• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hoj

Tak jsme měli včera večer takové první trápení do 1 hodiny. Ne vyloženě asi ten pláč do fialova, ale pořád se kroutila pobrekávala a nemohla zabrat. Pak i během noci.... dneska sem tam, ale teď spinká.

Jusi držím na zítra moc pěsti!!! Doufám, že nás nebudeš moc s hodnotou napínat a hned jak budeš vědět, tak písneš....!!! :slight_smile: Já tipuju 498 :wink: A zachovej klid, čárka je v poho... :wink:

Luci no taky si užíváš koukám. Jak dlouho takové období vzdoru může trvat???

Holky nabízela vám dětská dr taky to "očkování" na lžičce??????????????????????????????????????????? Je to snad proti nějakýmu průjmu.... Jsou 2 dávky a jedna stojí 2.000,-

Zítra jdeme na první prohlídku k dr po 14 dnech :slight_smile: Tak jsem zvědavá jeslti malá dobře prospívá. Snad jo, chutná jí, tak uvidíme co nám řekne váha....
11. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
hojky hoj,
jsem zpět od našich

Šári, dneska jsem vstávala náhodou o 9, ale vzhůru jsem byla o půl 9, protože manža akoráde odjížděl, jenže než jsem umyla nádobí a nachystala si snídani a dala se trochu dohromady bylo skoro půl 11 :sweat_smile:
jinak váha je moc pěkná, Mari je šikulka a ty taky :wink: :slight_smile:

Luci, tak říkáš není co závidět, je jedno jestli prdíky, nebo potom zoubky a nebo nakonec vzdor :confounded: , jedině doufat v lepší zítřky :pensive: :wink:
11. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
ahoj holky

Sanu- Cel je krásňoučká, čtu, že to zvládáš v pohodě , maličká je hodňoučká ,tak to je fajn. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Věru- moc bych ti přála ,aby si to vše měla v pořádku a to po všech stránkách. Klaudi je krásná a všem vám dělá ohromnou radost a to si myslím, že je nejdůležitější. Vše se srovna a bude líp. :slight_smile: :slight_smile:

Luuci- tak IUI nedopadlo ,ale 16.11 jdu na UTZ před IUI tak uvidíme zda se bude něco dít.
11. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Woblu já jsem na kurz nechodila a stejně by mi byl k prdíku. Ale klidně jdi, aspoň zabiješ čas a třeba vědomosti z kurzu fakt využiješ :wink:
11. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Věrko, ty to nemáš jednoduchý :confounded: a chudák teda si, ale jelikož tam byl pozitivní :grinning: , je vidět, že tě stále humor neopouští :sweat_smile: , drž se a super, že zánět je na ústupu :wink:

Jusi, kočko nestresuj, sice se mi to samo kecá, já byla vystreslá hrozně, když jsem si šla do nemocnice pro výsledky, ale bude to v pohodě, čárečky máš krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , držíme s malým pěsťáky!!!!!!!!
11. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
tak teď čtu, že Jusi má // ,tak mocinky držím pěstičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Jinak nestíhám moc dočítat.
11. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Agi ahoooj, dneska je rozhovor na Kabel1 s Martin z DM a asi tak něco delkově k DM :wink:
A teda držím pěsti dál na další IUI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Very a kdy se manža vrátí?
11. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
jo a "30" je fakt krásná!!!!! teda aspoň tahle :wink:
Artep, myslím, že ale ani ta tvá není k zahození, neděs se co budeš říkat za dalších 30 let :grinning: , máš krásný 3 děti, vypadáš hezky - zapomněla jsem pochválit vítání občanků, takže dodatečně chválím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Very teď to bude teprve fičák týýýý mede, počkej se ani neotočíš a máš Míšu doma!!!!
11. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Sanu- coooooooooooooooooooo????? Já nemám Kabel1 sakra :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Ale k vánocům budu mít snad knihu a taky DVD ,tak když budeš chtít tak ti ho přepálim.
11. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Agi hoj, tak ty máš před IUI, tak tfuj,tfuj,tfuj................prskám na tebe všechny těhu bacily co mám :wink:

Sanu, zítra v noci asi, doufám :sweat_smile: , takže je to jen krátký :wink:
11. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Sanu, ani mi nemluv včera jsem vypsala věci ze seznamu co nám ještě chybí a je toho HAFóóóó´moc :confused: a ta cena předběžná je ještě horší :grinning:, jo a v nějaký chytrý knize jsem se dočetla, že už mám mít sbalenou tašku do porodky :grinning:, se zbláznili bo co????? já ještě nic nemám

