• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Copak Věru??????????????? Prdíme prdíme, o co jde? Jdu dočíst :grinning:
7. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Věru jo jo má taky prdy, ona teda prdí docela dost, ale už jsem dneska vypozorovala, že navečer bude mít asi trápeníčko, předevčírem včera i dneska si pořád tak jako stěžovala (ne vyloženě pláč o pomoc), ale zabrat nemohla. Dneska tady mám mamku, tak ji uhourala, je to taky moje zlato.

Kdybych tady s ní musela chodit já (manža přijede až v noci), tak mi julina upadne. Holky mě ten nástřih tak trápí. Věru teda jestli tě střihli, tak tě fakt lituju, že nemáš s kým to hourání střídat :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: Teda ono to je tak jako tak na paličku, ale když je ještě do toho člověk bolavej, tak to je děs :frowning2:
7. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Sanu,tak tohle potěšení (nástřih) se mi naštěstí vyhlo u obou porodů. :slight_smile:

Ty prdíky jsou fakticky děs.Nejhorší je,když ji člověk vidí se svíjet a nemůže vůbec nic dělat.Kolikrát úplně vidím,jak by chuděrka spala a nemůže,protože ji ta bolest budí.A nejhorší jsou ty večery. :unamused:
Ale když už potom usne,kolem té 23h,tak spí jako "nemluvňátko" :grinning: jen se nají a spí dál.Dopoledne taky spí,ale k večeru začíná skučet.I když je fakt,že je to každým dnem o trošičku lepší.Možná tím jak je větší a má větší sílu zatlačit do plín,nebo se to trávení konečně začíná rovnat.Takže nám zůstávají většínou jen ty zpěvné večery.I když samozřejmě se najdou i dny,kdy bulí.Uvidíme,jak tyhle třetí kapičky.
7. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Sanusko nástřich tak to je pro mě snad nejhorší věc z celého porodu :sweat_smile: Jáááá tě uplně chápu a cítím s tebou, páč mě se to nechtělo hojit a noho jsem ze sebou tahala jak lemra 10 dní :sweat_smile: :pensive: A to nemluvím, co mi dělaly kalhotky , bolest jak pes a na ostro se to nedalo :sweat_smile: No a kojení jsem zvládla hravě na stojáka :sweat_smile:

Věru co prdíky furt trápí jsem četla.Já pila ty čaje a pomáhali i fenikl nebo kmín převařenej ??????? nevím to už přesně.No já se už vidím, že nebudu sama vědět co a jak??
7. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
nástřh :sweat_smile:
7. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
gabi,piju co se dá,až mi to už teče i ušima... :sweat_smile: :grinning:
7. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
holky,já si tady na Klaudi pořád stěžuju a ona spí a spí... koupat jsme měly už před hodinou a půl... To už dneska koupat nebudem. :sweat_smile:
7. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Sanusko, doporučuju nebudit. Já budit musela, protože byla Anežka prcek, ale "normální" děti se podle mě budit nemusí... ty dvě mé kámošky, jejichž děti mám v albu s Anežkou, zásadně nebudí a holky přibírají pěkně :wink: A užívej si spící mimi, já to měla podobně, věř, může se to změnit! Už se moc nestává, že by spala od 8 do 4 nebo do 5... teď maximálně do 3 a někdy ani to ne. Tak užívej, dokud můžeš :wink:

Jusi, čárka je pěkná a věřím, že nahnědlý výtok nic nebude a bude to vše dobré až do zdárného konce (tedy začátku) :wink:

Věrko, zkus ta probiotika - Biopron Junior, fakt to zabírá! A můžou se od 1 měsíce věku. No a... říká se, že to je tříměsíční kolika, takže ono to odezní, ale možná až za dva měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych radši zkusila ještě ten Biopron, než se trápit... A koupání ob den je to nejlepší, co můžeš vymyslet. Fakt není potřeba denně :wink:
7. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
A než se rozloučím, ještě pár zážitků z dnešního dne:

- koupili jsme jídelní stoličku:
http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=947614
Je dobrá nebo jsme udělali chybu?? ... tedy, stála nás 2999, tak to je levnější než přes net, ale jde mi o funkce....

- viděla jsem převrácený kočárek Jané tříkolka!! Kluk seděl po směru jízdy, na rukojeti byly navěšené asi 3 bundy, jedna mamčina a dvě dětské, no a najednou se kočár převrátil dozadu, dítě hlavou dolů, měla kliku, že ho měla připoutaného, jinak nevím... Tohle kočárky dělají??? :confused: nebo jen Chané je tak vratké? Já ho měla za značkový...

