• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
agi ale vy prave ani to spremio nemate rak katastrofalni... jsou tady i s horsim a povedlo se... :sweat_smile:
ja bych fakt skusila i jak rika danca tu kineziologii, anebo mozna bych skusila i zmenit CAR, ale to je jenom muj nazor, ne proto ze by tady nebyly dobri, nebo ze bych si myslela ze delaj neco spatne, to rozhodne ne, ale treba jinde kde maj jiny postupy, by se zrovna trefili do toho co potrebujete... :sweat_smile:
3. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Agi- no, hodila bych řeč s Faltusovou, co si jako odborník o tom myslí- včetně toho, že bych jí řekla, že máte O.K. všechna vyšetření, vajucha se oplodňují atd..- Kde si myslí, že by mohl být problém...Případně, jaký by navrhla další postup...
3. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
soni- já vím ,o změně Caru jsem taky přemýšlela jenže já vůbec nevím kam jít. Je jich tolik , samozřejmě, že mám nějaké tipy ,ale sanusu jsem prostě věřila.
3. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
agi no jestli o tom uvazujes, tak urcite bych se pidila po infoskach kde maj jaky postupy a co delaji jinak nez v sanusu... anebo bych si nejake podle toho co se o nem dozvis vybrala a pak bych tam dojela na konzultaci, vylozila jim jak se veci maji a at ti reknou co si o tom mysli, kde si mysli ze je pes zakopany... a klidne bych takto skusila i vic CARu, nez bych sla do tretiho IVF, sezbirala bych si infosky a podle nich bych se rozhodla... :wink:
3. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj vespolek...

Agi... :frowning2:

Debatu ohledně věku tiše přeskočím :wink: ...

Já už mám vytřeno, vyluxováno, konečně peru plenečky... tak běda, jestli nebude počásko na schnutí :angry: :angry: :angry:
Teď půjdem krmit a pak se odebéřu do kuchyně, budou knedle s třešněma :wink: .
3. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoooj

Agi to snad není možný, ale nové IVF noví spermoníci nová vajíčka......nová naděje :pensive: Kdyby jsi přemýšlela o novém CAR, tak tam třeba zkus napsat maila, někde to jde a oni ti odpovědí co by na to mysleli......... to bych asi zkusila já nejdřív.
Ale mrzí mě to, že musíš dál přemejšlet... :frowning2:

Dani já nebyla nedočkavka, já si počkala na krev normálně na 14 den na 14 hodinu :grinning: jen jsem se chtěla pposychrovat pak jestli HCG roste jak má :wink:

Rozi hele buď v klidu, určo to bude ok, jak sílí..... mě čárka jen slábla :wink:

Luci co ten smutnej obličej u čísla 28????????????????????????? :astonished:

Holky co budete dělat ve 40? :grinning: Já jsem teda v klidu, v prosinci mi bude 29 a fakt mi to nepřijde nějak starý :sweat_smile: :confused: Já říkám, že do těch 35 u ženský to je ještě naprosto ok, pak se možná ta depice nějaká dostavit může.....

Sari tak dneska ti plínky budou schnout jedna báseň spíš aby ti neulítly :confused: Fučákuje zase pořádně až tam je kosa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdete dneska s Mari ven??? :slight_smile:

Very ještě neměla přestávku? :grinning:

Soni se musím smát jak správně popisuješ, jak Kája nadává hrazdičce :grinning: :grinning:

Já jsem zase o krok blíž pondělku, tak jsem ráda, ale začínám být netrpělivá...... Dneska jdu s kámoškou na o a pak jdem na pedinu, a budu mít novou barvičku na nehtech a nebude červená!!! :dizzy_face: Se na ni těším.

Teď jdu s trhačema, prostě nějak potřebuju ty dny zabít.........., abych se najednou podívala na pc a bylo tam, že je neděle večer teda idoš pondělí odpoledne.....

