• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojda, tak jsem se vyhrabala samo i s vanou. Manža nejdřív škrtnul v krbu, tak jsem čekala až se to tady zahřeje...

Gabčo ne ne ona není světýlková, tahle je normoš ustrojená jako dekoračka před dveře.... Jen nevím, jestli na fotkách tak vynikne. Live je k sežrání :dizzy_face:
Hned vložím jak manža odfrčí od pc.

Madli hned po ránu takhle obchodovat s dětma jo :grinning:

Dančo taky si užij aktivní den jako vždy......

Děkuju o školení o kozenkách a kojení. To bude prča...... :pensive:
23. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Sanu jsem úplně hotová a nevyspalá.Ale vypadá to že bude snad hodná.teď si ji bera babička na chvilku ven.
23. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
To víš že bych ji nedala.I když někdy pěkně zlobí. :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky dneska v jednu volám do Sanusu jak to vypadá s rozmraženejma "eskymáčkama".
23. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak vana (možná trochu kleslá?) a paní Sobová v albu.

Jdu vařit.

Pak juknu.

Madli tak držím pěsti na mrazáčky :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahooooj... Ráno tu byl pěknej nával :grinning:

Sanu... čekám na photos :wink: Jo a Sanu, je P Á T E K!!! Připomínám večerní P O K E C :wink: :wink: :wink: !!!

Dani... jsem zvědavá, co Vám Dr. doporučí :confused:

Taky budu až večer, odpolko jdeme návštěvovat.

Volám já do větru??? Míííííííííííšóóóó, Soňóóóó...
23. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Sanu,paní Sobová-moc sympatiský stvoření :grinning: :grinning: :grinning: .Hned bych ji brala taky.
Podla bříčka bych řekla že se ti to blíží. :wink:
23. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Já rodila 38+6.
23. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Sanu... Sobovka má krásný milý úsměv, kočka to je :wink: Co trhači, nebojej se? Že by poslední foto břuchu :wink: ???
23. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Díky holky, vyřídím :grinning: Pořád na ni koukám, že by hormony? :grinning:

Sar neee trhači ji včera očuchali a šli od ní, uvidíme až bude stát před dveřma...... :grinning: :rolling_eyes:

No takhle to vypadá, že trochu kleslo, je fakt, že už nemám ani tak krátkej dech, ale teda jídlo se mi tam pořád maččká pořád.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem strašně zvědavá na KO v pondělí. Snad to ještě vydržíme.... ale jako nějaký "signály" nepociťuju...... Jen jsem pořád strašně rychle unavená.... :pensive:
23. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jooo a co mi došlo.

Sar děkuju za připomenutí, ale dnesa zase jdem na posed do restauračky, ale už na půl šestou, tak to třeba stihnu za včasu dom..... dlouho ssedět na místě nevydržím......
Ale děkuju za připomínku :slight_smile: Jsi fakt dorbá, jak psala Danča, že si všechno pamatuješ!!!! :confused:

A já se teď odpojuju, nikdo tu stsejně nejste a jsem unavená i po tom psaní. Tak jdu nabrat sílu na véču....

zatím pa pak juknu.
23. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my včera odjely k našim, tady v tý kose se nedalo být :stuck_out_tongue_closed_eyes: i tak Anetka nastydla :angry: A dneska ráno plavčo a ted jsem uložila Anetku a uklidila a uvařila si obídek..hranolky :sweat_smile:

sanu, paní Sobová je boží :dizzy_face: a bříško fakt trochu kleslo..tak že byyyyyyyy?? :wink:

Sani, Anetce na ekzém zabírala taky modrá indulona, jak psala Nelča :wink: Excipial jí to naopak zhoršoval :unamused: le to se musí vyzkoušet, na každý mimi sedí něco jinýho :wink: Ted mažeme A-dermou a od tý doby super :wink: Za to já se po dnešním plavání osypala :angry:

madli, tak jak mražáčci?? jsou připravený??
23. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
madli, o vztekání mi ani neříkej :angry: dneska dostala na zadek, když jsme šly z plavání, pže schválně utíká a skáče pod auta :astonished: no a místo toho, aby si to vzala k srdci..tak hodí okem a jde na to znova :angry: :astonished: :astonished: Doma dostala na zadek ještě 2x, pže se pokadila..byla bez plíny :angry:

jaji, kliiiiiiiiiiiiiiiid..hlavně, že se malý nic nestalo :wink: je jasný, člověk je z toho hotovej :frowning2: manžovi Anetka taky jednou spadla z gauče a přímo na konferenční stůl..takže měla pod okem pěkný móňo :stuck_out_tongue_closed_eyes: známým spadnul kluk ze schodů na chodě :confounded: to se stává
23. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
Madli vtekací noc :sweat_smile: už je to lepší???

