• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobře, dobře, Míšo a Sanusko, díky za názor, asi máte s mým manželem stejné vysvětlení - aby se ta trička nevytahala. Vždyť Vám to říkám, že mám na ženské uvažování, estetiku a nákupy chlapa :grinning: Ještě, že tak....

Tady je to fakt Aprýlové počasí.... Přeju krásný pátek a příjemný víkendík všem :wink:
29. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Ty vogo Agi prosím tě, fakt mi to už nepiš, ve mě se všechno pokaždý úplně sevře. Jak jsem spala, já trpím víc se zvířatama jak s lidma, asi to mám po mamce :pensive:
Bych dědka vzala taky sekyrou hajzla :angry:

Agi kdy jsi 8mý den po KET?
29. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
Agi si myslím, že než bude IKEA v HK, tak budou děti chodit do školy.... jako naše :grinning:
29. kvě 2009 v 15:47  • Odpověz
Dani to se s náma loučíš? Někam razíte????
29. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
sanu- tak na tom jsme úplně stejně. :confused: :confused: :confused:
Já se naučila spíš tomu nějak čelit pokud to jde než se tím užírat. Tak promin ,jsem tě nechtěla takhle rozrušit.
No dnes to je týden co jsem měla ketík.
A podle zákona je zakázané mít psa v boudě a ještě na vazáku. Bud jedno nebo druhý. :pensive: :pensive:
29. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
A už teda dost no. Bych stejně chtěla pracovat v ZOO, by se mi tam líbilo třeba u slonů nebo u tučnáků. :sweat_smile: :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
sanu- a dnes psali, že Gahan měl rakovinu močovýho měchýře a je po operaci a je to good. Od 8. června zase pokračujou v turné. Ted se zotavuje chudáček maličkej hmhmhmhm.
29. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
Tak to máš dobrý, já bych tomu taky ráda čelila, ale nějak se mi to nevede :unamused:
Minulej rok na Zakynthosu jsme kupovali psíkům konzervy :grinning: Když oni tak běhali žebra by jim mohl člověk spočítat i z 20 metrů, tak mi krvácelo srdce..... A motali se tam na silnici, teď ty řekové tam lítali na motorkách no mě bylo permanentně zle :grinning: Ale i po těch 10ti dnech tam pořád pobíhali, tak jsem odlítala s tím, že jsem si namluvila, že to jsou zkušení domorodci, sem tam se taky někdo najde aby jim dal nažrat a přecházení silnice, že maj nacvičený... :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
Agi jo jo mě to přišlo na maila z http://www.depechemode.cz/
Tam já čerpala jak jsem čekala na lístky.... a píšou mi i na maila jak jsem se tam registrovala kvůli těm lístkům...
29. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Já nejsem ádnej velkej zvířomil, ale co je moc, to je moc. Akorát nesnáším, když se nějakej živočich trápí - třeba když honím s plácačkou mouchy, tak do nich tluču hlava nehlava, nesnáším, jak se cukaj :grinning: :zipper_mouth: jednou jsme museli vraždit kočku (stáli jsme na křižovatce a projíždějící auto ji sejmulo, kočka to měla spočítaný - krev z nosu, počůrala se...), já jen ječela na manžele zab ji, zab ji. Ten chudák neměl čím, tak s ní třískal o pangejt a ještě ke všemu u nás zastavil autobus plnej lidí jedoucích do práce :pensive: celej den jsem nemohla spolknout ani sousto, pak nevím, jak nás to napadlo, ale zase jsme měli utkvělou představu, že nám tu kočku někdo narval do schránky (máme takovou tu trobku) :sweat_smile: pardon za morbidnosti :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Agi tak se opatruj a posílám flusaneček :wink:

