• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru, já jsem taky s jídlem rozjetá :wink:
24. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Holky potřebujete energii neee, to je jasný.

Aaaa na Dubině nejde proud.
24. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
A dneska za 2 měsíce už bude po večeři a rozdání dárečků :slight_smile:
24. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Anežka usnula před chvílí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to poprvé od doby naší nové uspávací metody, co neusnula hned a bez řvaní. Asi jí něco trápilo, nevím.

Nová uspávací metoda - koukněte do alba - spí na pošltáři, aby tam jako zapadla, měla pocit bezpečí a aby jí bylo teplo. Není to můj nápad, je to z knížky Něžná náruč rodičů. Na Anežku to funguje skvěle - minulých deset nocí naprosto bez problémů, dnes to bylo horší, ale říkám, důvod byl jinde. Asi že jí škrábou ty pupínky blbý, co furt má...

Sanusko - prý dobrý gynekolog kontroluje bradavky v těhotenství... hm, tak máme asi všechny tady smůlu, co? A všechny se dozvíme až v porodnici, jak na tom jsme... Mě na bradavky koukla porodní asistentka v Třebechovicích při cvičení (ta, co jí tady věčně vynáším do nebe, vím proč...) doporučila mi masírovat, abych vůbec mohla kojit. V porodnici mi dali formovače - taky medela - a myslím, že pomohly. Taky od Medely mám sběrače mléka - Věrko, tam chytám kapající mlíčko z druhé strany a mrazím ho, používám je do teď.
Kloboučky mám, ale neumím s nimi... to není jen tak, ptala jsem se na to už v porodce.
Rozpraskané bradavky jsem měla asi 10. den a potom minulý týden. Je to dost vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale Věrko (a další) nepotěším - moje zkušenost je taková, že chyba je u mě. Když Anežku špatně přiložím, tak to zkrátka bolí a může tu bradavku natrhnout. Když ji držím dobře, nebolí to a není problém. Takže jestli můžu radit - upravit polohu při kojení. A... 10 minut efektivního sání stačí. Ale berte to jen jako zkušenost, nechci nikomu do toho kecat, protože je to fakt alchymie.
24. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Sanusko, s Vánocema nestraš, jo??
24. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dani kontroluje bradavky v těhu jo, cha chaaaaa, jak píšeš to tady máme asi všechny smůlu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já teda fakt nemám šajna, jak na tom s braddavkama jsem. No to se dovím.

A jak píšeš, kamarádka (hele Sari netlem se jo :grinning: ) mi říkala, taky o tom špatném přikládání, ona že od napravení polohy nemá sebemenší problém...... A teda pořád od prvního dne po porodu maže bepantenem.

Jdu juknout na fotečky :slight_smile:
24. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Danu já nestraším. Já je milluju, se těším na tu výzdobu a večeři. Na dárky jsem už stará, ty mě netankujou, je to jen takovej doplněk pro mě... jako aby si každej něco rozbalil..... ale to okolo ta pohoda, pohádky, světýlka, cukroví...............................stromeček :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
holky,ale já je rozpraskaný nemám.Prostě mi je asi mladá nějak drastičtěji žužlá či co... A nevím teda,jakou "jinou" polohu bych měla vyzkoušet.Pořád je to jen o tom,že se prostě přisaje a žužlá.
Dani,když jsem kojila 20min,tak si prý vytáhla jen 20 a až když mi ji doktorka zvážila před kojeníma po něm a přidaly jsem ještě dalších 10 min,vytáhla si 70,tak jak to prý má být.Takže kojím 30min z jedné strany (ona radila 15 z jedné a 15 z druhé,ale po těch prvních 15ti minutách se už odmítala k druhému přisát...) a to si myslím je ten kámen úrazu - že je to prostě na to žužlání hodně dlouhá doba a potom je mám takhle citlivý a rozbolavělý. :confounded:
24. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Týjo Anežka už je taková slečna!!!!!!!!!! :astonished: Už to je takové mímo, z kojence už úplně vyrostla.

A koukla jsem i na fotky ze srazíků, jak tam některé holky byly na úplném začátku (Muchli, Nelča, Věrka..) Zofka ještě s polovičním bříškem, Maju taky.................................................................. a většina už má míma, to je n e u v ě ř i t e l n ý :fearful: :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
sanu - přesně tak.Taky Vánoce vnímám takhle. A počkej,až budeš mít špuntovou.To teprve bude... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jdu juknout na spící Anežku na polštáři...
24. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jo Věru to zní logicky. 30 min když ti je tahá, tak to dá docela rozum.... :pensive:
24. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
sanu a teď "babo raď",co s tím...??? :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
No a zkusit třeba aspoň na střídačku (kdyby to Klaudi samo vyhovovalo) ty kloboučky jak má Sar?
24. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
A teď nemá kroutivou??? Nebo ještě nenašel její čas?
24. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Zeptám se Klaudi a asi do nich půjdem... :grinning:
24. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Tak to s ní prober, to bych chtěla ten rozhovor slyšet :grinning: A pak písni co ona na to.

