• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ránko,

tak facebook ještě nemám založený, ale protože mě dnes nic moc nečeká, tak asi teda založím :sweat_smile:

Věrko, ty máš teda boj, nejenom kolika, ale i to kojení, ach jo, určitě bych si taky zavolala na laktační, tady v Chrudimi jsou na to i ordinační hodiny navíc, tak zkuste něco v PCE pohledat ať se máte obě brzy líp
:frowning2: :wink:

Luci, dneska držím pěstičky ať je UTZ ok a další IUI na spadnutí :slight_smile: , s kuchyňkou bych si taky hrála.... :dizzy_face: , já ty hračky fakt kolikrát dětem závidím :sweat_smile:

Gabi, rošťáček tlustej :grinning: , určitě vám to vynahradí, ale nějakou dobu to dá :frowning2: , zase bude dobře uvidíš :wink:
9. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Věruš Klaudinka zlobí?? Ono to bude lepší, uvidíš :slight_smile: Abych tě trošku potěšila ... Mikuláš ječel včera 1,5 hodiny (už se dostal i do fistulek :grinning: :grinning: :grinning: ) než usnul. Usnul, pak ho vzbudila milostivá, ta řvala hodinu, pak usnula a Mikuláš řval dál. No duo hadr. Manža tu měl zákazníka, naštěstí kamaráda, tak říkal že "to je teda hustý" :grinning: :grinning: :grinning: ale po hodině řevu říkal že už si zvykl a je to taková kulisa :grinning:
Jinak dítka pak spala do 6:30, takže pohoda.
Gab ať vám nový hafík dělá jen radost a brzy se vám zahojí bolístka na srdíčku :slight_smile:
Dani :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě rozesmála, jak jsi psala že jsi koukala na cizí alba :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale šikula, bez registrace to asi fakt nejde.
Very stačí se jen zaregistrovat, nemusíš tam mít žádné fotky nic a pak můžeš na různá albíčka jukat taky.
Luci budu držet palce na další IUI a jak píšeš, fb je mor, poslední dobou komunikuji se známýmu hodně přes něj. :wink:
Mikuláš usnul, Amálka se vzbudila tak teď se ocucává v postýlce a snad si bude chvilku hrát. Dnes chci dělat štrudl, manža si poručil z kynutého těsta, je fakt mňam.
9. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
a jak Sanuska s Celinkou??? holky písněte nám, aspoň malej příspěveček :wink: :slight_smile:

Madli má dnes krev a ještě někdo něco???? :confused:
9. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Holčinky tak je po klidu. Miki už taky vykřikuje, tak ho jdu nakojit a hurá něco dělat.
Mám naštěstí uvařeno, tak se pak dám do toho štrudliku a taky musím trošku uklidit, máme tu nějaké bordýlek či co to tu vidím :grinning: :grinning: :grinning:
Mějte se zatím, já zase načouhnu, až zastelu draky do kočárku :wink:
9. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Arti, určo face zřídím :wink: , ať se těstíčko povede, kde bereš tu sílu uklízet, dělat kynutý těsto a s dvojčaty :astonished: :sweat_smile: :astonished:

Jusinko, jsem tě odhalila, čárečka je krásnější a krásnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojda kočky :wink:

že prý má mít čtyřměsíční miminko režim spánku a bdění a jídla??? Tak jsem se rozhodla, že režim zavedu. Uvidíme, jak bude Anežka spolupracovat. Je na balkoně a už 10 minut kouká a nespí. No, když neřve, tak neva... V noci už je to jasný, od osmi do šesti spí, když jí přemluvím, vydrží do 7. Jí asi ve dvě a v pět, plus mínus. Ale přes den je to nevyzpytatelný, takže s tím zkoncujeme :grinning: :grinning:

... dárkovník - Anežce objednám toto:
http://www.branakdetem.cz/spaci-pytel-bambinomerino.htm
http://www.branakdetem.cz/bamboo-baby-bambusove-body-s-dlouhym-rukavem.htm

a taky má nové lehátko od Fisher price, je v něm spokojená.

