• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Evi, nech ho bloumat. Bloumání chlapům prospívá. :grinning: :grinning: Každý bloumá po tom svém, můj po autech :grinning:

jj, špendlík, to je kamarád... a jazyk prostrčený tím kolečkem, to známe... :grinning:
6. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Madli, aha, ale i tak tam ta šance je :wink:
6. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jo jo,zatím jsem docela v klidu.
6. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak kočky, jdu na to "promítání"..Přeji všem hezký večer a snad brzy napopísanou..A pokud ne, vězte, že mé třetí oko stále bdí :grinning: :grinning: :wink:
6. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Třetí oko :grinning: :grinning: ahoj a brzy nashle :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
přeju krásnou podívanou.
Já tu budu ještě chvílu strašit.4ekám až Adélka usne ale prý nemůže usnout.Opět zkouší co vydržím.
6. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Madli, tak držím taky pěsti

a jinak též mizím, manža chce hrát hry po icq a pak koukat na film, takže všem krásnou

dobrou noc :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky dobrou.
6. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Dobrou, dobrou...

ještě se chvíli budu vyskytovat, ale odbíhám uklízet, pak chvíli cvičit a do hajan... aby byla delší noc :wink: :grinning:
6. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky sanusovský,
prosím buďtě někdo vzhůru, nebo mě odvezou :fearful: ..

Jsem 9. den po KET a mám // :dizzy_face: , málem to se mnou švihlo, moje první dvě dálnice v životě.. Ale holky, já od včera špiním :unamused: .. Mám stresovat? Břicho mě bolí jako na mrchu, v podstatě jsem "věděla", že jak vstanuk, že se to spustí, ale šla jsem prubnout test a jsou tam dvě nádherně viditělný. Dala bych sem fotku, ale já jsemv takovým stavu, že mi nejde vypnou blesk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, tak fotím jen bílo :grinning:.. Co mám dělat? Asi to je od toho, jak se zavrtávají, že jo :fearful: ..

Jinak jsem vtrhla jak vítr, co :sweat_smile:
7. lis 2009 v 06:50  • Odpověz
Ahoj při sobotě,jusi já neporadím,mě to teprv čeká,ale každopádně,lež,nenamáhej se nech se obskakovat a přeji at to vyjde.
Všem štírkám přeji taky vše nej... k narozeninám :slight_smile:
I já mám problém,co beru tu listovku tak jsem taková nějaká nafouklá,hůř se mi chodí na wc,teď do toho to antiko,tak mě třeští hlava a aby toho nebylo málo tak mě po dlouhé době chytil žlučník,bylo mi ouvej,tak jsem šla včera nakrev a s močí a objednala se na utz vše ohledně žlučníku,tak doufám,že se umělko nepozdrží.Jinak lituju wobludku,prožila jsem si dva dny zvracení a úplně stačilo. :astonished:
7. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Ahoj Jusinko. Jak silné je to špinění? Hele, lehla bych s nohama nahoru a nehnula bych se. To bych udělala. Špinění nemusí nic znamenat, ale taky by mohlo vzít s sebou ty embryouše. A... dálnice se mi na 9. den po KET zdá brzy, nebyla si těhotná přirozeně ještě před KET?? Rozhodně odpočívat. Má-li se to udržet, udrží se to. Volat doktorům by Ti teď (podle mě) nepomohlo... stejně by Ti nedali na udržení nic jiného, než léky, které stejně bereš. Možná by zvýšili dávku. Ale na UTZ ještě určitě nic nebude, takže spíš bych nikde nejezdila a ležela. Držím palce!!!

Ahojko, listovka nadýmá, pokud se podává samostatně. Zkus si koupit Aktiferin compositum - je to listovka se železem společně. železo Ti rozhodně neuškodí a budeš tu listovku lépe vstřebávat a navíc nebudeš bledá (pokud se Ti toto stává, že by Ti říkali, že si bledule). Můžeš to brát klidně dlouhodobě.

Holčiny, my jedem na výlet do HK. Budu večer.
Pa :slight_smile:
7. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojko, mě listovka taky nadýmá, jsem jak balón :pensive:

rychnov, pro mě to jsou dáááálnice :dizzy_face: , já to nikdy neměla, tak možná proto.. Hodila jsem fotku do alba, tak můžeš juknout..
To špinění je takový jako lehoulince nahnědlý výtok (pardon :sweat_smile: ), tak doufám, že to je jak se děti chytají a že se hlavně nepustí ..

