• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Fakt? :confused:

Hele,Šári a prosím Tě,jak teda kojíš? Jak dlouho a střídáš prsa,nebo v tahu z jednoho a z druhého až další kojení? Já mám problém pořád s těma bradavkama.Hlavně s tou pravou-ta mě bolí mrcha i přes ten klobouček. :confounded: :frowning2:
30. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Tak nakukuju od našich..mám vybaleno a Anetka chrupčí

Věru, proč ti dr řekla, že máš střídat prsa??? já vždycky kojila jen z jednoho a další kojení z druhého :wink: někdy jsem kojila i 40 minut teda, to bylo děsný :unamused: a Klaudinka brečí takhle jen večer nebo i přes den? kamarádky holčička měla takovýhle hysteráky každej večer třeba 2 hodiny a jinak byla zlatíčko..prostě měla asi za ten den hodně dojmů a potřebovala se s nima vyrovnat :sweat_smile: Ale padly 3měsíce a konec, byla zlatá a je do ted a to jí bude 5 let :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
5adím se do fronty gratulantů.Sanusce veeeeeeelikou gratulaci.Je to šikulka.A malý Celin do života jen to nej nej.
30. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
Taky ba mě zajímalo Sanusky příjmení.Jsem baba zvědavá. :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Luci,já ani nevím,proč je mám střídat.Prostě mám.Já jsem se ani neptala.Já jsem taky kojila jen z jednoho,ale když to mám střídat,tak budu a uvidíme.Klaudi právě pobrekává pořád,i přes den.Prostě když je vzhůru,bulí.Nají se,odříhne a do 10ti min.spustí.Aby ležela v lehátku,nepřipadá v úvahu a o postýlce ani nemluvím... Vlastně pobrekává i když ji chovám.No a večer,to jsou úplný hysteráky.To je úplně nepříčetná a řve klidně 2 hodiny v kuse.
Já nevím...Jestli jsou to ty prdíky,nebo prostě řve proto,že neví co jinýho má dělat... :sweat_smile: Já jsem si teda myslela,že je to z hladu,protože klidně už půl hodiny po jídle zase hledá,ale Dr.mě ubezpečila,že hlad opravdu nemá a že tyhle děti vlastně nic jiného než hledat neumí... Ať ji prý naučím na dudlíček,aby se zklidnila a dávám jí kapky na prdíky.
Takže mi nezbývá než se modlit,aby to po třech měsících skončilo,jinak mě odvezou do blázince.Už jsem si tyhle hrůzy vychutnávala s Teri skoro do jejích 2 let a myslím,že podruhé už bych to nezvládla. :confounded:
30. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jo,holky a písněte mi prosím některá Sanusky příjmení.Dík :wink:
30. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
Věru, tak zkus ten dudlík..ten by mohl pomoct :wink: a když tak brečí a pak přestane, tak se vyprdíkuje? Já tohle neznám, Anetka do roka skoro nebrečela..tak vůbec nevím, čím by to mohlo být..ale dkyž tak hezky přibírá, tak hlady asi ne :confused:
30. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky,
já jen děkuji Gabče za infošky o Celince :dizzy_face:

Sanusce GRATULACE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: k holčičce a i ke krásnému jménu :wink: oběma hodně zdravíčka a teď už jen aby si to obě užívaly :slight_smile:

Sanu, tak jsi to dala jsi borka a to bylo strachu :sweat_smile: :grinning: jsi frajerka a těším se na popis od tebe :wink: :slight_smile: a žádný strašení jo :grinning:

Nelču prosím o vyřízení obr gratulky pro Sanusku :dizzy_face:

tak zase pápápápá
30. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Luci,právě že moc neslyším,že by střílela do plín.Proto jsem si myslela,že řve z hladu.Ale je možný,že boleníčko prostě má,jen to nejde ven a to je právě ten průšvih.
Dudlíka jí budu teda cpát,i když jsem se radovala,že si na něj moc nezvyká,ale co nadělám. :rolling_eyes:
Týjo,do roka nebrečící dítě... Tak to zase neznám vůbec já... :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Věru, Anetka nám to ted vynahrazuje svým vztekáním :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím, co je lepší :confused: :sweat_smile: a kdyby sji zkusila rourku..třeba by se vyprdíkovala
30. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jsme zpět, Mari má náušničky :slight_smile:

Věru, ke kojení... já kojím + - 20 minut a strany střídám co kojení. Takže každý prso má čas se za cca 6-7 hodin "naplnit" :wink: . Jinak, taky bych řekla, že to je hlady, nevím. Ale podle toho jak to dramaticky popisuješ, tak takový pláč já neznám... U nás to je vždycky signál hladu...

