• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
zdravím při neděli :slight_smile: U nás je sluníčko :wink:

Já jsem dnes sama doma, kluci jeli k babi na brigádu tak mám doma leháro, k obídku bude segedín tak doufám, že ho dám.Jinak je mi už lépe ty nevolnosti a závratě přestávají, až se tomu divím.Na oplátku mi přijde, že už mi tvrdne břicho.No už se těším k dr. že si řeknu o magnezko..

Sanu stále 2v1 se tam ta tvoje holčička řádně krášlí :wink: :wink:

Na Woblu jsem taky myslela dlouho tu nebyla, no snad jí už je líp :wink:

A fakt se mi zdá, že hodně holek teda zmizelo :confused:
Andi :pensive: moc mě to mrzí, ale věřím tomu že příště už to klapne :wink:
Luci tak oslava za Vámi :wink:
25. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Sanusko, jestli chceš takhle pokračovat (myslím s těma trhačema) tak Tě docela obdivuju. Ono dá dost zabrat dvakrát až třikrát v noci kojit. Ještě mezi tím běhat ven se psem, to tedy bude záhul... ale ono je to kajdění asi přejde (narozdíl od miminka) :grinning: :grinning:

sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face:

výletnem asi někam směr Kostelec a dál, potom k ségře na kafe a večer budu :wink:

Holkýýý, Anežka už má pupínky a červený fleky naprosto zahojené :dizzy_face: :dizzy_face: Zlatej Pityol (není určeno pro děti do 10 let), ale MUDr. Píšová z HK mi ho poradila a asi věděla, proč to dělá. Mimochodem, tchyně používala totéž a prý i v nemocnici na dětském s tím mazali. No, smrdí to hrozně, ale funguje :wink: Takže na Jarischův roztok ani nedošlo, třeba příště.... blbost, žádné příště nebude, už dám bacha, aby se mi nezapotila a nespala 2 hodiny v zavinovačce v autě, když tam je 20 stupňů....
25. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Dani tak super :wink: ste na to káply holky pupínky jsou pryč..
25. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Luci čoveče jak ty a IUI????????????????
25. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
Gabi, dobře, že Ti je líp :wink:

A na Wobludku taky myslím. Už se jí taky blíží ten 13. tt, kdy by se jí mělo ulevit....

Jo, jo, pár holek zmizelo. ... když my maminy tu pořád blbnem s prdíkama, kojením a tak, tak nám to patří, že nám kámošky snažilky utekly. Ale snad je to dočasné, snad se vrátí. Tohle je přirozený vývoj a ony se taky dočkají, všechny :wink:
25. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
no jo, Luci šampíčkuje a IUI jako by nebylo :grinning: :grinning:
hm, já když nevěděla, že jsem těhu, popíjela jsem každý večer. A jaká je Anežka pěkná :wink:
25. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Gabi... tvrdne břicho :astonished: ? To snad nee, takhle brzo :astonished: !

Dani... super! Chvála Pityolu :wink: . Já na něj taky nedala dopustit, teda u dospělých :wink: ... Mně ani nesmrděl, ale teda špinil všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
25. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Jsem zpět, Anetku jsem si dovezla od našich a až se vyspí, tak pojedem za manžou na golf na obídek :dizzy_face:

Dani, já s Anetkou taky popíjela..teda jako než jsem zjistila, že jsem těhu a to byly některý akce opravdu velký :grinning: a je v pohodě :sweat_smile: tak snad to bude i s druhým prckem :dizzy_face:

Zítra má dorazit mršule a už jí cítím v zatáčce :angry: nojo, nedá se nic dělat..třeba to vyjde příště :wink:

sanu, teda to musea být noc :unamused: snad dnešní bude lepší :dizzy_face:

Jdu omrknout ty fotky ze včerejška
25. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
Gabi, týjo, to si o magnézko řekni :astonished:
25. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojda,tak se hlásí snažilka :wink: Gab ono to vlastně vyšlo ale netrvalo to dlouho než jsem si stačila uvědomit,že jsem těhu tak nejsem těhu.Ted si zase uvědomit,že už nejsem těhu.Každopádně zajdu opět na hematologii jestli v lednu opět ten Anopyrin a nebo něco jiného co to udrželo víc.Nevím.A každopádně nebudu chodit do práce to si ted vyčítám.I když minule jsem nechodila a nebylo vůbec nic.Holky to není žádný blbnutí s prdíkama a kojením mě to třeba nevadí já se ráda poučím jenže každej je jinej.Já prostě musím věřit,že to mimčo jednou bude a bude u všech tady.
25. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
Dančo Anežka jak povyrostla je to hezká princezna. :slight_smile:
25. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Luuc... úžasný pokojíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Anetka se má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! A ten dort :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Neblbni, když MS není, naděje je :wink: ...

