• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
teda holky vy jste se do těch chlapů obuly :grinning: , ale máte pravdu :wink:

Woblu, ráda tě tu vidím a jsem ráda, že máš i trochu už lepší zprávy a je ti líp :wink: :slight_smile:

Gabi, jak vy a pejsek? pojedete? :pensive: , na miminko se Dušánkovi čekat nechce to je ještě daleko, tak mu pořídíte nového pejska, zase fenečku?
8. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jusi, takový příznak je dobrý příznak :wink: :slight_smile: , akorát ne teda v takovém množství jako chudák Wobludka, ta si v tom teda pochodila až moc :pensive:

Woblu, ale tu fotečku by jste mohli spáchat :wink: , ikdyž u tebe to bude obrácený lavorek :sweat_smile: a ne bříško 14tt
8. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
my každou chvíli čekáme manžovi rodiče

jo a dostala jsem kytici růží na omluvu :grinning: a těch omluv už od noci, jsem si vyslechla jakej je blbec a kretén a zase proběhl slib, na ten mu s... "bílý tesák" :grinning: :grinning: :grinning: , lepší činy než sliby
8. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz
... nakukuju od našich, babička vozí, tak mám chvíli.

Gabi, je to smutný... takovej mladej pejsek...

s tou pubertou se asi máme na co těšit...

Artep - heslo potřebuju!! se tam nedostanu...

Jusi, pěkné čárky! A testuj ob den, to je nejlíp vidět změna. :wink:

Woblu, je dobře, že je Ti dobře... "hnusnej individualisto" :grinning: :grinning: - to Tě někdo hodně neměl rád, když Tě takhle nazval... to by sis sama nevymyslela, nebo jo? Miminko bude půl na půl, máte se na co těšit - myslím v dobrém!

A jdu něco dělat, když mám volno :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Very na to ti s... bílej tesák tak to mě vždy pobaví :grinning: hezkej film :wink:

Tak štěňátko už Dušánek veze domů,kňučí a v autě blinkalo.Za Ejmi, ale pořád brečí. :frowning2: večer ji uděláme hrobeček.

Holky nevíte kde je v Pce nějaký těhu obchod??
8. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Hoj

Gab to je mi moc líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Very tak to u nás už bylo tolikrát, teda akorát bez těch růží :confused: :grinning: Fíha, toho bych se taky chtěla někdy dočkat, abych dostala jako omluvu kytku. Jsem asi moc hodná :sunglasses:

Musím jít kojovat. Pak snad nějak juknu....
8. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Ahojda,
tak jsme zpět z dloooooooooouhé prochajdy,dětičky jsou napapané a v postýlce, no ale že by si hrály, moc to na to nevypadá :unamused: Uvidíme jak je to tam bude bavit.
Gab s pejsánkem je mi to líto :pensive: :pensive: :pensive: hlavně aby vám nové štěňátko dělalo radost a Dušánek dlouho netesknil.
Dani tak si mě na Facu přidej k přátelům a na fotky se dostaneš. Udělaly to tak i ostatní holčinky :wink:
Very taj v ráji už přestalo pršet, jo?? To je dobře, každá hádka se vždycky nějak vyřeší, jinak to ani nejde. Hlavně že si je vědom co udělal, ikdyž lepší by bylo kdyby to neudělal vůbec, viď?? A hlavně ... aby si to pamatoval a už se to neopakovalo :wink:
Jusi gratulka (tichoulinká :slight_smile: ) kčárečkám :wink:
8. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Danio trošku jsem si hrála s nastavením, tak snad to půjde i těm co facebook nemají. :wink:
8. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Artep, super, už koukám na princezny, hezounký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Jusi princeznu malinkou mám 1, 1 malého prince a 1 větší princeznu :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Ani mě nečekala kytice růží :frowning2: ,ale to,že se to stává jednou za deset let opakoval pořád dokola :grinning:
Berme to z té lepší stránky,třeba nám tu péči někdy oplatí :sweat_smile:
Gab,je mi to líto,kord,když to Dušánek viděl.
8. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holčičky!

