• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sarii, jo, myslím, že to jméno mi říkala mamina, co se mnou byla na pokoji :wink:

Very, to se ti u porodu stát nemůže, protože jsi na porodním sále sama a mimčo i tebe popisují stejným číslem a štítkujou, prostě aby jsme ten porod měli něčím zpestřený, stalo se nám toto, hlavní je, že jsem si odvezla správný mimčo :wink: Jak říkáš, jsou to jen lidi a měli toho tam fakt hodně. Pro jistotu si to ale ohlídej :wink:

Madli, držím palce na KETík :wink:, do února se to určitě povede, neboj :wink:
9. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Tesinko, jj, to já si teda ohlídám, budu ho chudáka pořád vyslíkat a kontrolovat zda je fakt můj, ikdyž ten náš "drobek" se určitě jen tak nesplete :grinning:
9. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
Very, slíkat ho nemusíš :grinning: , na ručučce bude mít štítek se jménem a dodatečnou kontrolu pak budeš mít při koupání. A druhý až třetí den už budeš mít prcka stejně už u sebe 24 hodin deně, to už ti ho nikdo nevymění :wink: .
9. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Tak jsem včera volala té laktační poradkyni,ta mi poradila nahřát ve sprše,promasírovat a odstříkat.Pak dát studený obklad.Udělala jsem to,až na to odstříkání - odsávačku nemám.Když jsem kojila Terku,tak jsem měla takovou tu pístovou a vůůůůůůbec mi to s ní něšlo.A nakonec ani nebyla za celou dobu potřeba,protože se mi asi mlíka dělalo tak akorát.Teď jsem si ji nekupovala,protože jsem nechtěla vyhodit nemalé peníze za něco,co třeba nakonec ani nepoužiji,nebo mi to stejně nepůjde.
Ráno jsem hnedka jela ke gyn.,ta mi řekla,že tam mám zánět a dala mi nějaký prášky po 12h.Klaudi dávám to prso častěji,aby mi ho pořádně vycucávala a uvidím,jestli to jen touhle cestou zvládneme. Je tady mamka,tak malou vždycky jen nakojím a jdu zalehnout.Dneska celý den jen spí,spí a spí... Tak mi řekněte,co to má jako znamenat,že jeden den prořve úplně celej a druhej den je jako šípková Růženka?!
Včera jsem měla fakt úplnou depku a měla jsem chuť totálně to zabalit.Přiznám se vám,že jsem malé vynadala do magorů. :confused: Až na mě mamka vyjela,ať jí takhe neříkám a byla na mě naštvaná.Ale můžu vám teda říct - ještě že ji tady mám.Jinak by mě už fakticky hráblo.
Teď se zase děsím zítřka,protože určitě bude mít zase řvavou.Střídá se jí to jako na běžícím páse.
9. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Tesinko, teď jsem to psala manžovi a jeho první reakce byla si děláš pr... :confused: , tak jsem psala že ne, jako musím se tomu smát, ale vtipný to teda vůbec není.

Tes, jen aby ten štítek byl pravej, nene radši vyslíct :grinning:

no nic jdu pověsit prádlo a za chvíli přijede manža, tak si nacpeme bachorky a budeme se válet :wink:
9. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Very, no já už to taky beru s nadhledem, i když mi to vtipný vůbrc nepřišlo, spíš mě polilo horko, kde je teda moje dítě, když já mám v posteli cizí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no raději nevzpomínat.
Neboj, štítek se nedá vyměnit, doma jsme ho museli přestřinout, aby jsme ho kubíka zbavili, ale jasně, jistota je jistota. :wink:
Tak pěkný válení, až bude prcek na světě, budeš už na tuhle dobu a činnost jen vzpomínat, jako já :grinning: :wink:
9. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
hele Sanu čoveče co ten nástřih?? to víš že jsem měla nástřih,jinak nevím jak bych Vašíka s obr hlavičkou vytlačila :grinning: :grinning: ale Sanu si tak kraťounko po porodu, to je jasný že je to chvilku hnusný a nepříjemný...ale chce to čas a sprchovat a sprchovat....
9. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Věruško Vašík mi taky takhle vřískal, musíš to vydržet...nemá to logiku...prostě...
9. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Tesinko si supr mamič, že si hned poznala jinýho prcka :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
jo a Artep máš můj obdiv, s 3 děckama a ještě vaříš a pečeš...čumím....
9. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
no teď už je více značkujou děti, po tom průseru to říkali v porodnici, ale stejně já když rodila a tam byll takovej frmol....

