• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré dopoledne.

Jusinko, tvůj postoj mě připomíná mojí mánii kolem proužků. Já to zkoumala pořád. Koukni mi do alba, opravdu to každý den nebylo silnější a silnější. Já udělala třeba tři za den, abych jako měla tmavší. Bude to dobré, uvidíš, ale jsou to nervy. Tak ti držím pěsti. :dizzy_face:

Gabi, je mi to moc a moc líto s Ejminkou. Dobře, že máte hned jiného pejska, Dušánek i vy se s tím lépe vyrovnáte.

Věruško, jsem ráda, že máš konečně antibiotika. nedivím se ti, při tom zánětu jsem tady brečela a chtěla to taky zabalit, ale postupně se to vylepšilo a teď jsem moc ráda, že kojím, teď už zvládáme i to levé bez kloboučku.

My byly včera v poradně, je nám 6 týdnů a přibral od porodu skoro 2 kg. No jedeme, vyrostl o 6 cm. Jsme pořád žlutý, ale prý je vše dobré, máme vydržet 3 měsíce. Probiotické kapičky začínají asi zabírat, přijde mi klidnější.

Já bohužel zakončila šestinedělí nedefinovatelným krvácením, tak zas chodím nalačno na ultrazvuky a čekám, kdy půjdu na kyretáž. Ach jo, jsem to obulila, nějak už ten špitál nemůžu... Pro zajímavost, i při plném kojení mám folikul 18 mm, to moje tělo stále touží i na stará kolena být těhotný, ale když pak je, tak mu to moc nejde. Tak se nám ten celibát stále prodlužuje. :frowning2:

Mladík se začíná budit, jdeme krmit.
10. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Jooooooooo, tesinko, tvůj Kubíček je kouzelnej. :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Neli ahojky :dizzy_face: , teda Kubíček jede, roste né z vody, ale z mlíka :wink: a to je v pořádku je to chlap, tak nemůže být tintítko.

A tady máme zdárný příklad, že kojení není antikoncepce :grinning: Nelčo tvůj folík mě teda pobavil, opravdu :slight_smile:
Mrzí mě, že pořád lítáš po špitále, ty teda ani po těch všech starostech a problémech nemůžeš mít klid :frowning2: , ale musím uznat, že i tak z tvého příspěvku cítím pohodu a spoustu energie, ty jsi bojovnice jako hrom, to jsi tady všem už ukázala, takže to i teď zvládneš na 1* :dizzy_face:
10. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
teď jsem okoukla Kubíčka od Nelči a fakt teda vyrostl :confused: :astonished: :confused: , je to vůbec možný :grinning: , teda ty chlapi tady jsou ale fešáci :dizzy_face: a žádný bačkory :wink:
10. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Kuk...

Neli, já to říkám furt... ty nemůžeš mít nic bez problémů. Máš to svý tělo pěkně "splašený". Hlavně, že je Kubíček v pořádku, krásně přibírá a je spokojený :wink: :wink: :wink: .

Zítra jdu na očko a jsem zvědavá na váhu :confused: ! Teď co, jsme přidali kaši, tak roste snad přes noc :astonished: ... je větší a pěkná puclinka. Ale jsem ráda, jak říká Luuc, pak přijde první nemoc, zuby... a bude mít z čeho čerpat :grinning: :grinning: :grinning:.

Very... teď bys na papírku // už neměla :wink: ...

Jdu se babrat, máme plavčo :dizzy_face: ...
10. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Neli... Kubula je fakt fešák :dizzy_face:
10. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holčiny,
já myslela, kolik budu mít na té mateřské času a skoro nestihám.... :grinning: :grinning:

