• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jj, já také..Mám to smůlu, že se vždycky urvu, dyž je tu pusto..Nu což, také kvačím :wink: :sunglasses:
Hezkou dobrou :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj...

Tak přeci jste tu večer pokecaly :wink: ... Balím a jedu s Mari do zítra k našim... Příjemný víkend.
31. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
bré ranko, tam je teda kosa....brrr :astonished:
31. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Tak moc velká gratulace sanusce,taťkovi a Celine :grinning:
31. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
holky Danča hlásí že je bez netu,,,,a mně bylo divný kde je????
31. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
hele Dabli co ten smajlík????
31. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
jo Danča vás všechny pozdravuje...

tak jsem vyluxovala Vašíkovi odsávačkou nos a jdu asi mopovat...pa pa
31. říj 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj kočky,

nikde nikdo :confused:

My byli dopolko na hřbitově zapálit svíčky a pak jsme jeli domů..manža ve středu odjíždí na týden na golf, tak si jel sbalit věci :wink: a ted Anetka i manža spí :sweat_smile: Já vybírám fotky na kalendář k Vánocům :slight_smile:

Venku je ted kosa jak v Rusku..už sem vytáhla zimní bundu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co asi sanu :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
krásnou ale studenou sobotu brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr¨

Dančo- jsme byli na hřbitovech ráno a v Kostelci jsem potkala asi tvýho manžu s maminkou a ještě nějakou paní . Myslím, že to byl on. Je to možné????

Luuci- tvůj manža hraje až takhle hodně golf??? Tak to je dobrej teda. :slight_smile:

My máme dnes návštěvu tak upečeu bábovku a udělám pár chlebíčků, tak snad to bude stačit.Jo a poprvé jsem dnes zkoušela lívance s jahodama a musím říct, že se povedli.

No já taky vytáhla zimní kabátek a v pátek jsem si to štrádovala už v zimních kozajdách.Jo a mám radost, oblíkla jsem se do sukně která mi vloni ani za boha nebyla hurááááááááááááá.
31. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahojky,musím taky přispět troškou do mlýna ať zas netrháme rekord v počtu příspěvků,když nemá Dana net a sanu se stará o nástřih :grinning: Doufám,že se ozve Neli a že třeba dá nějakou fotečku Celine,přeci jenom jsme všichni zvědavý,né.
My jsme byly na návštěva za bývalou sousedkou,je v domově důchodců a řeknu vám to stáří je o ničem :frowning2:
31. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
Hezký večer, tak jsme s Rozi byly za Sanuskou a Celinkou. Do alba jsem dala fotečku, je sice dost nekvalitní, ale je to Celinka, je krásná, miloučká, hodňoučká. Sanuska září štěstím, je v pohodě, jen nemůže chudák sedět. Moc Vás všechny pozdravuje.

Rozince to moc sluší, snaží se na vše zapomenout a sbírá síly na další boj. Prý se v listopadu zase ukáže tady. Má k tomu skvělej postoj, moc jí držím pěsti.
31. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
Neli děkujem,je to nááááádhera,se nedivim,že září štěstím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Rozince přeji hodně štěstíčka do dalšího boje :wink:
31. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Teda holky já nevím, ale nejsou si ti naši pidi snoubenci Celine a Kubík podobní :grinning: Že by se holky nakazily společnou podobou v porodnici?

Jinak teda my dnes naši mladou dnes dost dobře vystrestli.
Jsme jí ráno naložili do auta, neřekli jí kam jedeme, pouze jsme jí řekli ať se pořádně obleče. Cestou jsme prohodili pár poznámek jako že se jedná o dárek k narozeninám, takovou BOJOVKU. Pak jsme se cestou zeptali jak se jí líbí jeřáb, jak je vysoko a tak. Vůbec netušila kam se jede a co se bude dít.
Když jsme jí dovezli do Polska na tržnici a řekli jí, že si má vybrat bundu k narozkám, tak úplně roztála.
Čekala skákání na gumě, tandem nebo cokoliv jinak adrenalinového odpovídajícího nátoře rodičů. :grinning: :grinning: :grinning:
Nojo, no, ještě že se blíží vánoce :sweat_smile:
31. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Nazdárek holky , tak jsem to teď otevřela a ona na mě jukla Sanusčina Celinka :dizzy_face: :dizzy_face:

Sanu je to prostě nááádherná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Rozi moc přeju štěstí :wink:
31. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Ahojdy jen nakukuji a koukám, že v pravý čas. Malá od sanusky je už na světě :slight_smile: a je fakt slaďoučká :grinning: .
Rozi a ty se drž, ať už je vše jen dobré :sweat_smile:
31. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
že by se rozběhl internet??? Vkládám příspěvek napsaný včera v poledne a část dnes ráno :grinning: Zkusím teď dočíst.

Ahoj holčiny, internet nás zlobí... vložím aspoň příspěvek, co mám sepsaný ze včerejška a zkusím, zda se pošle.
Přeju fajn neděli, snad dočtu, nějak...

... jestli nám půjde internet tak blbě jako teďka, tak se mnou večer nepočítejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stránka se načítá 5 minut...

Věrko, ráno jsem psala, ale možná se neodeslalo - Anežka přez klobouček nevytáhla vůbec nic. To bych jí umořila hlady... doufám, že Klaudi je šikovnější a že Ti neřve právě hlady...