např. 2 den přilítla sestra na pokoj a stříkačkou cosi prdla VAšíkovi do pusinky a tak na ni koukám, jenže nic žejo...a když přišla znovu tak se ptám co to je ? a ona příkrm či co...no a pak za hodinu přišla znovu, že se koukala do karty a že s doktorkou co nastoupila službu vůbec nechápou proč jako to měl, a že vlastně to dali omylem...no holky co k tomu dodat že??? já mimo ze všeho jsem vlastně jen čuměla...ale teď si říkám,,,pěknej chaos v tom maj....
9. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Jo jo Artep to je mašina :grinning: :grinning: Já jsem ještě nebyla nic schopná uvařit od té doby co jsem doma!!!!! Jak mám čas, tak sedoležím s roztaženejma nohama a snažím ses nedotkonout se toho nástřihu..

Holky já vím, že jsem krátce přes tejden po porodu, ale teda fakt mě to medí. To se snad ani zahojit nemůže, když se to pořád paří pod vložkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: A bez teda chodit nemůžu, když to ze mě ještě pěkně teče (dámy prominou)

Holky pak jsem znova zkusila TT a to z toho tahala najednou úplně bez problému, tak buď na to mlíko byla tak natěšená (dala jsem jí z prsa, ale ona mi u prsa po 5 minutách usíná..... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: - tak buď jí to neba že musí nějak víc tahat, nebo jestli toho mlíka na ni málo z prsa jááá nevíííííííííím, prostě pak mám pocit že si sem tam jen "ududne" a sem tam lokne. No prostě asi se prd napije), že to vymlaskla raz dva bez jediného, mého, bušení do zad :grinning: :confused:
Ze stříkačky jsem taky dávala, ale chci to stáhnout na co nejmenší počet věcí, aby neměla zmatek co jak tahat....prso flašku malíček se stříkačkou...............

Věru a rukou ti to odstříkat nejde? Kor když máš tolik prsa nallitý, tak by to mohlo jít jak po másle. Jo je to větší fuška než odsávačkou, ale přece jen trochu ulevit....................... A naprosto tě chápu, věřím tomu, že kdyby malá brečela jako Klaudi a do toho bych byla rozbolavělá, tak bych byla určo schoopná reagovat jako ty.... Ale ono se to zlepší, jen kdyby člověk věděl aspoň nějakej záchytnej bod kdy co.... :pensive:

Tak já jdu odsstříkat, aby měla Cel něco dobrého k véče :wink:
9. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
ahojky zas mam moznost nakouknout a vidim ze rozebirate znackovani deti :grinning:
tak vas pobavim, ja nebyla pocmarana oznacena absolutne, malou pocmarali tim roztokem a tvrdili ze se to smyva tak tyden, no tak prd, my to smyly hned druhy den a ten papirovy stitek co ji dali na pacicku tak ten hned druhy den stratila a valel se nam jen tak v postylce, tam se pri odchodu odevzdava :sweat_smile: takze vysledek? ja neoznaceny, mala hned druhy den taky neoznacena :grinning: a sestricky i dr. se smali ze se neda splist :grinning: proste jedina blondynka :grinning: :grinning: :grinning:
jinak nam uz je lip, viroza se zbalila... :grinning: ale teda nic moc, ten kasel byl hnusny... :confounded: jinak v postylce ssi uz umime stoupnout, ale nesedime :grinning: trdlo obraceny :grinning:
jo a sanu ten nastrih, nejhorsi jenom prijde kdyz se zacnou uvolnovat stichy :confounded:
vidim jusi krasny koleje :dizzy_face:
no luci priste, tak ale snad to bude tak jak ma byt :wink:
drzte se a mnozte se :grinning:
9. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Holky to se člověk bojí , aby dostal to své dítko.

Madli jak říkáš do třetice všeho dobrého :wink:

jdu hodit foto našeho tlusťocha.... jojo Ejminka byla zlatá..Poraďte nevíme si rady se jménem snažíme se jí říkat Eby, ale na jazyk hned skočí Ejmi, prostě se to jméno tak nádherně říkalo.Zas nechcem Ejminku připravit o jméno tak tápem a nevíme......
9. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Ty Gabi, já bych klidně říkala Ejmi. Důšoj do toho vtěsnej trochu převtělování duší v pohádkové formě a bude i on v poho.
Já jsem od mládí měla vždycky Pajdu, tak mi to divné nepřijde.
9. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Gaban pejsek je kouzelne.Ukázala jsem fotky Adélce a prej by taky takovýho chtěla.Asi ji nestačí že u dědy má pejsků hned pět.Pamatuju si,když jim umřel první pejsek,tak to bylo samý že už žádnýho nechtěj.Pak si ségra ppřivedla přez zákaz velkýho knírače Nika,pak sebrali bezdomovcům štěńátko voříška,no a teď jim k nim přibyli dvě štěňátka od Nika a druhá ségra dotlačila štěně pitbula.
neboj zvyknete si i na novýho pejska.
9. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Holky jukněte

http://www.youtube.com/watch?v=H4CEXSmGkHA

Snad to půjde přehrát.
9. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
madli moc hezký