Teď odešla kamarádka, musím trochu poklidit, něco vymyslet k obědu, vyřídit nějaké papíry, ještě, že Anežka už hoďku spí.
Ale udělám si radost a dočtu :wink:
10. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky holky,
napadlo mě dneska nakouknout, co je tu nového. Moc času nemám, ale mrkla jsem, Neli, na tvého Kubíčka a ten teda fakt roste jako z vody a sluší mu to, klukovi :slight_smile:). A máš tam i Sanusky mimčo, takže se konečně dočkala - jupííí :slight_smile:.
Ještě prolétnu ostatní příspěvky, mrknu do albíček a ahoooj zase někdy :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Imi, ahoooooj. Jak se ti vede, vzpomínám na naše schůzky na kafíčku. Až bude hezky, sedneme zase někam na zahrádku, jo. Drž se děvče a doufám, že se ti vede líp než dřív. :slight_smile:

Very, Sari, děkujeme za pochval.
10. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
jéééé, ahoj Imi!
Moc ráda Tě vidím!!! Jak je, stará vojno???

Neli, tedy Ty si to "užíváš", ale věřím, že i toto zvládneš. Jak tu psaly holky, jsi bojovnice!! A krom dvojčatovek smekám i před Tebou!

Jusi, testy mají omezené množství barviva, takže od určité hladiny už tmavší zkrátka nebude. Tak neboj, bude to dobré :wink: ... když vzpomenu na sebe, jak jsem testila :grinning: :grinning: byla jsem jak Ty... :wink:
10. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Neli, a ten folukul?? :confused: :confused: tak to koukám...
10. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Čauky uložím princezničku vemu něco dobrého a jdu dočítat :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jsem zpět, nohy jsem oškubala, dala si šlofíčka a je mi malinko lít, trošičku jste mě uklidnili.. Ale jen malinko..b :slight_smile: .
I když teda Neli mě asi nakopla nejvíc, díkyyy. jsem ty tvoje testíky pěkně prozkoumala a asi to fakt není každý den tak úplně tmavší..
Neli, Kubíček je už takvoý hezký mimi :wink:, 2 kg od porodu je taky hezký :slight_smile:. Tobě s tou nemocnicí jen tak pokoj nedají, viď. To mi je líto.. Ale ten folikul mě pobavil. To je dobrý! A jak se chránit? Budeš brát nějakou tu HA pro těhotný :confused:?

Holky mě tu bylo potřeba abych to tady zase trošku rozvířila, co :grinning: :grinning:

Very hodit se do klidu mi teď zoufale nejde :confounded: .
10. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Teda HA pro těhotný :grinning: ,pro kojící jsem myslela

Ahoj Sanu, byla jsi ukázat spodek :wink: ? Co ses dozvěděla?
10. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Jusi neboj mě se to teď taky stalo, že mě vyšel čtvrtý test slabší a byl stejné značky.Celej den sem ho študovala a pak jsem se naštvala zahodila ho jako, že ani nebyl :sweat_smile: Páč mě to taky takhle hlodalo.

Sanu jsem vzpomínala, že mě stehy vyndávaly pátý den po porodu :confused:
Neli no prosím tě??? :confused: :confused:

Dani než se naděješ tak bude Anežce rok viď,jak to letí..
10. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Neli Kuba je teda chlapák :confused: čím ho krmíš???
10. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Nakukuju...

Plavání supr, 4. lekce a už se děti potápěly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Pak jsem asi zahlídla Neluš, už už jsem měla ruku namáchnutou na zamávání, ale kočárek vezla nějaká slečna, jsem se zalekla, že to Nel není... tak nevím :confused: ? Á propos, na dálku vidím blbě i s brýlemi... Toliko na případnou omluvu :wink: . Taky se mi zdá, že od porodu je to horší :fearful: ... ty oči.

Jusi... no, rozvířila a rozzářila, ale pěkně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Ještě ta Agi, měla by testovat, nee???

Mar od plavča spí :slight_smile:. Musím se jít nachystat na cvíčo, pokud ovšem budu moct jít. Na M prý něco lééééze :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Večer snad budu :wink: ...
10. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj děvčátka!
Tak přesně jak jsem předpokládala - Klaudi dneska od rána jen řve,řve a řve... :confounded:
Vypozorovala jsem,že se nám ty dny kdy je jako uřváně a pak zase jako Šípková Růža střídají fakt jako na běžícím páse.A teď mi řekněte,čím to může být?

