě nevím,jak budu mezi kojením lítat do města a přetlačovat se s lidma v krámech. :sweat_smile: :confused:

Jinak teda na kojení já nebudím.Prostě ji nechám,dokud se neprobudí sama.Většinou ale je mrška celkem přesná.Skoro ji podezírám,že má někde schovaný strojek,který jí po 3h otvírá klapky... :grinning:

Sanu,sobíka si pořiď,když Ti udělá radost a když umluvíš manžílka.Já se ale přiznám,že jsem spíš na tu českou klasiku.Tohle je pro mě moc v americkém stylu.. Sob,Santa atd. ... :sweat_smile:
21. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
Dani, tak u nás budění nefunguje. Zrovna před chvíli jsme se snažily zbudit Moniku, ale bezúspěšně. Mohly jsme s ní dělat, co jsme chtěly a ani náhodou, tak jsem ji dokrmila stříkačkou a dala jsem ji toho trochu míň, aby mi o půl desáté jedla.
Sari, holky přibírají docela slušně. Když jsme byly na šestinedělní prohlídce, tak byl doktor překvapen, že jsme přibraly tolika. Za týden přibrala jedna 300 g a druhá asi 240 g. Nejdřív si myslel, že je to nějaká chyba, ale bylo to tak. :sweat_smile:
NO, ale zase si říkám, že přece ty děti nemůžou přibírat tímhle tempem pořád, vždyť to by vycházelo kilo na měsíc a to by v roce měly 14 kg.
Luci a 12 kg na dva roky, to je nějak málo, ne!? Aspoň teda podle toho, jak přibírají ti malí špunti. :grinning:
21. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Věru, tak to teda závidím tu vaši dochvilnost. My jsme teda měsíc v porodnici krmily přesně, ale moc z toho holky domů nepobraly. Fakt se teď na krmení pravidelně nebudí a to bych řekla, že po měsíci pravidelnosti by mohly. No, ale je fakt, že člověk doma taky nemá čas vždycky v pravidelnou dobu, takže je do ničeho nenutí. :grinning:
21. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Díky za povzbuzovací slova,myslím,že jsem teď na tom stejně jak tenkrát psala Míša-natěšená na každou návštěvu a ráda za to,že se něco děje,doufám jen,že to zvládnu i v případě neuspěchu.Se mi líbí jak se doktor neopomene každou návštěvu ujistit,zda obě mimoděložní byli se současným partnerem :wink:.
Už tu dlouho nebyli spolubojovnice z Jihlavi Míša,Vysočanka a Culinka..
Copak asi Neli a Kubíček,Wobludka,Beryk a taky myslím na Snahu jak se rozhodli,doufám,že se ozvete???
21. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Muchli, myslím, že to je akorát :wink: měří 90cm :wink: ale ještě před měsícem to vypadalo, že za půl roku skoro nepřibrala :pensive: pak už tolik nepřibíraj..říká se, že v půlroce by měli zdvojnásobit porodní váhu a v roce ztrojnásobit :wink:

sanu, na soba jsem zvědavá :wink:

Na kojení jsem taky nikdy nebudila :wink:
21. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
A koukám,že jste nikdo nezareagoval na tu tipovačku....
21. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Holky, Věru ten sobík je ale strašně roztomilej. To není klasickej sob, ale stojí na dvou nohách na kterejch má boty má sukeň a čepiciiii :grinning: A rooztomilej ksichtík. No prostě krásnej. A říkala jsem si že ho dám na jednu stranu dveří a na druhou dám do květináče nějaké "jehličí" a do toho červené ozdobičky.....
Jeeeeeeeeeee doufám, že mi špuntička neubere nadšenost z vánoc................ :pensive: Já to miluju, teda krom toho shonu.
Dárky přes net ok, ale jídlo to se fakt jinak nakoupit nedá.................. aaaale si budu razit cestu vajíčkem na konstrukci :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Aaaaaaa dneska jsou přešlapy.

