• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dani, tak s tou váhou uvidíme. No, musím říct, že si občas říkám, že teď by třeba jedna holka mohla řvát z hladu, ale když jí dám cucnout, tak nechce, ale když se jí to pak dá až do žaludku stříkačkou, tak to polyká jak o duši. :grinning:
No, jsou to občas lenošci a občas se taky nacucnou jak žoci, když je hlad,tak Nikola zvládne i stovku.

No, ovšem stále máme problémy s ublinkáváním a nezáleží ani na množství jídla, které sní. Můžou sníst dvacku nebo stovku a stejně pokaždé blinikají. :frowning2: To je snad na celé te perepetii s krmením to nejhorší. :frowning2:
21. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Sanu, tak já musím říct, že teď žeru snad ještě víc než v těhotenství, už se musím krotit, jinak budu jak koule.
21. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Muchliiii jsi mě přehlídla s tím rozením. Tě rodila Kokrda že jo. A co ty prodní asistentky?? Byly v pohodě? Prej nejsou zrovna nejmilejší.....
21. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Sanu, nepřehlídla, já to psala.
21. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Muchli joooo to jsi v těhu říkala taky, jaká jsi strašná koule a když jsem tě viděla ve špitále, tak teda jsi při porodu ztratila všechna koulovatá kila co jsi nám naslibovala........ :wink:
21. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
NO, koukám, že píšu jak hotntot.
Sanu, takže jo, rodila mě Kokrdová a porodní asistentky jsem vůbec nevnímala, takže nemůžu říct jaké jsou. Při mém porodu se mnou neměly moc společného. Mě prostě rodila Kokrdová a asistentky čistě jenom asistovaly, ony do toho porodu nezasahovaly, aspoň si to teda myslím. Já totiž měla zavřené oči. :grinning:
21. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Muchli promiň, jsem to úplně překoukla. Jo tak to jooo, kéž bych taky padla na Kokrdu.... :pensive:
21. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Sanu :grinning: :grinning: :grinning:
No, je teda fakt, že jsem přibrala hlavně ty hrozné kila před otěhotněním, takže v téhle chvíli potřebuju shodit minimálně 7 kg a budu jakš takš spokojená. :wink:
21. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Sanu, je teda fakt, že je asi lepší o těch doktorech nic nevědět, protože pak se stresuješ, abys nedostala tohohle a dostala tohohle a to ty stejně neovlivníš. :unamused:
21. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tsssssssseeee 7 kilo to je nic, počekj až se holky začnou víc zajímat o svět............. ti půjde dolů určitě i víc.... :wink:
21. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
No to už je pozdě, protože o většině všechno vím :grinning: No na štěstí na největší štěstí, Mindžák nerodí..... to ostatní jde, ale Kokrda je Kokrda......
21. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jakto, že nerodí? :astonished:
21. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
No nic, jdu se připravovat na poslední dnešní kojení a snad i spánek, i když o tom dosti pochybuju, protože holčičky odpoledne opravdu prospaly, takže noc bude asi zajímavá. :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
On má jen ambulance teda jako poradnu a pak službu na pohotovosti. A k porodu jde jen když má službu a je jako druhý asistující dr u císaře...
Sám takhle při klasickém porodu není...
21. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak nikde nikdo, jdu se položit do ložnice.

Přeju co nejklidnější noc!!!

Pa a boru
21. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Muchi... to blinkání nedonošeňátka mívají. Taky jsem si užila. Já byla vyděšená, ale Dr. říkala, že když přibírá, tak že to není tak hrozný. Mně to hrozný přišlo. Už už jsem přemýšlela, že sáhnu po Nutritonu. To jsi určitě slyšela. Je to na zahuštění mlíčka. No, ale přežily jsme to...

Holky, dobrou noc...
21. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holčiny, kámošce ublinkávala holčička při každém krmení a to byla ve 40. tt. Normálně pila 5 minut 6x denně, vždy ublinkla a přibírala krásně :wink: Je to asi individuální.

Přeju krásnou dobrou. Zítra (asi) budu :wink:
21. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
:grinning: odemyky odemyky cvak :grinning:
jsem si dovolila dnes odemknout. Krásné ráno.

Věru, fotky jsou úplně super, moc vám to tam sluší, fakt krása. Nestyděla jsi se takhle nahatá?
A jak to, že všem to na těhu fotkách tak sluší???