Užijte si večer, kdyby se mi nepovedlo připojit. ... chjo, zrovna tam jsou určitě novinky od Sanusky a já u toho nejsem... :unamused:
31. říj 2009 v 18:39  • Odpověz
internet jde, snad na chvíli... to jsem musela být "vostrá" do telefonu na provozovatele, aby to pustili :grinning:

Věrko, nevím, a máš Klaudi v zavinovačce?? Některá miminka milují stísněný prostor, jinak se cítí "nebezpečně", samozřejmě rada z knížky, ne moje vlastní. Tak to zkus :wink:
Kdyby neměla Anežka dudlík, už bych v blázinci byla! Do roka dudlík povolen :wink:

Jsme si taky dávali v Ikea masové kuličky... až jednou manžel málem nedojel do HK na benzínku a pak od auta utíkal na WC. Od té doby radši ne... :grinning: :grinning:

Gabi, Štěpán je pěkný jméno. A držím palce na KO.

Malá mi nedá dočíst, musím. Zatím pa :wink:
31. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
agi, jj, hraje dobře..ikdyž letošní sezona se mu úplně nevyvedla :unamused: tak si jede spravit chut do Portugalska :wink:

Malá špuntová je krásná..takovej buclík roztomilej :dizzy_face:

Venku je fakt děsná kosa..jsme si udělali svařáček :dizzy_face:
31. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
kouká na mě ze sedátka...

na Sanusku myslím moc a moc!! A na fotky od ní :wink: jo, ony už tu jsou, aha. Nádhera :dizzy_face:

Evi, Žofi, pěkný pokec, i když jen ve dvou. Svůj obdiv k Žiželicím a ostatním dvojčatovkám opakuji už po několikáté...

Sari, vyrážka jak kdy. Teď právě hrozný, rudý, ošklivý, včera to bylo OK, ale přece ji nemůžu furt mazat pityolem... no, trápí mě to... teď mám Anežku na klíně nahou, na nepromokavé podložce, větrám :grinning:

Agi, ta druhá paní byla Lukášova babička. Jj, byli po hřbitovech, já ne, jsem vařila (lososa s bramborem - mňam byl).

Neli, díky za zprávy od Sanusky i Rozi. Rozi je holka statečná! A Sanuska taky :wink:
31. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
zdravím , byli jsem u sousedů,,,Vašík tam byl nějakej vzornej...

no Luci já si zrovna říkala, kde se ještě v tomhle počasí hraje golf....
31. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz
Sanu drž se, sedět se opravdu moc nedá....i když jedna ostřejší ženská sestřička říkala, koukejte si na to pořádně sedat, žádný šetření, žádnej kruh, rychlejc se vám to zhojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a Celinka je roztomilá....
31. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
á Danča uže jetu....jupí...
31. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dobré ránko,

dneska by měla jít Sanu domů, ne :confused:

Nám odjel manža do práce, tak pojedem nakoupit a odpolko nas návštěvu :slight_smile: at nám to uteče
1. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ráno

Žofi smajlík byl jako, že mám radost, že už jsou všichni spolu.
1. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
ahoj

Neli- Kubíček je krásnej a v tom modrým kabátku jak si tam krásně chrní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Celinka je taky krásnoučká a ta čepička jí moc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: .

Luuci- tak Portugalsko bych si nechala líbit i jako místo pro pobyt dovolené. Půjdeš ted znovu na IUI???? Já si říkám, že když to ted neklapne tak se prostě aspon něco děje :sweat_smile: a i z toho mám dobrej pocit a chci jít ted znovu.
1. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
agi, na IUI bych šla..jsem objednaná na UZ příští pondělí a uvidíme, kdy by IUI měla být..pže manža se vrací až ve středu :wink: tak aby mohl dodat materiál :sweat_smile: taky mám z toho dobrej pocit, že se něco děje a utíká to :wink: a jak se cítíš?? nějaký příznaky?

My už byly na zahradě..málem jsme umrzly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Hezké ráno všem,tak jsem před chvílí ,,na stará kolena,,poprvé v životě spolkla první antiko pilulku :grinning:
Tady byl taky pěkný mrazík,ale už je na ústupu :wink:
1. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Ahojko- proč bereš antikoncepci??? :confused: :confused:

Luuci- žádné příznaky nemám tak uvidíme no.
Já se chystám se psem ven tak snad taky neumrznem.
1. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj...
Jsme zpět od našich... Mari šla z ruky do ruky, jsem si "odpočinula" :grinning: ... Zima je, už jsem nasadila rukavice :wink:

Neli... Cel je hezounká a ten kulíšek jak ji sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . No a vy přidejte Jakoubka :wink: A jak rýmička?

Sanuska domů? To je ještě brzo, nee? Dneska je teprve 3. den :confused:

Dani... to je taky, vyrážka jedna :frowning2: ... co teď? Vyčkávat?

Pavli... dobrá bojovka. Jen jsi nám nenapsala, jak dopadla... Bunda zakoupena???
1. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Agi v rámci léčby,teď prý snížíme činnost vaječníků a pak následně dostanou dardu v podobě stimulky. :confused:
Taky si myslím,že je ještě brzo,aby Sanu pustili,zítra,ale spíš asi až v úterý néé?
Jakpak asi wobludka,už se tělo smířilo s jejím stavem? :frowning2:
Sarii,jak Márinka má to lepší :wink:
1. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.