• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Muchli, je to na budku... jdu odstříkavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Muchli, přesně tak, dávala jsem předtím stříkačkou svoje odstříkaný a když jsem neměla, tak Nutrilon. Ale předtím jsem kojila vždy jen z jednoho prsu. Tak jsem začala kojit vždycky z obou a najednou nepotřebuju ani odstříkávat ani nic dokrmovat. Tak uvidíme, jak to bude fungovat dál.

Teď potřebuju, aby vstal, najedl se a šli jsme k doktorce a to najednou spí, jak andílek. A to celé dopoledne probděl. :angry:

Věrko, u tohohle jsem byla v porodnici, když mu to brali, no taky mi nebylo z toho moc dobře, takový díry do patiček, fuj, chudinky.

Sanu, tipuju ti můj termín, 28.10. a 3750 gramů.
22. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
zdravím všechny
no naše Verunka nám spadla z gauče i když jsem u ní seděla, proklouzla mi a zkončila na zemi a ještěe se bouchla o plechovku barvy co tam měl manžža na lepení modelů, to byl děs, nikomu to nepřeji, vypadala hrozně pod okem monok a tekla jí krev, hned jsme jeli na pohotovost a navíc hned potom začala zvracet a ještě 2x v nemocnici si ublikla, tak jsme byly na noční dětské pohotovosti v hk a pak nás poslali z důvodu toho zvracení na neurochirurgii, vše ok, tak jsem zase dala monitor dechu a měli jsme ho přes víkend, druhý den taky blinkala ale jen dopolko, odpolko už né takže jsme zrovnu do nemocnice nemuseli, stále si to vyčítám, je opravdu dost živá tak dnes dorazila ohradka z ní nikam nespadne :unamused: :unamused:

jinak po očkem to už má ok, ani modřina není, stroupky se jí sami odrbali jak sebou mlátí, no je to děs, je to rarach velkej :grinning: :grinning:

tak to snad vše, jsem děsná matka stydím se před vámi :pensive: :pensive:
22. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Neli, Tvůj způsob podporuju - krmit z obou stran. Já jsem k tomu byla donucená až teď ve 12 týdnech, ale funguje to. Na rozkojení rozhodně dobré. :wink: Odstříkávání obdivuju, to bych nezvládla...

Tak Anežka byla vzhůra od té asi půl osmé do 12. Úplně jinak než včera. Jo, nehledám v tom systém...

Vánoční dárky: manželovi předplatné motoristického časopisu, babičce křížovky, naši dostanou příspěvek na satelit, ségrám knížky...
všechno to jsou takové drobnosti, na pořádné nápady nějak není kapacita... :unamused:

Odpol. mám zas pracovní jednání, ale večer budu. Mějte se :wink:
22. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jaji, nestyď se, to se stane... já jsem taky Anežce "odložila" tubu s krémem těsně vedle oka... zkrátka mi vypadla... a jiné podobné nehody radši nepopisuju, ještě, že mám tu kliku, když vím, co všechno by se mohlo stát.... Tak hlavně, že je Verunka v pořádku...!
22. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
rychnov díky :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Sari, co myslíš tím pasivním tréninkem?
22. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jaji... to je hned :confused: ! Hlavně, že je Veruška o.k. :wink:

Dani... ty Vaše peripetie s vyrážkou, suchou kůží :frowning2: ... Jsem zvědavá co poradí homeopat. Dobrý je toto http://www.promimino.cz/detail/asp-ovesna-koupel/ a toto http://www.forlife.cz/zdravi-a-relaxace/krystalicka-s--l . A taky nekoupat každý den...

Muchli... hledala jsem přiléhavou fotku, ale nic jsem neobjevila... Jako sedíš na pohovce, zakloněná, opřená a mímo máš na prsou na bříšku... pochopitelný? Trénuje tak krční a zádové svaly :wink: .
22. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Muchli... určitě ti dávaly v nemocnici holky za výstřih... tak tak :wink:
22. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Sari, jo, dávali.
Chápu, jak to myslíš. Tak to se holky snažily už v nemocnici zvedat hlavu. Teď jim to už jde docela dobře. :wink:
22. říj 2009 v 16:46  • Odpověz
Čauuky všem, koukám tady se rozjely maminky :slight_smile:

Jaji neboj nejsi nejhorší matka, taky jsme měli nehodu a tři dny v nemocnici a ty výčitky ty jsem měla taky...
22. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Muchli holčinky jsou rozkošný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Neli a ten pupánek co Kubík pěstuje je taky úžasnej :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Manžel ho má ještě teď :sweat_smile: :grinning:
Jinak moc hezky Kubík nabral :wink:

Holky poraďte mi něco na nízkej tlak, jsem jak chodící mátoha , kafe si občas udělám, ale pomůže jen na chvilku..
22. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Dani na suchou pokožku tenkrát doktorka předepsala jakousi olejovou koupel Lanola , ale nevím jestli se to takhle přesně jmenovalo a pomohla a Excipial po koupání a ten nám vyhovoval :wink:
22. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak hlásím návrat z poradny - věk 3 týdny a 4 dny, za 7 dní přírustek 420 g, máme 3710 g a měříme 54 cm. To je fofr, od porodu už přibral kilo a vyrostl 3 cm. Vše v pořádku. Jdu se natáhnout, dokud spinká. :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
Neli, gratuluju :wink:

Gabi, excipial máme, ale zabere vždycky na chvíli... nejvíc pomáhá modrá indulona - víc než olivový, slunečnicový nebo měsíčkový olej. Sari, díky, kouknu na to. A máš pravdu, dokud jsme koupali ob den, bylo to bez problémů... ale mě to koupání tak baví, ona je Anežka v tom kýblu tak šťastná :slight_smile:

Přeju krásný večer, ještě kouknu :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Jo, Gabi, ségře doktor doporučil kofolu nebo jiný podobný nápoj (tenkrát jí bylo deset a kafe nemohla :grinning: :grinning: )
22. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahojda,gab já měla při prvním těhu děsně nízkej tlak.Doporučili to kafe po ránu ,hodně pít a jíst 5krát denně a menší porce.Jenže každej je jinej vid. :wink:
22. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
Gabi... hmmm, neporadím nic... Nic nemůžeš :fearful: ...

Dani... noo, ono si tělo tvoří ochranný kyselý plášť :wink: ... Takže fakt nekoupat tak často!

Neli... paráda, jste s Kubíkem šikulové :wink:

Andi... jak je?

Luuc... ještě trpíte zimou?
22. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Sari-ahoj no včera jsem musela do Sanusu páč jsem ráno měla takovej ružovej hlen.Byl tam primář a říkal,že to nic neznamená prohlídnul mě a pak i UZ.No na UZ hledal srdíčko a našel teda počínající srdeční akci.Ale pro jistotu nabral krev na HCG .Jenže dneska jsem ráno špinila zase a víc a přes den už malinko tak nevím jestli tam mám zas zítra jít.Jinak mám jít v uterý hned ráno na UZ a podle UZ pak Hcg. :wink: Jinak koukám jak Vám všem mimča přibíraj to je dobře.
22. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Andi... no uvidíš přes noc... Radši bejt za plašana a chodit i při sebemenším problému :wink: . Andi, držím pěsti, ať to je v pořádku!!!!!!
22. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
Andi, určitě, běž tam! I kdyby sis to měla odležet, stojí to za to, přeci!

Sari, jo, jo, vím, vím.... Ale dnes večer dostala poprvé Imazol (mastičku) a věřím, že ráno bude o dost líp. Ten krém si mi zkrátka líbí.

Gabi, prý je hodně kofejnu v čokoládě, víc než v kafi - říkali dnes kolem šesté ráno v televizi.

Přeju krásnou dobrou :wink:
22. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Dobrou :wink:
22. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hoj, tak jsem dočetla.

Jaji stane se to hned, jednou jsem "nestihla" synovce na schodech, na hodně prudkých schodech. Jen jsem se sehla do šuplete pro igelitku..... a jemu bylo přes 3 roky, věděl že na schody nesmí.................. no děti..... Byla jsem šťastná, že byl živej. ALe to je na vysvětlování, psát se mi teď nechce :grinning:

Gab no holt si dej kafe, nedělej žádnej smrťák, ale přece se nebudeš motat.... Ségra pila taky celé těhu jen colu, protože po všem jiném pořád zvracela..... (pak si teda už koupila dětskou) a vše ok..............

Nelčo pááááááááááááánečku, tak Kubíkovi se fakt daří!!! Super :slight_smile:

Dančo a proč se jako nedává normálně z obou prsů???????? To je pak to jedno na prasknutí do dalšího kojení ne????????????? Já myslela, že je to normoš, že se to jede při jednom kojení na střídačku.... :confused:

Andi plašení neplašení, já tam byla každou chvilku. Ať si políběj šos, hlavně, že bude vše ok!!! Jen tak klidně zajeď!