- Anežka se poprvé obrátila z bříška na záda :slight_smile:

Jdu spát. Celý den nakupovat je pro mě větší záhul než celý den pracovat. Přeju krásnou dobrou :wink:
7. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
zdravím vespolek,
jdu si taky postěžovat, ale na manžu :frowning2: :confounded: :angry:

sice je mi jasný, že vaše trápeníčko s miminkama je mnohem horší, ale prostě to musím ze sebe vypsat :angry:

takže konec hodného manžela :grinning: :grinning: :grinning:

na akci se pěkně za 3,5 hodiny zmastil, potykal si kde s kým a to ho jeho šéfka nedávno upozorňovala ať to nedělá, že by byla dost nerada, kdyby pak tam z toho měl problém a ten blbec udělá pravý opak :angry: :angry:

cestou domů jsme museli zastavovat, než jsem zaparkovala tak si byl odložit znova, z parkoviště jsem ho musela podpírat, aby jsme domů vůbec došli a teď je od příchodu domů zavřený na "oné" ´místnosti.
Tak ten to zítra schytá, a může si být jistý, že se dlouho na žádnou akci nikam nepodívá :angry: , teda já bych ho lískla až by se po.....
7. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
pro změnu sboural málem koupelnu, tak jsem ho poslala s kyblíkem ležet :angry: :grinning: ,řekl mi jediný, že se mi moc omlouvá a že mu je hrozně špatně - a co já s tím jako??? :grinning: už se tomu musím smát, jo když je někdo blbej, tak ať si to užije, že jo.. :wink:

jo a prdíky prej víc trápí kluky, taky jsem to slyšela, takže to se mám na co těšit :unamused:
7. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Very, jen mu dej co proto!! :grinning:

Ale pamatuj, zítra TOBĚ bude skvěle, ale JEMU bude mizerně. Ber to jako to pozitivní. Však on si v tom ještě pochodí a bude na chvíli vyléčený... a s tím tykáním - co si nadrobil, to má. Dojde mu to sice pozdě, ale přece. ... občas jsme všichni nepoučitelní, vzpomínám na sebe - a mluvím teď jak o pití, tak o tykání.

A nerozčiluj se, nestojí Ti to za to :wink: Vždyť je to jen chlap :grinning:
7. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
holky nechte toho s tím nástřihem, v nemocnici říkali, že prvorodičkám to dělají téměř všem, tak nestrašte :sweat_smile:
ikdyž mamka říkala, že to je pošušňáníčko :frowning2:
7. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Dančo, jo - napsala jsi to naprosto výstižně :wink: , děkuju asi jsem to potřebovala slyšet nebo aspoň číst :slight_smile:

je to jen chlap :grinning:

týýýjo Jané se převrhlo, tak jako asi že bylo ověšený bundama, ale taky ho mám za ten značkový :confused:
7. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
A gratulka k přetočení Anežky :wink: je to šikulka :dizzy_face:
7. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Very,to se přeci chlapům stává jednou za deset let :slight_smile: nebo tak nejak mi to ten můj před měsícem vykládal,když o půlnoci dorazil zmazaný jak dělo,zablil kde co a já tu o pulnoci lítala s kbelíkem,uřvaná jestli tohle mám zapotřebí. :angry:
7. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojko, obávám se, že se to nestává jen jednou za 10 let :sweat_smile: :slight_smile: , ale jako jejich výmluva dobrá :grinning:
no ještě abych lítala s kyblíkem a uklízela po něm, zítra máme chodbu, tak bude lítat on s kyblíkem - zatrest :wink:
7. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Taky jsem byla rozhodnutá,že nic uklízet nebudu :angry: ,ale představa,že to tam bude do rána mě děsila víc než ta ,že to za něj uklidím.Hadry jsem mu nechala namočené ve vaně,aby z toho jako ráno něco měl,ale radši se vytratil do práce jako pára nad hrncem :angry: A co mě neskutečně pobavilo tak,když jsem ho dostala pod sprchu a on se pak vypotácel,tak se takových dobrých pět minut česal,frajer,asi chtěl bejt krááásnej :grinning:
7. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahojko, tak to je jasný, že kdyby vyzdobil i jiná místa než záchodovou mísu, tak to bych musela uklidit, protože to bych do rána nemohla nechat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , má teda jediný štěstí, že zatím jen mísa a kyblík u postele, ale už se z ložnice dobu nic neozývá, tak už asi chrupá

kouknu jestli dejchá a mizím do sprchy a pak jdu na filmeček :wink:
7. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
"dejchá" :grinning: slyším jak "dejchá" :grinning: , tak jdu k filmečku a chropší

dobrou noc všem :slight_smile:
7. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tak dnešní prdíkový hysterák máme zdárně za sebou.(Doufám...) Klaudi se vzbudila před 20h,tak jsem ji nakrmila a od té doby se kroutila a brečela... Chovat-nechovat,svíjela se úplně do oblouku,prostě děs. :frowning2: Skončila před 5ti minutama.A to má za cca 45 minut zase jíst.Tak jsem zvědavá,co bude.Ale myslím si,že je tak K.O.,že alespoň na 2 hodiny to teď zalomí. :pensive:

Dani,já jsem si včera koupila ty kapky Bio Gaia,taky je to probiotický,tak uvidíme co to udělá.Mělo by to nejpozději do 3 dnů zabrat.Když ne,tak se prostě na další dva měsíce obrním trpělivostí a budu doufat,že název tříměsíční kolika je odvozen od časového úseku právě tří měsíců a že teda nebude trvat déle. :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dančo hezká židlička.
Věrka zdárně zvládla prdíky :wink:

Holky a já rozdejchávám další hrůzu. :frowning2: :frowning2: já už fakt nevím co jsme komu udělali, že prostě nemůžeme být chvilku šťastný.Přišli jsme o Ejminku :pensive: :cry:
7. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz
Gabi - co se stalo??? :astonished:
8. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobrý rýno :wink: ,
holky vy tu pribíráte věci, o kterých já nemám zatím ani potuchy :confused: , tak se neúčastním..

Gábi :astonished: ???!! Cože!! Co se stalo :astonished: :astonished:? To mě mrzí..
8. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ráno,

Věrko, si mě fakt pobavila, tím, že "dejchá". Ale přiznávám, že to taky kontroluju, že se o drahého bojím...

Gabi, ach jo.... :cry: Ale miminko Ti to vynahradí, co víc říct...

Máme dnes návštěvy, budu až večer. Užijte si neděli :wink:
8. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Dobré ránko,
já se taky konečně hlásím..nějak není čas..vždycky jen přečtu a běžím :sweat_smile:

Gabi, týjo, co se stalo??? :astonished: :astonished:

Very, tvůj popis manželova stavu mě teda pobavil :grinning:

Dani, židlička je krásná, ale řekla bych, že trochu zbytečně vymakaná :wink:my měli obyč z Ikey a úplně stačila

Sanu, já nikdy nebudila :wink: u donošených, normálně velkých dětí se nebudí :wink:

Já byla včera pařit s kamarádkama a přišla jsem ve 3:30 :astonished: :astonished: :astonished: no mám toho plný brejle, ale bylo to fajn :dizzy_face: zatančily jsme si jak za "starých bezdětných" časů :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já se jdu ospršit a vyrazím za Anetkou :slight_smile:

Jusi, gratuluju k // :dizzy_face:
8. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak se drž, Gábi..

ahojko, to už se mi taky stalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A když jsem to uklízela, tak ještě tím nádherným dechem prones "no fúúúj". Jsem měla sto chutí mi tu hlavu zabořit do toho kýble co jsem s ním vytírala.
Oni jsou jak malý děti, vážně.. Ale co bysme si bez nich počali. Obzvlášť, když má snahu se ti líbit :grinning:.

Je mi blbý to sem teď psát, ale špinění snad (ťukám ) ustalo..
V albu mám i dnešní test, ale teda rozdíl oproti včerejšímu nevidím.. Ale nebudu stresovat, hlavně že tam jsou zase dvě :sweat_smile:
8. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
gabi to mě mrzí držte se. Pro mě byl nejlepší lék nový pejsek. Nikdy nenahradí toho prvního, ale aspoň to míň bolí.
8. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Zdravím holky.Nevím jak tě jmenují vm,ale četla jsem že vás trápí prdíky.A nezkoušela jsi takovu mastičku na bříško jak se tím maže?Kamarádka jí používala a moc si jí chválila,akorát nevím teda jak se jmenuje :frowning2: a taky co vím tak doporučují aby bylo bříško v teple,takže my měli plínku na bříšku a hlavně večer taky dost trpěla na prdíky a to dost večer přžed spaním,tak jsem jí nahřála plínku ,ale že by to hodně pomohlo to né,trochu určo to pomohlo,ale né úplně.
Gabi taky mě mrzí,že jste přišli o Ejminku asi to byl pejsek vid.Ale časem se to zahojí a přebolí a jak píše dablikolik nový pejsek je jako lék a dobrý,ale stejně ho nenahradí toho prvního.
Dnes jsem něco říkala Káje a ona na mě ty ses zbláznila né????!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já na ní zůstala čučet s otevřenou pusou a to jí jsou tři a půl no co mi řekne až bude starší to bude zážitek to mě rovnou pošle do pr.... :grinning:
8. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
delf, o tom držkování mi ani nemluv..Anetce jsou 2 a už mě taky někdy slušně provokuje :sweat_smile: to jsem fakt zvědavá na pubertu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.