Tak já jdu teda vytvářet hodnoty, zatím paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa budu asi navečer.
3. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Je to jsem se rozepsala, ale to ddělaj ty mezery mezi reakcema na jednotlivé kolegyně :wink:

Tak paaaaaaaaaaaaa
3. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Sanu... ááá... jdeš k Verče? Tak pozdravuj a že se k ní snad brzy dostanu :wink: Blíže k pondělku... to jsme zvědavé všechny... jak myslíš, že to bude holka, tak to bude určo kluk :grinning:

Dneska má KO Věruš, ne???
3. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Agi tak to fakt nechápu. Já bych se fakt ptala Faltusové co si myslí a zda by třeba pomohlo ICSI.
3. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
P.S.: kolíčků mám dost :grinning: :grinning: :grinning:
A na prochajdu ještě ne, kočárek je asi někde u Kolína :wink: ... leda bych mladou šupla do šátku :wink:
3. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Dneska mám zase na hlídání synovce tak se ozvu až večer, protože s ním a s Maxem to moc nejde
:grinning:
3. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
máme přestávku a Sanu už druou, jenže jaksi toho je moc, tak jsem ráda, že jsem ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi, to snad ne :frowning2: , to už je fakt nenormální :angry: , mrzí mě to, neúspěch je hrozný, musíš bojovat kočko nic jiného ti nezbude :wink:

Věrka má dneska určitě kontrolu, věřím, že to bude Ok a konečně si bude moc začít užívat a nebude ji nic stresovat :wink: , Věru tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face:

Luci???? věk 28 je ještě krásný :slight_smile:

zatím se tu mějte hezky ahojky
3. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojda,

nakukuju od našich, abych zjistila, jak agi :frowning2: :frowning2: je mi to tak líto :frowning2:

Agi, jak píše Soni, vy nemáte zas tak katastrofální spermio a nedaří se..to nechápu :pensive: jestli by vám aspon psychicky nepomohla změna CARu :wink: ale zas je fakt, že někomu se podaří prostě až dýl...znám holčinu,co se jí podařilo až 4.IVF..má 2 děti a obě až na počtvrtý :unamused:

Holky, venku tak fučí :astonished: jsme málem odlítly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sanu, užij si obídek a pedinu :dizzy_face:

Co asi žofi?? jak se s Vašíkem sžívaj :dizzy_face:
3. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Posílám velikánskou gratulaci Zofikovi k Vašíkovi, je fakt kouzelný a takový vlasatec. :grinning:

Agi, to je fakt pech. :cry:

Jinak holky, jak tady popisujete, že budete prát, tak já ráno pustila pračku, normálně prala, a po hoďce jsem k ní přišla a psala, že je ucpaný odpad. :angry: Takže já teď mám mokré, ještě od prášku, prádlo v pračce a manža dneska vůbec nepřijde domů, tak vůbec nevím, co s tím budu dělat, snad to tam do zítřka neschnije. :frowning2: Odpad co je v pračce, tak ten jsem vyčistila, ale ten to nebyl, je to vyloženě až ta hadice, co vede do zdi a do toho se teda sama pouštět nebudu, navíc by to bylo asi nad mé síly, protože to je ještě trochu zadělané štukem, takže to asi nebude jen tak jednoduché to povolit. :frowning2:
3. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Dabli... vidíš a pak, že se doma nudíš :wink: pesan, synoveček... :wink:
3. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Muchli, si řekni sousedovi :wink: A jak jinak???
3. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Agi, ale jak tady píšeš, tak když jste měly embryja nechané pět dní a oni se vyvinuly pouze do stádia, které odpovídá čtyřem dnům, tak tam bude asi někde chyba. Někde jsem slyšela, možná, že se to psalo i tady, že po čtyřech dnech po oplození přebírá roli vývoje spermie, což by znamenalo, že u vás, když už to dále než do čtvrtého dne nejde, tak by musel být problém někde v těch spermiích.
Snad jsem to napsala trochu srozumitelně. No, ale já jsem laik, takže to tak třeba vůbec nemusí být.
Vím, že máte všechna vyšetření na spermie udělané, ale třeba existuje ještě něco, nějaké jiné speciálnější.
No, ale jak píše Evík, určitě bych zašla za tou Faltusovou a poradila bych se s ní o tom.
3. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Sarii, jo jo, uvažovala jsem o tom, že bych mu řekla, ale zase ho moc nechci otravovat, protože on toho teď má hodně, práci kolem baráku a ještě do soboty musí namalovat obraz, jako sponzorský dar na koňské závody. No, ale ono mi stejně asi nic jiného nezbyde. Uvidím, co mi na to ještě řekne manža, zatím se mi neozval.

