• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Agi tak třeba to bude zítra na netu, nevím jestli to tak dělaj, že se ty pořady daj zpětně dohledat. Kdyby to tam bylo, tak bych ti to přeeposlala :wink:
11. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Luci neblázni, vždyŤ zas tak velká Anetka není, počkej až přijde puberta, to už bude na provaz ne,??
11. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Luci no možnáááááááááá, ale fakt si nejsem jistá :sweat_smile:

Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj mi tady trhač prdí pod nos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Very, no jestli bude puberta ještě horší, tak jí nepřežiju :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Sanu, mě tady prdí pod nos Anetka :sweat_smile:
11. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
sanu, jestli to jsou rotaviry, tak ty bych dala :wink: kamarádka byla s holčičkou týden v nemocnici a měla je..je to půl roku a pořád se z toho nemůže vyhrabat
11. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Luci teda ale určitě nesmrdí jak chlupáč. To je děs, co do těch kreker dávaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky borová voda je normoš na očička že jo. (to jsou zase dotazy :grinning: )
11. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Luc ty jsi je taky dávala?
A v pubertě si říkej, má geny po nás, má geny po nás, má geny po nás ( no jsem zvědavá jeslti si to budu říkat já :grinning: )
11. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
sanu, no to bych netvrdila...někdy je to fakt děsnej puch :astonished:

sanu, nedávala..nikdo mi to nenabídnul :unamused: ale kdyby mi to nabídli, tak to dám..jestli je to teda proti rotavirům :wink:

Borová voda je na oči :wink:
11. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Já půjdu za chvilku koupat. Zítra musíme být k dr vyfešákovaný. Hlavně, abych jí ukázala toho Celinčinýho pupíska. Se mi to nějak nezdá :rolling_eyes: Jsem něco určitě skonila :angry:
11. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Jo a musím se pochválit, teda odsávačce 3x hurá. To je vynález. Dneska jsem 2x odstříkávala a pokaždé 125 ml!!! No super. Večer dám třetí kolo..... Mám z toho radost.
11. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Sanu a jako máš odsávačku, pošli odkaz, děkuji :wink:
11. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Very klasika Avent mechanickou :wink:
11. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Sanusko, děkuji :wink: a je to s ní teda good jo a neva že je mechanická?
11. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Věru IP :wink:
11. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
jdu hodit rychlo sprchu a pak hurá na přešlapy :wink:
11. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Ahojky,tak já dnes byla na utz žlučníku a kameny jsou tam,někdo radí operaci někdo říká ať počkám a tak babo raď,že?S výsledky jsem hned šupajdila k obvodnímu a ten mě taky nepotěšil,tomu se pro změnu nezdají mé jaterní testy a tak mě žene na hepatologii.Do toho jsem začala asi po tý antiko v půli cyklu špinit,nikdy jsem to nemývala,takže na odstřel.Do sanusu jedu za týden tak jsem zvědavá co na to vše řeknou tam.Proč zrovna já musím mít všechno krom toho jediného :frowning2:
Dančo chtěla jsem si koupit ten aktiferin a on je prý vázán předpisem...
Jusi,hodně štěstí zítra,sanuska dala tip tak já též 521.
Sanu,tak ty nekojíš jen odstříkáváš a lahvičkujete?
11. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
sanu, co má Cel s pupíkem?

My už máme vykoupáno a Anetka je v posteli..huráááááááááááá
11. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
hele Sanu borová voda se novorozencům nedává....důrazně jsem na to byla upozorněna....
11. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Vašík kouká na rybičky, tak je chvilku klídek....
11. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
žofi, proč se nedává borová voda?? my s ní vymývaly v porodnici očička :confused:
11. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
prej ne i v lékárně mě poučila baba, nejlepší nakapat mateřské mléko...ale důvod fakt nevím Luci....
11. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
oni vždycky asi něco novýho vymyslej....
11. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
vyjmuto z koníka....co koupit v lékárně...Optal-na očička-nepoužívat borovou vodu
11. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
ale já tomu nerozumím...koukám na Přešlapy...
11. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Taky se přidávám,že borová voda NE.A taky nevím proč.Prostě nám v porodnici řekli,že s očima se vůbec nic nedělá,jen se čistí pupíček.
11. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jooo, kecám, já dávala ophtalmoseptonex :wink: jsem trubka!!!! :astonished: sorry sanu :pensive:
11. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Věru... poslední fotka je nejkrásnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
já už chválila přes IP, ale...

Věrko, Klaudinka je krásná :dizzy_face: a líbí se mi ve vaně a ta poslední fotečka na mě působí, že tak :sweat_smile: ovej andílek ty očička ani nemůže řvát :sweat_smile: :dizzy_face: a chválím přidávání foteček :wink:
11. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Borovka by se musela ředit!!!

My měli návštěvní odpolko a teď jsem srážela teplotu po očku...

Agi... jsem na tebe myslela... tak vstříc další IUI, noo...

Sanu... prej "mimo provoz" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo a o lžičce jsem taky neslyšela :confused:...

Luuc... no, to se máme na co těšit... ale ono každý období má svý :wink:
11. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.