• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
To je docela dobrá stránka :slight_smile:

http://www.babytricka.cz/?strana=1
10. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Věru... to je fakt :wink: .

Sanu... a kolik ti toho Cel vysosne? Respektive, kolik jí dáváš?
10. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
Sar tak ta nám nestačí. Vycucne v klidu i 70. Když to teda vydojím :grinning:

Věru to má Sar pravdu, jak tady byla mamka, tak já jsem tak odpočla zádům a spodku až jsem valila oči.
Sar copak cvíčo odpadlo, M má rýmu?
Jooooooooooooooooooooooooooooooo to jsem zapomněla.

DOTAZ

Kdy mám Cel přestat čistit pupíka. A když už má stroupek pryč, tak mám pořád zajíždět jakoby dovnitř pupíku????? Koukala jsem, že jíz toho jde trošku krve, tak mám strach, abych něco nezanedbala..... :confused: :unamused:
10. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Sari, to se fakt takhle malé děti potápějí :confused: :confused:

Věrko, chjo... ale neporadím, nevím, jak nato řvaní. Anežka řvala hlady... ale to jí byly 3 měsíce, v šestinedělí řvala jen tak, ale vždy jen tak hodinu, takže fakt nevím...

Sanusko, to právě nevím, kolik toho má mimi vysosnout. Než jsem to stihla zjistit, už to nepotřebuju. Měl by do vědět dětský doktor- ale své Dr. jsem se pro jistotu neptala :grinning: :grinning:
Čistit pupík dokud bude co čistit, odhad 14 dnů. Dokud jde krev nebo sražená krev (černá), čistit lihem. Chybu spíš uděláš, když čistit nebudeš, než když lihem přejedeš denně třeba po celý měsíc.
Stránka dobrá :wink:

Neli krmí chlebem se škvarkama, to je jasný věc :grinning: :grinning: :wink:
10. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
Sari, jo, tak jsi to byla ty. Já taky vidím blbě i s brýlema, a váhala jsem, už skoro a najednou ty taky jako nic, taak jsem to raději vzdala. :slight_smile:

Sanu, děti mají vypít 160 ml na kg a den. To mi řekla dr. v nemocnici, abych se v tom orientovala.

A pupík nám krvácel, tak do té doby pořád čistit lihem a musela jsem dávat kanavit denně a až když to přestalo téct a nic tam nebylo, tak pak už kanavit jen jednou týdně a pupík čistím po koupání.
10. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Cvičení bylo, M žije :wink:

Neli... tak příště :wink: . Fakt jsem si nebyla jistá.

San... pupík ještě čisti :wink: . A vůbec, už jsi byla kočárkovat?
10. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahojky holky tak druhá ranní za mnou ted až pátek noční ,zítra se jedeme vyčvachtat do bazénu,minule jsem zkusila s malou jet tobogánem no nejdřív machry a když došlo na věc tak se jí nechtělo,ale jela no a pak jsem musela šlapat třikrát nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pak už jsem odmítla,tak vím co mě aspon zítra čeká,určo bude chtít do tobogánu.No a ve čtvrtek jdeme na očkování,necháme jí očkovat proti meninkokovi,holky par don,ale nevím jak se to píše :grinning: to zas bude rodeo :wink: co si myslíte holky o očkování?přítel by jí nejradši nechal naočkovat na vše ale mě se to nelíbí,co má navíc v očkování je proti klíštatům,žloutence(to proto,že už chodí do školky),pneumokoka a ted chce meninkokoka.Prostě děs,ale zas na druhou stranu myslím,že neděláme špatně,co si o tom myslíte holky,nechali by jste taky očkovat dítě pokud by to šlo a byli by finance? :confounded:
10. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Dík za tipy.

Nel coooooooooooo???????????? Jsem ty výpočty nějak nepochopila :sweat_smile:

Sar nooo byla kolem baráku :grinning: Nástřih mi dál nedovolí, bych se vracela asi po rukách :grinning: :grinning: :rolling_eyes:

:grinning: :grinning: Jsem se teď vyděsila. Slyším divný zvuky tak ani nedejchám a pak mi došlo, že tady je se mnou už ten náš savec co má tendence vcucnout celej dudák :grinning: :grinning: No jo ještě to není ani 14 dní, si zvyknu, že už mám dítě.... :grinning:
10. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak to je dobrý sanu teda,ještě že to nebyl nějáký vetřelec :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Sanu... jako, že 3 kilový dítě by mělo vypít za den 3x 160ml, to je 320ml. 5-ti kilový 5x 160ml... 800ml za den, chňápeš :wink: ?

