• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holčiny jdu se pomalu uložit ke spánku, měla bych si zopoakovat info z dneška, protože zítra mě čeká test, ale jsem utahaná :unamused:

Sanu, ten kartáček je super, to je bezkonkurenční, doporučí ti ho odborný dentista, manžovi to též doporučili a používáme od té doby všichni :wink: v lékárně je mají určo, kup si balení po 3, je výhodnější a pokud to jde tak číslo: 1560 (jde o číslo štětinek), manža mě říkal, že extra soft nepoužívat to je asi 5460 (štětinek), protože to pořádně nevyčistí a měl náběh na paradentózu, vyřezávala mu dr. maso, fakt odbornice, takže úplně stačí jen soft. :wink:

Rozi, ty toho manžu napínáš, to ten můj kdyby byl na cestě, tak by to ze mě taky tahal a já bych to řekla :grinning:
2. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
holčiny tak všem vám přeji dobrou noc :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Very tak broou :slight_smile: a zítra tfuj tfuj tfuj na testa :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
sanu děkuju, ale asi to zítra nedám :sweat_smile: , ale na nějaký opáčko fakt není nálada, takže už opravdu jdu :grinning: čauky
2. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Tak já jdu taky hají :pensive:

Very, týjo, hned 3. den v práci a test :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak at ho zmákneš levou zadní :wink:

dobrou všem
2. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jo nooo, tak já jdu teda taky nevím jestli hají, ale tak jdu studovat v Betynce jak brát bolest u porodu pozitivně :grinning:

Tak brou holčénky :wink:
2. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Hojky, neřekla, protože se bojim, jestli nemám to biochem. těhu a chtěla bych počkat do tý krve, Já se bojím, : -( abych to nezakřikla. Ale koupila jsem si ten stejný test a odpolko byla čárka trošku silnější :dizzy_face:

Sanu - je na zoubky a jemňoučkej i na dásně :wink: Jinak já manžu nemám, mám partnera :wink: chci se vdávat i s dětma a hlavně rekonstruuju domeček, gže nejdřív prachy na mimi, domeček a co zbyde na svatbu. Je to "speciální policista" :grinning: -slaňování z vrtulníku a jiná cvičení.

Holky, kdy se pozná to biochem. těhu - až v krvi?
2. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tak jsem se nechala vyprovokovat a sedím tu jak idiot s pleťovou maskou :grinning: je to dobrý, přesně ten svěrák, co jsem potřebovala - můžu se smát jen virtuálně :grinning:

To můj manžel se mě každej den ptá, jestli mi je blbě, a když řeknu, že ne, tak říká sakra :grinning: :grinning: :grinning: ten má o mém cyklu větší přehled než já, před ním se nic neututlá :grinning:
2. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojda jen nakukuju než půjdu na kutě jsem KO z práce .Tak žofi má už Vašíka u sebe tak to je dobře.No je krásnoučkej. :slight_smile: Woblu-tu fragmentaci tu dělají na tý imunologii nebo někde jinde?Jo to čekání na ty výsledky je děsný moc to dlouho trvá mě už měli přijít z hematologie a ještě nic.A já musím do konce července začít stimulku a ještě ke všemu s dlouhým protokolem a ten ani nevím přesně jak a kdy se začíná. :wink: luci fotky jsou užasný no prostě nádhera :slight_smile:
2. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Woblu - já mu řekla ať s tím napoprvé nepočítá, ale on nechápe proč by se to nemělo povézt napoprvé.
a a jinak mám naplánováno, že pokud se to 8.6. potvrdí na krvi,tak on má v sobotu :wink: třicetiny,že bych mu to řekla jako dárek :grinning:
2. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
rozi tak to bude krásnoučkej dáreček :slight_smile: Já s tím napoprvé radši nepočítala že to výjde a nevyšlo.Ted už s tím budu počítat že to prostě vyjít musí a uvidíme.... :wink:
2. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Andi - to víš, že mám pochyby a radši se nějak neraduju, já se bojím pak taky zklamání, tak radši nikomu nic neříkám - jen Vám, že jsem si dělala test a že tam byly // :wink: ale je fakt, že musíš myslet vždy pozitivně, na což někdy zapomínám :unamused:
2. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
rozi neboj-mysli pozitivně a de facto pozitivní test máš.A hlavně jsi mladá tak to bude o.k.Já už to mám horší s věkem. :wink:
2. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak my jsme se vratili z volejbalu, ja si hezky zahrala, blondynka krasne celou dobu spinkala... stihla jsem i dzusik v hospode... :sweat_smile: uz jsme vykoupany, napapany v postylce... :sweat_smile:
ja poklidim a podivam se na anetku... :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jsem zde a lehce dočítám. Půjdu se umýt a pak pokračuju.