Babička dostane šálu z C a A, moc hezkou, tam jsem taky Anežce koupila pyžamko.
Manžílek dostane čtečku paměťových karet (to abych si já mohla stahovat fotky z toho nového foťáku, co dostanu k Vánocům). Je úplně malinkatej kabelkovej.
Nooo, nic levného, ale třeba ta čtečka karet je do peti stovek, to jde. Spíš to píšu jako tipy. A ještě taky pouzdro na foťák a na mobil, mobil mám narozeninový z minulého týdne. Když Bůh dá, naučím se internet přes mobil :grinning: :grinning:

Dnes mě pekelně bolí záda, dole... snad to nejsou ledviny... z toho lítání bez bundy...

Holčiny, užijte si den :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj holky,

Very :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , já vím, taky mi spadnul kámen ze srdce. Ale já nechtěla být inkognito, jen jsem musela odepsat na meil.. :slight_smile:

Holky já to tak prožívám, V noci z nervů nespím, protože se ráno děsím testu, ten si kolem šestý udělám (protože stejně nespím), apk se uklidním, vytuhnu tak na dvě hodinky a pak mě vzbudí střeva, který mám z nervů na pochodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: . A ty ruce jak se mi klepou, když čekám na tu druhou čárku! Fuj to je pocit :confounded: . Ale jinak dobrý, užívám si to :grinning: :grinning: :grinning:

Artep, já ti včera jedno dítko ubrala :astonished: , ale nechtěně :sweat_smile: . Máš moc hezký dvojčátka :dizzy_face:: Tyk jsem koukala že jsi jen o dva roky starší a přitom už máš tři děti :dizzy_face:. Kurňa, to musím dohnat :dizzy_face:

Gábi, už se moc těším na fotečky tlusťoučký slečny :slight_smile: . Ten žal přebolí, a snovým rošťákem to půjde ještě líp :wink: . Jak se cítíš?

Luci, ať máš hezký folikl (jak říká Šárka :wink:)

Dani, ty už kupuješ dáky? Teda už.. On je vlastně listopad :sweat_smile:. Kdyby mi to chtěl někdo aspoň vymyslet.. No a i kopuit :fearful:, to by nebylo marný :slight_smile:

Holky já vám s kojením, prdíkama ani se spaním neporadím. Ale myslím na všecky maminy.. Věřím že je to někdy boj ..
9. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Obdiv k Artep, kynutý štrůdl s dvojčatama??? Kde bereš čas a sílu...
Já musím něco vymyslet k obědu, abych vůbec jedla něco jinýho než salám a rohlík... když už mám tu dietu...

Na Madli myslím...

Na Gabi taky.

Jusi, dobrýýýýýý :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Luci, taky držím palce na UTZ :wink:
9. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Mydli má dneska krev? A testovala :confused: ? Já ani netuším.. Ale tfuj, tfuj..

Dani můžu si tě taky přidat na Facebooku? Budu šmírovat :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Jusi, to si mě trochu přecenila. Já tam krom té úvodní nemám jedinou fotku, takže nevím, co vyšmíruješ :grinning: :grinning: tedy krom Evči Majerovic v mých přátelích :slight_smile:
9. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Jusi kráááááásný čárečky. A neboj, doženeš mě ... :grinning: :grinning: :grinning: no já ani tolik dětí nechtěla, ale co nadělám :grinning: :grinning: :grinning: jsou naše a nedala bych je za nic na světě :slight_smile:
Děti jsou v kočárku, manža hlídá tak musím obléknout bundu a na chvíli mizím ven udrncat :wink:
9. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
tak jsem pokořila další "horu" facebook, ale na celé ovládání se zeptám sestry :grinning:

Arti, fotečky jsou krásný a ty dýně jsou taky dobrý :dizzy_face: , holky teda vy s těma dvojčátkama, to jsou pořád plné ruce.......škoda že tu fakt není smajlík se smekajícím kloboukem :wink:

