• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
soni já vím, jsme se o tom bavili, že by člověk nesměl vytáhnout paty z baráku, v autech je daleko víc bouraček,jen to neodnese naráz tolik lidí a letadla jsou pořád nejbezpečnější způsob přepravy :wink:
3. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
hele woblu prinejhorsim se vam muze stat co co nam... ty vysledky fragmentace uz nebudete potrebovat... :grinning: my jsme si je nechali udelat abych je meli pred druhym IVF a meli jsme posledni KET za sebou, zrovna jsme se trefili ze je druhej den odvazeli no a kdyz mi potvrdili srdicko, tak mi druhej den volali vysledky :grinning: tak jsem se pi. dr. podekovala a rekla ze uz je nepotrebujeme... :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Míšo - I když jak říká Soni, teď si bude Air France hodně dávat pěknýho majzla, aby nic nezanedbali, je to na zváženou.
3. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj Rozi,

to mi poletíme, to je bez debat, moje Dr. řekla, že to ničemu nevadí, tak jsem klidná

to břicho buděš mit ted oteklý ještě 9 měsíců, tak se nevzrušuj, jinak je to po OPU, kdybys neměla //, tk ti to za čas splaskne, ale takhle ani náhodou :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
Aha, tak to je fajn :slight_smile: Jinak dnes ráno je 2. čárka o trošičku zase silnější :slight_smile: , bojim bojim biochem.těhu :frowning2:
3. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
ahojky, tak hlásím,že test je negativní. No co se dá dělat , jedeme dál. :unamused:
3. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
Hoj, kočky- co to tu slyším za řeči- přeci po třicítce život teprv začíná, ne? A nezkoušejte mi tvrdit něco jiného :grinning: :grinning: :grinning: (1976)..Ale je fakt, že si vzpomínám, jak se mi ve dvaceti zdáli třeba lidi kolem té třicítky, pětatřicítky už total odepsaní :grinning: :grinning: :pensive: - Jo,jo- přišla bída na Kozáky :wink: ..Jinak jsem ráda, že se nám ten "štíří klub" takhle hezky rozrostl :wink:
3. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Agi- opravdu?Ježiši- to už snad není ani pravda :frowning2: :unamused: ....nevyhodila si ho brzy do koše?...No, uvidíš ještě z krve...
3. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Evi- víme obě moc dobře, že je to tutovka, krev bude jen formalita no.
3. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Agi- ani nevíš, jak je mi to líto... :frowning2: ..Na druhou stranu je fakt, že jsou holky, co maj z cyklu IVF jen na ET a o KET si můžu nechat jen zdát..Je to prostě sázka do loterie...Vy máte všechna vyšetření udělaná, viď? A co zkusit v příštím IVF ty blastocysty?
3. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Evi- My jsme je měli před 2.IVF ve stádiu kompaktace a víc nic.
3. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
autor
a všehny vyšetření máme opravdu za sebou a jsou v pořádku.
3. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
Agi - moc mě to mrzí, kočko :frowning2: :frowning2: ale jak říká Evča, já na něj koukla pak večer a byla tam taková průhledná

Evi - já taky nemám nic na KET, ze 7v - 2 embrya - toť vše, tak jsem si je tam nechlala šoupnout obě
3. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
agi to snad uz neni ani pravda... :confounded: :confounded: ty bys asi mela vytahnout vzduchovku a toho capa sestrelit... :angry:
3. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
no ja bych potrebovala do vany a umyt vlasy abych pak mohla vyrazit do mesta, jenom cekam az princezna usne a nejak se ji nechce, ta mrcha hrazdicka s ni nechce spolupracovat, tak se na ni rozciluje... :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Luci - v noci jsem ještě koukla do tvého alba na tvýho miláčka - je to sluníčko :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
soni- se z tebe picnu fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
rozi- neboj bude to určo dobré. :wink: :wink:
Luuci- má fakt krásný fotečky Anetky a nejhezčí je ta na tom přechodu a ta černobílá. Já vůbec mám ráda černobílé fotky.
3. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
agi agi holko nase co my s Tebou jeste vymyslime...