Siss - budu látkovat, už mám nakoupíno, takže těch pár jednorázovek do porodky (aby doktoři něměli řeči) si koupím v drogérce, ty Tvé ekologické nechám s dovolením u ledu... . A vyberu asi ty hugisky jedničky, jak píše Soník, a uvidíme pak, co na to naše malá prdelka.

Sanusko - hele, Ty se divíš, že při tak náročných domácích pracíchc jsi vyřízená??? Si vzpomeň, jak jsem si každou sobotu tady stěžovala, že už nemůžu a musím si sednout... je to větší dřina, než v práci. Tak buď v klidu, si naprosto normální :wink:
2. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Andi, taky už nejsem nejmladší :unamused: letos v listopadu mi bude 30 :astonished:
2. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
teda to jsem jeste neslysela aby hugisky v porodce nechteli.. :confused: tady je vyslovene doporucuji... :sweat_smile: no ale jiny kraj jiny mrav... :sweat_smile:
jj dani fakt to chce oskouset... nam proste vyhovuji ty happy a jsou za dobrou cenu... a obcas se bez nich proste neobejdem... nechce se mi tahat sebou latkovky kdyz nekam jdu... :sweat_smile:
jo sanu se myslim ptala na potistene ctvercovky... www.hybler.cz ty jsou original cesky vyrobce techto plin...
no a zehleni se odklada na zitra, jsem proste vyrizena... :sweat_smile:
jo a mam i jednu dobrou spravicku, ale to az zitra jak to dopadne... :sweat_smile: at to nezakriknu... :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
no luci na fotky se neda nic nez zopakovat " je to proste kocka " :grinning:
ta ve vane je proste supr... :wink:
s fotackem ti to jde, za chvilku zvladnes i ty vychytavky... :wink:
2. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Plínky si píšu, díky za tipy. ... ale fakt nevím, jedna Hugies jo, druhá ne... v nejhorším skočí manža do nejbližší drogérky až já budu hekat (nebo až dohekám) a něco s číslem 1 dovalí :grinning:

Klasický čtvercovky, dokonce s obrázkama, mají ve Vesně - já ji mám pár metrů od domu (naštěstí hned vedle drogérky), takže když něco dojde, vím, kam jít. to jen info, kdyby někdo nechtěl z www obchodu.

Luci, černobílá fotka ve vaně je bombová!!

Rozi, vychutnej si ten okamžik informovat manžela :wink: A to biochemické se pozná fakt jen z krve a hlavně podle toho, že na UTZ není nic. To je přesná definice biochemického - kdy z krve je potvrzeno těhotenství (nad 20 hcg), ale na UTZ už potvrzeno není. Ale neboj se toho, budeš mít kliku, věř tomu, jinak to nejde.
Speciálního policistu už tu jednohomáme, nemýlím-li se :slight_smile: :slight_smile:
Rozi, v listopadu, Ty jsi štír???
2. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz
Jasan, jsem na VŘSR :wink: , takže až po UTZ budu v klidu :wink: a děkuju za info , tu krev se dozvím až 2. den? A na UTZ se jde kdy?
2. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz
... jsem nenašla odpověď pro wobludku - fragmentace se dělá v Brně, vozí se tam vzorek ze Sanusu zmražený asi jednou za 2 měsíce a výsledky pak trvají cca 20 dnů. Takže záleží, kdy v tom dvouměsíčním "cyklu" jste ten vzorek do Sanusu dali. Nejlíp zavolat do laborky a zeptat se, kdy výsledky budou nebo spíš, kdy jedou do Brna. Můj manžel jel do Brna osobně (dvakrát) a vždy byly výsledky do 3 týdnů. Oni dělají dva různé testy, fragmentace se dělá vždy ve středu, každý týden, na "průtokovém mikroskopu", který se v Brně používá na veterinární klinice (hádejte na co), ano, správně, na sperma býků a jiných zvířat. A pak dělají "podrobnější spermiogram", který trvá o něco déle, tak jsou potřeba ty max. 3 neděle.