Jinak se máme dobře. Jen na váhu už se úplně bojím vlést. :angry: Nechápu, že Věrka ve dvacátém týdnu ještě nepřibrala ani kilo, to já už jsem úplná slonice. :grinning:
A taky na sobě pozoruju, že už se mi ale vůbec nechce nad ničím přemýšlet. Když jsme o víkendu dělali soklíky a měli rozpočítat, jak se tam dají, aby to vypadalo dobře, tak přemýšlet nad tím, to jsem fakt byla líná. Asi si budu muset začít zase trochu namáhat mozek, jinak to se mnou fakt špatně skončí. :grinning:
3. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Muchli... jestli budeš řešit váhu... dostaneš na prdel :grinning: :grinning: :grinning: Mozek trénuj :wink:
3. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj berušky!
Stavila jsem se doma zalít kytičky a co to vidím?????? Zofi už má Vašíka?!?!?! Jak to,že jste mi žádná neposlala SMSku,když jsem o ni prosila??? :angry: :wink: :wink:
3. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj Věru :slight_smile: ..No,já nevím, jestli na tebe má někdo číslo :confused: ..Předpokládala jsem, že třeba Verýsek...Ale co, hlavně, že ses dozvěděla.. :sunglasses: :grinning:
No a jak ty? Už máš za sebou ten UTZ? Povídej, přeháněj :slight_smile: :wink:
3. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
JInak Muchli- ty trable s pračkou tedy nezávidím...u nás je to to samé a přesně jako z udělání se takovéhle věci stanou, když je manžík v rachotě..(ještě si vzpomínám, jak jsem po ET lezla na půdě po trámech, abych posunula zpátky ty tašky.. :confused: :rolling_eyes: )...
3. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj Evi! Já myslela že ho máš Ty a Verysek... :sweat_smile: Proto jsem ho do IP ani neposílala.No,možná jsem to popletla. :sweat_smile:
Zofikovu "reportáž" jsem "vymákla" a je to teda holka šikovná a hlacvně statečná.Takovýho chlapáka rodit přirozeně a ještě při tom podávat koníkovkám hlášení,to si zaslouží velikánskou pochvalu. :dizzy_face:

Jinak jsem jen letmo zahlídla,že Agi opět neuspěla... AGI,to mě tak strašně mrzí... Ale holčičko,nevěš hlavu! Já si stejně pořád tak nějak myslím,že budeš následovat mě a miminka se nakonec dočkáš přirozenou cestou. :wink: Možná by to opravdu asi chtělo OPRAVDU vypnout a na snažení se na chvilku vykašlat.Já vím,těžko se to poslochá,ale věř,že já jsem tyhle řeči taky vždycky úplně nenáviděla a podívej-nakonec jsem otěhotněla s morfologií 6%,což je opravdu zázrak.A navíc vy máte morfologii tuším o hodně lepší. :wink: Tak se hlavně drž,holčičko!

rozince tichounce gratuluju.Myslím že našla na testíku //,že? :dizzy_face:

A co jinak? Ještě něco nového?

Evi,na UZ jedu až na 16.30h,tak potom písnu Verýskovi SMS a ta vám určitě přetlumočí.Strach mám teda ukrutnej a už moc,moc chci,ať je to za mnou a v pohodě... :fearful:
3. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Věru, povídej co u dr??

Evi, týjo, už 36.tt :astonished:

Holky, já zas dneska měla sen...že rodím a chtěla jsem se za každou cenu mrknout na nový pardubický Sanus, tak jsem tam přijela a Šári měla plno, tak jsem porodila v čekárně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Taky myslím na Žofíka, ale řekla bych, že se prostě sžívají s Vášou, do toho návševy přínuzných atd.- asi toho má holka tak akorát a to se ještě sama sbírá po tom náročném porodu...
3. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
žofi se určitě se ozve, když bude mít chvilku :wink:
3. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Luci- ty máš sny- nejsi těhotná.. :grinning: :grinning:

Věru- číslo na tebe opravdu nemám, ale můžeš písnout do IP...Já jsem ti tuším jen posílala svoje mailem, jestli si dobře pamatuju..- v tom případě mi ho můžeš poslat smskou :wink: - kdyby náhodou- tak abys měla infošky ještě zatepla :sunglasses: :slight_smile:
3. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Evi, nene, nejsem...jen se asi za každou cenu chci podívat do novýho Sanusu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Evi - Já mám tel.č. Tvoje a Verýska. :wink:
3. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
Berušky,tak já se zase loučím.Stejně tady dneska nikdo nekoníkuje a já musím ještě do města,potom zase k našim a odpoledne jedeme s mamkou na ten UZ...
Držte mi prosím palečky a já se ozvu. :wink:
Zatím Pá!
3. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.