Muchli, ty určo nejsi špatná matka, protože mě přijde že holky opravdu stejný jsou, zejména na fotkách, kde jsou sólo. A manžílek vypadá s holkama vyrovnaněji než na té fotce u potápějícího se titaniku :wink: (jo mimochodem a už máte probráno jaké plavidlo se bude kupovat - raftík nebo druhou keňu? :sweat_smile: - jo a naše Pája svoji první šlajsnu dala někdy v první třídě :slight_smile: )

Luci - Anetka teda nějak fakt docela změnila podobu (nevím jak to napsat, myšleno jako že vyrostla z miminka a tak nějak zdospělnatěla, zdětštěla - no, volba výrazu asi není to správné, ale snad víš co myslím)

Jinak teda focení pěkně ostatní flákáte. Nechci být konkrétní, ale Sanu, Dani, Sari - ano vy zejména!!!

tak zatím papapapa
22. říj 2009 v 05:52  • Odpověz
Krásné ráno!!!

Věrko, moc Vám to na těch fotkách sluší. Nedávno jsem tě viděla, jela jsi s maminkou a s Klaudinkou a myslím i Terkou, byla jsi v lékárně u Bily. My ale spěchali na krmení, tobě to ale slušelo. Třeba se někdy ještě potkáme.

Muchli, zvládáš to skvěle, holčinky jsou nádherný.

My jdeme dnes do poradny, tak uvidíme, kolik máme. Zkoušíme přejít jen na výlučné kojení, bez dokrmů.

Mladík se už ozývá, jdu na něj. :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak dnešní noc teda naprosto nejpříšernější od Klaudi narození... :confounded: jako vždy - celý den jak šípková Růža,ale večer,po krmení ve 21.30h řev,kroucení,prostě šílený.Tentokrát jí to vydrželo až do 2h do rána. :confounded: Takže jsem chovala,hladila bříško,cvičila s nožičkama,ale nic platný.Nakonec jsem rezignovala,položila ji do postýlky a čekala,až ji to přejde.Bylo mi jí tak strašně líto! :frowning2: Ach jo.Kdy už nás ty pitomý prdíky přejdou... :frowning2:
No a teď už jsme měly v 8h krmit a mladá spí jako dudek...Je vidět,že má z noci co dohánět. :pensive:

Venku je celkem slušně-ráno jsem vedla Terku do školy.Nefouká vítr a není kosa.My máme jít kolem 10h zase k paní doktorce,protože včera mi volala,že jí psali z Čáslavi,že někde stratili Klaudiiny výsledky braní krve z patičky a že máme neprodleně udělat další odběr.Tak jsem byla docela naštvaná,že oni tam někde něco zašantročí a naše Klaudi bude kvůli nim v bolestech prolívat krev... :sweat_smile: :grinning:

Ááááá,už se nám probudila,tak jdu na ni. :wink:
22. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoooj

Pavli... prej nebudu jmenovat :grinning: :grinning: :grinning: Ano, ano, polepším se :pensive: :pensive: :pensive:

Neli... :astonished: :astonished: :astonished: v červené vaničce to je mladík :astonished: :astonished: :astonished: ? Mi přijde, že se nějak změnil, zvětšil nebo tak něco :wink: . Chvála ke kojení :wink:

Muchlo... bych na tebe zapomněla... holky jsou kouzelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Sari, on přibral skoro půl kila za 6 dnů. Jsem zvědavá, jak dnes, jdeme po týdnu, minulý čtvrtek měl 3290 g. Je fakt, že se mění před očima.

Jdeme na druhou kozenku. :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:15  • Odpověz
Neli... to je dobře :dizzy_face: , zlatíčko to je, coo :dizzy_face: ...

Věru... všichni tě chválí, jak ti to sluší... a to tě Neluš viděla určitě po jedné z nejpříšernějších nocí... a pak, že nemáš sebevědomí :fearful: Ty bys ho měla mít na rozdávání :sunglasses: ...
22. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Čaaaau, jsem v celku...

V noci se mi teda špatně spalo, mě tlačilo břicho, malá se pořád mlela a sem tam mi tvrdlo, tak jsem báječně vyspalá :rolling_eyes:

Jdu dočíst
22. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Přeju krásné ráno :dizzy_face:

Pavli, polepším se.

Neli, Kubíček je kus!

