• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Tak já sre teda pro dnešek loučím musím do práce na noční :frowning2: vůbec se mi nechce dvanáct hodin ach jo,tak pokud budu moci být mezi vámi tak já se ukážu zas.
5. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
Delf... tak zítra :wink: . A napiš víc ať tě poznáme... jako odku jsi, jak dlouho se snažíte, ke komu v Sanusu chodíš, co děláš a jaký jsi znamení, viď Dani :sunglasses: ...
5. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Delf vítej mezi sanusačky.

Sar no jo zkusila jsem to poprvé..... snad to bude v poho dál..........

DOTAZ:

Když jsem kojila naposledy z pravého prsa, teď bych měla z levého, ale pravé je nalité víc, mám se na to vyprdnout, zkusit vydržet do dalšího kojení a nebo zase nakojit z toho pravého?
Asi spíš vydržet, třeba trochu odstříknout a nakojit teď z levého, aby se zase nalilo že jo...........
Myslím si to dobře.?
5. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Ještě než půjdu kojíkovat, tak hodím 2 fota.
5. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holčinky :slight_smile:
Sanu maminko vítej doma jsem tě včera propásla.Calinka je nádherná :dizzy_face: mi to nedalo a chodila jsem ti ji okukovat k Neli do albíčka :wink:
Woblu nazdárek tak končně je ti líp :wink: A teda zírám, že už víš pohlaví :confused: :confused: není to nějako brzy?????A ještě dotaz když ti teď vyšla krev a NT tak už víš, že na plodovku nemusíš?? To je bezva :wink: a gratulace :wink:
No já jdu ještě na jednu krev cca 17tt a po tý se prej rozhodne....
5. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Sanu koukám čím víc člověk nad tím přemýšlí tak v tom má binec :sweat_smile: no já bych jí dala to plnější :wink:
5. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Sanu... asi bych to uděla jak píšeš. Teď dát L a P případně odstříknout... Jinak já mám vypozorováno, že víc mně "dává" P kozenka :confused: :confused: :confused: ...
5. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Sar mám taky takovej pocit. Tak Cel se tam začíná vrnět bo co, tak jdu na ni hodit okem a pomalu ji budit na první večeři...
5. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Sanu... a teď si vyber :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Jo fotky jsou vloženy.

Když pak malá dovolí, tak juknu.
Sanusko nádherná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sanu, jen ať se kozenky naučej na pravidelnost :grinning: :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Sanu... Cel jak jinak než s usínáčkem :wink: . Krásná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!! Jo a určitě nejen mě budou zajímat reakce a ohlasy na jméno :slight_smile:...

Gab... tobě předběžně taky řekli kluka, ne :confused: ???
5. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Sarii mě ještě dr. neříkal co to bude?Jen já si myslím, že to bude kluk.Podle toho jak je velkej a tlustej :sweat_smile: na pinďoura se zeptám příště :wink: jo a když Dušánek viděl utz tak hned co viděl byl nosánek. Takže další dítě s bambulkou nahóru.......

Jo jo to budou zas jen tepláky a špinavé ruce :sweat_smile: ale co, už jsem zvyklá :wink: a ty Vaše holky ňáký ženichy potřebujou :wink:
5. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Holky jako ve školce mají salmonelu :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase, tak já už nevím čeho se bát jesti prasečí chřipky nebo čeho??

A nemáte někdo radu na tu hnusnou kovovou chuť na jazyku????Si připadám, že jsem olízala celou železárnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
Gab... ahááá, tak to je jen domněnka. A kdy jdeš zase na UZ???
5. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Sar ohlasy na jméno, no klsika někomu se líbí někomu ne. :wink: Ale ptaj se jak jsme na to přišli často... i když nám to jako nic zas tak extrovnního neprijde :confused:

Mám na sobě malou, tak klapu jednim prstem......
¨

A mám hlad :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Sari až 30.11. to je doba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu jméno moderní, každý má svůj vkus :wink: mě se líbí :wink:
5. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Jo jo nám taky :sunglasses: a moc. Jen jsme večer před porodem doma házeli korunou jestli to bude Seline nebo Celine. manža vyhrál :grinning:
5. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
jsem doma z nákupu, přelítla jsem jen dnešní příspěvky :sweat_smile: , ten zbytek dočtu zítra v klidu, doufám :grinning:

Sanu, ta vaše Celinka je krásňoučká :dizzy_face: , to je drobek a scénka z matrixu je dost dobrá a vtipně výstižná :grinning:
5. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
házet korunou goood :grinning: , teda u vás doma to musí vypadat Sanu :wink: :slight_smile:

Gabčo, to jsou termíny viď s těma UTZ, to je napínání a dlouhý těšení :unamused: , ale brzy bude líp, ikdyž je to jak psala Sanu, jak se začal malej vrtět bylo to lepší a týden s týdnem je to víc a víc, takže teď si už říkám, ať už je tu, mě teď dost zajímá ta jeho váha a měření tak se taky nemůžu dočkat další KO
5. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Sanu doladit detail je též moc důležité :wink: Celine mi přijde víc vznešné...
5. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
jo a my byli včera s manžou v chrudimské porodnice na prohlídce atd. no tatínkové vtipkovali, no pohromadě by to zvládli, ale jako jednotlivcům jim moc nedávám :grinning:

a sestřička nás uklidnila, že bolest která nás čeká si neumíme ani v nejhorším snu představit :grinning: , taky vtipálek :grinning: :sweat_smile:
5. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Very a sestřička měla recht a to jsem nezažila tu těsně před koncem... :grinning:

Gab to jsou manži slova...vznešenější :sweat_smile: :wink:
5. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Very na pohyby se těším :wink: minule byly už v 16tt tak budu brzo číhat :grinning:

Holky jinak je mi stále nejlépe v leže a to na zádech na boku už nevydržím :unamused: Magnézko pomohlo a dnes jsem byla nucena dát jedno navíc, abych dala cestu do Pce. Doufám, že to přejde.

Co malej Mišák??Kope jak drak??
5. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Gabčo, tobě dali tak brzy magnézko, mě vůbec nechtěli dát, tak já zatím neberu nic :confused:
Mišák kope čím dál častěji, dokonce už cítíme i tu šlukačku a občas bych ho lískla po prdelce, když ji vyšpulí, ale jelikož si nejsme jisti co to je tak ho nebijeme :grinning:
určitě ty pohyby přijdou brzy, protože u druhýho mimča prý jsou ještě dřív :wink:

Sanu, no vyprávěla jsem to mamce co jsi psala a ona mi teda říkala, že by ten epidural taky využila ať se tomu nebráním :wink: , tak uvidíme podle situace, ale určitě mezi šťastlivky které odrodí do pár hodin patřit nebudu
5. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
holky a jak trefíte velikost těch kloboučků??? nebo vám poradí v lékárně?
5. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Pohyby 16tt? No to je za chvilku :dizzy_face: Na plodovku nemusíme zatím, kdyby bylo něco v budoucnu v nepořádku, tak bych asi šla..., no a objednali nás na 20tt na další velký UTZ :wink: Obvodní gynekoložka nás bude zkoumat teď ve 14tt a v 17tt, no prostě pořád budeme pod dohledem :slight_smile:
5. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Woblu, to už máte s Gabi za pár :wink: , dohled je v pořádku máš aspoň krapek klid na duši, ale není to o moc lepší, člověk si už prostě dokonce říká ať je tohle a tamto v pořádku a až se to narodí, tak to tady čteme, těším se a zároveň si říkám, že nechápu holky jak ještě zvládají koníkovat :confused: :sweat_smile:
5. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Sanu... já hlasuju taky za Celine :wink:

Very... v lékárně ti neporadí, jedině by ti koukli do podprdy :grinning: :grinning: :grinning: ... Do velikostí jsou rozděleny podle rozměrů v milimetrech :wink: ...
5. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.