• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
luuci no já taky a ani nechci vědět co mi fakt řekne v pubertě,když už začíná takhle a někdy ty perličky jsou fakt skvělí :grinning:
8. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Delf, to je sranda :grinning: . To má ze školky, ne :grinning: ?

Švagrový holčina (je jí 13) si v týdnu udělala na hlavě přehazovačku. Normálně si jen tak!! vyholila na hlavě kolečko a nechce nikomu říct proč to udělala.. Taky se děsi, co bude příště :sunglasses:
8. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
no páni jusinko tak to je teda mazec to ti povím :fearful:
8. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Viď, Delf, taky neví co s ní.. Je to takový samorost. A přitom výchovu má realtivně tvrdou.. Jen je prostě v pubertě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
to nevím kde to sebrala,ale co vím takk ze školky má slovo do prdele,tak jsem jí teda vysvětlila,že to říkají jen ošklivé děti,že se mi nelíbí když tak mluví,tak místo toho,jsem jí naučila říkat doprčič to už zní lépe :grinning:
8. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
to jo té puberty se bojím jak čert kříže když to vidím u neteř je jí 16 a hormony s ní tak cloumají,že bych jí musela mlátit od rána do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes: no necháme se překvapit co s nimi bude mlátit,možná mi :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
A jak to "doprčic" vyslovuje :grinning:? Školka je dobrá škola :grinning:
8. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám probírá se tu puberta ... u nás už to taky trošku řádí, nechci vidět až jí bude tak 13 ... a čeho se dočkáme ...
Jelikož nestíhám ukládat fotečky všude, tak vám sem dávám link na facebook. Tak pokud chcete, mrkněte na robátka. :wink:
http://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1735317092&v=photos&ref=profile
8. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
ale jo jde jí to slovo doprčic,zní to teda srandovně,ale určo to zní lépe než doprdele,ale zajímavé je že tam řekne R pěkně,ale jinde to neřekne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Delf to je jasný že to vyslovuje hezky, když je to ták zakázaný slovo :slight_smile:

Artep, ráda mrknu, ale to s tebou musím "kamarádit", ne?
8. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak slečna si oblékla tna tepláky kratasi a na triko s dlouhým rukávem tričko krátké a ted se cpe do zástěrky tak jsem jí chtěla vyfotit a ona na mě Na to zapomeń nebudeš fotit,tak jsem se začala tak tlemit a ona nechápavě na měkoukala,proč se směji. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Jusi já to nemám omezené, takže se tam dostane podle mě každý ...
Draci bečííííííííí takže pádím ... přeji hezké nedělní dopolko :wink:
8. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Delf :wink: .. A vám se povedla doma, nebo ji už máte ze Sanusu?
8. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
artep, máš :confused: . Nepustí mě to tam.. Tak já si tě dám mezi přátele, ju :wink:
8. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsme probděli celou noc a od rána Dušánek jen brečí. :frowning2: Snažila jsem se být v klidu, ale to se fakt nedalo, když Vým dítě naříká v náručí :frowning2:
Takže, když byli včera na procházce s Ejminkou tak na ně vvybaf vlčák a E jmi se lekla až se vtrhla z ruky a utíkala jenže v zatáčce vyjela dodávka a srazila ji.Byla na místě mrtvá. :pensive:
8. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Jusinko čárečky nádherný a tlustý :wink: mám radost :slight_smile:

Holky já jsem uplně mimo, v životě by mě nenapadlo, že tak budu milovat psa, a že jeho ztráta nás všechny takhle položí :frowning2: byla strašně hodná a poslušná opravdovej dobrák a to nás bolí nejvíc, měla mít hezkej a dlouhej život zasloužila by si ho moc.Bylo jí teprve 9 měsíců takže štěně :frowning2:
8. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Gaban to je mi líto to je fakt děsný :frowning2: jusinko,malá se nám povedla doma po 11 měsících tenkrát už jsme měli taky jet do sanusu,ale povedlo se a ted to nějáko vázne a nevíme kde je chyba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:

