• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very... jo tááák. Však jsi tu hlavní kápo :wink: ...
11. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holčiny,

tak z výletu jsme přijely ve tři, pak návštěva u babičky, pak jsem vařila halušky a bylo z toho "hrnečku vař", teď jsem nakrmila, uspala, uklidila ten hrneček, plotnu a podlahu, padla k PC a za chvíli padnu do peřin...
Jdu dočíst. A koho tu nestihnu, přeju krásnou dobrou :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jdu spáti, klidnou a dobrou všem :slight_smile: ...
11. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jinak hlásím, že Anežka se poprvé otočila ze zad na bříško (a dokonce třikrát), dvakrát jsem to neviděla a po třetí jsem si počkala. Fakt to umí - samozřejmě nahá, s plínou ne. ... Jsou jí 4 měsíce a 3 dny, to jsem zvědavá, kdy si fakt sedne a odejde, jak na to občas prý vypadá... a taky kdo ji pak uhlídá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Artep, rodičák a proplacení dovolené se nevylučuje. A na ouřadě se musíš nahlásit sama, že nastupuješ na rodičovskou. Aspoň tak mi to dnes řekli v práci.

Woblud, tak bez zvracení? Hurá, jen tak dál :wink:
Příprava k porodu určitě ano - buď načíst nebo chodit na kurz, zda zrovna na tento, to neporadím. Já bych doporučila Třebechovice, kam jsem chodila já. Ve všem měla paní porodní asistentka pravdu. Mnohokrát jsem si na ni vzpomněla...

Very, třicátnice :grinning: :grinning:

Jusi, neboj, bude to OK :slight_smile:

Sari, očkování a reakce :confused: no, zvládnete to, jako všechno... a míra a váha je hezká. Hele, vždycky si říkám, že si aspoň toho "malého" miminka pořádně užijem, než nám vyroste... :grinning:
11. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Sanusko, očkování na lžičce? Na takhle malé dítě? To jsem nikdy neslyšela. To se ptej, co to je...
Dočtu za chvíli, jdu ještě něco papat, potřebuju si nějak srovnat nervy. Možná frází: "je to jen chlap" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
... a už nemáme pelíšek, aby si Anežka neničila záda... A je po spaní. Jak ji položím, vzbudí se, mrská rukama a hlavou, hledá, do čeho by se mohla zabořit... Takže už noc na dnešek nebylo kdo ví jaká a teď při uspávání to zas stálo za nic, uvidím v noci. Nenapadne Vás něco na "obložení"? Usínáček je malej, spíš bych si představovala nějakýho hada do účka...

Luci, chjo... období vzdoru je prevít, koukám. To nás čekají pěkné věci... Tak ať to zvládnete! Na to snad není rada, jen přežít...

Artep, pěkný fotečky :slight_smile:

Agi, Tobě držím palce skoro pořád... :wink:

Srazík? Klidně :wink:

Věrko, fotky nádherný :dizzy_face:
Sanusko, borová voda už se do očí nedává, je příliš koncentrovaná (3%), dává se Oftalmoseptonex, je to totéž, ale v menší koncentraci (0,8%). Poučení z porodnice. A mateřské mléko je taky good.

Ahojko, to tedy kecají, Aktiferin není na předpis. Aspoň tady ne a v Jaroměři taky ne. Ale znám to, v každé lékárně tvrdí něco jiného, to je standard...

A odcházím do hajan. Zítra mám zas krátký výlet a odpol. budu. Užijte si den :slight_smile:
11. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dani, mi obkládáme Anetku od malinka kojícím polštářem...je to super a fakt se tam jako mimi cítila v bezpěčí :dizzy_face:

Jdu taky spát, dobrou :slight_smile:
11. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
Dani, já taky Kubíčka od malička obkládám kojícím polštářem, aspoň neklouže v postýlce dolů a cítí se bezpečně. :slight_smile:
12. lis 2009 v 05:55  • Odpověz
Dobré ránko,

my vyrážíme na cvíčo :dizzy_face: snad tam Anetka nebude zlobit nebo už mě klepne :confounded:

Večer jsem zadala kalendář na tisk..loni stál 499 a letos 199..to jsou rozdíly :sweat_smile:
12. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Luci, kde si nechávala dělat kaklendáře?? Rossman? nebo jinde? Jde mi o snadnost aplikace, ani tak ne o cenu...

Přeju všem krásný den :wink:

A díky za tipy s polštářem, jenže Anežka spí v kolíbce a tam se polštář nevejde... no, nějak to vybojujem, noc byla celkem v poho, třeba si zvykne i bez toho, uvidím.
12. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj, tady už se debatí...

Dani... Anežka už to takhle koulí, joo? To Mari ještě nic :frowning2: ... Ani pasení nedělá dobře :frowning2: ... Dr. to viděla a nic na to :astonished: :astonished: :astonished: ... Příští týden jdeme do rizikovky, tak to tam proberu. Třeba si Anežka na spaní bez polštáře zvykne... nebo ji budeš muset spíchnout malýho hada, aby se do kolébky vešel :wink: ... Jo a kdo ti polštář zamítnul???

