• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
to jo jen když pomyslím,že se blíží ty noční brrr :frowning2: no nic holky tak já se loučím a pádím pryč jdu relaxovat do postele :sweat_smile: opatrujte se tu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
To je homeopatikum, hojí spolehlivě a do mlíka nepřechází :wink:
A taky už můžeš začít promašťovat, přes týden po porodu, ideálně měsíčková mast z lékárny, ale jde spíš o tu masáž než o to, čím mažeš, klidně jakýkoliv krém...

Tyjo, Vašík roste!

A Kubík od Tesinky taky! A ty komentáře :grinning: :grinning:

Dočtu později, jdu ještě něco dělat, nějak to dnes nešlo od ruky :unamused: je to tu jak v tanku...
9. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
sarii ,scestovalí.Pro nás je spolešnej výlet nebo jakákoli jiná akce vzácnost.Petr sice dělá 4dny a 4 dny je doma ale kolikrát to vyjde že je v práci přez výkend.Do toho má 2xtýdně trénink a 2xtýdně zápas.takže když není v práci,tak je na zápase nebo na tréninku.Takže společný chvíle si jakse patří všichni užíváme.
9. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Dani zemřela bych kdybych si to zmáčkla. Neluš mi psala, že ty stehy mám tak dovnitř, že to mám nateklé (studené sprchy mi to nesplaskávaj. zítra zajedu k dobrkovi.
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Andi tady dloooouho nebyla :astonished:. a Hop a Beryk a Jaji a Trool a Míša a Lady....................................
9. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
A taky jak Agi :confused: :confused: :confused: :confused: ???
9. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Madli... v tom případě nevím, jestli je na těch fotkách manžel :grinning: :grinning: :grinning: ... Je vidět, že si umíte ty chvilky užít :wink: .

Sanu... tož jsem zvědavá, co ti řekne nebo udělá :fearful: :fearful: :fearful:
9. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Co se stane když jednou dokrmím teda nakrmm umělou??? To moje mlíko je jak na horské dráze. Nahoru dolu............... :rolling_eyes:
9. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Nel psala, že mi je třeba vytáhne, mě tam rejou :rolling_eyes: A že by se mi mělo ulevit.

Delf co děláš?
9. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Sanu... aha... tě to táhne :confused: . A s UM, nic se nestane...
9. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Uf Sar se mi ulevilo, mě to kojo mi vrtá hlavou. Nevím proč jednou mám 80ku během půl hodiny a pak 60ku dojim hodinu spíš přes hodinu a to fakt s odřenejma ušima.
9. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Tesi, tak to je síla, s tou výměnou :confused: :confused: i když to bylo jen na chvíli, ale stejně...

Madli, chjo.... A video je nádherný!

Sanu, nestane se nic :wink: A když Ti MUDr. stehy vytáhne, třeba bude líp :wink:
Zkus ta homeopatika, tím nic nezkazíš, stojí asi 70 Kč.

Agi jsem dnes potkala, běžela z práce na autobus, vypadala dobře. Ale nějak jsme se nebavily, pospíchala.

Přeju krásnou dobrou :wink:
9. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Na těch fotkách je opravdu manžel a Adélky tatínek :slight_smile: .A tatínkování mu opravdu jde.Jak je doma,tak já jdu stranou a nikdo jinej než tatínek neexistuje. :wink: .

Sanu Umělí klidně sam tam dát můžeš.Jak píše sarii,nic se nestane.
9. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Sanusko, asi podle toho, jak hodně piješ. Teplý nápoj před kojením pomáhá. :wink: a... prsa nejsou stroj, já měla taky týdny, kdy mi "odkapávalo" míň mlíka z druhé strany a teď zas víc. Nemá to logiku. ...
9. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Já že něco bylo jak Zofi to kombinovala a prťous měl bolení......
9. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Adélka měla prdíky ať jsem kombinovala nebo ne.Pak to najednou přešlo nějak samo a mohla jsem jíst co jsem chtěla.Ale za začátku jsem ji taky dokrmovala ,hlavně večer.U nás to kojení byl taky horor.Se divím že jsme to zvládla 13měsíců.
9. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
zdravím....