Jusi, se nedivím, že nemůžeš spát, já taky chodila testit brzy ráno, jinak spím dlouho :grinning: a ruce se mi rozklepaly poprvé, slzičky v očích a nejhorší to bylo udržet celý den než přišel manža z práce :grinning: , bych to nejraději vykříčela do místního rozhlasu :grinning:
9. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Very to mám a hlavně mě ty ruce pořád bolí, Včera jsme byli na prochajdě a ty ruce mě bolely ikdyž jsem se jen držela kočáru :grinning: . A to je fakt nenosím, ale Miki má už tak 6 kg, Amy myslím tak 5,3 kg a stačí to přebalovaní, kojení, přestrájení no prostě jsou těžký a 2, tak se pronesou. :unamused:
ŠIkula, až budu mít chvilku tak kouknu jestli máš nějaké fotečky :slight_smile: tak tam koukej nějaké nasypat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu na to těsto, draci usnuli hned, ani jsem se nemusela oblékat, manža je udrncal a teď chrupou na verandičce.
Takže hurá do toho, ať mám hotovo :wink:
9. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Arti, no fakt že smekám, bych měla ruce za chvíli delší než jsem já sama, vytahaný :grinning:
Ať se štrůdlík z kynuťáku podaří :wink:
jo fotečky musím to probrat se sestrou co se tam všechno dává, ať nejsem za hňupa - to jsem stejně :grinning: , ale co sranda musí být :wink:
9. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Very já fb taky moc neovládám, nemám na to ani čas, mám ho hlavně kvůli fotkám pro známé a příbuzné, páč je lepší to nastrkat sem a ne to každému posílat. :wink:
Těsto hotové, jdu ukuchtit polévku, z víkendu mají manža s Ani segoš a já se něčím odbydu. A jak bych si ho dala, hezky s domácím knedlíčkem, ale to by se dětičky zbláznily z prdíků :unamused: tak si musím počkat :slight_smile: Takže to vidím na knedlím s vajíčkem - což je taky myslím mňam.
Co bude dobrého u vás??
9. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Čaaaaaaaaaau

Jusi lluxusní čára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
Pocity jsem měla naprosto stejné, taky jsem blbě spala :grinning:

Věru teda já tentokrát s Dančou až tak nesouhlasím, protože přivést se pomalu do blázince, to si myslím že není taky to pravé ořechové. Aspoň nějakou chvilku jsi kojila a když by bylo nejhůř, tak bych to nehrotila a sáhla bych po umělé..... Někdo nekojil vůbec a dětičky jsou zdravé jak řepy a někdo kojil dítě mělo pusu plnou zubů a maroděj a maroděj............................................. A aby sis taky mohla tu prdinku v klidu užívat..... takhle je člověk akorát na polo zhroucenej a to taky není dobře podle mě......................
Ale to jen můj názor :wink:

Mě manža zajel večer ke kámošce proodsávačku a dneska jsem už vytáhla přes 80 ml a Cel jsem to dala z lahvičky od Avent (chvilku neví co si s tím počít, ale pak když na to přijde...... :grinning: ) Od Tomee Tepeee (pořád nevím jak se to píše), tak s tou se nějak nemohla skamarádit.......

Jeeeeeeeeeee to je už půl dvanácté :confused:

Půjdu vykoupat a dát baštu no pak odsát mlíčko atd atd :grinning: :dizzy_face: Hlavně, že to nějak jde.

Zatím pa pak juknu

Gab, fajn, že se štěňátko zabydluje. Ejmi to nenahradí ta byla jen jedna, ale jak jsi psala, čas rány zahojí.
9. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj Sanu,
já taky krmila z lahničky od Avent, ale nejvíc spokojené jsou děti s lahvičkami od Nuk.
Zkusím sem hodit link, píšou tam že ty jejich dudlani na lahvičky jsou i antikolikové, nevím jestli je to dětma, ale my s kolikou nikdy problémy neměli. Děti z ní krásně dlabou, z těch Avent lahviček moc nechtějí. Ale nikomu nic nevnucuji, jen píši své zkušenosti :wink:
9. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
http://www.obchod-tis.cz/first-choice-lahev-sklo-120ml-v1-s-50045.htm
tak je to tahle, ale my máme dudlana z jiného materiálu, ne tenhle silikon ale myslím že je to latex ... je to tahle, měli tam i s latexem ... :slight_smile: http://www.obchod-tis.cz/first-choice-lahev-pc-300ml-latex-v1-48318.htm
9. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
čauky Sanu
teda v těch lahvičkách, aby se prasátko vyznalo, ty TT by měly bát taky antikolikové, my máme doma zatím Avent, ale chtěla jsem dokoupit TT a teď ještě Nuk :confused: :sweat_smile: holky si děláte srandu ne :grinning:
9. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Holky mě zlanařila k FB kamarádka abych tam začla hrát jednu hru. Dodnšního dne toho skoro až lituju, protože je to neskutečný žrout času :rolling_eyes: (no když se nechám :slight_smile: ). Hru už teda nehraju, ale ráda objevuju známý, kamarády.. Pocházím původně z Přelouče, tak jsem tam objevila spoustu lidiček, co jsem roky neviděla :wink: .