Luuc... takový rozdíly? 200 je dost podezřele nízká cena :astonished:

Myslím na Jusi, musí být jak na trní...
A San přijde s mírou a váhou...

Teplotu jsme večer srazili jedním sirupem a dobrý...
12. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky!
Dík za pochvalu tý mojí uřvandy. :wink: Včera jsme měli zase každovečerní usínací hysterák,tak už jsem to nestihla dopopsat a vy jste hrozně rychlý.Ty poslední 2 fotky jsou úplně čerstvý ze včerejška. :wink:

Klaudi si to řvaní včera střihla od 20.45h do 22h a potom jsme kojily až ve 3.45 ráno a to podotýkám,že jedla ve 20h a měla jíst ve 23h! Musela být totálně vyřízená,že to potom tak zalomila a já v noci myslela,že mi kozeny explodujou. :fearful: :confused:

Teď je od rána nějak podezřele hodná,až se hrozím co se bude dít až otevře ty svoje kukadla... Mamka poklidila,teď žehlí,já jsem si byla dát ďobnout krev kvůli štítce a objednat se do Sanusu na prohlídku po šestinedělí a teď jsu rychle něco kuchtit,abych jí taky trochu pomohla. :sweat_smile: Jééééé a mladá je vzhůru,tak pádím! Pá!
12. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
zdravím všechny
čtu vás ale nějak nestíhám psát :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ted verunka spinká takže mám chvilinku
kdepak jsi lucíku dávála tak levný kalendář??
ahojky šári tak jak mári vše ok?
my už sedíme sami asi tak 3 týdný a povídáme, hrajeme a taky už lezeme od 7.11 dopředu a začínáme se stavět na nožky, je to sranda, jak ten čas letí..
já jsem začala chodit na cvíčo,abych se sebou něco udělala, tak dneska jdu po druhé, tak snad to přežiju :slight_smile:
no letím vařit příkrmek naší princezně tak zatím .. .včera mi ani nešel celý den net :frowning2:
12. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Dobrééé ráááno :slight_smile: ,

tady to dneska žije :confused:!!
Včera jsem se k netu už nedostala, takže díky všem za palečky.. Ale ted Sanu, Delf, takový vysoký číslo!!??? To mě bude stačit když bude nad 200, říkala sestřička..

Lucii, to dávate dělat takový ten nástěnný otáčecí, kde je na každý msíc jedna fotka? To je hezký cena za ten kalendář! A teda oproti loňskému roku, je to sakra rozdíl :slight_smile:.

Holky mě se ty kojící polštáře taky zdají super, sem kolikrát říkala, že si ho koupím jen tak pro sebe, když jsem v noci sama doma, tak abych se cítila hezky v bezpečí :slight_smile:.

Sarii, jsem jak na trní, máš pravdu :unamused:.
Márinka měla po tom očkování teplotu A teď už dobrý? To je hrozný, že to očkování dělá v tělíčku paseku :fearful:

Věru, Klaudinka má krásný kukadla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Čauky holky. Nestíhám dočítat.
Dnešní noc byl opravdu zážitek. Obě dvě skončily u nás v posteli. :wink: Ovšem zjistila jsem, že máme tu postel nějakou malou. :grinning: :grinning: No, nepočítali jsme, že budeme mít dvě dítka najednou.
My kojící polštář používáme na spaní, když holky spí u nás v posteli. Dám ho kolem nic, abychom je případně nepřilehli, i když se říká, že je rodiče nepřilehnou, že prostě jim to nějak pud nebo co to je, nedovolí.
NO, ovšem, když se rozhodnou zlobit obě a mám je teda obě v posteli, tak jsou vedle sebe v jednom polštáři a to se teda mydlí. :grinning: :grinning: Jedna usíná a ta druhá ne a hází ručičkama, takže tu druhou budí, no, ale nevím, jak bych to měla jinak udělat. Jedině opravdu našít menší podkovy a dát každé svojí, ale to bychom pak potřebovali větší postel. :grinning: :grinning:

S tím kalendářem by mě to taky zajímalo, kde se to v Pardubicích pořizuje. Je to totiž skvělý nápad na vánoční dárek pro rodiče.

Sari a prosím tě, jak probíhá špatné pasení koníčků? Já myslela, že buď pase nebo ne. Ono se dají pást ještě nějak špatně? :astonished: :astonished:

Jinak si teda ještě musím trošku postěžovat na Monču. Ta teď poslední asi tři dny, tak řve, řve a řve a břicho ji teda nebolí. Buď spí, jí nebo řve, nic jiného mezi tím. Nejhorší je, že nepomáhá nic jiného než nosit a přitom chodit. Nestačí ji, když ji vezmu do náruče a sednu si s ní, prostě se musí chodit a i to není stoprocentní. Doma máme takové ty košíky, ve kterých třeba holky spí a vožení v nich na ni taky nezabírá. Dudlík její kamarád moc není a to je průser, protože se fakt nedá utlumit. :frowning2:
Jo a hlad to taky není.
12. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky, já si nechávala dělat digiscrab kalendář..vypadá nádherně...kdyžtak pošlu fotku na mejl..tady do alba to dát nejde, fotky jsou moc velký :unamused: a paní mi vyloženě doporučila firmu www.24print.cz :wink: že s nima má dobrý zkušenosti, maj to rchyle a levně :wink: tak jsem to včera objednala a do týdne bych je měla mít doma :dizzy_face:

Jinak cvíčo dneska opět super :dizzy_face: Anetka bude pěkná šprtka :sweat_smile:
12. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Jééé Lucci, ty mají hezký věci :dizzy_face: . Jdu to všechno zkouknout
12. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tady se dnes brzy ráno začalo, to já měla ještě půlnoc :grinning: , to víte hlavní kápo :grinning: , si mě Šári teda zase pobavila :grinning:

Jusinko, kdy budou výsledky??? Ve 13 hod? já tipuji 325 hcg :dizzy_face:

Luci, vypadá to moc hezky a mailík posílám do IP :wink: , tak za rok toho asi taky využiji :slight_smile:
Anetka šprtka :grinning: , a proč???
12. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak se mě to podařilo změnšit, tak je v albu :wink:

Jusi, taky jsem zvědavá na čísílko..tipuju 500 :wink:

Very, no jen něco instruktorka řekne, tak Anetka hned letí, aby to udělala první :grinning: a když si chvíli sednu, tak mě hen dtahá cvičit :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Very ahoj :wink: ,
ty mi teda taky dáváš :slight_smile: . Ale bylo by to super! Jen se v to modlím. Výsledky budou kolem 14 hod. a sestřička mi prý zavolá :sweat_smile:. Ale teda rozhodila mě.. Když jsem jí říkala, že to snad vypadá dobře, že testuju už od soboty, tak se zarazila a říkala, že to je moc brzo.. a že je teda zvědavá, co tam za hodnotu budu mít.. Že nad 200 minimálně aby se dalo říct, že jsem těhule.. No mám bobky :frowning2:
12. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Lucci 500 :fearful: . Já mám strach na tohle číslo vůbec pomyslet :sweat_smile:.
Kalendář je kráááásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jusi, no když jsi měla // tak brzo, ta si myslím, že čísílko bude hezký :dizzy_face: každopádně držím pěsti :wink:
12. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky holky,tak jak se máme?Jusince držím pěstičky at je vysoké hcg a je to tam :grinning:
12. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jusi... tak máš třeba vnímavější tělo, noo... Jsem jak struna :dizzy_face: ...

Luuc... jsi mě pobavila se šprtkou :grinning: :grinning: :grinning: . A pak, že neposlouchá :wink: ...

Jaji... cvičení po porodu je super :wink: , chválím...

Muchli... no, to víš, že se to pasení dá dělat špatně. Mari dělá letadýlko, ruce a nohy nahoře a je jak kolíbka na bříšku :frowning2: ... A natáčí se přes záklon :frowning2:... Byla bych v klidu, kdybych si včera nepřečetla článek... http://www.rodina.cz/clanek5220.htm

Very... tě tady strašíme, coo :grinning: :grinning: :grinning: ?

Věru... tak jak? A taky jsem se chtěla optat, jak druhá babička?
12. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
delf, tak jak to u vás vypadá s IUI?? kdypak bude?
12. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Luuc... kulím oči na kalendář!!! To je fákt hezký :wink: . A duben má krásnou Anetku, jaký tam má páčo :astonished: ...
12. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
sarri, no na cvíču poslouchá až sama koukám :grinning: a dneska teda musím říct, že krásně sama jedla oběd a sama si řekla, že chce jít po obědě spát :sweat_smile: :astonished: :astonished:

sarri, duben se mi taky nejvíc líbí :grinning:
12. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tééééda,Luci,kalendář je fakt krásnej. :dizzy_face: Anetce to tam sluší úplně všude.Je to roztomilá holčička.Až se mi nechce věřit tomu,že by se někde na veřejnosti vztekala,dělala naschvály a ubližovala zvířátkům...?! :fearful: :wink:

Já jsem už teď zvědavá,jak dopadneme,až se s Klaudi vypravíme za panem fotografem... V bříšku to šlo v pohodě,ale až se tam bude mět předvést...??? :confused:
Šári - druhá babička se občas přijede pokochat,Klaudi si jednou vzala do kočárku asi na 1,5 hodiny. S naší druhou babičkou se to absolutně nedá srovnat.To,že by mi tady pověsila,sundala,vyskládala a vyžehlila prádlo,uhňoucala karbanátky,navařila polívku a na 3 noci si k sobě vzala malou a mě ji nosila jenom na kojení opravdu NEHROZÍ. :sweat_smile:
Ale pitvořit se na ni umí hezky. :wink:
12. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
luuci v pondělí jdu teprve na utz a pak se uvidí,snad mi i řekne výsledky toho hormon.prof.když tu ted k jinému doktoru,když ten ke kterému budu chodit tam nebude.snad to bude dobré :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Věru... hmmm, tak žádná velká sláva s druhou B. No, ale alespoň, že tak. Ví, že má vnučku a nedělá, že nee :wink: ... Jooo, a co švagrovka, kdy má termín? Nebo neporodila už?
12. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.