• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu, tak to jo teda, pak písni jaký to bylo, jen je mi ta stránka jaksi prd platná :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 11:25  • Odpověz
Hoj, štrůdlík v troubě, oběd připraven... bude smažák s v.b. m.m. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Very.... no jóó, už 28.tt :astonished: :astonished: :astonished: . Teď už to poletí :wink: Honééém, úprkem do nákupů :wink:

Sanu... to si pamatujem, jak se ti stejskalo po UZ :grinning: :grinning: :grinning: . Koukám, Danča už ti to odpočítává :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dad... to už máte "ustrojenou" postýlku :astonished:? Pěkňoučký bříško :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
Sanu... kde jsi to vyšťourala :dizzy_face: ??? Tak to je BOMBA stránka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
... tak Sanuska se hlásí pozdravem Hoj nic, tak to je fajn :slight_smile: Už jen dvanáct :grinning: :grinning:
Hele, www.mamhladvhradci.cz - od nich jsem jedla u té kamošky na návštěvě. Byly jsme 4, daly jsme si pizzu nebo těstoviny, dokonce jsem je podezřívala, že to vaří v Santošce, že to sami nevyrábějí. Byla to lahoda :wink: Nojo, jenže v RK nic takového nemáme, tak jdu robit kuskus...

Jinak manžel vstával v 11 a jen co se rozkoukal, prohlásil, že na pořádný výlet je už pozdě... jak kdybych za to mohla já. Od rána mám vyžehlíno, prádlo pověšený a dítě vobstaraný a jsem tak zvědavá na to, že už jsme měli dávno někde být. Kdyby nespal do 11, že? :confused:

Užijte si den. (Snad) někam pojedem :wink:
28. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Dani... Tvůj manža mi někoho silně připomíná :rolling_eyes: ... :grinning: :grinning: :grinning:. Kuskus, mňam... udělám zítra :wink: .

Jó, ještě jsem se zasmála nad plastovou vanou, Sanu :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 11:56  • Odpověz
Verčo, nějakou aktuální fotečku bříška bys mohla přidat :wink:

Dad, 20. tt, to to letí. :slight_smile: Copak, těhulinko, je to jiné než u prvního dítěte??

Anežka se probrala na balkoně. Dočtu později. A kdy bude oběd, to netuším. Pa :wink:
28. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz
Pěkné poledne,
jsem zvědavá jak Sanu a ona pořád nic :astonished: , no každopádně zítra už bude špuntová na světě :wink: Sanu, my měli rovný 4 kila a teda, stačilo :confounded: .... pár dnů jsem si říkala, už nikdy víc... :sweat_smile: :sweat_smile:

Ahoj Very, je fajn, že jsi se taky ukázala :wink:

Dani, hlavně, že je Anežka ok :wink:

Luci, tak při příštím IUI budete mít třeba o jeden dáreček pod stromečkem víc :wink:
28. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Dančo tak do 7 rána máme ani ne 19 hodin, dobrý, budu si přidělávat nervy ještě odpočítáváním :grinning:

Holky jídlo bylo naprosto vynikající!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže až budete třeba samy doma a bude vás honit mlsná nebo prostě pořádnej hlad, tak d o p o r u č u j u!
Do tel řekli 45 min no a i s přivezením to bylo trochu přes 50 takže čas taky dobrej...... :wink:
28. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky,

jéé, Very je dneska s náma :dizzy_face:

My byli dopolko něco pokoupit v Afi..s Anetkou to už je skoro výlet na celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes: dělá naschvály, leze do každýho obchodu, po zemi leze jak pes,...fakt je to ted o nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu, super stránka :wink: my si se Siss včera objenaly z Galery a taky to byla dobrota :dizzy_face:

My jedem odpolko na hřitov v Pce.. v páteks e stěhujem zas na týden k našim, tak sem jezdit nebudem

My měli vývar...koprajdu a DOMÁCÍM KNEDLÍKEM!!!! :sweat_smile: manža si ho objednal, dělala jsem ho porpvé a dobrý :dizzy_face:

Zítra se objednám na 13.dc na UZ a uvidíme, dky bude ovulka, jestli už manža bude tady nebo ještě pryč
28. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Tes aahoj, jo takže když tak rovnou císař jo :grinning:

Sar stránku jsem vyšťourala taky na doporučení a taky byli spokojení....... :wink:
28. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Hlavně jsem dneska nechtěla nic jíst kořeněného ani nadýmavého, tak jsem si dala k lososovi teplou zeleninu a ta je složená z brokolice květáku a mrkve :grinning: :grinning:

Odpol vezem k mamce trhače, tak pak začnu "očistnej rituál".