tak Vašík usnul v 8 tak jsem myslela že už jako bude no a klasika už je vzhůru a čumákuje....to zas bude 11 :grinning:
9. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Sanu,rukou mi to odstříkat taky vůbec nejde.Prostě je to na prdlačku. :unamused:
Klaudi je dnes jako zlatíčko a já už se teď bojím zítřka.Vypozorovala jsem,že si ty řvací a spací dny střídá jeden po druhém.No,ale zítra mi snad už bude líp.Dneska mám ještě teplotu - oproti včerejšku je to ale už brnkačka.To jsem měla úplnou zimnici,že se mi klepala celá brada a nemohla jsem ani mluvit.
Tak všem dobrou-zítra pokud to zvládnu,pobydu déle.
9. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Sanu... Danča mě předběhla, jsem měla na jazyku, že přeci nejsi stroj :wink: :wink: :wink: ...
9. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
No já se radovala jaká jsem dojná........ :grinning:
9. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Holky, jdu spát... zítra je taky den. Pa...
9. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Sanu :grinning: :grinning: :grinning: dojná kojná :grinning: :grinning: :grinning: ... a už opravdu jdu :wink: ...
9. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
hele Sanu já ti řeknu jak u mě s tím nástřihem, jsem se trochu zamyslela...bylo to nepříjemný, bolelo to, štípalo, a vzpomeňme já tam měla ještě varix(křečák), takže půl spodku nateklej a modrej a přesně tam mě šmikli-uffff..tááákže fakt nic moc...ale SAnu ani ve snu se to nedalo srovnat s těmi příšernými porodními bolestmi, tak možná proto na to až zas tak hrozně nevzpomínám,,,,,ale jestli máš pocit, tak radějc k dokymu...
9. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Zofi no bájo.... já nevím, třeba jsem histerka, ale fakt to mě to hooooodně omezuje. No uvidíme.

Taky se loučím brou :slight_smile: a díky za názory tipy a rady....
9. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Píšu jak trotl. Tak brou
9. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

teda tady je napovídáno, ale v podstatě ještě nemám moc tucha " o čem" :grinning:

Gábi, psisko je krásný, takový kulaťoučký, dobře živený.. Ale to na zahradě vyběhá, já bych se toho nebála :wink:

Holky já už asi nebudu testovat, jsem dneska nějaká špatná, mi přijde ta čárka snad i slabší nebo co, takže já už to snad nechám až na krev.. Si už připadám jako cvok.. Koumu to tady ze všech stran, pomalu měřím jestli má stejnou sílu (jako tloušťku) jako ta předchozí abych zjistila že je malinko slinější (jako na tloušťku), takže je přece logický, že se ta barva jinak rozlije.. No hrabe my.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jak to vidíte? A taky mi přijde, že už mě tak nebolí prsa :confused:..
10. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Jusi, klíííííííd, jak holky psaly, testovat (nebo alespoň srovnávat) ob den, aby jsi viděla ten rozdíl. Takže porovnávej čárky obden a budeš v pohodě. Jukala jsem a podle mého je to určo OK.
Nemůžeš čekat, že ti zfialoví celý papírek čím víc budeš těhotná :sweat_smile:
Fakt neboj, je to v pořádku (ovšem stejně tak i to že stresuješ jako každá z nás :wink: ).
10. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Krásný den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jusi... fakt buď v klídku. Testy jsou orientační, tak vydrž na krev :wink: . Ta je stopro :wink: . Kdy jdeš???
10. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Palvap, sari, vždyť já říkám že mi hrabe :frowning2: .. Na krev jdu 12.11. ve čtvrtek.. To je hrozný to čekání. Se zblázním.. Jdu si odepilovat nožky, se musím nějak zabavit ..
10. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ránko, teda pro mě :sweat_smile: , jsme si dnes trochu přispali zase :grinning:

Jusi, neblázni, hrabalo nám všem to je teda recht, ale já měla poslední test čárečku slabší než úplně na začátku :grinning: , byla v klidu a odepilovala si pěkně nožky a ničím se nestresovala :wink:

Pavli ahoj, fakt nezfialový celý papírek??? :grinning: to je škoda, ty moje testy už jsou vybledlé, že bych jako testla znova :grinning: a jak se vůbec máš?? pořád v pracovním procesu viď :confounded: , já vím někdo musí makat, když my se válíme doma na rizikáči :sweat_smile: :pensive: :grinning:
10. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.