• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Arti,klobouček máme,ale mi připadá,že se přes něj tolik nenadlábne a stejně mě to krmení přes něj bolí. :unamused:
3. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Artep... chlapi si to rádi usnadní. Velice rádi :wink: . A na tu TV bacha, takhle malí děti na ni nemají koukat!!!

A už běžím, ať to neprošvihnu...
3. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Arti,já M nemám,ale naštěstí úžasnou B . :grinning: Jsem jí říkala,že u nás má přechodný bydliště nejméně do roka a do dne... :grinning:
3. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Věruš moje děti jedly přes klobouček dobře, chce to aby pořádně natáhla a pak když v něm není vzduch, tak jim to jde krásně. Mně se dobře spouští mlíko, takže děti měly co dělat, aby stačily odpít a občas jim to teklo všude a stříkalo to i přes klobouček :grinning: :grinning: :grinning: Mě to někdy bolelo taky a proto jsem odsávala, třeba i celý jeden den a takhle jsem to dělala i v porodnici na roomingu, tam mi to taky poradili
3. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Věruš vím vím, nemáš to snadný, ale hlavně že je B. Ty naše nefungují téměř vůbec. Manža dělá na živnost, takže je věčně v trapu a když ne tak ho nechci v dílně otravovat. Ale když už prostě nemůžu, tak zavelím a musí pomoci, jinak by mě odvezli směr Bohnice :grinning: :grinning: :grinning:
Sari právě pro tu TV se nejvíc vztekám, ale jak říká M ... oni byli hodní ... :angry: a pak se na něj zlob :grinning: :grinning: :grinning: utíkej ať vám neodplavou :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
NO zvedám kotvy, jdu na tu koupelnu a dodělat obídek.
Mějte se bájo, ať vás holky nic netrápí, dětičky jsou hodné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zase juknu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Nazdáááár... Plavčo opět nemělo chybu... Zato to počasí :angry: ... Jo a rozbil se mi patent na kabele od kočárku, takže posílám na reklamaci a budu bez ní :angry: ...

M a B... dobré krycí názvy :grinning: :grinning: :grinning:.
3. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj kočky,

jdu na vás v rychlosti mrknout..u našich nejde net..jak se zhorší počasí, tak moc nejde :angry: hold vesnice :grinning: ted mi na chvíli půjčil notas manža, ale ten ejde zítra na ten golf, tak nevím, kdy zas mrknu :frowning2:

Ale zítra nám přijede kamarádka se stejně starou holčičkou jako je Anetka, tak se těšíme, to bude fajn :dizzy_face: budou tady s náma do pátku než se vrátí naši :dizzy_face:

Jinak tady nechci nikoho naštvat :sweat_smile: ale u nás se spaní vrátilo zpátky do normálu..dneska do 8 :dizzy_face:

Jen má chudák Anetka šílenou rýmu :frowning2: sotva dýchá :frowning2: chtěla jsem koupit Olynth do zástrčky..dávala jsem jí to na noc, aby se jí dobře dýchalo a dneska jsem byla ve 3 lékárnách a nikde ho nemaj :angry:

Tak co ta sanu..jestli už jsou holky doma :confused:

Tak se mějte kočky a snad net brzo půjde :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Nikdo tu :astonished: ... jdu hodit priessnitze na krk, neb mě tam popaluje a jdu na kutě :wink:

Dobrou :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holčiny,

jsem si užila príma den, samé trajdání po městě, kámošky, kafíčko, návštěva...
Je to neuvěřitelný, teď s odsupem času přiznávám - všem kdo se ptá - že Anežka měla horší období, ale příčinou byla zima a hlad. Teď je zas sladká a rozdává úsměvy na všechny strany. ... krom rozškrábané hlavičky, červeného zadečku a pupínků v záhybech je naprosto v pohodě - ne tak já, asi to moc řeším...

Sanu chybí....

Luci, brzy se vrať a pauzu bez nás si užij.

Artep - obdivuju, všechny dvojčatovky... a jak psala Sari, chlapi si to rádi usnadní, tenhle postup taky znám...

Věrko, to je fakt na tvaroh nebo na antibiotika, nezávidím... a bohužel neumím pomoci.

Přeju krásnou dobrou, jdu něco dělat - jsem Vám nepsala, dělám zas poradenství a skoro pozítří máme audit, tak se tomu musím věnovat, ať projdem...

Zítra (snad) budu :wink:
3. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Sari, přeju, ať Priznitz zabere - bývá spolehlivý, tak ať je i u Tebe :wink:
3. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Dobré ráno, pěkný den... Čekám, v postýlce se ještě spí :slight_smile:.