Gabi,tak to je fajn,že jste se ihned rozhodli konat a pořídit nového pejska.To je podle mě to nejlepší,co můžete udělat,protože stejně by vám doma něco pořád chybělo,pořád by jste vzpomínali.A to že srovnávat asi budete,to asi jo - je to blbý,že to takhle napíšu,ale prostě si myslím,že kdyby jste takhle najednou přišli třeba o 5ti letého pejska,bylo by to o moc větší srovnávání.Doufám že víš jak to myslím...

Jinak holky Klaudi dneska probulela celý den.Někdy míň,někdy úplnej hysterák.Celý den se kroutí a vzpíná.Je to na ni žalostný pohled.Kapičky jí dávám,bříško masíruju,cvičím s nožičkama... Za celý den spala když to celkově sečtu tak asi 2 hodiny. Jsem už docela unavená a bolí mě hlava z poslouchání toho breku.A to se říká,že kluci na prdíky trpí víc... :confused: :sweat_smile: Ach jo. :frowning2:
8. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Zdravím po odluce... Jste nezahálely :dizzy_face: ... Já se měla opět báječně. Už jsme po koupání po kaši a já jsem to tu prolítla... Dani, my máme jídelní židličku podobnou, Peg Perego. A musím chobotničku pochválit, už jí kaši krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Jo a s tím převráceným Jané... to udělá každý kočárek, když na něj naložíte:confused:, takže bacha na to!

Jusi... p a r á d a :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Gabi... :pensive: , ať Vám malá Ejminka zahojí bolístku...

Madli... zítra krev? Myslím na tebe...

Delf... pěkně ses nám představila :wink:, už jsi naše :wink: ...

Very... kytici, slib a omluvy :astonished: :astonished: :astonished:. To M přehání, nee :grinning: :grinning: :grinning: ?

Sanu... máš šípkovou Celinku :wink:. Já bych asi budila, po 4 hodinách stopro. První měsíc joo...

Evík, Danča, Žofka mají pochvalu za photos :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:!!! Ostatní, čiňte se !!!
8. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
tak rodiče jsou už na cestě domů a manža uklízel tu chodbu :grinning: , no a já mu za to udělala svačinu na zítra do práce :grinning:

Gabi, jj, filmeček je good, tak vy už máte nového pejska, nebo vlastně Ejminku, tak hoď novou fotečku ať poznáme nového člena rodiny :wink: :dizzy_face:

Věrko, Klaudinka zase plakala :frowning2: , si to neumím vůbec představit a ještě na to být sama :confounded: , Věru obdivuju a moc přeju, aby se to brzy změnilo :wink:

Šári jaká byla oslava???, už jsi tady chyběla :wink: , jak přehání??? by je měl nosit každý den aspoň měsíc :angry: :grinning:

Madli má zítra krev??? tak jsem zvědavá
8. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
:frowning2: Artep, já nemám facebook, tak to se asi na ty fotky nedostanu co??? :confounded:
8. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojda tak dnes se byl podívat na cvičáku manža a Maxík vše dělal dobře. měla jsem strašnou radost, že mu to jde.

Gabi nové štěně nenahradí toho starého, ale fakticky to strašně moc pomůže. Je to balzám na duši. Mluvím z vlastní zkušenosti.
8. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Artep, dík :wink: Krásný!!!

Very, dostaneš se tam už i bez hesla (myslí k Artep) :wink:
8. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
tak pejsáčka už máme doma.Vlítly mi slzy do očí jen jsem ji viděla.Je jí hodně podobná akorát je tlustější.Dušánek byl veselejší, ale Ejminkou se stále trápí.Doufám, že čas to zahojí... :pensive:
8. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky, Artep... já se v tom fb ztrácím. Žádné fotky nevidím :confused: ...
8. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Gabi... moc přeju Dušánkovi, ať se z toho hroznýho zážitku co nejdříve oklepe... A ty taky...
8. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
... jo, krásný... Artep, já myslela, že ty fotky, co tam jsou, jsou Tvoje děti... a oni to byli cizí lidi a nějaká cizí alba... takže jsem viděla jednu - slovy jednu - Tvou fotku.
Prosím pomoooooc (my magoři na počítače....)