Artep já teda taky trošku nechápu jak to všechno s dvojníkama zvládáš, hlavně na mě působíš jako totální pohodářka :wink:. Prej domácí knedlík! Ten já nikdy nedělala ani dělat nebudu, natož se třema dětma za patama :sweat_smile: . Jsi borec.

Very a múžu taky k tobě na FB? Jen tě neznám, tak tě nenajdu .. Jééé, už tě mám, od Danči :wink: . Tak já jdu žádat o přátelství :slight_smile:

Věru jinak teda to kojení, já se přidávám k Sanusce.. než se trápit, radši bych dala umělou výživu.. Budete spokojenější určitě obě :wink: .

Sanů, je to fakt mazec ty dvě najít. Jsem netušila, že je to takový dobrodružství :sweat_smile: :sweat_smile:. Užijte si s Celin hezký den, odsávačku už máš, tak si prsa oddychnou... Jak píšeš, hlavně že to nějak jde.
9. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Artep, to já bych spíš mohla ten guláš, Anežka na prdíky moc už netrpí (teď po těch probiotikách), ale zas nemůžu ty vejce, kvůli exému, a jak bych si je dala! Ne přímo s knedlíkama, ale jen tak, na pánvi, mňam.. si musím počkat, já vím :wink:

Sanusko, však jsem psala, že když se nekojí, svět se nezboří. Zrovna u mé ségry je nekojené dítě mnohem zdravější... jen jsem řekla, že by to Věrku pak třeba mrzelo... a kdyby mě potkalo něco jako odsávání nebo odstříkávání, tak jsem to bývala vzdala hned a bez výčitek, protože na to prostě nemám. Takže obdivuju všechny, kdo to nějak vybojovaly :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jusi, už jsem si tě přidala :grinning: , tady teď začne vlna přátelství :grinning: , ale dobrý no, máš stejný jméno i příjmení jako moje spolužačka :wink:
9. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Very dík, svět je malý, co :grinning: . Právě jsem se dozvěděla, že jsi žena :grinning: . A kdy budou nějaký fotečky? Třeba i bytu, co jste koupili.. :wink:
9. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
ha, teď jsem odhalila i Dadouše :grinning:

Dad, krásný bříško, už se to hezky rýsuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já se jdu natáhnout na chvilenku, zatím
9. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Člověk tu půl den není a zrovna je rozkecáno :wink: ...

Artep... pomalu tě začínám podezřívat, že jste si najali chůvu :grinning: :grinning: :grinning:

Jusi... pěkný čáry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani... takže najíždíte na režim? Tak nás informuj, jak to jde :slight_smile: . Ten spací pytlík z merina je good :wink:. Kámoška pořídila kuklu a prý má s pocením hlavičky konec... taky zvažuju.

Fb jsem ještě nepokořila, snad to zmáknu :fearful: ...
9. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj Sari :slight_smile:, za chválení čáreček ještě neděkuju, jsem z toho vystreslá a bojím se.. Ale Márinku chválím, hezká holčička :wink:

S tou chůvou u Artep, to je dobrý, na tom možná něco je :grinning:
9. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky, jsem zpět od Šári..folík ukázkový, sliznice taky OK..ale manžel přijede až ve středu v noci..taks e to tnehle měsíc nestihne :unamused: no jo, tak příští....jen mě trochu překvapila výsledkama spermia...já myslela, že se v rámci morfologie hodnotí i pohyblivost a asi ne :unamused: tu má manža prý horší než míval :frowning2: chjo

Dani, my měly režim od 6ti týdnů a nemůžu si to vynachválit..ale ne všechny děti jsou režimové :wink:

Jdu projet FB a přidat si vás taky do přátel :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky jste měl pobavily :grinning: :grinning: :grinning:
Draci ještě spí, jsme po o a já se chystám na ten štrudl, že ho dokončím a naházím do trouby.
Jo a holky, já narozdíl od Danči nechodím do práce, tak toho nechte :wink: :wink: :wink: Ikdyž náhodou teď něco řeším s kolegyní pracovního přes skype :grinning:
Ale chůva by se šikla :wink:
9. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
já taky nechodím do práce! To jsou jen vedlejšáky, podnikání, abych nezblbla :grinning: :grinning:
A teď jdu přebalit a s Anežkou ven.
Pa :wink:
9. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.