• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Evi, týjo, to je teda drsný :astonished: jj, mrcha už dorazila, co se dá dělat..taky věřím, že se s touhle morfoškou zadaří :dizzy_face:
29. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Evčo, vše NEJ k narozkám!!!

Tyjo, tak Sanu bojuje... moc na ní myslím - tedy, myslíme na ní tady všechny 4 mATKY A 7 DĚTÍ. blbne PC, radši jdu od toho. No, je to drama... Sanusko, drž se!!
29. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Teď jsem se připojovala, zatím nic nového. Taky mám dovoleno potom prozradit jméno holčičky. Už aby to měla za sebou.
29. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
ahoj kočky...poctivě čtu, jen moc nepíšu....mačkám pěsti Sanusce a vyhlížím Sanusátko :dizzy_face:
29. říj 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se taky připojuju k těm, kdo je ze Sanusky skoro až nervózní :confused: .. To je napínavý..
29. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
ahojte, i já sleduji dnes bedlivě, jak sanuska. Držím palce holka :slight_smile: Nepíšu ale poctivě dočítám, mějte se.pa.
29. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky trochu nestíhám.

Koukám, že sanuska už rodí tak držím pěstičky ať už to má za sebou.

Věru kokala jsem na fotečky a to těhu focení je hezký.

Jinak já už mám skoro Ms za sebou. Těším se za dva měsíce. Přijde mi to dlohá doba,ale jelikož chci zkusit novou práci tak to rychle uteče. :grinning:
29. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:
zapínám pc a jsem napnutá jak drát kvůli sanusce.

Dani- moc dík, věř mi , že něco takového jsem potřebovala slyšet :dizzy_face: :dizzy_face: .Člověk dělá jak vůl a ještě má strach se zeptat zda může jít k doktorovi. :confounded:
29. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Neluš- tak koukám, že jsi byla povolána od sanusky její pravou rukou a budeš nás informovat. To je stejně skvělýýýýý malá depešaška bude brzo na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
29. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
dabli- ty odcházíš ze školky od dětiček????
29. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Ani nedutám... :confused: :confused: :confused:
29. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
Tak pořád nic, už to sleduje i manžel na svém noťasu, když já kojím a nemůžu k pc. Jsme z toho na nervy už oba. To je děs, trpí tam od rána. Mám porod ještě v čerstvé paměti a tak to ve mě vyvolává úzkost.
29. říj 2009 v 17:29  • Odpověz
Sanu, drž se...
29. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Nelčo ve mně to vyvolává úzkost i po 5 měsících...
29. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak zas načuhuju..chudák sanuska :frowning2: snad to bude mít brzy za sebou
29. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
je to drama... hlavne, at to dobre obe zvladnou...
29. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
sousedce jak to vyvolávali nedávno, taky od rána a Julinka se narodila v 8 večer....no jo ale přenášet nemohla, to by měla holčička taky třebas 5 kg(myslím Sanuska)....tak snad už se jí to blíží ke konci...
29. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Nelčo, nevíš, má tam sanu u sebe manžela?? snad tam není chudák sama :unamused:
29. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
to snad tam má manžu...
29. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
žofi, ty jsi tam vůbec měla manžela?? :confused:
29. říj 2009 v 18:08  • Odpověz
měla , měla Luci...to mi ještě cestou do porodnice v podstatě hučel do hlavy, že nás určo pošlou domů :grinning: a pak tatínku jdete k porodu :sweat_smile: , to čuměl jak péro z gauče :astonished:
29. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
hlavně holky že má epidurál, já nevím ale takovou dobu to by už asi bylo po ní....já sotva přežila 4 hodiny....
29. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
29. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Holky koukám jak Sanuska, no teda chuděrka tam zkouší jak pes :frowning2: Hlavně ať to mám za sebou, držím jim všem pěsti :wink:
29. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky,přišla jsem z práce a hned načuhuji,no neké oni jí ještě trápí,nakonec bude stejně císař jako by to nemohlo být hned :frowning2: Jsem zvědavá i na jméno :wink:
Dani,dík za osvětu,ale nevíš kdy se začíná s dlouhým a kdy s krátkým protokolem?Jinak se mi líbil tvůj závěr :wink:
Míšo,vítáme tě z dovolený,já myslela,že nám rovnou napíšeš,že jsi těhulka :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky,
nakukuji u našich co Sanuska, moc držím pěstičky, jen jsem to prolítla, ale dost se to vleče, tak ať je to co nejdřív :wink: :dizzy_face:

Sanusko myslím na tebe a přeju hodně síly a špuntici brzy u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Gabčo tobě děkuji za info sms a prosím o další, já teď od našich frčím domů :frowning2: .........tak ať vím jak to pokračuje

My na KO dobrý, příště budeme měřit a vážit tak se strašně těším :dizzy_face: jinak na UTZ srdíčko bilo, takže krásný a maminka už má 59, 4 kg :confused: :astonished: :confused: to jsou ty česnekáčky k večeři a lázeňský oplatky :sweat_smile: , tak dnes budou zase :grinning:

prosím prosím Gabi nebo někoho o info až bude další sanusátko na světě :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Tak v 17.40 byla na 3-4 cm, byla celkem v pohodě, jen měla hlad. To mi psala lady.

Teď už počítač hlásí, že se záznamem někdo pracuje, tak to vypadá, že už to je, jen musíme počkat, až dopíší porodopis. hned to napíšu, jak to bude zapsané.
29. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
29. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Teda, taky sleduju jak Sanu. Mám skoro pocit, že by měli pořídit rychlejší písařku :wink:
Jinak teda porod celý den, mazec :frowning2:
Neli jak????
29. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Načuhuju od šití co sanuska.

Neli- a to znamená co ,jako , že sanusky holčinka spatřila světlo světa?????????????????, :confused: :confused:
29. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.