No a já jdu taky spát. Jo, musím se pochlubit, ráno jedu na třešně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já je miluju a zatím se nedají koupit, takže známá z frániny mi zpřístupnila zahradu. Já se táááák těším :slight_smile: :dizzy_face: Dobrou :wink:
2. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
štír zdraví štíra - vítej do klubu - Majerka, Muchla a... už jsem zapomněla další, jo, Míša??

Krev se dozvíš ještě ten den (v 10 v Hradci, ve 14 v Pardubkách) a kdybys byla hodně nedočkavá, můžeš si zajít jako samoplátce někde do biochem. laborky, ale to dělají jen ti mooooc vyděšení (že jo, Sanusko) :slight_smile:
Na UTZ se jde 14 dní po krvi, takže to už jsi v 6+1 nebo 6+2. zkrátka sedmý týden těhotenství, to už bývá (nemusí být) i srdíčko :wink:
2. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
Zdrvím všechny štíry :grinning:

Díky Rychn.-taky jsem vyděšená, ale zatím mě uspokojují // :slight_smile:

Dobrou noc, vinčuju všem :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz
ty jo tady se jeste chrupka :grinning:
Dani diky, priste se na to poptam v S.
Rozi, no to bych v Tvem veku uz ani nevylezala z domu, Te uz pousti sednout v Mhd :wink: :grinning: jinak ja jsem taky stir :grinning:
Soni tak to jsem na dobre zpravy zvedava, tfuj tfuj :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:41  • Odpověz
bré ranko,

koukám tady je to samá štířice :grinning:

Rozi bud v klidu pořád patříš k těm mladším, mě bude 33 :grinning:

Agi co ty??? testila jsi??? :wink:
3. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Bré ráno,

já jen v rychlosti nakukuju..za chvíli jedem k našim, odpolko kdyžtak mrknu nebo kdyby psala žofi :wink:

Mě bude za 3 týdny 28 :frowning2: :frowning2: :frowning2:

agouši, tak jak?????
3. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
luuci ty jsi mlaďouš :grinning: i když pravda, mě když bylo 28, tak jsem se taky tvářila :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 07:53  • Odpověz
teď čtu, že už potvrdili, že trosky patřili tomu Airbusu, to je děs a to chceme letět do tý Kanady s Air France, no nevím nevím
3. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
miso a ted nam je 32 a jsme vysmate jako berusky, co? :grinning:
hele miso danca jako statistik ti potvrdi ze sance ze se ti neco stane v aute je daleko daleko vetsi... a hlavne air france si to ted vybrali, takze s nimi v klidu muzete jet... :grinning:
3. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ranko,
Luci - sladkejch 28 :wink:

Míšo - ještě ten let promyslete,ju?

Já za chvíli pádim do HK na tu státnici za segrou, možná si udělám radost a něco si v Gigáči koupím :grinning:
Hojky, nevim, jestli po tom prednisonu nebo tom gelu s progesteronem - mám strašně nafouklý břuch :rolling_eyes: ani nejde zatáhnout :unamused: začalo to od odebrání vajíček, tak nevím, už tak nejsem žádná twigi :wink: a ještě tohle
3. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.