• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Míšo, ty už nemáš mražáčky? já myslela, že jo
29. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
Luuci už nemám
29. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
supeeer, krásné jméno. Sanu - dobrýýýýý !!!
29. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
Sarii, já pořád říkala malému Kubíčku a mluvila jsem na něj a ona chudák přede mnou nemohla, až to nevydržela a řekla mi to, aby přede mnou taky mohla s malou mluvit, tak proto.
29. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
SANUSKO GRATULUJI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám z toho až husí kůži jakou mám radost :wink: :dizzy_face: Jméno krásný :wink:

Holky to nádhera holčička je tu :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Nelinko, a proč se čekalo 40 minut na placentu? to tak trvá?já hned jak porodila, tak byla venku...teda jestli si to nepletu s něčím....
29. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
a moc díky Nelčo za infošky....
29. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
sanu gratuluju, jméno exluzivní :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Žofi... 3. doba porodní může trvat až hodinu... viď , Neli. Mně to trvalo asi 15 minut.

Neli... to je hezký :slight_smile:... Aby mohla Sanu mluvit na Celinku :slight_smile:... normálně zamačkávám slzu...
29. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
díky Sari, to jsem nevěděla...
29. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
:confused: Mě taky nešel koník :frowning2:
Sanu,velká gratulace s přáníčkem všeho dobrého,ať vám zdraví slouží.Celine,zajímavé a nakonec byla stejně droběnka oproti odhadům,nééé . :sweat_smile:
Míšo,dočkáme se i my,chce to čas,já se až zalekla,když si my osvětlila dlouhý protokol,takže já už vlastně začínám.
29. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
:dizzy_face: i ja se připojuju ke gratulacím, Sanusko přeji hlavně hodně zdravíčka, a Celinka at ti děla jen samou radost :dizzy_face: teda manžovi samozřejmě taky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
Tak Sanuska už je maminkou tak velká GRATULACE :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Brou... Sanu TO dala :wink: .
29. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jsem kojila. Tak Sanu musela dostat po porodu narkozu a placentu museli vyndat ručně. tak si to chuděra teda užila. No, ale z toho se už oklepe, Celinka ji z toho pomůže. Jdu zalehnout, toť vzácný okamžik.
29. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
mě vůbec nešel net :angry: :angry: :angry: :angry:
Sanu- obrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulka k Celince, samou lásku, něhu ,štěstí, zdravíčko..... Jméno je moc pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to prostě nádhera

zdravím Misu :slight_smile: :slight_smile:
tak Tunis bych si nechala taky líbit. Věřím, že bude líp a miminka se určitě dočkáš :wink: :wink:
29. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Neli, jsi skvělá zpravodajka :wink:

Holčiny, díky za příjmení v IP, Sari a Neli věděly a Luci to taky trefila. Dík. Podle mě se to pěkně hodí. :wink:
No a s tím vyndáváním placenty tedy nif mof :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudák...

Přeju krásnou dobrou :wink:
29. říj 2009 ve 22:48  • Odpověz
Nešel mi kůň :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Sanu, velikánská gratulace k narození dcerušky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, hodně zrdravíčka vám oběma... A teda Celine je nádherný jméno :dizzy_face: !!!
29. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Bré ráno :dizzy_face: ... už je zase pátek :dizzy_face: ... připomínám :dizzy_face: ... večerní pokec :dizzy_face:...

Sanu to měla pěkně kořeněný :fearful: . Jsem zvědavá, až nám to popíše...

A my, pokud to to bude možné, jdeme odpolko na píchnutí náušniček :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
tak a my opět čumákujeme od 6 hodin, to zas bude dlouhý den.....

páni Sanu, tak teď už ji čekají jen milé věci....

holky jen tam pěkná kosa :astonished:
30. říj 2009 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Anežka taky dnes nějak nespala, jsme vzhůru od 5,45 :unamused:

Pořád myslím na Sanusku, je dobrá, a ty její komentáře radši nechci slyšet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě někdy bych chtěla rodit, tak ať mě nestraší.... :grinning: :grinning:

Krom normálních věcí doma a nějakých nákupů mám dnes i práci (poradenství), tak tu moc nebudu. Ale večer bych tu být měla. Užijte si den :wink:

Jo a ta kosa je vidět i za oknem, to se mi tam ven nechce.... :unamused:
30. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Jo, Sari, držím palce, ať to Mari nebolí :wink: to bude parádnice :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko,

my se opět stěhujem k našim :wink: jdu pobalit věci, to zas bude hromada :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže na večerní pokec dneska asi nebudu, pže naši maj pc v pracovně :unamused: ale dočtu :wink:

Sanuska je teda borka :wink: zvládla to a i překážkama :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Kosa je, byla jsem vystrčit psinu ven. Brrrrrrrr...

No a já klasika... čekám až se slečínka probudí.
30. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj všem!
Nejdřív OHROMNÁ gratulace Sanusce a Celince,že jsou už hezky spolu a na ten poněkud komplikovanější příchod na svět ať co nejdřív zapomenou a užívají si jedna druhé. :dizzy_face:

a následně se omlouvám,že sem moc nechodím... Prostě nestíhám. Klaudi se rozhodla,že buďto bude spát a nebo brečet.Nic MEZI prostě neexistuje.Naštěstí teda je o trochu větší spáč,než byla Terka,ale s brekem se jí docela dobře vyrovnává...
Včera jí to drželo celý den.Nejvíc mě nervuje,jak pořád "hledá".Po kojení klidně po půl hodině a je jako šílená.A večer mívá úplný hysterický záchvaty. :frowning2:
Dneska jsem volala hned ráno sestřičce a pojedeme na kontrolní krmení s váhou.Tak jsem zvědavá,jestli něco vykoumeme.Ráda bych totiž zjistila,kde je ten zakopanej pes... :confused:
Malá je vzhůru,takže pádím......
30. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
No,tak jsme zpátky...
Mladá tam předvedla naprosto vzorné miminko a já si připadala jako blázen... :sweat_smile: Za celou dobu ani nemukla a já tam přitom vykládala,jak neustále jen brečí. :confounded:
Zvážili jsme před jídlem,po jídle a závěr je ten,že jídla má víc než dost,akorát teda že mám kojit 10min z jedné a potom zase na 10 min.vystřídat kozenky... Přibrala za 11 dní,kdy jsme tam byly naposled 30dkg a to je prý taky skoro hodně,takže proč brečí vážně netuším. :frowning2:
Včera měla večer tak strašněj hysterickej záchvat,že už jsem nevěděla co s ní,tak jsem ji nechala (jako už po několikáté) prostě se v postýlce uřvat. V noci je zale jako andělíček.Jen se nají a spí dál,ve dne ale úplněj ďáblík,holky,je to prostě mazec... :frowning2:
30. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Věru... to je zapeklitý :confused: .
30. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Sari,prosím Tě a brečela někdy Mari? :confused:
30. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
...asi prdlá otázka,ale když mě všechny připadáte tak strašně v pohodě a vy dvě s Mari nejvíc... :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Věru, jasně že jo :wink:...
30. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.