• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Šári aha, tak to bude prekérka :grinning: , do podprdy klidně můžou nakouknout, hlavně když poradí :grinning:
jsem si taky uvědomila, že tys rodila Marinku v 35tt a teda docela mě zamrazila :confused: , to by bylo za 6týdnů a já nic nemám nachystané :grinning: , ještě že jsou chlapi lenoši :sunglasses: a nechce se jim tak brzy na svět :wink:
5. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Very... ve 29.tt jsem si říkala, jak je to ještě dalekóóó :wink: :wink: :wink:
5. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
jééé, tady se dnes povídalo :slight_smile: Jdu dočíst. Potřebuju si chvíli vorazit před zítřejším nabitým dnem...
5. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Delf, vítej mezi námi. A přeju, ať se dlouho neohřeješ ve snažilkách a posuneš se do maminek :wink:

Sanusko, sláva kloboučkům! Jen tak dál. A k tomu kojení - střídej prsa, ono se to nalévání upraví. A neboj, "koza" nepraskne a počká další 3 hoďky, kdyby ne, tak něco odstříkni :wink:

Rodný list chodí poštou z matriky, to zařídí porodnice. A jak píše Sari, musíš na svou zdrav. pojiš. a na ouřad žádat o porodný. Úřad nespěchá, tam nárok neztratíš, pojišťovna spěchá víc (snad 8 dní, ale příp. Ti hlavu neutrnou, když přijdeš později :wink: )

Sanusko, Celinka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:

Gab, screening v 1. trimestru je mnohem přesnější než triple testy. Pokud vyjde dobře ten screening, tak se ani triply nemusí dělat (třeba u mě to tak bylo) a může se klidně rozhodnout, že plodovka není potřeba - jako u Wobludky. Takže pokud by Ti triply vyšly blbě a screening máš dobrý, neděs se a na plodovku se klidně vykašli - rada od odborníka z Ústí nad Orlicí, který dělá právě ty screeningy :wink:
5. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Very, zatím ho nebijeme :grinning: :grinning:

Very - Epidurál? Rozhodně! Stačila mi ta noc, než jsem se otevřela na 3 prsty... máte to tu na koni pěkně zdokumentované :grinning: :grinning: tažke příště rodím jedině s epi :wink:

Taky hlasuju za Celine :wink:

Kočky, zítra nebudu. Mám v jedené firmě audit, tentokrát jako obhájce systémů, nikoliv jako kontrola, takže musím ještě něco dopsat a jít se na to vyspat. Odpol. (snad) budu a snad s dobrými zprávami...
A večer mám volno, manžílek je na odpoledce, takže přijdu na pokec (snad).

Přeju krásnou dobrou :slight_smile:
5. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Holky tak jste mě hodily do klidu screening jsem měla OK i ten nosík.Tak doufám, že i ty další testy dopadnou, no prostě musí :wink: a plodovku já bych asi odmítla bych tu dělohu nechtěla provokovat. :sweat_smile:

Very tak šťukanda, no jo ty chlapy mají splávek pěkně brzy :grinning: a jasný, že nebacat :wink: :grinning:
5. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
A opět obdivuju Danču a její aktivitu :wink:
5. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
SANUSKOOOOO O- bože ty už jsi maminka,,, am áš holčičku.. .BOŽE MOC MOC GRATULUJUUUUUUUU -- a gratuluju moc všem ostatním ale fakt nestíhám dočítat... nám báde za pár dní ROK :wink:
5. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Hezký večer!
Já jen na chvilku... Čekám,jestli se Klaudi vzbudí na dlabanec a zalehnu.
Holky,nechci to zakřiknout,ale včera ani dneska se večerní prdíkový hysteráky nekonaly.Poslední byly dnes ráno mezi 5 a 6h a odpoledne po kojení v 17h,ale to asi jen půl hodinky.Tak se teda bojím jestli si to nenechává na noc... :confused: Tak uvidíme...

