• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Poděs no páni to bude teda já byla zvyklá na doktorku,tak to bude něco jiného mít chlapa :grinning: a teda koukám,že jsi měla nebo máš narozeniny tak vše nej nej.A chodí tam ted některá do sanusu a nebo už se všem zadařilo? :wink:
6. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak se zase hlásím..byla tady kamarádka s holčičkou a bylo to super :dizzy_face: :dizzy_face: holky si pohrály a my večer poseděly a pokecaly :dizzy_face: Před chvílí odjely..já uklidila a uvařila našim véču a upekla buchtu a tak za hodinku dorazej :dizzy_face: Anetka tady pěkně zvlčela...nejradši by se psama spala v pelíšku :grinning:

Celinku jsem omrkla, je nádherná :dizzy_face:

Vítám novou sanusku delf :slight_smile:

a všem sanuskám štírkám přeju všechno nejlepší :dizzy_face:

Já jdu v pondělí na U, tak jsem zvědavá, jestli IUI tenhle měsíc bude :confused:
6. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Hoj děvčata :slight_smile:

Tak hlásím, že jsme krasomily umlčeli kaší a s uštvanými výrazy se svalili na sedačku :wink: ..Budu tak hodinku a pak chceme juknout na Andělé a démoni s Hanksem- prý je to good.. :sunglasses:
6. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
ahoj, dovolím si opravit vyjímečně naši Danču....dr. Václav není poděs ale malinko roztržitější :wink:
6. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
ale jinak nemí chybu :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoj Evíku, mrzí mě to tvý ouško :frowning2:
6. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Luci Mašík zdraví Aneťáčka :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
jo Dani já taky vše nej k narozkám :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hoj Žofi- njn, co nadělám...Já jen doufám, že se podaří ten pískot alespoň trochu usměrnit, aby se s tím dalo existovat :unamused: ..Jak se říká- když nejde o život.. :wink:
6. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
holky já jsem tu Vašík čumákuje na rybičky, ale nevím jak dlouho ho to bude bavit :confused:
6. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Žofi- já občas holkám pustím to baby TV, když potřebuju mít volné ruce na chvíli a je děsná sranda je pozorovat, jak jsou v těch lehátkách zaujaté jak paní Kudláková a sledují pořad :grinning: ..Jenže to nevydrží nikdy dlouho :sunglasses:
6. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
A jak Vašík s bříškem?
6. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
jsem tu :wink:
6. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
evíku, jo jo dobrý.....snad teda :slight_smile:

vašík je tu se mnou a koníkuje....
6. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Vašík koníkuje :grinning: :grinning:
Anežka koníkovala taky, před tou sedmou, teď už spí... jsem zvědavá, zda zas bude skoro již tradiční vyvádění od půl jedenácté do půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
jo holky vašík nevypadá na spánek :astonished: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Žofi- klasika-když by člověk potřeboval, tak mají bílé ráno, co? :grinning:

Dani- čusík..Jak Anežka s pupínky?
6. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
malinko roztržítější :grinning: :grinning: jo, jo, musím trochuvážit slova. A že nemá chybu, to rozhodně souhlas :wink:
6. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Já bych Šilhana klidně nazvala poděsem- přijde mi to výstižné :grinning: ..Ovšem je poděs a poděs..On je poděs v tom nejlepším světle slova smyslu :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Evčo, snad dobrý, když nejde o život....

Ale fakt, chválím do nebes holtovu mast - na červené fleky - modrou indulonu - na strupy na hlavičce - a jinak A Derma. Za těch pár dní, co to používáme, je situace násobně lepší! :slight_smile: ... už zas je to modelka na focení :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Dani- tak supr dupr- hlavně, že to zabralo..časem to vychytáte (myslím i třeba potraviny a tak) a bude to v poho, uvidíš..
6. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
... mého švagra sestra čeká dvojčata, přirozeně, oni to mají v rodině, už to bude každým dnem je 35+ a skoro otevřená... a já tipuju, že to budou dvě holky, jako u Evči. Protože má staršího Marečka, jako Kubík u Evči... no, jsem napjatá... :slight_smile: ... anebo to budou fotbalisti :grinning:
6. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky práce dr. Václava mi právě sedí na klíně :grinning: a to je to nejpodstatnější :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
jo jo super Dani, že to zabralo....
6. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
jo, jo, dnes jsem začala "dietu", zkrátka se 3 neděle nedotknu mlíka (mléčných výrobků, vajec, kafe, citrusů, vína hroznového ani tekutého). Jsem zvědavá, co to udělá... A jsem zvědavá, co budu jíst. Dala bych si krupičnou kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Týjo, Dani- to se ti ty pozemské požitky pěkně zredukovaly.. :astonished:
6. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
... to tedy jo! Nejvíc mi bude chybět kafe...
Ale 3 neděle utečou :wink:

pozemské požitky... a sex je taky "v háji" při tom kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Dani- k těm dvojčátkům..Asi bych to neměla psát, vím, že to vzbudí možná vlnu kritiky, ale já dnes, když slyším, že někdo čeká dvojčátka, tak první, co miautomaticky vytane na mysli je "Chudáci.." :grinning: :grinning: ..To není rouhání, spíš to, že vím, co všechno je čeká, co už máme za sebou a ty první týdny je to doslova očistec..
6. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Rychle nakukuju než dorazej naši..je zácpa na jižní spojce :confounded:

Evi, teda ty si to fakt vyžíráš :pensive: Taky mě to moc mrzí :frowning2:

Žofi, a jak se má Mašík??? :grinning: jak u mě byla ta kamarádka s holčičkou, tak se jmenuje Viktorka a pro Anetku to byla bud motorka nebo místo Vikča..Mikča :grinning:
6. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Evčo, souhlas!! Neříkáš to jen Ty, ale jak Lukášovi občas čtu, co se tu děje, tak už to říká i on, že dvojčata jsou na mašli... a když jsem šla teď jednou dom, v jedné ruce kočár, v druhé sedačku do auta (prázdnou), zastavila mě paní, co se domnívala, že mám obě přepravní plochy plně naložené :grinning: :grinning: Tak jsem jí řekla, že ne, pro Boha, dvojčata, jen to ne! ... a nemyslím to jako rouhání, spíš jako komentář reality (a to nevím, o čem mluvím...)
6. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.