No a ještě neděkuju, ju :wink:
7. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

dneska máme zase počasíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my jdeme odpolko s manžou na nějakou akci k nim do práce, tak snad se brzy vrátíme a budu moc odpočívat s nožkama nahoře, protože ty večery mi teda už občas dávají zabrat.
A naše miminko se rozhodlo, že čím je straší tím víc si může dovolovat a tak spí minimálně a juchá celý den, celou noc :grinning:

Jusinko, jak píše Danča, lehla bych s nožkama hore a nic bych nedělala, nahnědlý výtok nemusí znamenat vůbec nic :wink: . JInak buď to vydrží a nebo ne :unamused: , je to prostě fakt osud. Ale snaž se opravdu odpočívat, ležet a nic nedělat.Čárečka je na 9.den opravdu silnější, než bývá u jiných, ale i tohle je individuální. No nějak extra ti asi stejně neporadíme, musíme čekat. Budu držet pěstičky ať to špinění ustoupí a // už jen sílí :slight_smile:
A určitě dej vědět jak jsi dopadla :wink:

Ahojko ať je brzy líp, s tím choděním na wc - to je věčný boj :confounded:, ale mě pomáhá sníst každý večer citrus

jdu vařit, ale budu načuhovat
7. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: jé lucci taky jde na utz jé škoda,že se tam nepotkáme já jdu na utz 16 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak u nás je mlha no nic moc malé jsem pustila médové na dvd tak chvilenku mám čas. :grinning:
7. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
jusinko holky mají pravdu radši hodně odpočívat nic to neznamená třeba,ale radši nic nepokoušet
7. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Hoj,

Jdu dočíst než se špuntička vzbudí a rovnou položím dotaz.

Budíte na kojení nebo nebudíte na kojení, kor když to je ještě takovej prcek......... Já musím Celin v 99,9% budit :rolling_eyes: :confused:
Kojím po 3-4 hodinách přes den a v noci nechávám 5-6 hodin pauzu.

Co vy na to buzení????????????
7. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Věru teda vy máte starost takhle každej večer..... :frowning2: A zkusila jsi ty jiné kapky na ty prďáky????? Nějakej ten čaj pro kojící zkusilas, je tam i fenikl třeba by to zabralo.... já nevím sama, jen tak se snažím přemejšlet...... :pensive:

Jusi straaaaaaaaaaaaaašně držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teda na 9. den to jsou velice slušné čárky a do limitu...................nooooooooooooooo........................ale pst.... :wink:

Já se dneska dala po týdnu dokupy a vypadám zase relativně jako člověk.

No a já teda jdu vzbudit tu naši holčinku, protože měla jíst před půl hodinou a je jak sádra :confused: :confused: :confused:

Pak juknu.
7. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Jusi kokala jsem na svoje testíky a ten tvůj testík odpovídá až mému 13dni od ket. Jen tak dál. Lehnout a nic nedělat.

Jinak u nás nic nového. Čím víc se blíží můj bývalý plánovaný datum porodu 8.1., tím víc na mě padá depka. Hrozně se snažím na to nemyslet, ale nějak to nejde. V práci mi řekli, že změnu místa můžu zkusit, ale že spíš mě nechají kde jsem, protože chci dítě tak proč by mě dali lepší místo bez dětí a s lepším platem. Jsem z toho znechucená

Jinak Maxík se začal projevovat a trochu zlobit. Co najde nebo sebere tak roztrhá ach jo :sweat_smile:
7. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
jé sanusko ty máš tak hodné dítě to se jen tak nevidí,aby tak krásně spinkala,no v porodnici nám říkali budit,ale podle mě bych nebudila dítko si samo řekne co potřebuje,ale pokud by to bylo fakt dlouho asi bych ho probudila,ale záleží jen na tobě,jak si vytvoříš režim. :wink:
7. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Holky, já neumím jen ležet :unamused: , jsem sama doma (drahý má dvanáctku), tak to nejde se jen nudit u telky, když nic nedávají.. Jsem u PC v takovým jako polosedu, můžu? Já se picnu, já si to celý život představuju a teď je to taky a já si neumím poručit ležet. Jdu to zase na chvíli zkusit :slight_smile:

Sanu, Celinka je nááááádherná!! A to jméno!! Bomba!! Já chci taky holčičku, jůůů.

Ahoj Delf, jsi tu nová, viď :wink: . Já taky patřím mezi nováčky, moc sem nechodím :confused: .. nějak není čas.. :confused:..

Very, já koukám jak z jara, ty už jdi 29tt!! Tos nějaký přeskočila, ne :slight_smile:?!
7. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Delf no každým dnem čekám, kdy se to obrátí až se někdy bojím, aby nebyl nějakej problém, že tak spí. Při žloutence teda spavější jsou, ale ona ji nemá moc............. No manža prej byl taky hodnej, tak třeba to má po něm..........

