• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jééééééé dneska první, hezké ráno všem :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
Věruš zase Klaudinka zlobila?? Ach jo, ale ti naši taky večer vyřvávají, hlavně mladý pán.
Dnes zlobili i v noci, jindy spí do rána a dnes vstávali každý 2x a každý jinak :rolling_eyes: Miki je nevrlý, tak jsem ho změřila a má 37,3. No tak snad to nebude stoupat.
Dnes v 10 jdu k zubákovi, se mi zase chce ... :confused:
Jo a my Ani letos očkovali na klíšťata, žloutenku (těmahle jsme začali už loni) a teď na chřipku a Pneumo23 (něco jako pneuomokok ale pro starší). Je to teda drahota a to nás ještě to nejhorší čeká - pneumokok pro dvojčata :sweat_smile:
11. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
DAni já žádat budu v lednu, no snad na to nezapomenu .. to se ještě někde nahlašuje aby mi rovnou neposlali rodičá, nebo to zařídí mzdovka?? :astonished:
11. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobré ráno, dnes jsem poprvé po probuzení nezvracela :dizzy_face: ! Zato včera hned dvakrát, tak se asi účty rovnají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se spinkáním ani kojením neporadím :pensive:
Absolvovala jste některá tenhle kurz? http://www.porod1.cz/index.php?page=sekce.php&sekce=pripravaKPorodu
Je to dobré, nebo to stejně průměrně inteligentní tvor ví a jsou to vyhozené peníze?
Bříško mi manžel odmítl vyfotit, že prej žádný nemám :rolling_eyes: což je teda skoro pravda :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojda holky,

vaše včerejší výpočty mě pobavily :grinning: , hlavně že jste se dobraly zdárného konce :wink: , sice jsem si to poznamenala, ale kdybych to ztratila tak si to pamatujte :slight_smile:

Sanu, tvoje "velké kočárkování", ty jsi teda srandistka :grinning: s tím popisem :wink:

Věru, vy jste zase měly řvavou :frowning2: , máte to jak na houpačce opravdu, tak snad dnes si trochu orazíš :wink: a co prsa??? už lepší, je ti líp?

Woblu, řekni manžovi ať nedělá obštrukce a kouká fotit, to nevadí, že skoro žádné bříško není, aspoň ti můžeme závidět my vorvaní břicha :grinning:

Jusi???? kde ty jsi a tvoje čárečky???? :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Táááááák a 30 na krku :grinning: :grinning: :grinning: , ta je ale hezká :grinning: , by mě nenapadlo, že budu mít ze 30 takovou radost :dizzy_face:
11. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Jusi, čárečka tam je - jak vyšitá :dizzy_face: :dizzy_face: a zítra už bude krvička :wink:
11. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Dobté poledne :slight_smile: ,

dneska jsem trhla rekord, testovala jsem už ve 4:20 hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hodinu jsem čekala než tes uschne, a pak si zase zalezla do pelíšku :slight_smile: . A už netestuju!!! Já na toprostě nemám nervy holky. Mě přijde, že ta čárka je pořád stejná, takže fakt už končím a počkám si zítra na krev. Mám pořádný bobky z výsledku :pensive: .. Ale aspoň se to tak nějak rozsekne, že jo. Ále, zkoumala jsem testy Sanusky a taky mi přišlo, že ji tam ty čárky pár dnů nijak zvlášť netmavly, tak se uklidňuju :pensive: . To je taky to jediný, co teď můžu dělat :angry:..

Very, blahopřeju k 30 :grinning: . Ani se nenaděješ a budeš mít prdelku u sebe. ..
Ale pak si tady se mnou už nebude vůbec nikdo psát. Protože skoro všechny už máte dětičky a to je jasný že není čas tlachtat o nesmyslech :wink:.

Ještě Gabča vlastně.. Já na tebe málem zapomněla, holkáá:sweat_smile: Jak se máš Gábi? Už je to lepší? Jak to bere Dušánek? A o kolik bot jste chudší?!!