Jinak prso bolí už míň,ale mám ho pořád docela dost zarudlý.Jím ty prášky,bolí mě hlava (to má ale možná na vině Klaudi :grinning: ) a šííííííííííííleně se potím.Za noc dvě pyžama úplně durch.Mamka má Klaudi u sebe a mě ji nosí jenom na kojení.Ještě že ji tady mám.Ale už je mi líp a zítra to určitě zase bude lepší.Jen s tím Klaudi řevem jsme se jaksi z místa nepohnuly... :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
10. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Tyjo Neluš nemažete Kubajzovi chleba se škvarkama? :grinning: TO je kusanééééééc :astonished: :slight_smile:
No a na další pokračování tvých návštěv nemocnice jsem moc zvědavá. CHjo. To je fakt nekonečnej příběh. Doufám, že už tě následovat nebudu :sweat_smile: ALe držím pěsti, aby se to rozseklo bez dalšího zákroku a ty už měla klid.....

Já u dr nebyla. Prostě musím vydržet, bych si přišla jako totální plašan. Tak jsem večer eroticky máchala na gauči řapíkem - jestli ten můj chlap na mě bude mít ještě někdy chuť...?! :grinning: :grinning:
A ráno to docela i dopolko šlo, i když jsem míň teda chodila, ale stejně. No teď jsem to zase začnala cejtit, tak jsem uvařila řapík a zase sedím na gauči a obkládám :wink:
Takže můj denní program - odstříkat, dát najíst kočislavě, ospršit, něco sníst nebo vypít, přebalit, odstříkat, dát najíst, dát obklady, přebalit, ospršit, ..... :grinning: :dizzy_face:

A bradavky se mi už defacto zhojily :dizzy_face: Se mi je ani nechce zase vydávat naší sosalíně na pospas. :sweat_smile:
10. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Holky,nestrašte zase s nemocnicí! :confused: To je fakt pořád něco. :confounded:
Sanu,Ty si koukám taky to mateřství "užíváš",co?
10. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
Sanu no ty máš teda náplň...jen aby aspoň ten nástřih dal pokoj :wink:
10. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
No Věru jsem na tom pořád líp jak ty..... :sweat_smile: Mě defacto teď trápí jen ten spodek - zatím, samo doufám, že spodek se uléčí a ostatní zůstane tak jak je.....................
10. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Gab jo jo jak píšu, boj mám jen s tím nástřihem.

Holky nevíte kde najdu něco jako kolik by mělo špuntě např ve 14 dnech stáří spořádat jakou dávku??? Jako kolik ml vysosnout.....??? Jen tak orientačně.....
10. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
Sanu,takže máte spící princezničku?
10. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Sanu to je dobře, že je malinká hodná :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Věru zatím... (i když manža prej spal taky pořád.... že by geny....?) Uvidíme. No zatím si to užívám, ale počítám každej den s tím, že se to může kdykoliv otočit, abych nebyla pak moc v šoku....
Tak se snažím aspoň rychle léčit a léčit, abych nebyla bolavá, protože věřím, že bych to pak i líp zvládala, kdyby nebylo booolení.
Tak se snažím toho volného času užít co nejvíc na prsa a spodek.... :wink:
10. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Sanu... kolotoč noo, ale krásnej, nee??? Si myslím, že by měla pít 50ml :confused: ...
10. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Teda Věru, ty se máš... takovou pomoc, jakou máš v B, nám žádnej chlap nedá :fearful: ...
10. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Jé,tak to ti závidím! Ale v dobrém... Užívej si to jak jen můžeš.Já se pomaličku smiřuju s tím,že prostě hodné dítě mít nebudu ani jednou. :sweat_smile: Terka řvala ukrutně a nekonečně skoro do 2 let a Klaudi se jí nejspíš chce vyrovnat... :sweat_smile: Ale abych jí nekřivdila - už jen tím že to má alespoň na střídačku je vlastně hodnější.Jen to prostě není takový to sladce spící miminko a růžovoučká idylka... :sweat_smile:
Sari,ale vy ji zase nepotřebujete.Máte zlatý dětičky. :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.