V krku stejný :angry: . Asi bych tam potřebovala Macha a Šebestovou s rejžákama :grinning: . Nu což, zavítáme do lékárny :wink: .

Dani... už zase práce :confused: ??? To snad není možný :astonished: . Ty buď neumíš nebo nechceš odpočívat, lenošit nebo jen tak lelkovat :confused: :confused: :confused: ...

Sanu se neozvala, tak to doma asi ještě není. Že by dnes???
4. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj, dobré ráno....

Tak u nás se nespí... máme za sebou nejhorší noc od narození, od osmi do půl jedenácté spala, pak do jedné v noci řvala, pak do čtyř spala a od té doby jsme vzhůru. Drbe se a není k uklidnění...
A jestli ještě dnes dostane tu hexu, tak už se asi fakt picnu... Ale co, znáte to všechny, není každý den posvícení.

Sari, lelkovat umím, to by ses divila. Ale práce mě baví a pokud to jde... Anežka bude přes den v kočárku zlatá, takže ji můžu nechat s tatínkem. Jde asi o dvě hodiny...

A pak máme vážení, doufám, že bude mít 4900 g, když teď kaká jakozpůsobné miminko jen jednou denně, probiotika zabrala skvěle...

Holčiny, užijte si den!
4. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
Sari, Homeogene 9 - sama si mi ho doporučovala, na mě zabírá :wink:
4. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Dani... jo, jo, homeopatika :wink: ... Fíí ha, už to Anežku začíná svědit :fearful: . Na váhu jsem zvědavá a na očko taky :wink: .
4. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ránko,

tak za pomoci bráchy jsem zprovoznila net :grinning: já totiž vytáhla anténu na net ze zástrčky, abych tam dala Anetce ten Olynth proti rýmě :grinning: No už bych měla jít mezi lidi :sweat_smile:

Dani, chudák Anežka..to svědění jí nenechá ani vyspinkat :pensive: snad mastičky brzy zaberou :slight_smile: Anetka má na štěstí nesvědivou fomru AE :slight_smile: At dopadnete dobře u dr :dizzy_face:

Sarii, tak jak krk? lepší?

My jedem za chvíli do pce..musím na poštu, máme tam tu kuchynku :dizzy_face: a pak pro kámošku
4. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Luuc...a pak, že jak se zhorší počasí, tak nejde net :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky, zdravím po dlouhé odmlce,ale snažím se občas dočítat :wink: Nejdřív moc moc gratuluji Sanusce k Celince, krásné jméno, přeji Vám,ať jste štastná a zdravá rodinka :dizzy_face:
Chci reagovat na Klaudinčino brečení, Věru drž se!!! Přesně jak to popisuješ,tak jsme to měli my, pořád nám brečela, jedla nebo spala. Nic mezitím nebylo. Chci tě jen povzbudit, že po šestinedělí se to zlepší, začne přece jenom trochu vnímat svět a zvuky kolem. Ted nám jsou 2 mesíce a brečíme stále, trochu méňe,ale už ne tím histerickým pláčem, který rve srdíčko. Drž se a určitě bude líp...Jo a na bradavky mi zabral bepanten.
Jinak koukám,že se tu máte všechny fain,tak ať to tak zůstane!!!!M.
4. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Hoj Maruš... jsem si říkala, kde tě máme :wink: ... Přijď častěji :wink: ... A rozepiš se :wink: ...
4. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Tak jsem včera volala laktační poradkyni a ta mi pověděla,že genciánka a heřmánek na ty moje kozeny bude asi fakt málo. :unamused: Poradila koupit Canesten,nebo Pevaryl a mazat.Pevaryl byl na předpis,tak jsem koupila Canesten a začla s procedúrou.Modlím se,aby to začlo zabírat,protože večer jsem při kojení z pravého opět měla co dělat udržet slzy. :cry: Tak kéž by to zabralo.