A Wobludka :wink:, ahój, to je báječná zpráva!!! Asi už to prcka taky nebaví mít pořád zelenou mamku :wink: . Věřím, že nejhorší už máš za sebu a bude jen líp :slight_smile:

Artep, ukaž tam prosím zuby i za mě, já se k zubaři zase už nějaký pátek prostě nemůžu dokopat :confounded:. Ale tobě se tam taky nijak zvlášť nechtělo, co :unamused:
11. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Very, ty myslíš že je dobrá :fearful: ??
11. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
A na delf jsem taky zapomněla :wink:. ..Já vím že je vás tu víc, ale já si všecky nepamatuju :sweat_smile:..
11. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Jusi, to víš, že je dobrá, já koukala na ty svoje a ty jsou pořád stejný mě přijde :grinning: , takže žádný extra tmavnutí tam už nebude, prostě tam jsou jako vymalovaný :dizzy_face:

jen se neboj, ono se vám to tady taky rozjede a těhulky se budou rozrůstat, vždyť vás tady je Luci, Madli, Hopi, Dabli, Agi, Rozi, Beryk....omlouvám se všem na koho jsem zapomněla, ale je nás fakt moc :sweat_smile: , takže až tahle várka otěhotní tak nebudeme stíhat my maminy kdo co a jak a za kolik :grinning:
11. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
já se loučím, manža odjel na služebku, tak se na odpoledne stěhuji k našim tak nevím jestli budu, ale večer jo :wink:

zatím pá :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Hezký den, Very :wink: :wink: :wink: . Díííííííííííííííííííííííííííííík :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoooj...

Jsme po očku, Hexa+Synflorix. Míra a váha v 6ti měsících: 60cm a 5 500g.

Very... pěkná 30 :dizzy_face: . A koukám, že dnes se zase vstávalo nějak déle :sunglasses: ...(Příspěvek v 10:20 :wink: )

Jusi... zítra se to rozsekne :wink: . To už vydržíš. Další modla bude první UZ :wink: ...

Woblu... no sláva, ať už je líp a můžeš si to těhulení užívat :dizzy_face: . A předporodní kurzy? Já jsem chodila, myslím, že to k těhu patří. Kór, prvnímu. A navíc, když jsem byla doma na PN, bylo to fajn zpestření. Ale třeba někomu stačí jen knížky...

No, no... jen se smějte naším počtům... Ale Sanuska snad pochopila :wink:...
11. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my už jsme s Anetkou doma :dizzy_face: Bylo to fajn, ale už dlouhý...doma je doma :dizzy_face:

jusi, tobě jsem ještě nepogratulovala k čárečkám..takže moc gratuluju..jsou krásný :dizzy_face: Určitě bude všechno ok :dizzy_face:

Very, už 30 :astonished: :astonished: :astonished:
11. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Věruš si užívá "spacího dne"...
11. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
sarii, kolik měla Mari porodní váku?
11. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Luuc ...2 340g
11. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Takže váhu zdvojnásobila :wink:
11. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
sarii, super..šikulka :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky!
Áááále prd spacího dne... Jsem se těšila zbytečně a moje výpočty jaksi ztroskotaly.Dnes máme opět řvavou.Ráno jsme vyrazily s mamkou do města,tak spala v kočárku,ale co jsme se vrátily domů (v 11h) tak se najedla a zase jen bulí a bulí.Holky,já už fakt nevím... Jestli to jsou ty pitomý prdy,tak potom nechápu,co musejí prožívat maminky chlapečků. :confused: :fearful:

Ještě že mám tu moji mamku zlatou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak prsa celkem dobrý.Ta kvasinka z bradavek už krásně ustupuje,skoro to už ani není vidět a bolestivé jsou jen minimálně a pravé prso už měkne a rudá barva bledne -prášky zabírají.Horečka už taky není.
Takže teoreticky by mělo být všechno v naprostém pořádku,leč skutečnost je pravým opakem. :sweat_smile:
No,vypadá to,že teď na chvíli zbrala,tak si uvaříme kafíčko a půjdeme se nervovat zase nad Terčinýma úkolama... No,posuďte samy - nejsem já chudák??? :grinning:

Ty vaše včerejší výpočty jdou taky jaksi mimo mě... :sweat_smile: Nějak nemám při tom všem sílu ještě počítat,ale my jdeme s Klaudi v pátek na 6ti nedělní prohlídku,tak tam se všechno důležité dozvíme.A jsem zvědavá,jak prospíváme.Já si teda myslím,že určitě dobře.Malá nám roste před očima-už má i faldíky na stehýnkách,takže ani nemusíme mazat škvarky na chleba. :wink:

Veru,Tobě gratuluju ke 30! a jusi,Tobě k // a držím palce na krvičku! :wink:
11. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak načuhuju ...
Zubař dobrý, za týden znovu, když jsem byla těhu tak mě zlobil zubák stolička, měla jsem tam zánět tak ho tak dlouho mordovali až z něj skoro nic nezbylo, tak mi tam připravovali půdu na korunku a za týden mi ji tam konečně našťouchnou :grinning: no skoro za 2 litry, nekup to :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Veru 30 krásná, mě ta opravdovská věkovská čeká ca za 6 měsíců :confounded: :confounded: :confounded: to už taková krása nebude :grinning:
Sari hezká váha, my teda tu váhu v půl roce budeme mít tak 3x větší :grinning: :grinning: :grinning: ale ono se říká, že tihle špuntíci daleko víc nabírají než ostatní děti. Myslím že už to krásně dohnali.
Jusi čárečka luxus :wink: :wink: :wink: neboj neboj holka a vydrž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahoj :wink: ,
pět hodin a venku tma jak v pytli :frowning2:, jdu na kukačku sem :wink: .

Lucci vítejte s Anetkou doma :slight_smile:. Všude dobře, doma nejlíp..(nebo všude dobře, tak co doma :grinning: ). Jsem tě na FB potvrdila, ju :wink:. K zubaři taky potřebuju :unamused:, jen tu odvahu objednat se prostě nemáme :fearful:

Věru ty si to vážně užíváš :frowning2:, tak aspoň že ty prsa se ti lepší!

Artep, co to jsou 2 litry za krásný nový zoubek :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
artep, zlomenou stoličku v těhu a následnou korunku mám taky za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jusi, jj, koukala jsem, žes mě potvrdila :wink: :slight_smile: já jsem se objednala jen proto, že jdem s mamkou a potřebuju jít hlavně s Anetkou :sweat_smile: to bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak, jak tady řešíte kojení, prdíky, koliky,... tak my už jsme dál...dneska mi Anetka ve městě udělala takovou scénu, že už s ní fakt nikam nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: se lidi ohlíželi, jak řvala :rolling_eyes: já už na to nemám nervy..období vzdoru je opravdu zajímavý :rolling_eyes: má jedinou kliku, že se ještě nepočůrala, pže už byla venku bez plíny :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
ahojda kočandy....

takjá dneska kadeřník konečně a do práce kvůli dovče a pak něco pozařídit,,,,,

JO Woblu , tento kurz jsem absolvovala, je to super, naslibujou ti tam vše a realita je úplně jiná.... :astonished:
11. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
žofi, ke kadeřníkovi jdu přítí týden..už se těším..po víc jak 10ti letech jsem vyměnila kadeřnici za kadeřníka..tak jsem zvědavá :dizzy_face:
11. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Luci taky to nemáš jednoduchý, to nás teprve čeká :confused:

no my budem mít v 6 m, tipuju tak 9 kg...

jinak v pátek mi rodila známá v FN HK a dopadla skoro jako já tzn.Sestra na ní řvala , že si špatně drží nohy a že pořádně netlačí.... No a nakonec ji hopsali po bříšku a malýho tahali ven pumpou....já to zvládla bez.....
11. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
jo a jsem nenapsala že moooc držím Jusince palce....
11. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Za palce dík, všem :wink: . Jsem pěkně vystresovaná :pensive:
11. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Hezký večer,právě jsme dorazili z celodenní návštěv a za chvílu přijde návštěva k nám.Tak jsem rychle prolítla co se tu rozebíralo.

Woblu,ten kurz jsem absolvovala a docela v poho.Ty co to vedou to mají dobře připravený.Já byla spokojená.

Zofi kde jste to rodili? Já měla u porodu všechny v poho.Nikdo na mě neřval a nenadával mi.Když sestra viděla že si blbě držím nohy tak v klidu namontovali ty podpěry na nohy a bylo.Všechno v klidu a bez stresu.
11. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.