• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj všici, nakukuju... :wink:

Sanu, držím všechno co mám :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Věru- já jsem ted po IUI.
28. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Sarii- já myslím, že ta trancka za to vůůůůůůůůbec nestojí. :sweat_smile: :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Agi,tak přeju konečně to pravý štěstíčko! :wink:

Holky,můžete juknout na Klaudi.Mám tam zas pár nových foteček. :wink:
28. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Agi,a kdy jsi byla IUI? Zakže nebudu sama kdo bude hledat //? .
28. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
madli- 21.11. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahojky, jen hlásím, že zítra budu opravdu situaci monitorovat, v 10.00 mám být u kadeřnice, je naproti nemocnici, hned po tom přejedu na porodnici zjistit, jak Sanuska pokračuje a nahlásím stav.

Sanu, moc na Vás holčinky myslím a držím palce. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
... tak ta stranka je mamhladvhk - Madli mě opravila, jsem to zvorala.

Sanusko, moc Ti přeju, abys už zítra běhala s tou plastovou vanou a aby v ní byla krásná zdravá špuntice normálních rozměrů :wink:

Very, kulatíš se, ale je to pořád moc hezké bříško :dizzy_face:

Dárky... no, dnes jsem měla den plný inspirace - ségrám a mamce koupím ozdobný škatule s čajem a taky lístky na Kudykam, prý je to dobré, ráno jsem v TV viděla pořad o tom, je to ve Státní opeře, takový nějaký "muzikál". No a manželovi předplatné časopisu. S tím kalendářem s Anežkou nevím, zda to zmáknu... jinak cestovní postýlku, jídelní židli a lehátko, to se dobře vybírá. A pro mě knížky a pořádný hrnec a kabelku a noční košili, která nebude ani v nejmenším připomínat kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Agi, držím palce! A propustky omezené nejsou. To ať si šéfová nevymýšlí. V ZP je, že zaměstnavatel poskytne na volno na dobu nezbytně nutnou, ale jak často, to se tam nepíše. Ani Ti kvůli tomu nemůžou dát výpověď, kdyby náhodou je něco takového napadlo. Ale snad zůstane jen u keců. Stejně je to "kr.va", copak jdou ty prachy z jejího, si říkám?? A s tím vožením na lehátku je to sranda :grinning: :grinning:

Very, psychologové říkají, že mimi se potřebuje vyřvat z psychické zátěže. Pokud mělo mnoho podnětů za ten den, tak se tím řvaním očišťuje, uklidňuje. Ber to jako fakt. Musí se to přežít. Po šestinedělí bude líp :wink: A držím palce na kloboučkování. Fotky jsou moc hezké! Klaudi je krásné miminko :dizzy_face:

Ahojko, předepíšou Ti hormony, jsou to injekce, které se píchají do břicha. Zní to hrozně, ale nebolí to, je to jak inzulinové pero, takže jednoduché a bezbolestné. Navíc budeš zobat prášky, chodit na UTZ, tam koukají, jak Ti porostou folikuli, ve kterých jsou vajíčka. No a až budou vajíčka připravená, tak je odsají (krátká narkoza), zároveň odevzdá manžel materiál, pak oplodní, za pár dní vrátí hotová embrya dovnitř a pak budeš těhulka :wink:

Tak, saláty hotové, odcvičit a spát. Doufám, že vstáváme později než v šest :grinning: :grinning: Dobrou :wink:
28. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
bré ráno dámy,

hlásím, že žiju, ale nějak není čas, byli jsme na dovolené v Tunisu, bylo to paráda, byla sranda

jinak u mě nic nového, zatím se nic neděje

Sanu držím pěsti, ale ty to dáš, jsi holka šikovná

jinak všem ostatním přeju hodná miminka, těhulkám co nejvíce klidu a nám netěhulkám hodně štěstí a brzo mimouše :wink:
29. říj 2009 v 06:54  • Odpověz
Dobré ráno,

já se z tý změny času fakt picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska zse budíček v 6:30 :rolling_eyes: a to byly doby, kdy jsme vstávali v 9 :pensive:

Myslím na sanu...už je určitě v nemocnici :confused:

Míšo, super, že sis odpočinula na dovče :slight_smile: a co s manželem, už lepší??
29. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Hezký den...
tak u nás se to vrací do stejných kolejí. Čekám, až se princeznička probudí...

Jsem napnutá, co a jak Sanu... Budem vyhlížet Nelču s novou hlavou :grinning: :grinning: :grinning:. Myslím na ně, na holky :wink: ...