Kozenky.... Bolí pořád mrchy.Ty otoky na dvorcích se teda zatím vůbec nezmenšujou.Pořád je to strašně citlivý a štípe to jako blázen. :confounded: Hlavně ta pravá je teda šílená.Ale fakt je ten,že to tolik nebolí při samotným krmení,jen při tom přisátí a když je mám volně vyvalený (aby byly na vzduvhu) tak je to nepříjemný,jak se pohybujou.Je to fakt mazec a já jen doufám,že Canesten zabere a já budu mít už konečně klid.

Sanu,jen taková otázečka... Tu vaši princezničku i oslovujete s C,nebo se S a C se jenom píše...?
No a chválím - je nádherná! :wink: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Šári, daleko by to bylo, kdybys nerodila tak brzy :grinning:

Nebojte se nic, nebijeme, ale láká to ho tak plácnout, já už bych ho ráda muchlala :slight_smile:

Gabi, prcek je už krásnej :dizzy_face:

Dančo, no já si na hrdinské kousky nepotrpím, takže do epi klidně půjdu :wink: , když to tak chválíte, ale znám teda i pár špatných zkušeností, ale to je asi se vším tak.

jojo Danča je nezmar

a vítám novou tvář Delf, jsem zapomněla :sweat_smile:

všem sanuskám dobrou noc
5. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj Sluni!
Tý jo! To to ale letí!!!!!! :astonished: A jak je? Co malá - nezlobí maminku? A co ta větší - tanečnice...?
5. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jo a k těm kloboučkům... Když to tady tak čtu,jak si je všechny chválíte,tak si připadám jako exot,protože mě teda vůbec nenadchly.Připadalo mi,že se přes ně moc nenajedla,tak divně ty dlouhý čudlíky v pusince žvejkala a mě to tancovalo po bradavce,odchlipovalo,že to pak měla Klaudi nalípnutý okolo svojí pusinky...No prostě nif mof.Nebo jsem fakt tele a neumím to s nima a Klaudi bude nejspíš po mě. :sweat_smile:
5. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Vm - tak t y už máš taky slečinku krásnou doma.. .krá sný jméno....

naše jo suproávoá, už si samozř. prosazuje své,, ale zase jak se učí a umí pořád nejěké nové věci.. to je k nezaplacení,,, máme se moc dobře. moc si to užíváme... a naše tanečnice pořád ¨tancuje... a malá miluje tréninky.. :grinning: :grinning: se tam hezky p rojev uje :grinning: :grinning: :grinning: takže ty máš tedanakonec taky dvě slečny. :wink: :wink:
5. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Mám Sluni a jsem mooooooc ráda.Dvě holčičky jsem vždycky chtěla. :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dobré ráno,
jsme musely brzo vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , protože máme na 9 cvíčo :dizzy_face: ... Na večerní pokec se omlouvám, odpolko odjížjíme a budu až v neděli. Máme v rodině 2 štíry, tak budeme slavit :wink: . A protože tady je dle průzkumu štírů jak naseto, tak všem přeji krásné narozeniny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: počasí... to se zavděčí jen San :confused: :confused: :confused:
6. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobré ráno,
Sari ,užijte si oslavičku.To bude asi velký když jsou dva oslavenci najednou.Nás čeká oslava za 14dní.Tchán má kulatiny.
My se tu dneska asi taky moc nezdržíme.teď dopolko se chystáme na bytovou šou a odpolko jedeme za dědou.Mají dva nové pejsky.Štěně velkýho knírače a bulteriera.A to už doma jednoho obr knírače a voříška mají.
6. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojda kočky :slight_smile:

Tak se hlásím s novinkou, že jsem na to ucho, ve kterém mi píská ohluchla.. :pensive: ..Dneska jsem byla ráno na audiogramu a ani si neškrtnu. Odposlech tím druhým je naštěstí výborný, jen mi ho kazí právě ten pískot..Je to fakt na palici :rolling_eyes: :rolling_eyes: ..No nic, v pondělí znova a domluvíme další postup- jsou to fakt teda lahůdky :confounded:

Zdravím Sanusku- je vidět, žei jako mamina jsi akční a online, to je fajn :dizzy_face: ..Jo a Celinka je prostě nádherná :dizzy_face: :dizzy_face:

Také opožděně Danče k narozkám vše nej a Muchle, která je tuším teprve bude mít, rovněž :slight_smile:

Kočky- hezký den a snad se zase objevím- když krasomilky dovolí :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré dopoledne,
dneska jsem si teda přispala, ale bylo to bájo........ :sweat_smile: :slight_smile:

Jo oslavy se štírama máme za sebou z minulého víkendu a ještě jeden štír nás čeká, máme v rodině 3 :wink:

I já se přidávám, nevím přesně kdy kdo máte narozeninky, ale všem štírům vše nej :dizzy_face:

Sluni, teda když si napsala, že bude Žanetce rok, nechtělo se mi tomu ani uvěřit a koukala jsem do pasu :confused: , fakt to strašně letí :wink:

Šári, užijte si cvičeníčko

Evi, co tebe nepotká :frowning2: , docela by mě zajímalo co se s tím dá dělat a jaký bude postup, když budeš mít chvíli čas a holčičky dovolí, tak určitě napiš :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
evi, a to samo od sebe, nebo jsi nekde ofoukla?
Jako stirka nedelni moc dekuju :slight_smile:
Very to to leti...
Gabi, tak at se Ti ulevi!
6. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
jé Woblu ty taky...........vás tady teda taky je spousta :wink: , tak všechno nej a tobě už ať je jen dobře a můžeš se na toho broučka malýho těšit a začít si to užívat :wink: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Na chvilku jukám...

Evi... tak to máš teda pošušňáníčko :fearful: :fearful: :fearful: ... Ani v nejmenším si nedokážu představit, co slyšíš a co ne :confused: ... A samo, jsem zvědavá, co ti vymyslí za léčbu :confused: ... Jak už jsem tu zmiňovala synovečka, tak ten slyší do 50 dB, taky málo :frowning2:...

To já si s bolavým krkem, poďobaným obličejem a pár kilama navíc můžu pískat... a zvesela.
6. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Zdravím děvčata, tak já jen naskok než se mi malé berušky probudí.
Především gratuluju Sanusce k Celince, všechno jste to zvládly na jedničku a budete určitě zvládat dál.
Já hlásím, že ta dnešní noc byla naprosto nejhorší. Holky jedou vyloženě na střídačku. Jedna křičí a ta druhá čeká až maminka tu jednu uklidní a může začít křičet ona. Vypadá to, že pošlu manžela do vedlejšího pokoje na noc a nechám hoky trošku si pokřičet, protože takhle k nim pořád lítám, aby se manža aspoň trochu vyspal.

Jinak, včera jsme byli na dvouměsíční kontrole a holky rostou a přibívají. Nikola má 52,5 cm a 3450 g (hmotnost by měla vyšší, kdyby se před tím doma nevykadila z podoby :grinning: ) a Monika má 50 cm a 3290 g (ta se z podoby vykadila až když jsme přišly od doktora, jinak by byla lehčí. :grinning:
Já nevím, proč holky nemůžou kadit normálně, ale když už, tak to je teda nálož. :grinning:

Evíku, to máš teda ale trápení, to ti vůbec nezávidím. Já bych z toho asi byla nanervy, neslyšet, to je nářez. :frowning2:
Jinak s narozkama ses sekla, ty jsem měla stejně jako Celina. :grinning: Ona je měla sice teprve nulté, ale svým způsobem měla. :grinning:
6. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Evi ,přesně vím jak ti je s tím uchem.Mě dělali v květnu plastiku bubínku páč mi ho Adélka prorazila.Dostala jsem od ní ránu hlavou přímo na ucho a už to bylo.Praskl mi bubínek a samo se to nespravilo.Slyšela jsem na to ucho strašně málo a zalehle.Fakt hrůza.Ale po operaci je to ještě o chlup lepší než před úrazem.