Delf... očko s rozumem :wink: ...
10. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak holky tak moje kolegyně byla v pondělí ráno na vyvolávání porodu dvojčátek. Porodila po 9h snažení nakonec císařem Emu a Annu jedna měla 2650g a druhá 2560g
10. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Sanu, Ty si dobrá :grinning: :grinning:

Jo, že to tu Tesi oživila - to tedy jo a je to dobře :dizzy_face: :dizzy_face:

Delf, já Ti nevím, my dáme pneumokoka a dál uvidíme, moc bych to očkování nepřeháněla. Ale je to fakt každého věc a každý má jiný názor. Těžko totiž ověříme výsledek...
10. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
160 ml????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? a kde to mám vzíííííííííííííííííííííííííít????
10. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
jé to je pěkný dáblikolik,to se divím,že jí nevzali hned na cisaře.sari já mu taky říkám,že zas nechci na vše očkovat,jasně pokud by se nedej bože něco stalo taky bych si ty vyčítala,ale zas si říkám všeho z mírou a zas na druhou stranu tyhle nemoce jsou dost zákeřné,očkování proti chřipce jsem zamítla hned teda to mu neprošlo :wink: :grinning:
10. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Dabli, gratulace kolegyňce - tady v RK? Vlastně ne, v pondělí se vyvolává v Ústí, v RK se vyvolává v ČT... nebo se pletu??
10. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
no právě rychnov je to dost těžké,jeden doktor je pro očkování a druhý zas né a jak máš vědět co je správné :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Sanu... nee na jedno krmení 160!!! 320 za 24 hodin. Takže pokud to dáme do dávek, dejme tomu šesti, tak to vyjde baj vočko 55ml na jedno kojo...
Sanusko 160 ml krát 4 kg je 540 ml ZA DEN. Pokud tedy máš čtyřkilové dítko. No a 540 ml za den vydělíš počtem krmení, což je asi 8-9, takže dostaneš: 70 ml na krmení. Jasný?? :wink:
jsme se shodly, Sari :grinning: :grinning:
Jdu ještě za manžílkem, kouknu později :slight_smile: Jinak přeji krásnou dobrou :wink:
10. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Sanu, jak píše Sari, když má 4 kg, tak denní dávka za 24 hodin je 4x160 =640 ml za celý den. Když kojíš třeba 6xdenně, tak při jednom pití má vypít 640:6=107ml asi. Jo, tak při jednom pití kolem 100 až 110 ml.
10. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Opravuju počty... nějak se nesoustředím :grinning:
10. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je dobrý, než jsem to dopsala, tak už tu je několik výpočtů, jsme to ale matematičky. :confused: :confused:
10. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak já se loučím holky jdu uložit slečnu do postele,ale stále protestuje ach jo :confounded: .to je nezmar fakt,já bych už spala ale ona né,kde ty děti berou energii :grinning: pa pá
10. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Stovku nemám, tím pádem nedám (to je jak účto, má dáti - dal :grinning: ). Nebo to pořád špatně chápu.
Vycucla teď 70ml a pořád šťuká :grinning:
10. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdu taky upadnout mezi spící...

Klidnou a dobrou noc, hezké sny...
10. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
brou :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Taky přeju krásnou dobrou noc :slight_smile:

... koukám, že neumím vynásobit 4*160... to jsem machr...

Zítra jedu do práce - dát žádost o proplacení dovolené a podívat se tam na staré známé. Budu na příjmu až odpoledne. Opatrujte se tu :wink: Pa a brou :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Hmmmm,tak než se madam uřvala do bezvědomí,tu nikdo. :confused:
Nevím proč,ale i když má své spací dny,večer si to od 20h do cca 22-23h neodpustí.
Dnes měla teda řvavou celý den.Z toho ale vyplývá naděje,že zítra by měl být spací den.Posledních pár dní nám to opravdu takhle funguje. :confused:
V balíčku co jsem dostala v porodnici byla i taková moc proma knížečka a tam se o tehle večerních zácgvatech píše jako o úplně normální věci,tak to mě tak nebolí.O řvacích dnech obden nepíšou nic,tak můžu jen dumat o tom,proč to tak máme... :sweat_smile:

Kolik si vytáhne taky netuším,ale kojím vždycky 30 minut a celou dobu ji budím a poslouchám,jestli opravdu polyká,tak doufám,že si vysaje tolik,na kolik má nárok.

Delfi - my jsme dali tu starší očkovat na klíšťata a žloutenku.Meningokoka bych jí chtěla taky ještě dát a určitě to udělám i u Klaudi. :wink:
10. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.