• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
holky já jen v rychlosti nakukuji

dočetla jsem co jste napovídaly, zatím toho moc není, ale co se týče těch dvojčátek - smekám přede všemi :pensive:

Žofi moc hezká fotečka Vašíka s kamarádem :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
a pro mě Šilhan taky není poděs, když mě přijímal všechno mě hezky vysvětlil a ještě mě super podpořil, takže já teda chytla tu jeho pohodovou náladu a né plašana :grinning:
6. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
tyjo holkýýýý, to hlaste, že vkládáte nové fotky! Já teprve teď viděla tu Vašíkovu s Esterkou a Andrejkou. Nádhera! Krásný dětičky, všechny tři...
Taky dávám jednu fotku - Anežka s kamarádkami :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
je Lucci ,my se v tom Sanusu hezky míjíme :slight_smile: .já tam jedu v pondělí na krvičku.
6. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Dani- ono je to tak, že dvojčatovky si prostě na tu "kompenzaci" kapku počkají..A musím říci, že už se to fakt začíná lepšit..Když vidím ty jejich double raráškovské ksichtíky, jak pomrkávájí ráno z postýlek, jak se chtají v ohrádce za ručičky, smějí se na sebe...To jsem zase s Kubou, coby jedním dítětem nezažila...Je to krásné a patří to k těm šťastným chvilkám..Do té doby, než spustí a já zase brblám něco v tom smyslu- "Kdo je na mě poslal"? :grinning: :grinning: :wink:
6. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dančo, čeho ty se všeho nevzdáš??? :confused: to já bych nedokázala :pensive:

Žofi, jak Váša kouká z té postýlky to jsi celá ty :wink: :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Evíku taky moc hezké fotečky :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
madli a jak to vidíš?
Very-29. týden? Fíha- to letí, to je děs...A jak je v novém bydleníčku? :wink:
Dani co máš za značku kočárku?Tak nějak pokukuju po jiným a tenhle typ se mi líbí ale bohužel všechny mají moc malou hlubokou korbu :frowning2:
6. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
teda holky vy se lepšíte, takhle pěkně alba za sebou, dělejte to častěji :wink: :dizzy_face:

Dani, Anežka taky pěkně roste :dizzy_face: , ale takovýhle trojčatovky to by byl mazec :sweat_smile:
Very- díky...jsem se opičila po některých sanusajdách a dala jsem to do černobíla.. :wink: :sunglasses:
holky, krásný fotečky :dizzy_face:
no jo Luci mačkáme pěsti na další pokus a Madlince taky....
6. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Evčo, kámoška z Nymburka říkala, že rodiče jednoho dítěte jsou ochuzení o to, že má každý rodič to "své" a že když jeden dítě tahá, tak ten druhý nemá nic. Jj, kompenzace.

Very, se skřípěním zubů... ale chci to zkusit, zda ten exém zmizí úplně. Pak se zas vrátím ke svému nezřízenému životu - kafe s mlíkem, krupicovka, občas víno tekuté a hroznové denně. A... zapomněla jsem napsat rajčata a ořechy, ale bez ořechů bych se fakt neobešla, zvlášť né o Vánocích, tak doufám, že právě ty nejsou tou příčinou...
no jo Very fíha, 29. týden, toto letí-....
Týjo, Dani- áte taky chřestítko zavírací špendlík- u nás je nejoblíbenější..Jinak Anežka je tam suveréně nejhezčí..kočule okatá :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Myslela jsem,že se zúčastním večerního klábosení,ale Klaudi rozhodla jinak.
Od 18.45h kdy jedla naposled,stále brečí a brečí.Takže na Koníkování nemám klid.
Tak snad jindy... :unamused:
Evi, jo ty černobílé jsou svým způsobem prostě jiné a krásné :dizzy_face: , má je Šári :wink:
letí to všem tady, vám rostou dětičky tak že to někdy nechápu :confused: a až se mi ten prcek narodí tak to teprve poletí
Madli, máme Iplast bolder 3, hlubokou korbu má fakt pořádně velikou, jsme opravdu spokojení - zvládl i sníh a všechny naše terény, i na Velké Deštné už byl :grinning:
Holky fotečka fakt super.musím nějaký taky přidat.jen co je stáhne tatínek do kompu.Máme zase trochu zahlcenej foťák :grinning: :grinning: :grinning: .A zítra přibudou další.

Lucci myslím že asi zase nic.Zkoušela jsem testík ale zatím to beru tak,že je ještě brzo.
6. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Evčo, děkuju :dizzy_face: voči má (prý) po mě...
Věruško- myslím na tebe- a pevné nervy... :frowning2:
Evčo, nádherný fotky!

Věrko, myslím na Tebe!
6. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
holky ten špendlík milují snad všechny děti, nevím z jakého důvodu, ale je to tak :wink:

Luci od tebe v pondělí ani jiné než dobré zprávy nečekám, utz bude ok a folík musí být ukázkový :wink:

Dančo, tak na ty ořechy bacha, já bych sázela právě na ně :confounded: , jsou to potvory

Věrko, tak příště, vždyť tu nejsme naposledy
6. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Madli, přeju //
6. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Taky se hlásíme k milovníkům chrastícího špendlíku.Byl u nás na prvním místě a nikam se bez něj nemohlo. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Very- on se dobře chytá.. :wink: (ten špendlík :wink: )

Holky- manža už hodinu bloumá (virtuálně) po Hollywoodu a jeho zaujetí je snad větší, než kdyby se tam dostal reálně :grinning: :grinning: ..Nevím, nevím, jak to bude dnes s tou filmovou projekcí :sunglasses: :grinning: :wink:
6. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
madli, jsem něco prošvihla jsou tam //??? a jdeš na krev?
6. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Very o nic jsi nepřišla.Objevila se / ale jak jsem psala,uklidňuju se tím,že je ještě brzy.Ale v pondělí frčím na krev tak uvidíme.Ale asi ještě jeden testík zvládnu.
6. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.