Sanu paní sobová je teda fakt kouzelná :dizzy_face: :wink: a břicho se zdá fakt níž :wink:

Holky a zdraví Vás Verýsek internet pořád nemá jinak stále vybyluje :wink: Už se těší, že sem dorazí :wink:
dani ty stíháš i anglinu, no seš prostě borec :wink:
23. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Luci tak to Anetka dnes taky pěkně řádila :grinning: :grinning: :grinning: jojo ty děti nám prostě někdy dávaj a nejlépe vše v jeden den....
23. říj 2009 v 15:14  • Odpověz
Gabi, děkujem za pozdravy od Very..taky jí moc pozdravuj :dizzy_face: Já už se těším až bude za náma tohle období vzdoru..je to někdy záhul a pak je zas milionová a chce se mazlit a pusinkuje nás,.. :dizzy_face: moc dobře to s náma ty mršky uměj :sweat_smile:
23. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Tak pokud to zvládneme,vykoupeme nakrmíme a USNEME - přijdu taky na večerní pokec. :wink:

Sanu - i když na americké vánoční motivy opravdu nejsem,musím usoudit,že paní sobová je kus! :wink:
A bříško hezky pokleslý... :confused: :wink: To jsem zvědavá,jestli přes víkend vydržíte,či nikoliv... :confused: :slight_smile:

No a musím se pochlubit - měla jsem tady dneska návštěvu... Na Klaudinku se přišla podívat jedna ze sanusáckých řad - imca. :slight_smile: Tak jsme si hezky popovídaly a Klaudince donesla dvě krásný bodýčka se žirafkama. :slight_smile:

A malá nějak pobrekává...Ach jo.Úplně na ní vidím,jak by chtěla spinkat,ale ty hnusný prdíky ji stále budí a ona se kroutí a brečí. :frowning2:
23. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
... tak ráno tu byl nával a přes den mrtvo :confused:

Sanu, sobová je nádherná. Trochu kýč, ale ten kukuč!! :dizzy_face: :dizzy_face:
A bříško dobrý! Takhle dole jsem ho neměla ani 12 hodin před porodem :wink:

Janishův roztok a pityol a taky dvě kuličky zázračného prášečku (homeopatika). Tak jsem zvědavá... No a dnes nekoupem, asi se fakt vrátíme k tomu koupání ob den. Škoda rituálu, ale kůžička je kůžička :wink:

Madli?? Snad dobrý.

Gabi, díky za zprávy od Verči. Věrko, je dobře, že jste s Imi v kontaktu :wink:

Dnes jde Anežka později spát, nějak jsme nestihly podvečerní krmení, takže to večerní vyjde asi na osmou. Pak asi budu :wink:
23. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Hola, ola...
Jsme doma z návštěvy...

Dani, jsem zvědavá, jestli Jarischák a Pityol pomůže... kéž by, ale asi to bude dlouhodobější proces :confused:

Věru... se žirafkama se tady začínalo, ne :wink: ?

No, Verýsek tu chybí... určitě se jí po nás taky stejská :wink:
23. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
Madli... tak zítra jdete na věc???
23. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak KETík se odkládá na pondělí.Rozmrazili čtyři a nechají je do pondělka a pak zavedou ty dvě nejhezčí.Prý to zvyšuje šanci otěhotnět když je nechají o něco dýl.Tak uvidíme.

Jaji taky máme s pádama zkušenosti.Jen co začala Adél chodit,tak druhý den spadla na roh stolku a rozsekla si čelo.Naštěstí to nebylo na šití.No a pak nám doma spadla na skleněnej stolek v obýváku.Přímo nosem.Měla nos jak fialovou bambuli.druhý den jsme šli k dr. tak jsem mu řekla jestli se ji na to podívá.naštěstí se to obešlo bez následků a nosánek má rovnej.No a o pádech z postele nebo ze schodů ani nepíšu.naposledy slítla při obědě ze židle :slight_smile: .
23. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Čau, tak jsme doma.

Holky mě je tak strašně těžko, že teda už mi to všechno asi poleze ušima. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu dočíst. A pak se snad půjdem projít, nebo vrhnu. Teda ale vrchem ne spodem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahojda,tak holky jsem po revizi v 8týdnu.A v lednu můžem na ketík když bude vše v pořádku.Doktor říkal,že hlavní je že otěhotnět můžu. :wink: Sanu prosím jestli stihneš tak u mě změn tabulku nevím teda co ted budu jestli snž nebo ostatní.Dík.
23. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Madli tak to ti asi chtěj zavést blastocysťáčky viď..... :slight_smile: TO je dobře. Moc držím pěsti!!!!!

Holky mě zase tak spadlé nepřijde, ale teda fakt nic nepociťuju, jen snad že mi častějc tuhne břichho, ale to mi dělalo ve špitále taky.... bezbolestně.....
A fakt se mi toho jídla tam prd vejde. Ještě že existujou Rennie.... :pensive:

Za pochvaly sobové děkuju, je to takovej kýček, ale mě se líbí jak je ustrojená ty punčochy ty šatičky.... a jak píšete, má strašně sympatickej ksichtík :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Andi coooo????? :astonished: :confused: Jsi pak začala krvácet????? :confused: :frowning2:
23. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Já jsem zde :wink: ale nevím jak dlouho tady budu..to naše zvíře nám nějak dává zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

andi, cože?? to mě strašně moc mrzí :frowning2: drž se :pensive:

madli, pondělí zní dobře :dizzy_face: daj ti jen ty neeeeeeeeeeej a dobře to dopadne :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Andi to je mi líto.neboj další pokus dopadne.Mám to z vlastní zkušenosti.

Mám blbej dotaz.Co to znamená ty balstocysty(nebo jak se to píše)? Už jsem to slyšela ale fakt nevím.
23. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Madli je to určité stadium embrouše a poslední stadium kdy může být mimo tělo matky.... :wink:

Jdem ven, pak sem dorazím.
23. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
madli, to je prostě to nej, co ti můžou dát :wink:
23. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Andiku... :frowning2: a já na tebe tak myslela :frowning2:
23. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.