Míšo... jsme si říkaly, kde ses zasekla, jestli nebalíš kufry do Prahy :confused: :confused: :confused:... Jéé, dovolenou bych dala teď a hned :dizzy_face:...
29. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
zdravím všechny
naše Verunka má už 8 zoubků a v postýlce už sama sedí a začíná se stavět a dělá stále most, je to sranda je hodně čilá
A jak Luci ty, jsou na testíku //??
Agísku držím pěstičky at se to už konečně povede a máš tam // a mímíska v bříšku :slight_smile:)
Sanuska už asi dle infa rodí, tak držím pěsti at vše zvládne
šári a jka se vede Márince??
29. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Jaji... čus bus... Téda, 8 zubů :astonished: , už sama sedí :astonished: ... Verunka je úžasná :wink: . To u nás to jde všechno p o m a l u :confused: ...

Jedem na návštěvu ke kámošce, budu po "o". A první co, poženu hned sem :wink: :wink: :wink:
29. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
Myslím na Sanusku a ostatní zdravím! :wink:
29. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno. U nás taky ve starých kolejích, vstáváme kolem osmé :dizzy_face:

Na Sanusku myslím od rána... Ale ona to zvládne :wink:
Jedem ke kámošce, budem tam celý den (4 dospělé a 7 dětí), ale mají tam internet, tak (snad) budu hlídat vývoj událostí.

Užijte si den :wink:
29. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Dobé poledne :wink:
Myslím na Sanusku, tak nakonec vydržela do čtvrtka a moc jí držím pěsti ať to holky zvládnou :wink:
29. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Luci, Sarii

doma v pohodě, nechci nikoho omlouvat, ale asi to bylo mnou a těma hormonama, páč je to zase v klidu bo nevím, nic jinýho mě nenapadá

dovča se celkem povedla, hlavně tam byli super lidi, tak byla zábava

občas to tu dočítám, ale nějak nemám moc času, trochu nás v práci zapřáhli, tak lítám jak hadr na holi :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
... už podruhý nakukuju u kámošky a ono pořád nic... tak aspoň posouvám... Sanusko, tak jak??
29. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Hoj... nic :confused: ????????????????????????????????????????????????????????????????????

Míšo... sebekritika se cení :wink:. To je fajn, že jste dali dovču :wink:. Hele, když "hůl" dovolí, přijď častějc, ať víme, kde se právě nacházíte...

Danča návštěvuje a přitom načuhuje :grinning: :grinning: :grinning:... až tak to je silný :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
čus šári no jsme nějak napřed no :confused: :confused:

a copak ta sanuska, stále nic tak posouvám :slight_smile:
půjdeme za chvilku ven pááá mrknu večer..
29. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz
Tak já mám uklizeno..dopolko jsme byly nakoupit a u kamarádky na návštěvě :slight_smile: byly tam š děti, tak řádily jak černá ruka a mám radost, že už i v cizím prostředí si říká na čůrání..bobek ještě doladíme..ted byl dneska v gatích :sweat_smile:

jaji, // se nekonaj..musím se objednat na další :wink:

Tak co ta sanu :astonished: :astonished: :astonished: myslím na ní :slight_smile:

Míšo, super, že je u vás klid :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
zprávy od Sanu
29. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Teď jsem dorazila domů, Sanuska trpěla už moc, tak si nechala píchnout epidurál, ulevil jí, protože mi teď sama psala sms, nezdál se jim monitor, tak má zavedené čidlo na saturaci kyslíkem a uvidí se. Doufám, že jí epidurál pomůže od bolesti, ale taky k rychlejšímu průběhu porodu. Nález se začíná měnit, tak šance je, hlavně, aby byl dobrý monitor. Všechny moc pozdravuje.

To jsou nervy.
29. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
Týjo, chudák sanu :astonished: snad jí epi pomůže a bude mít za chvíli špuntovou u sebe
29. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jééé... :confused: ať už to má Sanu zdárně za sebou...
29. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Já jsem normálně z tý sanusky na měkko :pensive:
29. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Tak to tu vypadá na nejsledovanější porod .Taky držíme palečky ať epi pomůže a Sanu moc netrpí.
Ani jsem nepozdravila takže to napravuju .Ahoj. :wink:
29. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz
Hoj holky, taky načuhuju :slight_smile: ..Sanu-aťuž je to za tebou, kočko, držíme pěstičky. :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
aaa, Evík :dizzy_face: opožděně gratuluju k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máte??
29. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Hoj Luci a díky za přáníčko :wink:

No,máme se stále stejně- t.j. holky střídavě oblačno, ucho stále zvoní..raději nemluvit...
Co je teď ale hot actually, že jsme včera měli solidní výměnu názorů s Péťovýma rodičema ohledně té jeho ségry..Doslova horor- to jsme si dovolili dost- dát najevo, že se nám něco nelíbí.Nestačila jsem se divit, co vytahovaly za "argumenty"..Tak jsem z toho docela rozčarovaná..No, ale všude je něco a doufám, že se to časem srovná a budeme normálně komunikovat- rodiče má člověk jen jedny- ať už jsou jací jsou.. :confounded:

Koukala jsem, že testík trucoal a ukázal jen /...Tak třeba zase příště..a když jste měli tak pěknou morfošku, určo se zadaří.. :dizzy_face:
29. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.