S tou ikeou se čeká na dálnici, to je prý jejich podmínka - vlastní objekt to je hned postavený...
29. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
Danu jo jo v tomhle dávám manžovi za pravdu, ale myslím si, že je ještě lepší když to pověsí pod tím podpažím hned těsně pod rukávem, mu to dej jako tip :wink: :grinning: Řekni, že jsi o tom přemýšlela a že si myslíš že to tak bude lepší věšet i když samo ten jeho systém je taky šikovnej... :grinning:
29. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Jo holky to jste neviděli psy v Rumunsku! Tam žijou jako krysy, každej do nich kopne, když se motají... jednou jsme v horách potkali samotný štěňátko, nádherný a lilo, tak jsme ho nechali přespat v suchu... když to by si člověk musel vzít všechny a taky mají kdejakou nemoc :pensive:
29. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
sanu- takhle přesně se utěšuju já ,když vidím nějaký zvíře někde pobíhat a říkám si ,že určo někomu patří a nebo si ho někdo prostě vezme. A na Zakynthosu jich běhá fakt mraky. Však mám spoustů záběrů s jedním krásným flíčkem který tam byl pořád celých 11 dnů u našeho hotelu.
29. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Agi tak jsme si postěžovaly a už pejsky necháme bejt joooo :wink: Bo mi to fakt bude ležet v hlavě..... :pensive: :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Ag, od IUI pobolívalo břicho a v bedrech, ale dneska je to mnohem lepší, asi to bylo po tom pregnylu. Manžel už tluče hlavou do zdi, tak to dneska zlehka zkusíme, my oznámil :grinning: Víte co pronesl, úplně v klidu před mýma rodičema? Že ten sex při výrobě dětí stojí pěkně za prd - že prej se už se začal do Sanusu i těšit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
wobluddddddddddddddd- já se taky řáchám jak tydýt jak to popisuješ, že jste ji měli ve schránce. Ale je fakt, že než jí nechat trápil je lepší rychlá smrt. Ale pochybuju , že třískání o pangejt je rychlá smrt. To je brutus no. :pensive: :pensive:
29. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
woblud- a jak to vypadá s těma vašima zvířátkama?????????????? myslím jako spermoníci
29. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
zdar zdar, jsem z nákupu doma

Agi no ty už ses jasná, jsem to myslela, že jsem další na řadě na KET, tuším

jsem to nemyslela, jako že bych tě předběhla, to bych nedovolil :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz
Ale je - musíš o hranu a zlomit jí vaz :zipper_mouth: Fujtajbl, uznávám, že je to blbý téma :pensive: :slight_smile:
já mám doma pejsky 2 - mamku 13 let a jejího syna (10 let), bobtaily :slight_smile: vyrůstala jsem s nima... manžel by chtěl taky nějakýho, ale 3 v domě, to už je fakt moc...
29. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
Woblu tak ať manža zkusí s těma jeho zvířátkama mrsknout o pangejt, třeba se naopak proberou :grinning: :grinning:

Jdu natáhnout hřbet.
29. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
při iui morfologie 2% (poprvé 1% a pak dokonce 0%) - takže mírné zlepšení :slight_smile: pohyb i množství jsou v normě, nechali jsme udělat tu fragmentaci, tak musíme počkat na výsledek... Ikdyž nesmíme to s tím optimismem přehánět, morfologie se určuje tak, že se náhodně oddělí 100 breberek, spočítá se, kolik jich je ok a tím se určí procenta, takže rozdíl mezi 1% a 2% je de facto jedna jediná mrška... no hlavně, že tam nějaká je...
29. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz
holkyy už to nepište, mě se chce bulet, když to tady čtu s těma zvířatama

Sanu asi na tom budu podobně, trpím víc se zvířatama než s lidma, jsou to takový nevinný duše

Gabi já myslím, že seš jasná :grinning: :grinning: zítra //
29. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
:grinning: já mu s nima třísknu až mě naštve :grinning:
29. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
woblud jsi dneska papala vtipnou kaší, že?? :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Parfémy se taky daj koupit v pcích prej stejně jak na netu (teda oni maj i internet prodej ale i kamenej obchod....), asi to ojuknu a dám echo.... Teda spíš pro pardubandy......

http://www.europarfemy.cz/
A mizím.
autor
Miso- a podle čeho myslíš,jako , že jsem jasná se //???? Já teda žádnou změnu nepozoruju teda jen tu přehrčenou dávku optimismu ,ale ta mě asi přejde až si udělám test. :confused:
29. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
Koukám na ty parfémy a taky tam jsou levnější než v obchodě.Kolikrát z těch cen v obchodě nechápu jak to je strašně drahý.

Woblud- to máte kolikátou IUI?????
29. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Agi já nevím, si to zkrátka myslím, už toho máš za sebou dost ne?? tak už by bylo na čase :wink:
29. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
Tak já dnes nic nejedla a mám hrozný hlad. Nic se mi nechce kuchtit tak si dám asi hranole. I když je teda moc nemusím.
29. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.