• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
já jsem taky tu, už asi půl hoďky, ale odpovídám na maily, co jsem zanedbávala posledních 14 dní...

Holky, máme první úraz. Tedy, naštěstí nic není uraženého, ale nejradši bych se viděla... víte kde... manžel šel ven a někdo zvonil - zrovna jsem kojila, asi půl osmé, tak jsem Anežku odpojila a že se zvednu, že jako dojdu k telefonu, a při tom zvedání jsem štrejchla hlavičkou o roh konferenčního stolku (dřevěný). No, má na hlavě čárku, asi centimetrovou, z toho dva mm krvavé, ale jen povrchově, takže na šití to rozhodně není, naskočila jí boule, řvala jak pardál. Chudák malá...
Zvonil opravář na chodbové osvětlení, které nám včera vyhořelo...
Zkrátka musím být opatrnější... ale usnula dobře, tak snad to bude OK.
Jdu taky spát, jestli se zas vzbudí v 5,58, bude to parádně dlouhý den :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přeju krásnou dobrou :wink:
27. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
A jednu dobrou zprávu mám: už jsem mobilní, vzali jsme Lukášovo auto zpět z bazaru, tak mám své auto zpět a můžu výletit :wink:

Sanusko, tak to už musíš vydržet jen 27 hodin, že?? Tak zahajujem odpočítávání :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jéé, jsem se zapovídala a už tu zase nikdo není...

Sanu... sis snad dělala hlavu sama, nee :astonished: :astonished: :astonished: ... A chválím synonymum slovu "uvidíme". "Necháme se překvapit" zní dobře :wink: :wink: :wink: A rodit můžeš i bez vyplněného papíru se jmény. Nám ho vyplňovala sestřička :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Dančo ty ze mě máš prču coo :grinning:

Sar proooč sama??? Mi kámoška udělala melíry a sestřihla trošku....... a já se rozhodla, že teď na fučení hodím boba a umeju a vysuším zítra, abych byla za tu krásnou histerku :grinning:
Dobrá necháme se překvapit, to by šlo. I když já mám překvapení spojené s něčím fajnovým, pěkným.... ne jestli se rozervu mezi nohama nebo mi rozřežou břicho :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Nikdo tu, tak já jdu do pelechu.

Mějte se, kdyby něco, dovíte se to za včasu. Ale snad vás zase budu moct pozdravit jako jiné dny.....Hoj nic....

Tak dobrou a zítra paaaaaaa
27. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz
Dani... aj jaj jaj :confused:

Sanu... páč jsi v 6 ještě neměla na vlas sáhnuto :grinning: ... Překvapení to BUDE!!! Konečně uvidíte špuntovou a my se dozvíme, jak jí budete říkat :grinning: :grinning: :grinning: ...
27. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
brý den,,,,

Vašík měl 3980 gramů, jenom :grinning: doktor co mě měl druhý den porod vyvolávat za mnou přišel na pokoj ráno a povídá, tak nás příroda předběhla co? a prej no ale zas tak velikej nebyl co??? :grinning:

hele Sanu můžeš mít fakt ukázkovej porod, podívej na Věrušku :dizzy_face:
28. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
jo a budu muset začít chodit spát ze slepicema, pač Vašík dneska byl vzhůru v pět :astonished:
28. říj 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobré ránko,

u nás už se to pomalinku začíná srovnávat..dneska byl budíček v 7 :wink:

Sarii, teda Marinka už je pěkně velká :astonished: :dizzy_face: Měla bys ty fotky aktualizovat častějc, jinak jí nepoznáme :sweat_smile:

Jinak mrcha je tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nečekala jsem jin jinýho :wink:

Tak jak Sanu??? přežila noc 2v1??

Jdu dát vařit vývar
28. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Anežka vstávala v 8,15 :dizzy_face: :confused: No, beru to jako odměnu za to, že jsem od 3 do 4 uspávala po krmení :grinning: :grinning:
Na hlavičce už nic nemá, jen tu bouli (maličkou). Aspoň tak, nebudu to muset manželovi moc vysvětlovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanusko, máš to za 16, viď :grinning: :grinning:
Včera jsem ještě psala, že je to parádně realistický černý humor, ta Tvoje věta, o tom rozpárání... ale nějak se mi to neodeslalo.

Luci, tak příště.
Sari, fotky krásný :wink:
28. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

hlásím se od našich, jeli stěhovat babču do Krkonoš, tak tu budu vařit a péct, aby něco měli až přijedou, takže budu on-line :grinning: , ale jelikož je svátek tak vy asi budete po návštěvách, tak aspoň prohlédnu fotky v albech a dočtu včerejšech :wink:
28. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
včerejšek :sweat_smile: :pensive:
28. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Krásný sváteční...

Já byla nucena vstát v 7:15, co je to proti Vášovým 5 hodinám :astonished: :astonished: :astonished:... Večer se mi taky příspěvky neodesílaly :angry: . Jo, návštěvovat a vejletit :angry:, manža fotí a naši malujou, tak budem sedět doma... ale už jsme po dopoledním pávení :wink:...

Very... budeš s námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Ty jsi taková pilná a hodná dceruška, jen co je pravda...

Luuc... hmm, mrcha jedna :angry:, ani se moc neopozdila :angry: :angry: :angry:. Příště, viď :wink: ?

Dani... jak jsme psaly Jaji... je to hned, ani nemrkneš.