Holčiny, jsme vzhůru od sedmi, noc v pohodě, fotodokumentace hotova, jen bude čas, přidám fotky a dám si ta alba trochu do pořádku.

... zas máme problém - osypaná, opruzená, minulý týden se zapotila v autě a od té doby jí to drží. Tak větrám, zas hlídám, aby nevystydla, ze všech stran slyším: alergie, exém, kortikoidy, vzhledem k tomu, že otec je alergik... tak jdem zítra k homeopatické paní doktorce (je to dost problém někoho takového tady sehnat)... no, abych se nenudila. :wink:

Sanusko, takže na zítřek se dobře vyspíš a zítra to bude :wink: To tu někdo psal - jednu noc nespí, pak jí nechá vyspat a pak jedou rodit :wink: No uvidíme :slight_smile:

Jdu krmit, pak vařit a tak.
Užijte si den!
22. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Dančo nestraš :grinning: No uvidíme. Už se tam chuděra taky mačká....

Já dám břuch, až bude sob dneska nebo zítra..... spíš zítra páč za chvilku nás manža odveze k mamul a večer vyzvedne.
Tak snad mi soba nikdo nekoupí :frowning2: To bych snad i obrečela :grinning: Jo až tak jsem zamilovaná.

Takže děučátka zatím paaaaaaaaaaaa, večer juknu.
22. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
Čauky děvčata.
Sari a kdy ti přestala malá blinkat?
Ony samozřejmě krásně přibírají i když blinkají, o to mi nejde, spíš je to problém pro mne. Když jednu dokrmím, tak se potřebuju postarat o druhou, takže ji potřebuju položit a ono, když ji položím a ona mi hned blije, tak to není zrovna jednoduché. Když má člověk pak všechno poblité a hlavně se bojí, aby se tím blinkáním holka neudusila nebo tak. No, a když jim to jde i z nosu, tak to člověku moc na náladě nepřidá. :frowning2:

Pavli, tak do raftu určitě nepůjdem. :slight_smile: Jednak jsme na tom ještě ani jeden neseděl a hlavně tady na to nejsou řeky. To bychom se pak teda děsně nadřeli. To už by snad bylo levnější pořídit dětský člun. :grinning: S tím se ty naše řeky většinou taky dají sjet.

Neli, myslíš tím dokrmem, že už nebudeš odstříkávat a vezme si to všechno od sebe nebo dokrmuješ umělým mlékem?
22. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
A co se týče Nutritonu, tak ten doma už máme a už jsme ho i zkoušeli. No, dá se říct, že funguje, ale problém je v tom, že já jim ho nechci dávat před kojením, takže pokud si holky vytáhnou všechno, tak ho ani dostat nemůžou, protože se musí podávat s mlékem, no a před kojením, abych jim cpala hned nějaký dokrm, tak to se mi taky nechce, protože bych ráda docílila toho, aby si holky vzaly všechno ode mne a já už nemusela dokrmovat a hlavně tolik odstříkávat. :wink:
22. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Tak-jsme zpět od paní doktorky a z prochajdy.Chuděra malá,ta tam tak strašně brečela.Já jsem úplně trpěla s ní.Paní doktorka jí píchla do patičky a stírala krev na takový 4 kolečka na papíře,ale vůbec to nechtělo téct,tak jí píchla ještě do druhé patičky a o trochu víc.Beruška,ta řvala.A než zamazaly krví ty čtyři kolečka,byla úplně vyřízená.V kočárku pak hned usnula a spí doteď,i když jsem ji už přenesla domů a položila do postýlky.A to měla baštit už před hodinou... :confused:

Sarii,díky za poklony,ale to jsem prostě celá já... :sweat_smile:

Jo a vzpomněla jsem si na tipovačku Sanusky - takže já dávám 1.11. a 3670g :wink:
22. říj 2009 ve 13:02  • Odpověz
Muchli... blinká i teď, ale už přeci jen míň. Přesně, já se bála ji nechat bez dozoru. A to blinkala i třeba 3 hodiny po jídle. A jak píšeš... nosem, pusou :unamused: . Převlíkání několikrát denně. A s pasením koníků jsem to tím pádem nepřeháněla. Po jídle nee, to je jasný, pak spala, tak jsem ji nebudila a před krmením už zase řvala, tak toho prostoru nebylo a není... Takže jak psala Evík, řešila jsem to pasivním "tréninkem" :wink: .
22. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.