Taky se přidávám do řady gratulantů.
6. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Holky, ono to s tím uchem je tak, že já na něm měla od prodělaných přiušnic v dětství jen částečnou ztrátu sluchu- percepční nedoslýchavost (v papírech píší 66,3%)..Nebyla to taková hhrůza, dá se s tím v pohodě žít- jen to směrové vnímání je horší a neesměl mi nikdo do toho ucha šeptat :grinning: ..Bohužel vlivem tzv. akustického stresu se tahle "závada" podstatně zhoršila až do total hluchoty. To pískání, co v tom hluchém uchu "slyším" není nic, co by přicházelo zvenčí, ale je to právě takový šelest-klam, který vzniká uvnitř, někdy i v mozku. Proto je tak obtížné původ toho pískotu idetnifikovat, potažmo léčit. Za úspěšnou léčbu se považuje ta, že docílí toho, aby se z toho čověk nezvencl - bohužel :rolling_eyes: Nejlépe to popisují tady
http://www.ordinace.cz/clanek/huceni-v-usich-tinnitus/
Prognóza nic moc, no uvidíme....

Muchli- tobě písnu odpověď do IP později, harpijky volají..
6. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holčiny.
Tak mám odpracováno a musím se pochlubit, úspěšně :dizzy_face:

Jen... Anežka vstávala v 6 ráno, já šla spát v půl dvanácté, ale v noci bylo dvoje kojení, takže jsem úplně mimo. A jdu si lehnout. To jste ode mě neslyšely ještě asi, ale myslím to vážně :grinning: :grinning: Babička vozí, tak můžu.
Žehlení počká, úklid počká :wink:
Večer (snad) budu a taky dočtu.

Vičím Evču, Evčo, ahoj :wink:

A všem šťírům - Muchlíně, Evče, Wobludce VŠE NEJ!!!
Já slavila v úterý, tak předávám žezlo dalším štírům :grinning:
6. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj, Cel ještě chrupe, tak mám chvilku.

Tak co jsem dočetla.

Celine se píše, vyslovuje Selin. :wink:

Very ten epi je fakt v pohodě, určitě to pomůže k jinému vnímání toho porodu, jen když je situace, že se neotevíráš, tak je to jako by strašná nuda, stejně tě to unaví a pak jsi lehce mimo no.
Jsem měla i těsně před porodem i 38 teplotu, byla jsem straaaaašně unavená (jsem měla strach, že nebudu mít sílu tlačit a do toho jsem měla zimnici).

Maju ty mede, tak to máš taky radůstku!!!! A to je už nevratné?????

Sluni to to letí, už vám bude rok, se pamatuju, jak jsi psala, že máte pozit test :dizzy_face:

Kloboučky ok, jen teda jak se mi v porodce nalupla ta bradavka, tak mě to prostě asi bude dál. Musím to nějak přeléčit..................
6. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Děkuji holky za přivítání,Takže něco o mě jsem z okres ústí nad orlicí.Máme už jedno dítě holčičku Káju,jsou jí tři a půl a o druhé už se snažíme rok a 8 měsíců,hrůza jak to utíká byla sem u doktora pan Šilhan aspon myslím teda :confounded: ,dnes jsem byla na krvi na hormonálním profili a 16.11.mám jít na utz ,ale doktor tam nebude tak půjdu k někomu jinému,ale nevzpomenu si ke komu hlava děravá. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
sanusko tak přeji at se to rychle zahojí a at kojení je zábava já bohužel u dcery nekojila nešlo nám to a tak jsem o to přišla o ten zážitek :wink: ,tak snad až bude druhé bude to jiné. :wink:
6. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
Delf Václav Šilhánu je ok, holky si ho moc chválej :wink:

Tak tady nikdo, tak já jdu pomalu připravovat koupání, pak kojo a snad holčinka dovolí a s manžou juknem na tv.

Tak pa zítra snad juknu :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Sari, Majerko, Very, díky za přání k narozkám.

Holčiny, tak jsem se doslechla, že v HK dělá umělka i Štěpán mladší :confused: a prý je dobrý :wink:

Evčo, chjo... to mě zajímá, co s tím udělají, zda vůbec něco...

Sari, jj, s naším zdravím si můžem pískat z vesela... a Anežčiny pupínky už mě taky tak neštvou... :wink:

Sanuska najíždí na režim, dobrý :slight_smile: Hele, bepanten po každém kojení a druhý den bude bradavka OK. A příp. zkusit přikládat z druhé strany. To zabíralo spolehlivě.

Delf, UTZ umějí všichni doktoři, neboj :wink: A Šilhan je sice poděs, ale tu úspěšnost má - že, holčiny? Žofik a další jsou "jeho práce". :wink:
6. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.