• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Je Luci tak to je škoda, ale uvidíš že příští měsíc se to stihne.
My teda máme režim jen na koupání,jinak nic moc. Ono to snad ani s dvojkama nejde, jednou usne ten, podruhé zase onen a pak měj režim. Každý jí jinak, navíc každý má jiný apetit. :wink:
9. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
DAni hezkou vycházku, u nás to vypadá na déšť.
Za chvíli je tu Ani, tak mažu a taky ten štruuuuuuuuuuuuudl :grinning: :grinning: :grinning:
Pa
9. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Holky jak se krmí z flašky? Se mi šmudlina sem tam trochu topí :grinning: :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Sanusko, neporadím...

Luci, tak příště :wink:
9. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Arti, chůva by se šikla :grinning: ,ale Šári to napsala hezky :wink:

Žofi, hezká fotečka Váši :dizzy_face: , ten roste tak rychle, je to krásnej kluk :wink: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Luci, :frowning2: to znám, ale já zase neměla většinou folík, ale jednou byl manža taky na služebce :confounded:
příští měsíc to určitě vyjde :wink:
9. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
jo a Luci, my ten měsíc co jsme si prďolku udělali měli nejhorší výsledky :sweat_smile: :grinning: , takže buď v klidu :wink:
9. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
jééé a i Tesinka přidala fotečky Kubíčka :dizzy_face: , maminky chválím, chválím :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Holky s nástřihem, neexistuje nic co by urychlilo hojení?????????? Dávám si často studené sprchy a obklady z řapíku........ ale prd to pomáhá.........

To je z dotazů vše :wink:
9. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
sanu, nemáš v lahvičce velkou dírku, že se topí? :confused:

Holky, nojo, tak příští měsíc..já něž otěhotněla s Anetkou, tak se mi IUI taky furt posouvalo..nejdřív jsem měla anovulák, pak zánět, cystu...no pak šup a bylo to :slight_smile: beru to v pohodě..asi to tak má být
9. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
holčinky čtu čtu ale moc nepíšu, omlouvám se všem že moc nereaguji.... :wink:
9. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
my teď byli venku na prochajdě, jak jedu spí...jak ho zaparkuju na zahradě, je vzhůru :unamused:
9. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Luci hlavu vzhůru, to dopadne :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Sanu, taky bych to tipla na velkou díru v důdlu. Měla bys na něm mít 1 :wink:... A s nástřihem... je to rána, tak tomu musíš nechat čas... ty bys taky chtěla všechno hned :astonished: :astonished: :astonished:. Sprchuješ, řepíkuješ... to je o.k. Já byla taky furt ve sprše, jsem říkala, že mi narostou šupiny a žábry...

Very... ty teda jedeš :slight_smile: , máš to tady pěkně obšlápnutý :grinning: ... ale zase nás pěkně informuješ :wink: ... jdu taky mrknout na fotky.
9. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Zofi hele mi neříkej, že tebe s takovým obrem, nenastřihli :confused: Jak se ti to hojilo. Nějak jsi to podporovala....???

Luci mě se topí u Aventu i u TT jak jsem jí ho jednou zkoušela nabídnout. A je to ta jednička, tak to je pro tyhle prťata ok ne.....?! :sweat_smile:

Jdu odstříkat.
9. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Sanu... jednička by měla být v poho... Cel musí přijít, jak z toho sosat, je to jiný než prso. Bo bys jí musela dávat stříkačkou přes prst...

Žofi, Tesi... krásní chalani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já bych tak chtěla vidět na živo všechny dětičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
9. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Zdravíčko :slight_smile: ,
koukám, že tady se nic neutají a Very je jednoduše rychlejší a na fotky už přišla :grinning:

Sarii, dík z pochvalu :wink:

Sanu, my jsme přešli na lahvinky až teď, krmili jsme přes katetr přes prst, sice to trvalo dlouho než to vycucal, ale z prsa se mi Kubík prostě nenakrmil. Sál tak pět minut, dokud teklo mlíko relatovně samo a pak když se měl už snažit sám, byla jsem dudlík... Takže od začátku vlastně odstříkáváme a krmíme takhle.
Já se teda hojila po nástřihu 2-3 týdny. Hafo stehl a modřina až někam, ale stačilo jen sprchovat, nic zvláštního jsem nepodnikala :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
holky, tak to víte, já zatím narozdíl od vás nemám špuntě ještě doma, ale v bříšku :slight_smile: a dneska kromě praní nic nedělám, takže pohodička :wink:

Tesi jsem se chtěla zeptat, kdo tě rodil v Chrudimi?
9. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Very, fakt nevím, na jméno jsem se neptala, ale můžu poslat foto z akce :grinning: :wink:
9. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
Tes, aha :grinning: , no já jsem chtěla spíš vědět jméno, protože já znám jen 2doktory a 1 dokturku, tak nevím jestli bych někoho jiného poznala :sweat_smile: a byli na tebe hodní??? :sweat_smile: :grinning:
9. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
Holčiny ahoj,děkuju za palečky a příští měsíc si to můžete zopakovat.Bohužel.testíky jsem dělala asi čtyři a furt jen /.A dneska to krev potvrdila. :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Tak jsem se hned objednala na 20.11.na utz a další KETík.Říká se do třetice všeho dobrého,tak uvidíme.Jen mi začíná trochu týct do bot.Od února bych měla nastoupit do práce,tak doufám že místo nástupu jim jen přinesu neschopenku. :sunglasses: .