Gabi kde máš fotečku pejska
9. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
madli pěkný, i písnička dobrá, až jsem slzu musela zatlačit
(jinak teda jste taky pěkně akční - jak by řekla moje mamka - taky to nebohý dítě musíte všude tahat :sweat_smile: )
9. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahojky holky nejdřív vás jdu pozdravit a jdu dočíst byla jsem v práci dělám dvanáctky a zítra to samé a o víkendu tři noční ach jo jak já je nesnáším :rolling_eyes:
9. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Pavli když to nebohý dítě nevydrží chvílu v klidu.To ona tahá všude nás.Večer jsme polomrtvý a Adélka je živá až až. :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
tak jsem přečetla a prd si pamatuji jen že sanusko asi je velká díra v dudlíku,zkus menší velikost a s nástřihem jak psali holky dost často sprchovat já se snad sprchovala spodek snad 4x denně a fakt mi to pomohlo,nežž jen jednou třeba,zkus to ,Luci to je supr,že jsi to měla ukázkové,akorát škoda,že manžel to nestihne ach jo :rolling_eyes: tak snad příště.Gaban klidně jí říkejte Ejmi to nevadí,my taky furt říkáme kočce macíček a to už máme třetí,prostě to jméno nám utkvělo a hlavně je to jméno po první kočce která byla supr a poslouchala skoro jako pes ,no škoda,že jí přejelo autíčko.Madli tak jsem taky jukla a nááááááádherné fakt. :wink:
9. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Gabi, pejsek je nádherný a pořádný :dizzy_face:

Madli video krásný :dizzy_face:
holky jen jako nechápu proč mě nejde přehrávat jedno video, jak jsme dělali Karličce kvůli písničce :frowning2: :angry: , to jako musí hrát jen český písničky??? ale Evík tam má taky cizí písničku, tak to fakt nechápu, nebo jestli jsme zrovna vybrali tu, která je zakázaná fakt nevím :unamused: , ale je to škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: , bylo moc hezký

Dabli hojky, jak se máš?
9. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Madlíci jsou pěkně scestovalí :wink: :wink: :wink: to se mi líbí :wink: ...

Gab... krásnej chundeláč :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Delf... 3 noční :astonished: :astonished: :astonished: ???
9. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
no jo sári tři noční mě čekají o víkendu no kdyby to byli osmičky tak by to bylo fajn,ale dvanáctky jsou fakt síla,kéž by je EU zakázala :rolling_eyes: a hned v pondělí jdu na utz po dvanáctce jsem teda objednaná na 12:00,takže si ráno půjdu schrupnout na tři hodinky a pak vyrazíme,jsem zvědavá jak dopadl test z krve ten hormonální profil snad vše bude ok,kéž by :unamused:
9. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Delf... 3 dvanáctky za sebou by být neměly :confused:
9. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
tak o tom nic nevím sári my dělíáme takhle dám příklad PO a ÚT ranní pak ST,ČT volno a pak PÁ,SO a Ne noční pak zas PO a ÚT volno a ST,ČT ranní a víkend volno a zas od pondělí a tak furt dokola no prostě je to děsné :confounded:
9. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Delf... záleží co a kde děláš... každo pádo je to náročný, takový šichty ...
9. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Sanusko, homeopatika na lepší hojení, konkrétně Staphysagria 5 CH (nebo 9 CH), 3x denně pět kuliček. Zaručeně zabírá. Ale už to máš brát dávno, od porodu...

Jdu dočíst dál...
9. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Madli tak jsem koukla na video a jsem z toho na odepsaná.Husina mi běžela po zádech a písnička mě dojala...Adélinka kouzelná a tatínek zdá se funguje perfekto :wink:

A ten náš rafan bude muset dostat nějakou dietu páč se bojím, že bude obézní, pořád se motá kolem misek, neprojde kolem nich, aby se aspoň nenapila.A je to pěkná lenoška.to Ejminka rozdávala energii jak jatá.
Delfi jsi další makan :wink:
zatím se loučím, všem dobrou noc ....
9. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.