ale zrovna včera jsem manžovi říkala jaký tady má kdo trápení s miminkama a že nevíme co by jsme dělali :sweat_smile:
11. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Agi myslíš, že se stihnem sejít?????????? Já než se vyhrabu ven, tak ty mezi tím budeš zvracet a taky se ti nikam nebude chtít, protože budeš i pořád unavená, začátky těhu jsou taky někdy perný, koukni na Woblu :grinning: :wink:
No jsem zvědavá, byli tam i ukázky z koncertů, bude to trošku přes hodinu, snad u toho nevytuhnu. Si to musím nahrát....
11. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Holky, nebudu kecat, ale ted je to teda záhul..někdy mě pěkně svrbí ruka, Anetka už dostala párkrát na zadek :unamused: ona si fakt dělá, co chce :pensive: schválně jde na druhou stranu než jdeme, po venku si hraje na pejska a leze po čtyřech,...já s ní ted fakt děsně nerada někam chodím sama :pensive: nákup je skoro nadlidskej výkon..pořád jí musím něčím ukecávat a někdy ani to nepomůže a je scéna jako prase :rolling_eyes:

agi, je mi líto, že IUI nevyšla a budu držet pěsti na další :slight_smile: my jdeme až v prosinci :wink:
11. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
teda jste nahodily srazík a nějaký by to chtělo, chtěla bych ty vaše prťata vidět na vlastní oči :wink: , zatím se odhodlala jen Soník, Šári a Danča a samo Luci s Anetkou, ale to už je slečna :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Sanu- ti to pošlu poštou třeba a ty tohle taky nahraj a pak mi to přepálíš též :wink:

Very- je to teda cvrkot, už jsi 30tt, strašně ten čas utíká. Brzo budeš mít chlapečka u sebe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Luci, tak to nezávidím, mám kámošku a je pravda, že její starší syn byl hroznej paličák, čím víc mu něco zakazovala tak just to dělal naschvál a ani pár facek nepomohlo, to bylo ještě horší, on nesnesl ponížení na veřejnosti a dělal jak rozzuřený býk :confounded:
11. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Se srazíkem se ráda přidám...Teda,pokud máte špunty do uší. :grinning:
11. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
agi, nezapomen se při IUI zeptat na spermio :wink:

Holky, srazík bych dala...ale ted je nereálný jít někam s Anetkou :rolling_eyes: jedině bez ní :wink:
11. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Luci ty jsi dávala to "očkování" na lžičku?????????????? Proti tomu průjmu...???

Very já bych dala srazík ráda, ale teď to je ještě na mě nadlidskej úkon :sweat_smile: Abych to skloubila s kojením teda s flaškou, chozením (to snad bude ale co nejdřív zhojený) No nevím noooo, ale tak po novém roce snad joooo :wink: Teda to budeš mimo provoz zase ty co :grinning:
11. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
žádná pošta, nezaváděj to tu :angry: :grinning: , srazík pěkně naplánujte :wink:
11. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Very, já jí ani nic nezakazuju, ale ona přesně ví, co nesmí a hned to udělá :angry: třeba u našcih, jak trápila psy..tahala je za ocas, za uši, píchala do očí, najížděla motorkou do pelíšku,... :rolling_eyes: Oni už se jí pak fakt báli :pensive: myslím, že dneska celý den spí a jsou rádi, že jsme pryč :sweat_smile:

sanu, nedávala a ani neslyšela :confused: proti jakýmu průjmu to má být?? :confused:
11. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Agi když nám to jde nahrát jen na satelit jako na ten digitální přístroj. Ono to jde i jinak nahrávat když nemáš video? :grinning: :confused: To jsem technická tipa cooo :grinning:
Sanu, ty jsi mi teda organizátor..... :grinning: , ale třeba začátkem ledna bych se dovalila," pěkně sudy válej" :grinning: :grinning: , to bych mohla dát

Věrko by šla Klaudinka z ruky do ruky, tak na co špunty a určitě před tetkama by byla jako zlatíčko :wink:
Very, kdy budou nějaký fotečky bytu??
autor
luuci- v pohodě, jsem to čekala. Já už bych to zase v prosinci už nestihla.
Jak píšeš o Anetce, že zlobí v obchodech tak teď si vzpomínám, že můj synovec ,když byl malý tak to byla s ním síla. Ségra s ním přišla do obchodu a on normálně vytahoval od mražáku ze zásuvky šńůru. Bydleli dříve na horách a tam byl jeden jedinej krám a on tam vždycky strašně vyváděl.
Luci jooo to kdybych věděla, dr tady byla první den co jsme byli pořádně doma a to já nějak ještě nevnímala :sweat_smile:
11. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
Sanu- tak to asi né no. Tak zas budu bez Goreho :pensive: :pensive: :pensive: :sweat_smile:
11. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Agi, synovec je borec, chce vypéct celé hory :grinning:

Luci, já myslím že není co fotit, je to klasika byt, né nějak moderně zařízený, na to teď prostě není, ale i tak jsme rádi za něj :wink:
11. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
sanu, nejsou to rotaviry??

Holky, fakt začínám chápat rčení..malý děti malý starosti, velký děti velký starosti :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.