• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jééé, to je hodin. Musím se najíst a letíme na plavčo...

Artep... piš, piš, piš ať víme, jaký to je, mít 3 děti :wink: :wink: :wink:
27. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
Sari užijte si plavčo, já bych to s tolika dětma nezvládla a manža na to nějak nemá čas, takže budeme učit plavat sami v bazéně na zahradě :grinning: :grinning: :grinning:
No Sari občas je to chaos, hlavně když trucují a chtějí se oba chovat, nějak už je začínám neunést, no dohromady mají přes 10 kg tak se není čemu divit. Ale jindy jsou zlatí. Teď třeba ... Miki spí v kočárku, Amy spala asi 2 hodinky v postýlce, teď se probudila a povídá si s hračkama :grinning:
Anička je naštěstí samostatná, ale musím se jí taky věnovat, je jí 9 a tak tu svou pozornost samo taky potřebuje :dizzy_face: Hodně mi pomůže, pohlídá, přebalí, dokrmí z lahvičky atd ... no je o někdy hrůza ale dá se to, tchýně mě pořád chválí, jak to zvládám. Tak jsem jí řekla ať se zeptá manži, jak občas vybouchnu když nechtějí spát, zlobí, řvou a já už nemůžu a nadávám a brečím ... pak se i stydím ale v tu chvíli si prostě nepomůžu a jde to ze mě ven :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
Arti ahoooj, no jo nechce se jí holčince. Si asi říká, kdo se má tak úzkým otvorem cpát, tak na to dlabe :grinning:
A dětičky jsou už veeeelký. A tyhle návaly výbuchů budu mít určitě taky :grinning: Někdy jsem lehce cholerická, teda v těhu vůbec ale před těhu když mě něco dožralo............................... :grinning: No musím znova manžu na to upozornit, aby z toho pak nebyl v šoku, po těch 9 měsících klidu :sweat_smile:

Sar mě nebolí pravidelně v podbřuchu a snad to k porodu není, pořád špiním, tak asi to má souvislost s tím, jak se mi tam dr včera dr povrtala víš.... :grinning: :wink:
A dneska mám přece melíry, tak se to rozjet nesmí a zítra taky, ne, protože to má Mindžák službu i když jako druhej asistující dr, ale stejně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a s topením jsi mi fakt pomohla. To mi je jasný, že nebudem spát dál v tom krásným mrazáku jako do teď, ale vůbec nemám šajna na kolik by ta místnost měla být vytopená, aby tam nebyl hic jak v paneláku a zase ta krásná zima jako teď..........................???????????????????? :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Sanu, mám dva.
27. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jo aha, tak jem to špatně přečetla, straaaašně držím pěsti!
Máš v plánu testování nebo jsi jedna z těch odvážnějších...???

Já se jdu natáhnout. Na mě padla únava bo co.

Pak juknu tak zatím
27. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holčiny.

Luci, tak ať se opozdí, přeju :wink:

Sanusko, nic nedělej, třeba se ČT dočkáš :wink:
A topení fakt nepřehánějte, je to lepší, než aby se potila :wink: Možná Ti i ten mražák zůstane - nám zůstal :dizzy_face:

Very, díky za zprávy a jste šikuli, že jste to s manžou takhle vymysleli. :wink:

Večer kouknu. Manžílek vstal po noční, tak jdem něco podnikat :wink:
27. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Madli, držím moc palečky!!! :wink:
27. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Holky, myslím, že je blbost, aby se druhá čárka ještě objevila :wink: včera měla dorazit mrcha, takže už by tam měla být :wink: nehroutím se z toho, nějak mě to ani nezaskočilo :confused: samotnou mě to překvapilo, jak jsem to v klidu vzala :sweat_smile:

madli, držím pěsti, at to vyjde :slight_smile:

sanu, já jsem teda zvědavá, kdy to bude :slight_smile:

Jdu žehlit, Anetka spí
27. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Sanu,určitě to nevydržím s testnu.Ale to je ještě za dloooooooooouho.
27. říj 2009 v 15:53  • Odpověz
lucino to nejsi sama kdo je zvědavej... :wink:

Ale dneska tak 4x byl podbřišek cejtit s tvrdým břichem, tak se asi trošku zase něco hejbe, ale snad to jsou jen poslové, který nic nebudou znamenat........ :wink:
27. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Madli jooo za dlouho, to uteče strašně rychle, podívej jsem čekala na . den abych mohla testit a už mám Hamiltona za sebou :grinning:

Luci jeee to vypadá ošklivě..........to mělo být napsaný - Luci no nejsi sama................. :wink:
27. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Ach jo................................ :grinning:

Madli mělo tam být 8. den................................................... :wink:

Jdu si zase radši lehnout, abych nepsala zase nějaký bludy :grinning:
27. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
sanu, tobě to teda jde :grinning: :grinning: :grinning: už aby byla špuntová venku, ti tlačí na centrum psaní :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Sanu... no, no, no :grinning: :grinning: :grinning: . Hele s těma stupněma nevím, baj vočko 18-19... okno mám zavřený, se bojím, aby neofoukla :confused: . Pak dáš na pocit :wink:

Plavčo super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Myslím, že špuntová už musí tlačit na všechno :confused: :confused: :confused:

Dani... nastudovala jsem si ten Biopron a jsem zase chytřejší...
27. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
jo, vlastně ses ptala na tu teplotu v pokojíčku..my máme aky chladnějc..ted ještě vypnutý topení..večer jí to teda zapnu, aby se jí to malinko vyhřálo a jak jdem spát, tak ho vypnu :wink: já mám taky na spaní radši chladnějc :wink: Ted už spí i zakrytá, takže v pohodě

sarii, super, že jste si užily plavčo :dizzy_face: my už asi končíme..po tom, co minule udělala instruktorka mě tam už nedostanou :confounded:
27. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
A co udělala :fearful: ???
27. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
Anetka je na plavču v pohodě, ale nechce plnit pokyny instruktorky a ona mi jí při minulý hodině násilím vzala a hodila do vody :rolling_eyes: ta měla záchvat jako prase :angry: :angry: prý s ní mám doma trénovat, aby jí poslouchala :confused: zajímavý je, že na cvičení jako první plní všechno, co instruktorka řekne :confused: takže to asi nebude tím, že nechce poslouchat :confounded:
27. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Aha... no, to by jí taky mohla zprotivit vodu vůbec, instruktorka jeda :angry: :angry: :angry:

Jdu na cvičení...
27. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
ahoj kočky, jak se vede?
27. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
ahoj žofi, budu večer :wink: přijdeš?
27. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Dani biopron taky dávám Vašíkovi
27. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Luci Vašík teď usnul svůj 15 ti minutovej spánek a manža jel na hokej, takže nevím nevím jak usne....
27. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
ale zkusím to...
27. říj 2009 v 17:24  • Odpověz
Luci :astonished: :astonished: Tak to bych tu ženskou zašlapala do země. Ty vogo, se mi úplně nadzved žaludek, jak jsem si to přečetla :astonished: :angry: :astonished:

Dobrá zkusíme naměřit těch 19 stupňů a uvidíme...... Ustrojená bude....

Já pořád špiním a asi budu dál, to asi jen tak neustane. A přijdu si asi tak 3 tunová (minimálně).

Už abych měla aspoň ty vlasy udělaný, abych z něčeho měla aspoň dobrej pocit............
27. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
žofi, já teda taky neslibuju...Anetka vstávala až v 17:30, tak kdo ví, kdy půjde spát :sweat_smile:

sanu, nepřeháněj...3 tuny nemáš :wink: :grinning: :grinning: ale chápu, tenhle pocit jsem ke konci měla taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přišlo mi, že všude jsou samý modelky :angry: :angry:

jj, instruktorka byla drsná :angry: už jí to s náma asi nebaví :angry:
27. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Luci, to bych si možná i stěžovala (na instruktorku) anebo bych se na to prostě vykašlala, jako Ty...

Sanusko, já si myslím, že do ČT to už nevydržíš... ale 28/10 je taky pěkný datum, ne??

Večer (snad) budu :wink:
27. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
No holky, v kolik je pro Vás večer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ???
27. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
jen nakukuju,Sanu, holka zlatá ty už budeš rodit...furt na tebe myslím, možná skrze odhad tý porodní váhy...já měla 4200...

já dneska jdu hajat, bolí mě záda jak čert----dobrou všem,,,,,,,
27. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Já jsem zde :wink:

žofi, dobrou :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Zofi jako odhad 4.200? A kolik měl Váša při porodu???

No prostě Droběna nějak ven musí. Necháme se překvapit jak, to bude ještě větší otazník než to její slavný jméno :grinning:
Vlasy mám hotové, ale rodit ještě nemůžu, protože ještě nemáme vyplněnej papír se jménama :wink:

Dančo neeee 28/10 by se mi nelíbilo, protože to má službu jede e e doktor. Já chci Kokynku...........!!! :pensive:

A jdu se najís a vyfučet hlavu, tak zatím pa
27. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.