Miso ja bych se nebala, letadla jsou bezpecna a kdyby jsi mela fakt smulu, tak je to rychle a bezbolestne :grinning:

Rozi neplas :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
agi no ja ho snad prijdu osobne nakopat do prdele :angry: :angry: :angry: anebo jestli neumis strilet pomozu, par diplomu ze soutezi mam :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Agi- a Vám to do těch blastocyst nedošlo nebo jste měli jen čtyřdenní a ne pětidenní kultivaci? Ta kompaktace totiž odpovídá spíš tomu čtvrtému dni...A co zkusit ten asistovaný hatching?..Třeba se embrouškové nemůžou vyklubat... :confused: ..Já vím,že v Sanusu říkají, že by to na úspěch nemělo mít až tak zásadní vliv, ale co když je u Vás zakopanej pes právě v tomhle?..To přeci není možný- tolik transferů a když to řeknu hodně blbě- ani biochemický z toho nebylo..Logicky mi z toho vyplývá, že ten problém nastává před uhnízděním a následnou produkcí HCG embroušem...což může být právě to vyklubání se z obalu...
3. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Berundy, děkuju za Vaše pozitiva a já výrážím do HK - odpolko si Vás tu najdu.
3. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Luci- fotky Anetky jsou krásný- moc,moc...Ono je to také tím, že ten "objekt" je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: ..Mě se nejvíce líbí ta první :wink:
3. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

... jsem s Air France letěla a byl to snad nejpříjemnější let ze všech (srovnávám s ČSA, British Arways a nízkonákladovkama), takže si myslím, že to bude OK, Míšo. Ale... naprosto Tě chápu, i když statisticky je větší šance skončit na silnici než v moři, v autě se cítím jistěji než v letadle... :wink: Jo a že si dají pozor? To si dají všichni, včera se kámoš s italskejma aerolinkama vracel z Prahy do Prahy, protože při vzletu sestřelili ptáka, tak jeli na kontrolu a pak teprv do Milána, oni to fakt všechni sichrují, aby se nic nestalo.

Jdu dočíst.
3. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Soni- manžel má zbrojní průkaz, ale přece bych to čápovi neudělala. Mají na komíně hnízdo s malými.

Evi- mi měli pětidenni kultivaci a došli jen do té kompaktace a dál ne.
3. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
A jéje, Agi, to je v háji...
No, tak když selhávají doktoři, poradila bych Ti snad jen tu astroložku nebo kineziologii, jak jsme si psaly. Fakt už nevím... Mrzí mě to.
3. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
holky je to divne ale ja uz stihla polivku... a to je jenom devet... :confused: :grinning: :grinning: drobecek usina tak cekam az budu moct vyrazit do vany... :sweat_smile:
dani no jo francouzi si hyckaj, co? :grinning:
3. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
zdravím

agi je mi to líto že tam nejsou // třeba se ještě objeví :slight_smile:

luci hezké fotečky Anetka je kouzelná. . .a žofky Vašík taky. .
3. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
woblud- já taky nevím no asi se půjdu odstřelit....

Evi- já to taky prostě nechápu, já jsem naprosto ok a , že nemáme dobrý spermio tak to nemáme. Jako spousta párů co tohle podstupuje. Ale kdyby bylo tak katastrofální tak mi nebude pořád Šilhán tvrdit at to zkusíme přrozeně a neoplodní se i tolik vajíček. Já už jsem z toho fakt jelen.
3. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
... Agi, to jsme z toho jeleni tady všechny, protože racionální důvod, proč se nedaří, neexistuje.... proto hledám iracionální důvody...

Jdu na ty třešně, pak na plavání a s kámoškama na oběd. Budu odpoledne :wink:
3. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.