• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Luci to je taková kočka :grinning: A fotky krásný, hlavně jedničku dostáváš za tu první a za tu ve vaně :dizzy_face:
A jak tam naklání ty golfáče, tak je taky supr :grinning: To bude matka panečku :wink:

Tak jsem prubla pastu od zubaře a málem jsem v těhu poprvé vrhla, to je jak když si přidáte do pasty sůl :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ustála jsem to, hlavně aby to pomohlo :pensive:
2. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Holky, dík..mě to focení tak baví, jen bych potřebovala poradit od někoho, kdo tomu troch urozumí...abych vychytala mouchy :wink:

Jo, s kočárkem jezdí jako profi matka od 3 dětí :grinning: když najíždí na obrubák, tak říká hop...asi aby se mimi neleklo :grinning:

sanu, co máš za pastu od zubáka?? :confused:
2. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Dani... ohledně plín do porodky... já měla Pampers 1. Vlastně i teď je mám... látkovky jsem ještě nevyprala, čekám na slunné počasí :wink: Jo, a na novorozenecké JIP nechtěly Huggies, že jsou parfemované a jsou na ně časté alergie...

Jsme si k TV dali Vienettu, mňam :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Sari to máš takhle čas si dávat zmrzku u tv jo??? :grinning: :confused: Tak to je super, už se na mateřství začínám těšit :grinning:

LLuci Paradontax :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
sanu a v čem je lepší než jiný pasty? :confused:

Nojoo, to si někdo užívá mateřskou :grinning: Vienetka a telka :grinning: tak to má být :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Luuc... to je sranda, jak popisuješ chování Anetky :grinning:

Very... ti dávají pořádně zabrat! Nebuď tak aktivní... :wink:
2. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
sarii, je to s ní ted fakt prča...máte se na co těšit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj děvenky, tak jsem se konečně pročetla až se. A přeju ppříjemnej večer. Já už 2. týden bez chlapa :frowning2: ne že bych ho teď extra potřebovala :wink: , ale na té neschopence to čekání vůbec nutíká.

To letadlo je fakt drsný. Příště jedu asi na dovču autem.
2. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Holky kde jste viděli Vašíka?
2. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahoj rozi a podle toho, že jsi měla //, tak ještě chvíli bez chlapa budeš :sweat_smile: ale co bysme pro mimi neudělali :dizzy_face:

dabli, u mě v albu :wink:
2. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Holky, brou... jdu na chvilku zavít oko :wink: ... V noci dočtu, teď jsem to jen přehopsala :wink:
2. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
sarii, dobrou a klidnou :wink:
2. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
Sari tak brou :slight_smile:

Rozi hoj, kde ti cestuje? :confused:

Luci no v chuti, prostě humáč, ale on to dr říkal, ale když mi krvácej dásně, tak to čebuju nooo :pensive: Fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
sanu, jo tááák...ale mě v těhu taky krváceli :wink: a ted je to ok :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
hezký večer :slight_smile:

luci Anetce to moc sekne jako vždy, to bylo nějaký supr hřiště..ááááá vašík je moc hezkej a baculatej je to na něm vidět, prostě chlapák jak má být. :wink:
2. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
No když u mě to je fakt jako potok :confounded: On říkal, že to je podpořený těhu, když jsem to neměla, ale ok to není, tak to chcem aspoň zmírnit.......aby to ten můj chrupík nějak neodnesl.... :pensive:

Kde jsou všichni? :confused:
2. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
sanu, kdyžtak budeš mít nandávací do skleničky nooo :sweat_smile:

gabi, zaměstnanci jsou v novým sanusu stejný?
2. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci no to by mě trefil šlak, já která nemám vrtanej zub od 15 nebo kolika.
2. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
luci všechny jsem poznala :wink:
2. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
sestřičky měly i nový oblečky..
2. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Vašík je moc hezkej :grinning:

Jdu si lehnout k telce tak papá
2. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Sakra pro co bych mohla jít do Sanusu, abych to tam omrkla :grinning:
2. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Je Dabli ty jsi tu byla jooo, tak pa :grinning:
2. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Luci - Já vím, ale v pokynech bylo jen 14dní :wink: ale mimi je mimi

Sanu - odjel od pondělí do čtvrtka lézt na skály - jako z práce. A minulý týden taky pracovně.
Gže sama samička - aspoň nemám nutkání mu něco vyslepičit o //
A katráček doporučuju Curaprox - extra soft - fakt výtečnej i na dásně.
2. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
sanu, taky už se těším až to tam omrknu :sweat_smile:

rozi, ty jsi mu to neřekla???? :astonished: :astonished: :astonished:
2. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Rozi a to je v lékárně jako něco spešl na dásně?

Lézt pracovně na skály? Co dělá jestli se můžu zeptat...?
2. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Rozi on to manža ještě nevíí jooo to chceš udělat jako Very??? :slight_smile: To jste si ani netelefonovali, jako že by byl zvědavej jak jsi na tom....???? TO manža by to ze mě tahal :sweat_smile:

Luci a propo říkání, co manža na tu práci??? :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
sanu, ještě nic :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale já mu to řeknu...neboj..nejmín měsíc před nástupem :grinning: :grinning: :grinning: takže mám ještě čas :grinning:
2. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
No jasný, prožít si v klidu léto a pak udělat překvapení večera :grinning:
2. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
My jsme se o tom už párkát bavili a vůbec mu to nevadilo...jen, že jsem mu před tím měsícem říkala, že tam nikdy nejdu, nooo :sweat_smile: tak bude mrkat na drát :grinning:
2. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.