Já mám zase pocit, že exploduju. Už tam asi mám fakt prd místa. Tak dám vanu a jdu do hajan.
Paní sobová už na mě kouká z parapetu v kuchyni. Škoda, že ji ještě nemůžu dát ven, už aby byl prosinec :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vyfocená je, zítra ji vložím. :wink:

Tak se zatím mějte, opět přeju klidnou noc!!!!
Pa a brou
22. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Odemyky,odemyky...
Krásný den všem!
Tak dnešní noc byla narozdíl osd té minulé na 1*! Že by nám prdíky daly spát??? No,nechci to zakřiknout... :sweat_smile:

Sanu,takže sobice už je členkou vaší domácnosti? :wink:

Co se týká kojení,tak já jsem kojila v porodnici vždy z jednoho prsa,ale dětská doktorka mi při první návštěvě u ní řekla,že po 15 min.prsa střídat.Tak jsme na to s Klaudi najely,ale nastal ten problém,že z prvního se po 15 min.zasytila a uklimbala,takže se mi pak k tomu druhému odmítala přisát.Kvůli tomu se potom začala budit dřív,protože měla dřív zase hlad.Takže jsem to zrušila a jedu si zase po staru - kojím 30 min. z jednoho a po 3h z druhého.Je pravda,že mi z toho "nabušenýho" pak už mlíko odkapává samo,ale nacpu tam tu kulatou vložku a neřeším.

No a o úrazech bych taky mohla přihodit do placu...
Terka když byla malá,měla takovou tu pirátskou truhličku,jako pokladničku.Na ní byl maličkatý visací zámeček a k němu pidi klíčky.
Ve všech zásuvkách jsme měli dané chrániče,aby tam jako nemohla nic šťourat.Jen jedna jediná byla "bez" a já jsem si říkala,že ho musím co nejrychleji dokoupit.Než se tak stalo,Terinka ji samozřejmě v bytě vypátrala a strčila do ní ty klíčky od pokladničky.
Řev jako blázen,malá v šoku - držela si ručičku... Samozřejmě,že jí ta zásuvka dala pecku,jak tam ty klíčky zastrčila.Bylo mi hrozně - cítila jsem se jako naprosto nemožná matka... Hned druhý den jsem měla to poslední zásuvkový vchránítko koupený...
23. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Otvírám. :wink:

Paní sobová :grinning: :grinning: Těším se na fotku. Jsem na soby ujetá, náš sob Anežka je s námi v posteli už asi 6 let, takže tak... :wink:

Sanu, ze začátku se kojí z obou stran, ale tak po týdnu se začíná vždy jen z jedné strany, takže si ta "koza" vždycky 6 hodin odpočine. Neboj, neexploduje :grinning: :grinning: Takže standardní doporučení (řeknou Ti v porodnici) je kojit vždy jen z jedné strany. Ale pak když to třeba nestačí (což se fakt těžko pozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) nebo když chceš zvýšit produkci, tak se kojí z obou stran.

Anežku větrám. Už se počurala (to jsem čekala), tak ji jdu zabalit než bude větší malér :grinning: :grinning:

Užijte si den :wink:
23. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
jsem to nestihla, čau Věrko :slight_smile:
23. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Sanu ty máš na zahradu svítícího soba :confused: ??? No to neke....hoď fotku ať kouknu :dizzy_face: Já na něj koukala už vloni, ale do toho našeho bláta by to nebylo ono, jo teď už je trávníček tak by to šlo :wink:

Jinak holy všem děkuji za radu, zkusím od každýho něco :wink:

Andi na špinění mě taky upozorňoval, že může být, že je to po IVF možný..
23. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
Sari kokám, že Márinká blinká, tak na to si taky pamatuji šlo to i nosánkem i hodně dlouho po jídle.a u nás byla příčina ta, že neměl dorostlou klapku nad dvanácterníkem u žaludku a mlíčko se mu vracelo zpátky.No tak nám dr. napsala zahušťovací Nutrilon a pak dobrý , no ono se to lepšilo i věkem, když začal sedět. :wink: Holky to vypadá, že jsme měli snad každou neduhu co miminko může mít :sweat_smile:

Ztím se loučím jedu do Pce doplatit zbytek za Ejminku páč se ta její operace nedala zvládnout na jednou :sweat_smile:
23. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,nechcete někdo ještě jedno dítě.Mám tu jednu vzteklinu uvztekanou a po tý děsný noci co předvedla,na ni nemám náladu. :frowning2:
23. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
tak, volám kde se dá po doktorech... :grinning: :grinning: jdu "nafasovat" něco do lékárny, pak s kámošem na oběd, odpol. k té doktorce, pak na anglinu... když dítko dovolí, večer budu.

Tady je hnusně. Přesto přeju krásný den :wink:
23. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.