Jdu taky něco šuchrat, vařit a péct... a budu koukat na pohádky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
Jóó... Mariňák vyrostl :slight_smile: , už je taková boubelka, ale oproti ostatním je prtě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
28. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Hoj, nic

Jdu dočíst.
28. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Šári, taky koukám na pohádky, manža v práci, ségra ještě chrní a mě se do ničeho nechce :sweat_smile:

okoukla jsem fotečky, jak ty dětičky rostou, Kubíčkové , Anežka :dizzy_face:

Věrko, máte krásné fotečky s Terezkou :dizzy_face: , Šári chvála manžovi :wink:

Luci, oslava pro Anetku moc hezká, dortíčky, pokojíček :slight_smile: :dizzy_face: , si pamatuju, že jsem takhle manžovi vyzdobila kuchyň na jeho narozky balonkama a taky měl hroznou radost :slight_smile: , asi mu to budu muset zase udělat, už douho žádná výzdoba neproběhla :grinning: , ale teď se už balónky budou dávat malýmu a né velkýmu :sweat_smile:

Šári, Mari vyrostla hoď fotečku :wink: , ale fotečky přidávájí, určitě je to prcek malá :dizzy_face:

Sanu, ještě jsem nedočetla všechno, ale jsi tu, takže stále nic :confounded: a ve čtvrtek máš nástup do porodky :confused:
28. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
ahojda :dizzy_face: jen nakukuju, jak je na tom sanuska, a ona pořad v celku :dizzy_face:
28. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Very jo jo zítra už tam buduuuuuuuu :grinning: :confused:

Dančo no je to tak, černý ale realistický.................

Zofi jo tak skoro 4 kila a stačilo ti to, hm hm dobrý no, tak jsem zvědavá...... snad se to už dneska nerozjede a zítra mě bude moct držet nad vodou, že mě když tak řízzne, kdyby se jí cokoli nezdálo....... taky jsem říkala, že se hned ráno dotážu na epidural co a jak.................
Ale spím docela dobře, tak asi na tom tak špatně nejsem....... "necháme se překvapit" jak budu spát dnes :grinning:

Very jee tady budeš, tak to je fajn.
Přemejšlím co si taky dáme, dneska meníčka nikde nejsou, hejbat se mi moc nechce, tak to asi vyhraje mražená pizza.................................... se taky dneska moc cpát nechci................................................ :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
Šári, ta fotečka z bazénku :dizzy_face: je roztomilá, ta její pusinka je boží :wink: ,
holky se snad ani nedočkám :sweat_smile: :grinning: :pensive:
někdy bych chtěla hned a někdy si říkám, že nic nestihneme - blázen no :confounded: , týýý jo Sanu a ty jako ve čtvrtek a předáváš mi pochodeň a já jako budu čekat toliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik týýýýýýýýýýýýýýýdnůůůůůůůůůůůůůů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chtělo by to někoho mezi :grinning:
28. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Sanu, se ti nedivím, že se ti nic nechce, mě se taky nechce a to mám proti tobě ještě fůru času.Musí to být zvláštní pocit, když víš, že zítra nejdýl v pátek a možná už dnes :sweat_smile: budeš mít špuntici u sebe :dizzy_face:

Dadouši, jak se vám vede, bříško je malinké a hezké :wink: a co prcek už víte co čekáte??? nebo to bude překvápko?
28. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
nic jdu na chvíli něco dělat o půl 1 přijde manža na oběd, tak ať to mám v cajku a pak se dám do toho pečení, ale budu tu a načuhovat :wink:
28. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
jo a včera jsme objednali internet přes jinou firmu, tak jsem zvědavá, jestli to bude rychlejší snad jo :wink:
28. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
very jdu na velky ultra příští tyden, tatka už se nemuže dočkat, až ho uvidí, tak doufam že se nam pořadně ukaže :grinning: hned jak budem vědět tak to dam do pasu :wink:
28. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Very ježíš nestraš v pátek jo???!!! :grinning: To už doufám, že budu běhat s vanou ale tou plastovou po chodbě porodnice se špunticí v ní :grinning: :sweat_smile:

A hlavně jsi 28tt!!! Takže, vzpomeň si na moje slova, jak mi padnul 30tt, tak to pak šíííííííleně letělo, ale neuvěřitelným způsobem. :sweat_smile:
28. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Dad, tak ani malýho šajna nemáte???
28. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Sanu promiňňňň :sweat_smile: , jasný dnes a nebo nejlépe zítra :wink: chápu :grinning: , to zase budu bez netu, tak doufám, že mi to tu někdo písne jak to s tebou vypadá, protože na to tady čekám, nechceš to prubnout ještě dnes :sweat_smile: :grinning:

Dad, aha, tak to jsem taky zvědavá, se taťkovi ani nedivím, ten můj se taky těšil, bylo to moc hezký, jen když si na to vzpomenu tak se tu usmívám jak měsíček na hnoji :slight_smile: , je to zážitek :wink: :dizzy_face:
28. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
nee :frowning2: poslední ultra byl ve 12tt a to bylo brzo :sweat_smile: ale tak ten tejden ještě vydržíme :grinning: sanu přeju hladkej pruběh :dizzy_face:
28. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Dad dík.
A teda taaaaak dlouho UTZ nebyl jo, jeee to by se mi sstejskalo :grinning:

Very ne fakt si to dneska střihnout nechci, má službu Mindžák i když nerodí, tak by se tam třeba nááááhodou nachomejtnout mohl...................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já si počkám na Zuzku :wink:

A já jdu vyjednávat s manžou oběd. Dala bych si pangacia nebo lososa. Tak uvidíme.
28. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
tady dělaj ultra jen 12tt 20tt 30tt, taky bych nejradši chodila každej tejden :grinning:
28. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Hooooooooooooooolky to je krásná stránka, budu mít lososaaaaaaaaaaaaaaa a manža smaženej květák s bramborama, to jsem kuchařka cooo :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.mamhladvpardubicich.cz/
28. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.