Holky dneska se loučím, už se tady kroutím jak paragraf. Tak se jdu natáhnout do ložnice.

Zítra pa a brou :slight_smile:
24. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Kroutivá přichází pravidelně po posledním jídle "na noc" tj. že cca za 30 min by jsme měly jít na věc a ona se potom projevuje do cca 0.30h :sweat_smile:

i když - na dnešek se to nekonalo v obvyklém čase,ale od 3h do 4.30h... :sweat_smile:
24. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Věru, Mari taky sosá 20-30 min... :wink:

Sanu... :grinning: :grinning: :grinning: jedna ze Sanusčiných kamarádek doporučuje... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
sanu.dobrou!
Já se taky odpojuju.
Jdu juknout kdo bude MISS a pak se uvidí jakou zábavu mi přichystá Klaudi.

24. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Sar,ale s tím kloboučkem Ty takhle netrpíš...Viď?
24. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Věru... kloboučky mají ve třech velikostech :wink: ...
24. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Věru, netrpím :wink: ...

Tak dobrou... a dloooouhou noc :wink: :wink: :wink:
24. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Taky přeju dobrou a dlouhou noc :wink:
Kašlu na žehlení a úklid kuchyně, zítra je tady den... jestli vstane v 6 nového času (tedy v 7 dnešního času), bude dopoledne sakra dlouhé :grinning: :grinning:

No, mě Anežka teď pije asi 10 min z jedné strany a 10 z druhé. Tohle 7 krát denně (občas 8x). Ono 10 minut efektivního sání nám možná taky přineslo ten "problém" malého přibírání... zpětně hodnotím. Ale spíš mám za to, že to sání nebylo efektivní, protože ji zkrátka blbě držím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: prase aby se v tom vyznalo.

Tak brou :slight_smile:
24. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Odemykám.

Podle předpokladů jsem nemohla Anežku udržet v posteli už ani před sedmou (nového času), a to ani v mé posteli :grinning: :grinning:

Přeju všem krásnou neděli :wink:
25. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ránko,

včera jsem nestíhala mrknout...oslava byla super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Anetka zase dostala spoustu dárků a měla tam další 2 děti, takže jsme o nich celý den nevěděly, jak si hezky spolu hrály :dizzy_face: Večer dám fotky :wink: no a pak jsme Anetku nechali u našich a šli s kamarádama na večeři..ta se malinko protáhla ve 4 jsme dali několik piv a 2 flašky šampusu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manža jel ted na golf a já pojedu pro Anetku :slight_smile:

Ani nevím, co jste řešily :confused: tak nevím na co reagovat :sweat_smile: jdu si dát sprchu, třeba se mi nastartuje myšlení :grinning:
25. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj... po příjemné douhé noci :wink:... Krásný den, vypadá to slibně :slight_smile:

Luuc... večer tu bylo laktační okénko :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
... tak tu miss vyhrála (podle mě) ta nejošklivější holka, která tam byla. :unamused: Na jaře, jak byla Česká miss, to byly pěkný baby a včera tam bylo taky pár hezkých, ale ta, co vybrali, to mě tedy hlava nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (to mám nahrané, koukala jsem při kojení).

No a jdu něco dělat.

Luci, to je fajn, že jste si užili :slight_smile: :slight_smile: jééé, golf, hned bych jela, v tomhle počasí to musí být paráda!!
25. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Aha laktační okénko..k tomu už ani nemám co říct..nějak už je to dávno, co jsem kojila :sweat_smile: Ale pamatuju si, že někdy to byl docela boj :confounded:
25. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Hoj, tak se hlásím :rolling_eyes:

No to byla noc, jedna obrovská katastrofa. Jsem zvědavá jak budu dneska fungovat, na štěstí fungovat nemusím, když se teda nerozrodím :grinning:
Ještě ve 2:45 jsem koukala a tv (starého času), pak jsem klimbla, vzbudil mě jeden trhač, že chce kandit, chilku jsem čučela pak druhej trhač, že chce kandit, hned jsem usnula pak zase ten že chce znova a pak mě vzbudil chrápající manža...... no a vstávala jsem před půl hodinou.
(nevím co to měli trhači za pochody střev....)

No lehký výpis mé vydařené noci. A to ještě po každém kandění trhače osprchovávám, aby byli čistí.......

Ale dneska je vezem k mamce, tak bude kliiiiid a zítra ráno budíček na KO.

Luci se těším na fota :dizzy_face:
A teda zase se to tak neprotáhlo, když jste s manžou schopni tak brzo ráno řídit a fungovat..... :sunglasses:

Dneska to vypadá na rozumnej den, tak všem přeju, aby jste si ho užily a nějak juknu.
25. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Luuc... to já zase můžu říct, že je tomu již dávno, kdy jsem byla na nějaké prodloužené akcičce. Myšleno s alkoholem :wink: .

Sanu... asi střevní chřipka. Řádí teď u lidí :confused: ... kámoška mi odřekla návštěvu, právě z tohoto důvodu... Sanu, už bys pomalu mohla začít s trojkombinací :wink: :grinning: :sweat_smile:

Jak Woblu???
25. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.