• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hezký večer,jsem tu jen na skok.Když už jsem se dostala odpolko ke kompu,odvolala mě Adélka a museli jsme jít malovat.Večer jsme jeli fandit taťkoj na hokej a za chvílu jdem do postele.
Zítra jdem plavat a já si pak jedu pro mimísky.
25. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Luci fotky nádherný :dizzy_face: Anetka je prostě sluníčko hezounký :dizzy_face: se Vašim ani nedivím, že ji tak milujou a na fotkách je to teda vidět :wink: a tak to má být :wink: pokojíček veselej a hezkej :wink:

Sanu tak zítra na tebe myslím :wink:
Madli to to tak uteklo :confused: ty brďo tak ti budu držet pěsti ať se jim dobře zabydluje :wink:
No já jdu zalehnout dobrou......
25. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Madli, tak ať to klapne!! :wink:
25. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
ahojda všem...

tak Vašík si samozřejmě čas neposunul, tak už tady čumákuju od 6 hodin..

Luci krásný pokojíček, jen co je pravda :wink:
26. říj 2009 v 07:19  • Odpověz
Pěkné pondělí... počasí bude dobré akorát tak pro Sanusku :angry: ... Musím do města, tak asi prolítnu Afi.

Madli... tak zlom vaz :wink: !!!

Dabli... zrovna včera jsem na tebe myslela. Chudák Maxík :frowning2: ...

Gab... klidový režim, ti ordinujem :sunglasses: !!!
26. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Žofi... ani Mari... to je poprvé, co budila ona mě :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:25  • Odpověz
no já myslela že tma ho uspí, ani prd...ležel vedle mě v posteli a spustil svýho medvěda, dokud jsem s sebou nehnula, no mozeček mu dobře pracuje...
26. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ranko,

Anetka taky vstávala v 6 :rolling_eyes: a venku je hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jedem do HK nechat opravit auto..za jízdy se mi otvírá okýnko na kufru :sweat_smile: :sweat_smile:

madli, držím pěsti :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno,
minulý týden jsem ležela ve fakultce, tak jsem vás zanedbávala... je to pořád jako na houpačce, 8 kilo dole (jsem jak z koncentráku) a nějak zvlášť dobře mi pořád není :cry:
Jdu prolistovat, jak se daří vám - koukám Sanu vcelku, andi - je to smůla no, ale však ono to dopadne...
26. říj 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahoj holčiny,
my jedem taky do HK ke kožní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Zkrátka to má zas hrozný....

Anežka vstává teď kolem sedmé, tak to jsem na tom dobře, koukám.

Přeju všem krásný den a ať všem všechno vyjde :wink:

Wobludko, drž se!!!
26. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
Woblu, týjo..8kg :astonished: to je teda záhul..drž se a at ti je už líp

Dani a vypozorovala jsi z čeho by to mohla Anežka mít? jako, že ty něco sníš a má to horší?? Ten podzim je na ekzém nejhorší :unamused:
26. říj 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj, jsem z města doma... je tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jak říká Luuc. Úřady vyřízeny. Minule jsem tam šla s papírem jedním a vyfásla 3 :grinning: :grinning: :grinning:. Koupila jsem nějaké knížky a rukavice ke kočárku... Kožený, aby se mně nepromáchaly.

Woblu... pane jo :astonished: :astonished: :astonished:... Já jsem si říkala, že nepíšeš. Tak už by se to mohlo obrátit k lepšímu, konečně :wink: ...

Dani... zase :astonished: :frowning2: :fearful: ...
26. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Čaau, tak zprávy z KO.

Droběna má odhad 3.960 - 4.230, nález stále stejnej, čili žádnej, trochu pro prst otevřená, dr prej trošku potrápila (nevím jak to bolí, když trápěj normálně...), třeba se to rozjede samo, když ne, nástup ve čt 7 ráno na vyvolání.................................................................. :confounded: :confounded: :confounded: Kdyby se cokoli nezdálo, tak mě prej řízne, ale nejdřív to zkusíme klasicky.... :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahojky,

sanu, týjo, to je teda fakt Droběna :sweat_smile: :astonished: :astonished: zkus večer trojboj na vyvolání porodu..červený víno, sex, vana :wink: prý to zabírá :wink: a jestli to dr trošku poškádlila, tak třeba v noci pojedete :wink:
26. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Luci ani snad ne čéče, já bych zase ráda když už teda vydržela na tu Kokrdu........ :sweat_smile: a sex s člověkem v břiše nás teda fakt nějak odpuzuje :grinning: :sweat_smile:
A po vínu by mě upálila žáha, tak jen ta vana, ale tu si dávám normoš každej den......
26. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
Čus tak Sanu koukám :confused: princezna Droběna teda pěkně narostla :astonished: :astonished: No ta snad trumfne Vášu :sweat_smile: Takže nejdřív tě budou mordovat a když to nepůjde tak císař....no ...co takhle umejt okna to taky pomohlo :sweat_smile:

Woblu tý jo to je teda mord, to už musí přestat a těch 8 kg je tada dost :confused: No kam já se na tebe hrabu, já včera stoupla na váhu a lekla jsem se, že mám 55kg z 57kg. No budeš to muset dohnat v daším trimestru :wink:
26. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Gab to snad neeeeeeee, ale hlavně (a právě proto) doufám, v to, že vydržím do čt, abych měla Kokrdovou, která je obeznámena a právě říkala, že mě nijak mučit nehodlaj, že se uvidí jak to bude pokračovat a když tak mě řízne.... no ale to musím vydržet do toho čtvrtka, jakej názor by měl sloužící dr dneska v úterý nebo st to nevím....................................

Woblu a to ti je ještě pořád stejně jako třeba v 8tt?? :confounded: To si teda vyloženě "užíváš" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
sanu, to je mazec, že nejdýl v pátek bude špuntová venku :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mytí oken jsem tenkrát zkoušela a nepomohlo :confounded:
26. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Sanu čoveče lepší ten císař :wink: Proč už nechodíš k Dobrkovi třeba by to už rozsek????
26. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
Luci no je to masakr. A já si vždycky přála, aby to přišlo teď najednou a ne že budu 3 dny předem vědět, že se jde na věc........ to je pro mě to nejhorší..... :sunglasses:
26. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
sanu, taky mě to štvalo, že vím, kterej den se mimi narodí :confounded: taky jsem chtěla zažít překvápko, stejně jako s otěhotněním :frowning2:
26. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Gab Dobrk mě už nechtěl, co mě propustili v tom 36tt ze špitálu a nabídli mi, abych tam už zůstala, tak toho využil.... toho má asi sám dost....
No uvidíme, ona se mě i dr ptala jak na tom jsem s porodem, jestli z něj mám hrůzu...... že některé ženské si za každou cenu stojej za císařem kor při odhadu 4kiláčka.... no nevím kde se to ve mě vzalo (že by nadšení, že uvidím špuntici a nebude překážet vana?), jsem teda dělala hrdinu................................... tak to mám :grinning:
26. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
Sanu... špuntové se daří a to je hlavní :wink: ... Tak už Ti zbývá jen pár posledních dní :wink: a už se spatříte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hele, Kokrda je dobrá, trápit tě rozhodně nenechá :wink: ...

Woblu, Gab... a co zkusit popíjet Nutridrinky a Fortimely :wink: ?

Luuc... trojboj a dvojboj byly za mých mladých let nějaký drinky :grinning: :grinning: :grinning: . Něco+něco s Colou...
26. říj 2009 v 16:02  • Odpověz
sarii, za mladých let :grinning: :grinning: ty starobo :grinning:

sanu, taky jsem házela machry a pak když mě dr vyděsil vyvoláváním, tak jsem rychle svolila na císaře :sweat_smile:
26. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Sanu... :fearful: hrdinko :fearful:
26. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Sar jo jo daří, to jsem ráda no. Ale to je všechno :grinning: Právě se modlím, aby ten její "trošku potrápíme" zásah nazpůsobil jiného dr u porodu........ :unamused:

Luci noooo čéče, čím dýl po kontrole, tím víc lituju :grinning: :rolling_eyes:

Sar coooo??? Proč hrdinko? Že ty do mě zase reješ :angry: :grinning:
26. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
sanu, něco se po tom jejím trápení děje?? tvrdne břicho nebo z tebe něco teče? :confused: třeba se tě ještě ve čtvrtek bude jednou ptát :wink: :grinning: :grinning:a už nedělej hrdinu :wink:

jo a musím se pochlubit..Anetka už 2. den, když jsme doma, chodí na záchod :dizzy_face: :dizzy_face: naučila jí to moje mamka
26. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Luci to je Anet šikula a jak na to mamka šla????

Luci zatím ani nic, podbřišek ten sem tam pociťuju pořád, jen špiním, to je ale normoš, to říkala, že můžu špinit ještě ve čtvrtek....a kdyby byla možnost to pak ještě konzultovat, tak určo projednám epidurál a císař......... hrdinovat už nebudu slibuju :grinning:

Jo a mluvila jsem s Nelušáčkem, tak bude informovat, má přece jen ten nemocniční přístup............................
26. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
sanu, přesně nevím :confused: ale po každý, když Anetka řekla, že chce čůrat, tak letěly na wc...třeba 25x do hodiny :grinning: na to jsem já byla líná :pensive: :sweat_smile:

Po hamiltonu jsem taky špinila, to je ok :wink:
26. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
Kdepak všechny jste?

Luci tak hlavně, že se zadaařilo, jste teda nočním malinko přeskočili až na pár úspěchů co... :grinning:

Jdu se natáhnout, trošku tvrdnu a lehce se rosim, tak aby se to zase uklidnilo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.