Sari,bolest v krku jsem teď taky pár dní cítila,až jsem se děsila co to jako má k tomu všemu ještě znamenat,ale potom to zase odeznělo,tak přeju ať je i Tobě brzo líp. :wink:

Dani aktivní jako vždy... To já jsem ráda,že poklidím,pometu... :sweat_smile:

Maru,zdravíma koukám,že už vám jsou 2 měsíce. :confused: To to letí,to to letí... Děkuju za povzbuzení.Člověka potěší,že v tom není sám. :grinning: Já se taky modlím,aby to po šestinedělí přešlo.Nebo prostě až začne trošku víc vnímat svět.Naštěstí je spavější než byla Terka.Ta fakt jen řvala a ani nespala.Klaudi má spací časy o dost delší,tak ten řev mezi tím jde "zatím" vydržet.Nejhorší jsou ty večery.Ale to přisuzuju těm pitomejm prdíkům.To se u toho řvaní tak strašně kroutí a propíná.Je mi jí tak strašně líto... Včera si to "střihla" od 20h do 23.30h. :confounded:
4. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Věru a co ty probiotický kapky na ty prdíky, nezkusíš je? Manžel jede v pátek do Polska, tam je mají levnější. Nám sice ještě pomáhá Sab, ale včera byl vzhůru 7 hodin v kuse a to byla síla.
4. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Neli,já jsem jí koupila ty kapky baby calm. To je ono ne? No,ale výsledný efekt stejně nif mof... :confounded:
4. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Věrko, valnou část poklízení u nás obstarává manžel a jak píšeš "pometu", tak to mám za pár minut. Takže až zas tak aktivní nejsem. Spíš líná:grinning: :grinning: A obdivuju každého, kdo je na děti sám a nemůže práci "přehodit"...

Jsme zpět od Dr. - 4920 g, což je 320 g za 14 dnů, takže dobré. Mám radost. Kojení z obou stran má rozhodně význam. Ale nechci to nikomu radit, není to správně dle příruček, je to záchrana když mimi málo přibírá. Stojím si za tím, že normální je kojit jen z jedné strany, aby si kozenky odpočaly.

Dostala očkování, tak jsem zvědavá na reakci... doktorky jsem se nezeptala. A nic mi neříkala. Tuším, že by mohla mít Anežka teplotu, ale nevím, jak dlouho a kolik je normální. Mám doma ten tekutý Panadol baby, od jaké teploty se to tak dává?? A je možná nějaká jiná reakce než teplota??

Věrko, probiotický mls pro děti od jednoho měsíce je Biopron. Krom toho, že se Anežce stabilizovalo kajdění, tak taky nějak volněji prdí. A tuším, že je to levnější jak ty probiotické?? Nevím.
4. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky vsem,
jenom v rychlosti zas dik moznosti nakukuju, dohledala jsem ze sanu uz ma spuntovou Celine u sebe, tak gratulujeme a at dela jen radost a je zdravoucka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
koukam zas se tady bojuje s prdikama, a bolenim briska, verte ustali se to... :wink:
jinak my marodime, chytili jsme nejakou virozu, mala kasle hrozne, plny nosanek, ja taky, ale ja si s tim umim na rozdil od ni trosku poradit... no uz je lip, snad to je to na ustupu... :sweat_smile:
jinak dnes vlastne slavime... :dizzy_face: i kdyz ja to nechavam na cervenec, ale stejne jsem neodolala a neco maleho ji koupila... :dizzy_face:
jo uz jsme na kolinkach, lezeme, misto sedani si stoupa kdyz ji podam ruce... :sweat_smile: jo a uz se krasne smeje jako ty deti v reklame na hami mlicko... :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak trosku se nam touhle virozou kazi plany tak jen doufam, ze vse stihneme pak dovybavovat... :zipper_mouth: docela by me mrzelo, kdyby se to nestihlo... :sweat_smile: meli jsme totiz vyrazit po uradech...
dani anezka po ockovani... no my meli po prvni horecku, vse nad 38 po odectu se srazi bud cipkama nebo sirupem :wink: dalsi priznaky u nas byly ze byla ubrecena, protivna, a nestandartni reakce u nas bylo bliti, ktere pry neni norm. takze u dalsi jsme meli vic hlidat a kdyby neco okamzite prijit na kontrolu... :confounded: takze dani at to zvladnete co nejlepe... :wink:
jinak vsechny zdravime a kdyby neco prosim do IP, fakt kdyz jsem vlezu po delsi dobe, tak docitat se neda... :sweat_smile:
zatim pa a my se zas nekdy ukazeme... :wink:
4. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Soni.
Hm, Ty už tu asi nejsi...
Tak gratuluju a pořádně to oslavte :wink: :dizzy_face:

Díky za rady, budu hlídat teplotu :slight_smile:
4. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Holky nějak nestíhám psát.Ale průběžně pročítám.fakt se ke kompu poslední dobou nedostanu.Buď je tu Petr nebo se musím věnovat Adélce.Dneska jsme byli na plavču ale nic moc.Spíš nic než moc.Měli jsme jinou instruktorku,ke všemu nebyla s Dětma ve vodě a vůbec ji nebylo slyšet.Ale nebojte,já jsem s Adél neplavala.Zlanařila jsem kámošku a obě holky si to náramně užívali.ja jsem konečně mohla fotit.Takže až budou fotečky,tak se budu chlubit jakýho máme doma plaváčka.