A navečer budu tu :wink:
28. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
Sanu, no musím se přiznat, že kdyby mi ho někdo nabídl, beru císař všem deseti :sweat_smile: , já využila "jen" EPI, i když teda na to nejhorší už nepůsobil, alespoň na dvě hodiny předtím zabral a já nabrala síly, ale bez něj bych asi neporodila :grinning: . Musím, Kubík je už zase vzhůru, spinkal asi 10 minut :confounded: .
28. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jo tak jedem teď, tak zatím pa :slight_smile: Teda jako k mamce jedem :grinning:
28. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
sari néé jen jsme ji složily a ted tam odkladame to co nakupujem :grinning:
rych je to jine, vubec nic mi není :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak já mám upečenou tříbarevku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , obalené řízky a čekám na manžu, psal že přijde v 1.

Dančo, hodím fotečku, ale nevím z kterého je týdne nějak než jsme se stěhovali, takže bych to viděla na 27tt asi tak :wink: , ale kulatí se moc a moc :sweat_smile: :pensive:

týjo Luci, koprajdu tu musím navrhnout manžovi, tu bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
fuj, to jsem se lekla :astonished: jsem si přečetla, jen že sanu psala, tak jedem teď a úplně mě polilo horko :sweat_smile: :sweat_smile: nás takhle nesmíš ted děsit :grinning:

Já mám objednané všechny dárky pro Anetku k Vánocům :dizzy_face: už se těším na balíčky :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Very, teda bříško poposkočilo :dizzy_face: mooooc hezký :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Very... pěkný :wink: :wink: :wink: Jó a tříbarevku, joo? Já znám jenom dvou :confused: :confused: :confused:

Luuc... taky jsem objednávala :wink:... letos budou Vánoce bez tlačenic s lidmi :grinning: :grinning: :grinning:. Pohoda jazz :stuck_out_tongue_closed_eyes:...

Jsem měla zpestření dne, přijela ségra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... Poňuchňala malou. Má už dva odrostlý kluky :wink:
28. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
sarii, nás budou poštáci milovat :grinning:
28. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ať si :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz
sarii, copak jsi objednávala?? potřebuju ještě nějaký typy :wink: :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
Luuc... si Anetka užije pokojíček u vašich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, já mám dneska neděli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Luuc... stavebnice, hry, hračky, maňásky... ještě musím naší psině, ta dostane pamlsky a "poutač" do auta, neb ten, co jsme měli, nám rozříznul pás v autě. Takže škoda byla nemalá :angry: . A bez uvázání ji vozit nebudu... No a pak ještě vlítnu do http://www.europarfemy.cz/ , nějaký dárkový poukázky na masáže a do kina a fertich :wink: ...
28. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
holky, děkuju za pochvaly :wink: , kulatí se, kulatí :grinning:

tý jo dárky, ty jdou fakt zatím mimo mě :pensive: , ale internet to taky jistí, jen jsem zvědavá jak to u nás bude s těma balíkama, to asi budu objednávat k našim na adresu, ať se s tím nemusím tahat :grinning: výtahem do 6 patra :grinning:

Šári, no já nevím my ji doma říkáme tříbarevka, dole tmavé těsto, uprostřed tvaroh a navrh světlé těsto :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz
jinak jsem zvědavá zítra na váhu u Dr. to bude zase výhra, čísla se rozblikají :grinning:
28. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Very... aha :wink: No, zítra po KO budeš snovat elaborát a manža nám ho pak pošle, viď :wink: Jdeš k tý mojí cvičitelce, co :wink:...
28. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Šári, jj, napíšu zprávu a manža přepošle, nebo pošlu sms :wink: , jo k cvičitelce sestřičce :wink: :slight_smile: , se docela těším, snad se zase na malýho podíváme, ikdyž možná vlastně ne, protože bude UTZ kolem 30tt, tak nevím zda ho Dr. provede i zítra???, ale zatím každou KO jsme si prcka prohlédly :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
Na ty europarfémy taky juknu :wink: ted vybírám fotky na kalendář pro babičky..loni to byl nejlepší dárek :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojda,
jeden den tu nejsem a pomalu nestíhám dočítat.Vy to teda fakt neflákáte.

Sanu,my máme u nás www.mamhladvhk.cz a je to to samý co u vás.Taky mám jejich jídla ráda.A hlavně dávaj velký porce.
28. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak posouvám na první stránku.

Luci soráč, to jsem nikoho děsit nechtěla :grinning:

Tak máme odmamkováno u manži i u nás, tak jsem z nich akorát na nervy ještě víc když jsem je viděla jak jsou na nervy maminy :grinning: :rolling_eyes:

Já ještě taky vyblejsknu břuch a jdu si dát vanu, umejt hlavu, vyfoukat, skosit to málo co tam je po těle a pak asi ještě juknu a budu se snažit relaxovat.
28. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.