• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Týjo,holky- to je teda napínák..Pevně věřím, že to mají Sanuska se špuntíkovou už za sebou a užívají si svého setkání :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Mě pořád vypadává kůň!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Tak pořád není dopsáno, ale ve stavu na novorozencích přibyla holčička. Jupíííííííííííííííííííííííííííí. :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Vás napínám se jménem, to už tam je, míry a čas narození ještě ne.

Takže kočička se jmenuje Celine. Jak dopíší, hned napíšu. Přeju jim oběma moc a moc zdraví a jsem tak šťastná, že už je na světě.
29. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jůůů, tak to je paráda, to je tutově malá sanusajdová :dizzy_face: ..To je tedy zpravodajství z ověřeného zdroje, Neli :wink: :sunglasses:
29. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
:slight_smile: Olala, stejně jako moje oblíbenkyně Celine Dion :slight_smile: ..Takže se také připojuji s přáním všeho krásného do života aspoustu radosti a štěstí celé rodince :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
holky není lepší načasování než když vypadává kůň když Sanu rodí.....Celine je teda malá Sanuska? tak obr gratulka :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Takže, postupně přibývají údaje. Celinka se narodila normálně v 19.29, vážila 3710 gramů, měřila 52 cm. Čekalo se podle záznamu 40 minut na placentu. Další není dopsáno, pak ještě dodám info. Ale to zásadní již víme.
29. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
Koukám, že jsem přišla včas, celý den nakukuju a právě jsem přišla, když Neluš prozradila to nejdůležitější :wink:
Takže Sanusko, velkáááááááááááá gratulace k Celince, hodně zdravíčka pro obě dvě :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Celinko hodně zdravíčka a štěstíčka :wink:
29. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jéééé, Celinka je na světě! Sanusko, gratuluju. A přeju Vám oběma hodně zdraví a štěstí!!! :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jůůůůů, malá špuntová Celine je na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Veliká gratulace!! :dizzy_face: sanuska je šikulka, jak to zvládla :dizzy_face: Hlavně přejeme hodně zdraví :dizzy_face:

Ten kůň vypadával v pravou chvíli :angry:
29. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Sanu moooooooooooooooooooooc gratuluju, hodně štěstí a hlavně zdravíčko :wink:

Ahojko, já těhule?? to ještě dlouho nebude pravda

nechala jsem to plavat, možná po novém roce, ted budu testovat sliznici, třeba si dá říct

Luuci doma je klid, on byl asi pořád, ale já pod vlivem léků myslela jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sarii tou holí myslíš drahého?? koně mi nezakazuje, ale já před den nemám čas a večer se mi nechce páč máme pracovnu v patře a nechce se mi lítat nahoru a dolů :wink:
29. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
V zástupu mezi všemi i já gratuluji Sanusce k narození toho nejcennějšího na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... S Celine nás dostala... je P R V N Í obyvatelkou ČR s tímto jménem :wink:
29. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
komentář k minulé stránce, než jsem překlapla na tu super zprávu:

Tak jsme doma po krásném dnu, dítě uspané, fotky z akce časem přidám, tři miminka během 6 neděl od sebe a další 4 starší děti, byla to paráda a pěknej mazec.

Ahojko, krátký se začíná píchat 2. den cyklu. Kdy dlouhý, to fakt nevím...

Míšo, vítej zpět, jsem ráno zapomněla napsat.

Jo, kůň mě taky namích, koukala jsem ještě před koupáním...

Nádhera. Jdu si nalít víno, na Sanusku!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tyjo, zvládla to. ... Ale Vašíka Celinka netrumfla... stejně to musel být mazec, no, je šikula!
29. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Míšo, jak to vypadá s KETíkem??
29. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Míšo... ježíš, neeeee... To by mě nenapadlo, takhle nazývat manžela :astonished: :grinning: :astonished: :grinning: :astonished: :grinning: ... Obrazně řečeno, když lítáš jak hadr na holi :wink: :wink: :wink:
29. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tyjo, Sari, fakt je Celine první??? Tak to je originální... Kdo ví Sanusčino příjmení?? Pošlete mi ho, prosím, do IP, mě by zajímalo, jak jim to ladí... já ho někde měla, ale kde... v hlavě, když tenkrát rezervovala stůl... kruciš, jak to bylo :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jéé, já taky věděla, jak se jmenuje sanu příjmením :confused: ale už nevím..taky by mě to zajímalo :wink:
29. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Luuci nijak, sliznice to nedovoluje nereaguje na nic, takže se pomalu smiřuju i s možností, že už nikdy nebudu těhotná

Sarii a jooo, jsem trochu zabržděná :grinning: se polepším :slight_smile:

Dani děkuji :o)

Ahojko dlouhý protokol je od 22DC, píchnou ti zabržďovací injekci a pak 14 dní čekáš, pak je KO jestli nemáš cystu, když ne, začneš píchat hned, když ano,musí ji dát do pryč a pak teprve mužeš píchat :wink:
29. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Sanuska mi to jméno prozradila, když jsme spolu ležely na rizikovce. Prý je v ČR 15 nositelek tohoto jména, myslím, že mi to tak říkala. A manžela nevím jistě, zda měla s sebou, ale myslím, že ano. Zatím pořád žádný další zápis nepřibyl, mají tam pěknej blázinec a myslím si, že se asi teď šije. Ale poslala jsem sms s Vašima gratulacema.
29. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Míšo, to neeee :frowning2: něco na tu tvojí sliznici musí platit :wink: snad na to brzy dr přijde
29. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Sanuska má myslím normální nic cizokrajnýho

jsem se před chvílí dohadovala s drahoušem

spolužačka má dceru ta se jmenuje Kelly Klímová :zipper_mouth: a polovička zná někoho kdo má Brendu Burianovou :confused:
Neli, seš super zpravodajka :dizzy_face: děkujem :dizzy_face:
Luci neplatí nic, bohužel
29. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Míšo a dokud nebude dobrá slizince, tak nebude KET :confused: chjo
29. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
ten nebude ani tak, pokud něco, tak rovnou další IVF
29. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Luci, jsem manžela odvolala od práce, aby uspával Kubíčka a lítala jsem mezi dvěma notebookama, na jednom napojená nemocnice, na druhém kůň. Ale manžel byl úspěšnej a náš andílek už spinká.
29. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Neli, :grinning: :grinning: :grinning: seš dobrá :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak to na http://krestni-jmena.cz/vyznam/index.php?name=celine mají staré infošky :astonished: :astonished: :astonished:

Neli... tobě to Sanu řekla, joo :astonished: :astonished: :astonished: ... :wink: ...
29. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.