Jinak my od mala používáme na zadek Sebamed a to i když byla Aďa opruzená a nemůžem si stěžovat.I když ona na ty opruzeniny netrpěla.
4. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Čago bago maminy, těhulíny a snažiilky.

Rychle se hlásím, jooo soudíte správně, nějak je toho moc, jsem ko a jsem ráda, že jsem ráda...... Tak v souhrnu.

Vyvollání no docela masakřík, to už ale víte od Nel, že jsem podlehla slastnému epidurálu (by za něj měl objevitel dostat nějakou cenu). Můžu každé doporučti, vůůůůbec nic nebolelo když mi ho píchali, asi jako když dostanete prostě injekci, pak už jen úleva úleva a jen úleva. Tlačení, jooo no, myslela jsem, že se rozdělím na dva kusy, nerozdělila, nastřihli mě a Cel byla venku. Nástřih jsem teda cejtila....
Teď nástřih a hemeroid pěkně trápěj. To proklínám při každém kroku. Pálí to štípe to tlačí to no všechno dokupy. Kdyby toho nebylo, tak jsem v poho.
Joooooo až na bradavky :grinning: Ty vogo, tak to se mi kroutěj palce u nohou, dneska se mi kroutili už i kotníky.
A tímto bych oficiálně chtěla pochválit moje bradavky za statečnost, já bejt nima, tak zalezu a ven už mě nikdo nedostane :grinning: :grinning: No MASAKR.
Snad se mi to obrní. Bepantenem maažu jen tak jako že teda mažu, prd mi pomáhá, ta fialová vodička docela jde, ale stejně žádnej zázrak. No to asi nepomůže nic, dokud budou žužlaný...........
Dole 9 kg, zbývá ještě 6. Břicho skoro pryč, to jsem docela koukala na to jakou jsem měla vanu.
Cel je zlatíčko, no a jako všechny dětičky kadí prdí spí brečí. Zopáknu zas, kdybych mohla pořádně běhat, tak mi to ulehčí o moc nynější "situaci".
No ono se to uléčí.

Jinak moc děkuju za gratulky!!!!!!! :slight_smile:

Nic jsem nedočítala, doufám, že jste všechny v pořádku!!!

Fotku nějak dodám, jen nevím přesně kdy....

Tak zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mějte se a snad se co nejdřív dostanu na dýl.................

(Dvojčatovky by měli prohlásit za svaté, nechápu, jak stíháte....!!!!!!!!!!!!!!! a teda spíš tělo jak stíhá fungovat v tom zápřahu!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Pa
4. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Jé Sanu,vítáme tě zpět,tak koukám horor v pobobě porodu se nekonal,,,zopáknu zas,,-myslíš tím porod?Doufám,že se ti prdýlka brzo zahojí a bradavky si rychle zvyknou na časté žužlání :grinning: a tak celkově,že vám to Celinka vše vynahradí :wink:
4. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Sanu tak jsi to zvládla vcelku v poho.Vlastně vy obě :slight_smile: . A na fotečky se moc těšíme.
4. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Jéééé, Sanuska se objevila :wink: Pěkně napsaný komentář, moc pěkně.
Jsi šikula, jak si to zvládla. A čiší z Tebe pohoda, i když je to takové na hraně, ale máme, co jsme chtěly a Ty to tak bereš, to je dobře (taky je to jediné řešení) :grinning: :grinning:
Přeju, ať je už jen líp a věřím, že bude... mimochodem genciána vysouší, v RK jí nedávají (ona je potenciální karcinogen), spíš bych byla pro mazání než sušení, ale je to na Tobě.

U nás dva dny po změně léčby dobré :dizzy_face: :dizzy_face: červené fleky s pupínky výrazně ustoupily (Holttova mast zabrala, netuším, kdo byl Holtt, ale tohle se mu povedlo), šupiny na hlavičce mizí (tam mažem Lipobase), po celém těle A-dermu a rázem už nemá suchou kůžičku. Takže jsem spokojená :dizzy_face: Teplota sotva 36 - Anežčin standard. A já si jdu lehnout, protože jestli se bude opakovat včerejší řvaní po půl jedenácté, ať na to mám energii :dizzy_face: :dizzy_face:

Přeju krásnou dobrou :wink:
4. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.