• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky!
A Klaudi brečí a brečí....... Jsem z ní byla ze začátku nadšená,jak je hodňoučká a teď pomaličku nadšení opadává... :rolling_eyes: Mám děsnej strach holky,že bude řvát jako Terka.To byl očistec a mám z toho fakt docela trauma.

Do zavinovačky ji dáváme od prvního dne,přes kloubouček už zase nekojím,protože mi taky připadalo že je hladová,tak tady každých 6h (když jí z pravého) skoro brečím bolestí.
Vždycky se nají,vorazí si 5 minutek,pak otevře oči a pusu a jede a jede,třeba dvě hodiny a pokud usne,tak je to třeba půl hoďky před dalším krmením.Doposud byla hodná alespoň v noci,ale dneska se kroutila a bulila celou noc.Místo spánku si jen tak "poťukává",žádný velký spaní.
Ach jo. :rolling_eyes: :frowning2:

Berušky,kde je fotečka Celinky?
1. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
No,tak jedla ve 13h,usnula před 20 minutama a už ji zase slyším řvát... :cry:
1. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Věrko,u Nelči v albíčku.
1. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahojko... myslíš tu ručičku? Největší skok to udělalo do týdne od začátku léčby, teď jako když se to zaseklo :unamused: ... za 14 dní jedeme na KO do Motola...

Věru... jsi snad už vyzkoušela všechno :astonished: ...
1. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se polepšila a dala aspoň nějaké foto do albíčka. :dizzy_face:

Jinak manžel intenzivně pracuje na webu pro Kubíčka, takže adresa www.jakub.wrp.cz by již měla mít novou podobu.

Věru, pořád přemýšlím na tebou a Klaudinkou. Dnes jsme s manželem studovali diskuze na téma koliky a ukřičené děti, četli jsme o těch probiotických kapkách. Ty kapky nám doporučila i doktorka, ať je koupím, když bude hodně křičet. Jestli má Klaudinka koliky, nechceš to zkusit? Ale píší tam i o svazování ručiček, napevno, podél tělíčka. U nás se to praktikuje na porodnici a funguje to, občas to použiju taky.
A ty bradavky, mě levá tak neskutečně bolí, tak kojím z ní přes klobouček, to je snesitelný, druhá v pohodě bez kloboučku. Nechápu, proč to tak je. Zkusím se podívat na www.kojeni.net, je tam spousta dotazů a odpovědí, třeba tam něco k tomu bude.
1. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Věru, tady je odkaz na dotazy o bolestech při kojení. http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=22
1. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Jo,jo tu ručičku,tak snad se to zase začne lepšit. :wink:
Neli,ty jsi Květa?Mám já v tom ale zmatek.Z Kubíčka je už taky kus chlapa,krásná fotka s komentářem ,,ahoj,, :slight_smile:
Vypadá to,že Danča je zas bez netu a nebo někde výletí.
1. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Neli... se manžel vytáhnul, čučím na to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahojky, jmenuju se Květa. Jen se mi líbí jméno Nela. :slight_smile: Taky jsem původně nechtěla odkrýt identitu, ale to už neplatí. :grinning:

Sari, díky za půochvalůu, manža tady teď chodí pyšnej jako páv. :dizzy_face:
1. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
pochvalu , já teda píšu, u toho kojím, je to akrobacie :grinning:
1. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Žofi, jak si psala „hurá, Danča je už na příjmu“, tak zatím ne… jen když sem (náhodou) provozovatel pustí trochu šťávy.
Síla signálu bohužel není přímo úměrná síle mého hlasu, když jsem jim do telefonu vysvětlovala, že nám internet nejde….

Jinak my měli oslavovací víkend, tak to bylo docela fajn.
Anežka už má vyrážku taky lepší, jsem zvědavá, jak dál. Ale každé kakání jí to zhorší, každé teplo znamená zviditelnění pupínků, chjo…

Věrko, fakt neporadím, nevím…. A to kojení – bolela mě pravá bradavka a chyba byla vždy u mě – poloha při kojení, to, zda byla Anežka přímo proti mně nebo ne.
Sari, přeju, ať se to dál zlepšuje a ne aby se to zastavilo… uvidíš po KO.
Neli, fotky úžasný, manžel je šikula! Ty se náhodou otevřely, tyhle fotky, jinak neotevřu ani mail…

Dočítat jde, ale posílat příspěvky ne. Prohlížet fotky už vůbec…
Holčiny, přeju pěkný týden a když to půjde, budu tu 
1. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Dobré ráno, hezký začátek týdne...