Andi... máš správný postoj!!! To je moc dobře :wink: !!! Koukej nás tu informovat, co a jak... budeme na tebe myslet :wink: .
25. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Hoj, tak nakukuju...

Dančo ono to není u nich pravidlem, ale já jsem jim včera dopřávala, tak jsem si to myslela, že budou mít přeplněný břuchy.....
A než bych probrala manžu (kterej by si určitě myslel, že rodím když s ním lomcuju :grinning: ), tak by to chudák trhač taky nemusel vydržet....
No jo chtěli jsme pejsky, tak se nedá svítit..... :wink:

Gab tvrdne břicho jo? To už takhle brzo existuje??? :confused:

Luci seš si jistá, že je to "pocit" na mrchu??? Držím pěst!!

Andi to víš, že to vyjde, zase opakuju, jak říkal Václav. Každé těhu i když nezdařené startuje tělo na další :wink: Já se toho držela.......................... :dizzy_face:

Jdu vymejšlet co budu dělat (jako vždy v kuchyni)
25. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Luci krásný fotky, se tady culím ja měsček na hnoji. A krásná "výbava" nového pokojíku. Fakt super, a Anet měla nějaký holinky zase ne?? :grinning:
A prosím tě jak tam je ta ovečka nad postýlkou to je lampička????

To mi ještě došlo, že takové tlumené světlo jako asi na to kojení nemám koupené. Nebo svítíte normoš?????
To by asi chtělo koupit coooooo!!!! :confused:
25. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj vsem, jenom se hlasime ze zijeme, :wink:
jsme ok, akorat nemam net, ted jsem u kamosky tak rychle nakukuju, vidim sanu v kupe, jsem zvedava kdy se spuntova rozhodne ze se pujde podivat na svet... :grinning:
my se mame krasne, byly jsme na vylete, bylo moc fajn, uzili jsme si to... :dizzy_face:
ted se chystame na dalsi a dostala jsem nabidku o ktere hoooodne uvazuju :dizzy_face:
vsichni si to uzivate, to je dobre, ja zas az budu nekde se moct pripojit tak se prihlasim, pripominky a ohlasy prosim do IP, nemam cas docitat... :sweat_smile:
dik a sanu drzime peste... :wink:
25. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Áááááááááá... Soňa tu byla :slight_smile: a je tajemná :astonished: :astonished: :astonished: ...

Sanu... nějaký tlumeý příjemný světlo to chce :wink:
25. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Děkuju za pochvalu fotek :slight_smile:

sanu, jj, Anetka má asi troje kozačky :sweat_smile: na rozdíl ode mě :grinning: Ovečka je světýlko..moooc příjemný, jern takový tlumený, jak píšeš :wink: já si teda na kojení nesvítila a i přebalování děláme po tmě.. v noci :wink: ale nám tady docela svítí lampa z ulice :wink:

Holky, je to pocit na mrchu..hlavně mám svojí klasickou PMS náladu..tzn. na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: se divím, že to manža v tomhle období se mnou vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Soni, super, že se máte fajn :wink:
25. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
luuci však jsi psala že je mrcha v zatáčce mrcha jedna..Ale to můžeš když bude teda mrcha jít další měsíc na iui.Třeba nebude třeba to bude o.k.Jo dětičky toho maj vždycky víc než my.Sanu jo dr.říkal,že hlavní je,že můžu být těhu takže šance tu je.A koukala jsem že i s Ketu je tu dost miminek tak o to víc tomu budu věřit.
25. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
andi, já se z toho nehroutím :slight_smile: třeba to vyjde příště..IUI příští měsíc asi nebude, manža bude zrovna pryč :unamused: ale třeba ještě mršule dorazí dýl a stihne se to a když ne, tak v prosinci
25. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Sončo čavec a zase jsi tajemná jo, sakra chtělo by to sraz :grinning:

Luc no to bych byla normálně jak slepejš, my máme úúúúúplnou tmu. Lampa je přesně z druhé strany. Tak musíme pro světýlko. :wink:
No a kdyby jsi se teda nepletla, tak třeba příště..... ale uvidíme...... :sunglasses:

Já jsem připravena na KO, jen ještě přefučet hlavu, ale to až pak, teď si musím odpočinout :grinning: :wink:
Luci a dát si pár spermoníků zmrznout?
25. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
sanu, my na to nějak nespěcháme :wink: Šári mi to nabídla, ale o měsíc se to nezblázní :wink: třeba dorazí mrcha o pár dní dýl a to by manža stihnul..uvidíme :wink:
25. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Luci jasan, ten měsíc už asi fakt není takovej ten to... rozdíl.... a třeba budete mít o to veselejší vánoce :dizzy_face:

Nelušáčku, teda Kubajz už je kusanec, se máááááááááááááááááááš že ho už máááááááááááááš :grinning:
25. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Hoky včera mi teda tvrdlo, že jsem nemohla ležet, sedět a o chúzi ani nemluvím. :frowning2: Usnout jsem ani nemohla do rána to bylo lepší, ale jak začnu být trochu akční jakože si třeba uvařím čaj nebo něco poklidím tak to začne.Jo to ta citlivá děloha u Dušánka jsem nemola ani pohladit břicho jak jsem na něj sáhla tak hned tvrdlo. Dnes to jakž takž šlo.A kontrolu mám za týden tak piju magnezku jak o život....

Jdu juknout Luci na fotky :wink:
25. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
Neli koukám teda, Kubík je krásnej chlapák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojda holky tak hlásím, že se mě dnes konečně rozjela MS. Bylo mi celý den pěkně zle.

Jinak mám trápení s Maxíkem. Včera jsem ho měla na odpoledne na hlídání u našich, dostal vařenou kost a začal zvracet a mít průjem. Večer to bylo dobré a ráno zase. Na veterině nám dali tři injekce a hladovku a zítra kontrola. Prý mu ta kost asi poškrábala střeva a trochu mu to krvácelo v žaludku. Když se to nezlepší tak by musel jít na operaci ach jo
25. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Gab jo tak ty jsi na to takhle háklivá, tak to jo, tak pěkně magnezko a na KO to hlásit......

Dabli tak hurá, mrcha je tu!!! A teda s Maxíkem na vás budu myslet. Oni ty kosti trhačům jedou, ale je to na prdlačku, že žo je ostré a na tahle menší plemena to není to pravé ořechové. Ti naši co nejtvrdšího dostanou je ten "kloubek" z kuřecí kosti. :sweat_smile:
Tak dej vědět jak zítra dopadnete.....!
25. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Gabi, tak šup pro magnézko a víc odpočívat :wink:

By mě zajímalo co agi..jestli už má po IUI :slight_smile: a co Míša..jak zvládli s dr tu její sliznici :confused:
25. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
No Míša mi leží taky v hlavě, kde se nám potuluje......

A Jusi a Liluška a Agi a Culi.......................................................................................................

Já se dneska loučím.

Zítra mám KO, tak se budu hlásit až někdy odpol až dorazím, protože mě tam manža poveze už nějak kolem sedmé.................................
Tak paaaaaaaaaaaaa a brou :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
sanu, držím pěsti na kontrolu..at už se to nějako pohne :wink:
25. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Luci, bombovej pokojíček a ty válecí míče, nádhera :wink:
A držím palce, ať MS nepřijde :wink:

Sanusko, Tobě taky držím palce na kontrolu.

Jeden článek, docela dobrej:
http://www.rodina.cz/clanek7417.htm

Sanusko, tlumený světlo - hele, než začne malá vnímat svět, máš min. dva měsíce na dokoupení této výbavy. Já svítila vždycky buď malou lampou nebo z vedlejší místnosti. Teď, když víc vnímá, svítím v noci televizí, kde taky měřím čas. A lampa před domem je fajn... jen před dvěma dny byla porucha a to byla taková tma, že jsem se bála :confused:

Soňa tu byla. Dobře, že se Ti daří!!

Gabi, odpočívat!!

Dabli, přeju, ať je Maxíkovi líp...

My jsme si užili krásný den, ale dost náročný. Pěšky s kočárkem z Kostelce do Doudleb a po druhé straně řeky zpět. No, bylo to asi 8 km. Takže manžel odpočívá před noční, Anežka spí a já půjdu brzy taky. Ale ta příroda stála za to, počasí vyšlo, zkrátka pohoda.
Užijte si večer.
Zítra jedu za kámoškou, takže tu asi nebudu, možná až odpol. :wink:
25. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.