Jusi tady nejde o to, že neumíš ležet, ale o to, že musíš ležet zlato víš. Když už tam máš dálničky, tak to jinak třeba nepůjde...... takže pěkně nožky hore :wink:
A za pochvalu díky :slight_smile: Taky ji musíme beljsknout až bude koukat, ona má někdy pohled, že by jí člověk dal pětikorunu, to říkaly i sestřičky ve špiatále :grinning:

Přijímám další rady ohledně buzení a nebuzení špuntičky na kojení :wink: !!!!!!!!!!!!!!!
7. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
my máme částečně uvařeno, jen čekám na vykynutí těsta na knedlík a dotřu polevu na buchtu a mám to :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jusi, zalehni a nepokoušej osud :pensive: , víš co by za takový // daly ostatní, tak koukej odpočívat, pusť si dvd a hlaď bříško :dizzy_face:

Sanu, Celinka je zlatíčko a tys vždycky říkala Šári, že čeká až se vzbudí Mari :grinning: a máš to doma taky - super ne :wink: :slight_smile: , to ti může kde kdo závidět a nic nepřivolávej, nic nebude obracet, bude hodná holčička :dizzy_face:

jj Sanu já přeskakuju týdny jak o život :grinning: , ale když si vemu, že jsme podle UTZ o dva týdny větší :confused: :confused: , tak fakt čekám, že to přijde dřív :sweat_smile: , no nebudu předbíhat, počkáme na vážení a měření a uvidíme jak na tom hošíček bude :wink:
7. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
rady ohledně budění, nemám :pensive: , ale počkej na maminy oni ti poradí :wink:
7. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Jusinko jsem tu nová a jsem ráda,že si mohu popovídat s někým kdo taky chodí a chodil do sanusu.
Sanusko,je to fakt,že ještě se to obrátí,ale bud ráda,že je tak hodná co já bych dala za to když malá byla miminko,aby takhle spala to spala po hodince někdy po půl hodince přez den a v noci dvě až tři hodiny no hrůza,ale uvidíš jak bude přibívat nech to zatím takhle a uvidíš pokud bude přibívat malinko,tak bych jí pak začala budit,ale pokud by bylo vše ok,tak bych to nechala tak a kochala se jak máš hodné dítko :grinning: tak my mizíme na návštěvu jdeme na narozky od švagrové,tak zatím holky,no ale když budou mít počítač zapnutý tak juknu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Sanu,kámoška nejdřív taky budila na krmení,ale pak byl malej nevrlej tak se na to vyprdla a už nebudí...,ale určo záleží jestli bude Celinka přibývat...
Jusi,tak dej na holky,nožky hore a lenoš.Já jdu též,protože je mi zas divně. :unamused:
7. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Hezkou sobotu :slight_smile:

Koukám Jusinka je tu a dobrá zpráva // :dizzy_face: no jak jinak mám moc velkou radost :wink: a jak radí holky vydž ležet ono to určo přestane.Dr mi taky říkal, že špinit je možné..

zdravím Delf :wink:

Holky jdu si udělat palačinky a dám šlofíčka, tak zatím :wink:
7. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Holky,jsem to včera musela rychle zabalit.Uplně jsem zapoměla že musím Petroj vyžehlit na dnešek košíle do práce.Ale zvládla jsem to.

sanu,celinka je kouzelná.

jusi,pusť si nějakej krásnej filmík,hoď nožky nahoru a odpočívej.určo to nic není.Jinak // máš fakt výstavní.
7. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
Téééééééda holky!!!!!!!!!!!!!! S těma ódama na Celinčino spaní to mám brát jako provokaci nebo co????? :angry: :grinning: :grinning:

Sanu,užívej si spící dítko a doufej že se to nezmění. :wink: Co se týká Klaudi,tak ta je taky naprosto zlatá. Má jen prostě ty zatracený prdíky. :frowning2: :angry: Nebejt jich,tak o ní taky nevím.Nechápu,že prý kluky to trápí mnohem víc...? :confused: :sweat_smile: To nevím teda,co by se tu dělo nemít Klaudi,ale Klauďáčka. :sweat_smile:

No a medikamenty??? Nejdřív Sab simplex-ten jeksi neuspěl.Pak jsem koupila Baby calm,stejně mizivé účinky... Teď mi Nelča dodala třetí Bio gaia,tak jsem zvědavá,jestli to dotřetice konečně zabere. :confused: No a já piju kojící čaj,fenyklový čaj a už nevím co bych jedla,abych nesnědla něco co jí zrovna nesedne. :fearful:
Víc se asi dělat nedá,nevím... Leda počkat,jestli to po čase prostě odezní samo.
7. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Sanu a vy neprdíte??????????????? :confused: :grinning:
7. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.