To snad nee... tady to poslední dobou nějak opadá. Vyjma porodů :grinning: :grinning: :grinning: ...
2. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko, jen v rychlosti nakukuju než se Anetka nasnídá :slight_smile:

Vypadá to, že se jí psaní začíná upravovat..dneska spala do 7:45 :dizzy_face:

sarii, v HK pouští 72 hodin po porodu a 4 dny po císaři :wink: když sanu rodila ve čtvrtek, tak v HK by šla domů včera :wink: ale asi je to v pce jinak :slight_smile:

My máme dneska návštěvní den..takže se ukážu až možná večer :wink:

Užijte si pondělí :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Tak včera večer jsem při kojení zase bolestí brečela.Fakt nejsem žádná měkota,ale to se fakt nedalo... :cry: Bradavky mám rozbolavělý už obě,i když ta pravá teda ještě mnohem víc.Ty dvorce mám úplně rudý a napuchlý a bolest je taková řezavá,bodavá.Před chvílí jsem volala na gynekologii a jak se malá vzbudí,půjdu se paní doktorce ukázat.
Klaudi ještě spí,ač měla jíst už v 8h. Naspává včerejší vyrvál,který jsme tu s ní měli od 17 do 23hodin... :astonished: A to pořádně nespala celý den a já si naivně myslela,jak to po koupání zalomí... Včera večer to fakt nemělo chybu! :unamused: :confounded:
2. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Věru... to je dobře, že na tebe mrknou. Holka zlatá, takhle zkoušet :frowning2: ! Snad musíš dát kojení voraz, aby se ti prsy odhojily :confused: ...

Luuc... no jo, v H.K. to je jiný, máš recht :fearful:
2. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Věruško, to vypadá třeba na nějakou kvasinkovou infekci. To je dobře, že s tím jdeš, pomůžou ti. Strašně trpíš. Jsou na to mastičky i léky a základní je genciánka.
2. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
zdravím
koukám nikde nikdo :confused: :confused:
přidala jsem do albíčka fotky Verunky jak už nám sedí v postýlce, je to sranda a někdy i klečí na čtyrech

tak všem prima den, dnes je tak zima :rolling_eyes: :rolling_eyes:
páááááááááááááá
2. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj berušky!
Tak jsem byla u té doktorky...
Tak mám v bradavkách nějakou infekci. :confounded: Nejdřív se mě ptala,jestli to svědí,že by to mohla být plíseň,ale když jsem jí řekla že ani trochu,říkala že to bude infekce.Bradavky mě už i v klidovém stavu ukrutně řežou a ty dvorce kolem mám nateklý.Takže mi poradila natírat tou genciánkou a dělat heřmánkový obklady.
Když jsme přišly domů,s kroucením jsem malou nakojila a šla natírat a obkládat... :unamused:
Doufám že to pomůže a hlavně - co nejdřív...! :confused:
2. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
a malá řve a řve... a já jdu dělat s Terkou úkoly. Ještě že tady mám mamku moji zlatou... :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj kočky,

my byly dopolko na návštěvě u Žofíků :dizzy_face: Vašík je roztomilý a hodný miminko :dizzy_face: žofík kecá, když ho tady pomlouvá :grinning: :grinning: :grinning: nééé, dělám si srandu..dětičky se uměj předvíst před cizíma a dělaj hodný :grinning: až bude čas, tak dám fotky :wink:

Věru, ty máš teda trápení :unamused: snad obklady brzo zaberou a bude to lepší :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
No konečně... Nešel kůň :angry: ...
Snad trhneme rekord v počtu příspěvků za den, nee :astonished: ?

Věru, tak ať ti to zabere... brzo :wink: . A co manža na Klaudi? Nějaký posun, nebo je to stejný?