Jsem manžu vyprovodila ke dveřím a už lebedím...
21. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Sanu, aha. Dárky se vlastně dají koupit přes net. No nic, už potřebuju mezi lidi, protože mi to fakt už nemyslí. :frowning2:
Mám chuť někde vyrazit na návštěvu s holkama, ale naprd je, že je zima, to je takové víc problematičtější. :unamused:
21. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Muchli a prej čím dýl s ddětma doma tím hůř :grinning:
21. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
jj, to má sanu pravdu :sweat_smile: já už nevím ani, co je za den...docházej mi slova a nemůžu si vzpomenout na jména, co jsem chtěla,... :rolling_eyes:
21. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Muchli holky jsou krásný :dizzy_face: A koukám, ona tě rodila Kokrda viď a ty 2 porodní asistentky byly v poho? Tyhle co spolu sloužej zrovna nic moc příjemný........ :pensive:
21. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
No a mám program na zítra, budu vymejšlet co koupit k vánocům. Nejdřív udělám seznam a pak podle toho pojedu, abych nebloumala po krámech nebo netu zbytečně "ode zdi ke zdi"......
21. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tak kde jsteeee? Je reklama. :sunglasses:
21. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Sanu, já musím říct, že při porodu byly všechny příjemné nebo jsem to možná nějak nevnímala. My to bylo docela jedno. Já jsem jenom poslouchala doktorku, kdy mi radila tlačit a nic víc mi snad ani nikdo neříkal. No, myslím si, že tam ze mne měly vítr resp. z toho, že jsou holky dvě a ještě předčasně, takže tam kromě Kokrdové snad nikdo nemluvil. :wink:
21. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
sanu, já už seznam mám :dizzy_face: jen ńevím, co pro taťku..tak pak kdyžtak hodte nějaký tipy :grinning:
21. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Sanu a ty na to čekáš už každým dnem, ne!? Už jsi v pohotovosti nebo to nějak neřešíš? :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jé, Luci, tak hoď typy, co koupit příbuzenstvu!? :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
dárky nevím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, tipovačka: 3/11, 3,35 kg :wink: a bude to dopoledne, jako jsem já :grinning: :grinning:

Muchli, 30 dkg za týden měla Anežka taky :wink: Ale to se ustálí, má být min. 100 g za týden od šesti neděl dál. Takže když od dvou do tří měsíců přibrala jen 27 dkg, bylo to málo. Ale teď 30 dkg za 14 dní je dobré. Uvidíš, ony nebudou tolik přibírat pořád :grinning: :grinning: Hele a kdyby Ti začaly kolem desátého týdne řvát, vymrzovat a tak, pamatuj, že to může být hlady... Jo, jo, první dítě, první pokus. Si říkám :grinning:

Sanu, vajíčkem na konstrukci :confused: :confused: neznám, co to je? Nějaká krajová specialita?? :wink:
21. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já sanu tipuju na 1.11. :slight_smile: a špuntice bude pěknej cvalda :wink:

Dani, :grinning: :grinning: :grinning: sanuska myslela autosedačku vajíčko na konstrukci od kočárku :wink: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Muchli, holky jsou k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu si dát krupičnou kaši, zasloužím si ji :wink:
21. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Muchli, holky jsou fakt krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já už si to nepamatuju..jsou jednovaječný nebo dvouvaječný?
21. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hoky, děkuju za pochvaly. :slight_smile:

Luci, jsou dvojvaječné, vždyť jsou každá jiná, teda aspoň zepředu. :grinning: Musím přiznat, že když je vidím zezadu a někdy i z boku, tak bych ruku do ohně za to, že je to ta nebo ta druhá, nedala. Když jsou vedle sebe, tak jo, ale každá zvlášť, tak ... :sweat_smile: No, jsem to asi špatná matka, co!? :frowning2:

No, ale nejsem sama, protože když byla sestřenka u našich, tak mluvila na Terezku a říkala jí Alice, a tak jí přítel řekl: Nevadí ti, že mluvíš na Terezku. :grinning: :grinning:
Takže v tom nejsem sama.
21. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Muchli no řešímm neřeším. Řešit se to nedá, tak jen čekám a chci a nechci rodit...... ale jak cejtím pořád ty nožky jak se protahuje, tak se těším až je uvidíme live :dizzy_face:

Dančo nooo já myslela vajíčko nacvaknuté na konstrukci od kočíku vííííš :grinning: :wink:
Krupičnou jsem dlouho neměla, ale já teď začala strašně cpát do hlavy všechno na co přijdu, tak ani nemám chuť na krupičnou, protože mezi tím než bych ji uvařila, tak bych snědla další 3 věci... tak nemám nějak nárok. Jsem straašnáááááááááááááááááááááá přestrašná.
21. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.