Sanu já Adélku ze záčátku dokrmovala přez prst ze stříkačky.A máš dudlík s nejmenší dirkou na mlíko?
9. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
very, tenhle doktor je tak 170 cm vysoký, kolem 40cítky a má brýle, ale i když jsem to studovala na netu, žádné jméno mi nic neřeklo :sweat_smile: Jo, byli, i když nechtěla bych rodit už nikdy víc, když jsou Pardubice zavřený, protože mi po porodu pak přivezli jiný miminko, cizí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale já poznala, že to není Kubík a žádala výměnu za správné mímo :wink: . No, měli frmol, ale byla jsem ráa, že se mimča v dnešní době už podepisujou :slight_smile: .
9. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Tes, tak to mi nic neříká, já znám oba vysoký doktory. Cože ti????? si dělaš srandu????? :astonished: :astonished: :astonished: jak přivezli jiný miminko, frmol nefrmol, Bože můj no to je konec, já fakt neporodím :grinning: , oni ti vymění miminko, ještě že ti nedovezli holčičku, trochu to zlehčuju, ale sranda to moc není :confounded: :pensive:
9. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
No, fakt, kolem šesté ráno rozvážejí miminka, protože měli stopstav ubytovali mě na porodním sále až do středy 14.00 (rodili jsme v úterý), no a prostě sestra ne mě jen houkla, rodila jste včra chlapečka? A já že jo, tak mi tam přivezla postýlku, dala mi ho na lehátko a ať si ho přiložím. No, co prvorodička, já nevěděla jak, tak jsem čekala až někdo přijde, a prohlížela si miminko, ale tohle bylo strašně mrňavoučký, drobonký a tmavovlasý, já jsem si Kubu pamatovala z noci jako blonďatýho, velkýho chlapáka, tak jsem na to miminko mluvila, ty jsi nějakej malinkej, ses mi scvrknul nebo co? A koukla jsem do postýlky a tam jméno Petr :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak jsem zazvonila na sestru a ona na mě co potřebuju a já na ni, svoje miminko, tohle je cizí, jmenuje se Petr a já porodila Jakuba. Koukala jak blázen, čapla prcka i s potýlkou a zmizela, za chvilku přijel Kubík, ještě jsem si zkontrolovala pro jistotu manželův škrabopis na jeho ručičce a bylo. Pak se mi ta sestra přišla omluvit, že měli frmol. ale fakt jsem byla ráda, že se děti už podepisují :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Tesi... popisu odpovídá Grygar :wink: ...

Madli... to tak vypadalo, když na testu byla jedna, coo? Nevěš hlavu... ono se zadaří. No a když bys musela do práce, tak jen na chvilku :wink: ...
9. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Tesi, to je jak ze špatného filmu, no jsou to jen lidi, ale stávat by se to nemělo, je fakt že jsou hodně značený ty prťousci, takže pokud je nevymění hned při porodu tak pak už si ho vždycky poznáš, ale stejně :confounded: fujjjj to mám zase o čem přemýšlet a v porodnici koukat co mi to vůbec vlastně přivezli nebo spíše koho
9. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Tesi... brrrrrr, mi teď vyvstala na mysl ta kauza s vyměněnýma holčičkama... to musí být fakt psycho :unamused:
9. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Šári odborník, tak Grygara neznám :confused:

Madli, do února by jste to mohli spáchat :wink: , a takový vánoční dárek by byl nad dárky :dizzy_face:
9. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
jo ta kauza byla dost drsná, ale holky přišli na to fakt jen proto, že ta jedna mamina byla taková ehmmm....no nebyla hladová (bych tak slušně řekla) :sweat_smile: , chodila s manžou do školy, je starší, ale manža když vykládal, tak jsem nestíhala a tak si z toho jejího chlapi dělali pořád srandu jinak by se na to snad nepřišlo :confused:
9. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Tesi teda brrrr.Hlavně že sis Kubíka poznala.

Mě ta kauza s těma holčičkama přijde trochu divná.Tesinka si toho všimla hned že má jiný miminko a oni až po takový době? Trochu divný ne? Hlavně když ty děti mají jméno napsaný na sobě,na postálce a ještě číslo na čňůrce stejně jako máš ty.Přijde mi to,že paní snad rodila v době kdy ti dítě po porodu sotva ukázaly a vozili víc dětí ve vozejku jen na kojení a pak ti ho zase sebrali.Mě prej taky vyměnili ale obě maminky si toho hned všimli.
9. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.