Gabi :frowning2: :cry: :frowning2: , moc mě to mrzí, tohle znám zajeli nám takhle taky stěně přesně na Valentýna, koupili jsme nového a našei mu dali i stejné jméno a už to nebylo ono, já ho teda miluju moc, ale oni ho pořád srovnávají s tím prvním :confounded:
věřím, že si člověk udělá hned takové pouto, ale budete mít miminko a to bude vaše sluníčko, Dušánek bude pomáhat a bude "velkej" brácha :wink: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
jinak manžovi bylo celou noc teda pěkně zle :unamused: :grinning: , fakt nezávidím, ale víte jak - kdo chce kam, pomozme mu tam :wink:

Luci jsem ráda, že jsem tě pobavila :slight_smile:

Jusinko, čárečky vypadají moc pěkně, gratulace zatím odložíme, ale je to na nejlepší cestě :dizzy_face:

Věrko, ach ty prdíky :frowning2: , dej vědět jestli vám pomohou tyhle kapičky jak jsi psala, už jsem si to poznamenala do svého seznamu, tak ať vím co zabírá na ty malý drobečky, děkuji :wink:
8. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Holky Dušánek je na dně, byla jeho a byla to jeho opora :frowning2: Od rána jsme sháněli přes net a teď je v autě a jede pro novou.Chce zase Ejminku.Doufejme, že bude čistokrevná, doufáme , ránu na na srdíčku mu zahojí.
8. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Gábi, to je mi líto, to je smutný... Máme dva pejsky, takže si dovedu představit jak to prožíváte.. Cudák Dušánek :pensive: .. Gábi, takže už jedete pro novou? Zase labradorku?
8. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Jusi koukni do alba měla by být stejná...
8. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Delf tak se třeba zase zadaří až to budete nejmíň čekat.. Nebo bude stačit jen tě něčím nabudit.. :confused:

Jinak teda čárečky se mi zdají stejný.., ale stejně to neovlivním, tak se snažím nestresovat.. :sweat_smile:

Very tak tvůj byl taky někde zapíjet? Jsem to čuňata, jak se dokážou někdy zřídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
No jo Gab, ale každý den by měla sílit.. Ale jak říkám, zatím nebudu stresovat, to stejně ničemu nepomůže :confused:
8. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Jusi bude to fajno uvidíš, kdy jdeš na krev???Já jsem to věděla, že se kousnou :wink:
8. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Ty umíš tak hezky pohladit po duši :sweat_smile: , dík.. Na krev jdu až ve čtvrtek, teda jestli to do tý doby přežiju :grinning: .
Gábi a vy jste teda hnedka sehnali jinou fenečku?
8. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Jé Gabi, to mě moc mrzí :pensive:
Jusi, veliká gratulace, další krůček za vámi!
Holky vy mě děsíte s tou pubertou :sweat_smile: :grinning:
8. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj Woblu :slight_smile: , tak už 14 tt! Už je líp? Jsem si po včerejším testu ráno říkala, že mi je najednou nějak blivno (psychika :grinning: ) a vzpomněla jsem si na tebe.. S tou pubertou si říkej, že kluci jsou hodnější :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Naštěstí to utíká :slight_smile: Si děláš srandu, ale mně se poprvé udělalo špatně ten den, co mi řekli, že hcg je pozitivní z krve - to bylo 13.den po ET. Tak se koukej najíst :slight_smile: ! Ale neboj, bude to ok, já byla v nemocnici vždycky jediná :wink: včerejšek jsem prozvracela a dneska už je líp, od 13tt je to snesitelné - taky už jsem vytahala čípky ze všech lékáren v okolí :grinning:

Já myslím, že holka by byla spontánní a veselá po manželovi, ale kluk bude nesnesitelnej individualista po mně :grinning:
8. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Woblu jakej ty už máš odhad :wink: :grinning: a co fotečka bude?????????,

Já to vidím tak, že to bude zas ubrečenej a citlivej chlap :wink:
8. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.