Koukám, tady se obchoduje se Sanusky příjmením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
Věruško já rozhodně hodný miminko nemám...ani jsem nikdy neměla....Vašík taky hodně plakal a to skoro furt....teď už je to lepší...měl boleníčko a koliky...teď zas vytrapuje že chce nosit, tak mě bolej záda a ruce....
30. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Sarii, jééé, Marinka musí být kočka :dizzy_face: jak to zvládla?? pak hoď fotos :wink:
30. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
MAri už vypadá že je pěkně velká Sari....
30. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
Cestou na sálek se nasmívala, chudera nevěděla co jsem na ni nalíčila :dizzy_face: ... pak trochu pobrekávala než jsem ji oblíkla a pak už dobrý. Photos až sundám náplasti :wink:

Žofi... roste, roste... už nemáme mimina, viď?
30. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
ahoj holky
tak koukám zda je něco nového u Sanusky s Celinkou. Se opravdu těším na info od Sanu. :sweat_smile:

Holky taky prosím do IP příjmení sanusky dík :slight_smile: .

Co budete vařit na víkend, vůbec nemám žádný nápad.
30. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Agi,co třeba pangase? To je oblíbené jídlo naší Adélky.Pokaždý když se ptám Petra co mám uvařit k obědu,ozve se Adélka a že prej pangase :grinning: :grinning: :grinning: .Já mám tento výkend vyřešenej.Zítra si dám obídek v Ikeii a v neděli jdeme k mamce.Budou zapečený kotlety s vejcem,sýrem a salámem.
30. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Zrovna teď si říkám, jak asi dnes Sanu a Cel :confused: ...
30. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
ahojky, nesu vzkaz od Sanusky

Všechny moc pozdravuje, děkuje za gratulace, Celinka je zlatá, pěkně tahá. Zatím ji nemá u sebe, píše, že je zcela zaneprázdněna péčí o nástřih, ale časté sprchy pomáhají. Nedá se tam prý odpočinout ( to jsem zažila ), skoro nespala a ještě je tam přetopeno. Ale z té sms nedýchalo zoufalství, taak to je dobré.

Kubíček má rýmečku, tak uvidím, zda se zítra budu moci za Sanu alespoň na skok otočit.
30. říj 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

koukám příšy zprávy od Sanusky :slight_smile: Neli jsi hodná :wink:
Já když jsem včera usínala tak jsem na Sanusku myslela a tak v duchu jsem si říkala, první Sanusčina bezesná noc...
No já si myslím, že každá na porod nikdy nezapomenem i když už to bude hodně let.

Sarii tak Márinka je už parádnice :dizzy_face: A koukala jsem jaká ona je baculatá a ty minule že je drobek :confused: ne ne boubelatí se moc hezky :wink:

Agi ahoj já si dělám chutě na bramborák :wink:
30. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
Madli zítra budu obídek v Ikei tiše závidět :sweat_smile: :sweat_smile:
30. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
madli- pangase jsem přestala úplně jíst, radši tu nebudu psát proč.

gab- o tom jsem taky už přemýšlela a neboooooooooooooooo taky lívance mně napadli.
30. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
my si vždy dáváme v Ikee ty masový kuličky s bramborem a manža to vždycky završí marlenkou.

Neli- to jsou krásný zprávy a díky za ně :slight_smile: :slight_smile: .
30. říj 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Gab- ted jsem si všimla ve tvém pasu ,že chlapeček by byl Štěpán.Tohle jméno chci jednou pro svého chlapečka taky :dizzy_face: :dizzy_face: moc se mi líbí.
30. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Gabi a co to tvrdnutí břucha?
30. říj 2009 v 16:56  • Odpověz
Sari miminka máme pořád, ale poněkud větší.... :dizzy_face: a težší :sweat_smile:
30. říj 2009 v 17:05  • Odpověz
agi myslím, že to bude opět kluk :slight_smile: To Dušánek chce Štěpánka, už od minule ho má nachystaný a vypadá to, že ho asi nepřesvědčím já bych radši Tobiáška.No mám na to půl roku ho přesvědčit :wink: I když nás má zmáknutý a posloucháme jak hodinky no je to lev každým coulem....

Sarii včera jsem měla pernej den, ale zaspala jsem to.Blbý je, že kolikrát nemůžu ani dosednout jak mě to tlačí dolů a to vím od minule, to je blbé :pensive: uvidím v pondělí.
30. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Agi jsem si říkala, že Dušan a Štěpán k sobě jdou. Já mám ráda tvrdý jména a když je miminko tak zdrobnělina je pěkná a až kluk vyroste tak je to jméno pro chlapa :wink: K tvrdýmu příjmení se hodilo...
30. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Štěpán a Sáša :grinning: ...
30. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Hoj kočky, tak načuhuju ne naše krasomily jako zázrakem chrupo a to tak, že obě dvě :confused: :confused: ..Předesílám ale, že poté, co předtím obě řvaly, jako by přivolávaly sociálku :grinning: :grinning:

Jinak Věru to, co popisuješ, mám do puntíku stejné x 2 a zatím žiju :grinning: :rolling_eyes: ..Teď už je to ale trošku lepší, už nevyhrožuju 5x denně, že se oběsím.. :grinning: :grinning: ...Jo a Kubík byl to samé... :zipper_mouth:

Sari-tak naušničky, to je čupr..Se taky těším, až je naše kočeny budou mít..Dáme jim je ale nastřelit a doktor doporučuje právě až kolem šestého měsíce, až budou mít větší lalůčky, aby pak v dospělosti neměly ty dírky nějak blbě ke straně nebo tak..
30. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.