Holčiny, přeju krásnou dobrou. Nevím, co mě tak unavilo, ale jsem KO. ... a stačilo jedno odpoledne u našich a Anežka je zas samý pupínek. Mají tam asi o 2 stupně tepleji než my a je to hned... :unamused:
8. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dani... cizí alba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Dani... zase pupínky :fearful: ...jak říká Luuc, asi je teď na AE nejhorší období.
8. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
... musím se pochválit, už jsem Artep fotky našla. Ale musela jsem se zaregistrovat "na tom Vašem slavném facebooku"... ještě něco do baráku. to nestačí, že má ICQ, Skype a badoo...
Ale fotky jsou fakt hezký! A opravdu to jsou Mikuláš a Amálka :wink: Konečně. :grinning:

Sari, my to nějak vybojujem, myslím ty pupínky...

A už fakt jdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
No, jak říkala ségra, kdo není na Facebooku, jako by ani nebyl... zítra se tam teda taky nahlásím, noo :grinning: ...

A když tu nikdo není tak teda d o b r o u :wink: ...
8. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Holky,já bych s váma tak ráda byla,ale Klaudi stále ječí a začala mě celkem slušně bolet koza.Ne jen ta bradavka,ale už úplně celá.Ach jo.Jsem úplně v pr...i. Zas tady roním krokodýlí slzy jako malej smrad.Mám fakt chuť se na celý slavný kojení vykašlat.Ještě že tady mám maku,jinak už jsem ve cvokárně... :cry:
8. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Věrko, drž se! ... když se na to vykašleš, třeba bys litovala. I když svět by se samozřejmě nezboři...
Hele, volej odborníkům - laktační poradci atd. jestli náhodou Tvůj stav není na antibiotika... radím studené obklady nebo obkládat tvarohem.
Kolika je tříměsíční a už máš třetinu za sebou! Tím jsem se tenkrát uklidňovala já...
8. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahojky,

Dani mi ted po delší době taky máme ložisko ekzému :angry: snad zas bude líp :wink:

Věru, snad se to zlepší..je to boj :frowning2:

Gabi, je mi to líto s pejskem..my jsme přišli o 2 štěnátka..měli vrozenou srdeční vadu a nedalo se s tím nic dělat :frowning2: nový pejsek vám to snad brzy zahojí :dizzy_face:

Já včera vybalila tu Anetčinu kuchynku a už at jsou Vánoce..to si pohrajem :dizzy_face:

Jinak zítra jdu na UZ, tak uvidíme, jestli bude IUI

Facebooku jsem se pořád bránila, ale už jsem mu přišla na chut :dizzy_face:

Dobrou sanusky
8. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj při pondělku...

Věru... to snad nee :astonished: ? Zase blbý :confused: ??? Jak píše Danča, zkus co můžeš. Ale je mi jasný, že takhle to dál nejde, trpíš jako kůň a to není dobře!!! Už bych snad sáhla po UM... třeba jen přechodně :confused: :confused: :confused: ...
9. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno,

všem tady Vám moc děkuji za útěchu a povzbuzení, zatím je to nic moc, vzpomínky jsou a pořád to bolí :frowning2: .ale při pohledu na toho nového šmudlu se nálada opravdu pozvedne :wink: Je to takovej rošťáček tlustej a chundelatej...

Luci IUI za dveřma tak paráda :wink: budu držet pěsti :wink:

Věruška koukám opět bojovala.......co na ní vymyslet na tu tvojí prdelku malou :confused:
9. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.