Žofi... tak jak to je s Vášou? Hodnej a roztomilej? Snad jo, nee? Bříško už nebolí, mlíčko vyřešený... tak musíte být šťastná dvojka :wink: ...
2. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahooooj,
netrhneme rekord v minimu příspěvků za den, protože jsem tu já a potřebuju se vypsat :grinning: :unamused:
2. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Věrko, moc na Tebe myslím... mě bradavky poslední dva dny taky řežou a zase je to tím samým - polohou při kojení. Zkouším tu "správnou" z učebnic, ne to svou "samouku", co jsem doteď používala. a při té správné to sakra bolí... tak se asi vrátím k té své... už ty dva měsíce vydržím... Ale důvodt toho :unamused: je jiný... :cry:
2. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Věrko, přeju, ať to brzy zabere...

Žofi, až pojedu do HK, hlásím se na návštěvu :wink: Když je Váša takový zlatíčko :wink: Jinak souhlas s Luci, děti se umí předvádět :dizzy_face: Naše včerejší oslava je důkazem, Anežka byla zlatá...

Tak ven s tím - sem do RK jezdí MUDr. Ettzler z HK, Luci, prý je extra dobrý, neznáš ho náhodou?? Tak Anežka má podle něj atopický exém... Dostala Holtovu mast a pro jistotu nějaký kortikoid. Tak jsem z toho "nadšená". Ale neházím flintu do žita, zkusím vynechat mlíko (to mi neva), vejce (jak já to vydržím??), rajčata, ryby a co tam ještě psali, že škodí... dostala jsem brožuru pro rodiče s exémem - a pochvalu za modrou indulonu, A dermu, pityol a látkovky.
Tak a mám to. Lukáš je alergik, takže by to vlastně nemělo být překvapení... ale štve mě to, to jako jo... a fest.
Budu nakukovat, internet opravili, tak už jsem tu (snad) definitivně :wink:
2. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Dani, dr Ettzlera neznám..ale jestli je dobrý, tak bych za ním s Anetkou taky zašla :wink: Ten AE je běh na dlouhou trat, ale až vychytáte po čem by to Anežka mohla mít, tak by to mělo být lepší :wink: Já z toho byla taky dost špatná, ale co se dá dělat..podzim je na AE nejhorší :confounded: Prcek se nesmí zpotiz, což je těžký, když je chvíli zima, chvíli teplo :confounded: teda ted už ne :sweat_smile: ale třeba Anetka pořád běhá a je oblečneá, aby jí nebyla zima, takže se lehce zpotí, to je taky na AE blbý :frowning2: nám se nejvíc osvědčila ta A derma..máme i kouel, je to s ovsem a ten je na pokožku super :wink:Jakmile mi dojde a hned nestihnu koupit, je za pár dní vidět hned ložiska ekzému :frowning2: taky by měli mít prcci jen oblečení ze 100% bavlny..já loni horko těžko scháněla 100% bavlněný punčocháčky..jako jsme mívaly my :wink: ale objevila jsem a byly fajn :dizzy_face: Držím pěsti
2. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
zdravím, jen chci reagovat na a rychnov a luucii, také máme problém s atop. ekzémem, máme ho v té nejmírnější formě, ted mažeme slunečnicovým olejem a je to ok, obličej občas mažeme fucidinem, ale to je zřídka. jak píše luucia nesmí se zpotit. Musím zatukat ted je to cajk. Jo a luucii jak se přesně jmenuje ta mast aderma? A dani koupat určitě obden, jak jsem koupala každý den bylo to horší, a vše bavlněný. :unamused:
2. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
jo ještě je dobrá mast na promaštění lipobase, tou mažu obličej.
2. lis 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím :slight_smile:

Tak jsem teď dorazila domů od dr.dostala jsem magnézko 2x2tak snad to bude lepší a pomůže mi i s tou zácpou :sweat_smile: to budu moc ráda.Jinak snad vše dobrý miminko vyrostlo jaksi více odpovídá 13+3, krevní testy dobrý, NT taky a nosík v pořádku tak mi padl veleliký kámen ze srdce....... hodím pak fotečku.Dušánek byl se mnou a byl nadšenej miminko mávalo a kroutilo se pořád to nějak nemůžu pochopit, že tam fakt je..........

Jdu Vás dočíst.
Dančo prosím tě, ty jsi takovej pátrač na všechny neduhy poraďte něco na Atopický ekzém?Holky máte zkušenost co pomáhá??Naše Kája škrábe až do krve, lázně jí nepomohly a rozlejzá se jí to všude i na obličeji...
2. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Aha tak toto téma tu právě jede :sweat_smile: mno možná lepší nejdřív číst a pak se ptát :sweat_smile:
2. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
2. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.